Tschimburland

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Pasha » 07 jun 2018, 23:20

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
MrHc
Postovi: 1782
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la MrHc » 08 jun 2018, 00:08

TofiTofita je napisao/la:Baš svih?
Ne bas svih al' cuce se ....
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Zmaj88 » 08 jun 2018, 01:25

MrHc je napisao/la:Valjda nece oni glupani sa onog dijela foruma ovdje citati. Danas cca 50 igraca bilo na pregovorima.

I jos jedan podatak u amanet pokrenute tuzbe protiv bivsih igraca, direktora i predsjednika...... Nemam vise info.
Iskreno, ovaj info mi se i ne sviđa. Znaci da opet ne dovodimo ciljana pojacanja, nego ko prije pristane, taj ce i doći. Nadam se da će biti i kvaliteta i kvantiteta

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Pasha » 09 jun 2018, 20:27

Gledam slike po fb.

Znaci danas je na Zenicu bio red da se sruci silna kisa...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
avenija
Postovi: 13576
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la avenija » 09 jun 2018, 20:29

Pasha je napisao/la:Gledam slike po fb.

Znaci danas je na Zenicu bio red da se sruci silna kisa...
Zadnjih 20 dana nije prosao ni jedan bez kise i pljuska
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Pasha » 09 jun 2018, 20:38

Da, ali danas je bilo i dosta vode po cesti. Prave rijeke...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Marsal
Postovi: 22671
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Marsal » 09 jun 2018, 21:35

Neka kiše, kad nam upekne u ljeto zazivat ćemo je :D
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la flash84 » 24 jun 2018, 00:43

Marsal je napisao/la:Neka kiše, kad nam upekne u ljeto zazivat ćemo je :D
Daj Marsal nabaci neku seriju slicnu The Wire. Znam da je nemoguce da bude jednako dobra al eto bar priblizno.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la prisonbreak » 24 jun 2018, 00:49

flash84 je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Neka kiše, kad nam upekne u ljeto zazivat ćemo je :D
Daj Marsal nabaci neku seriju slicnu The Wire. Znam da je nemoguce da bude jednako dobra al eto bar priblizno.
Ja sam gledao Dextera i odlična serija :D probaj arow :D ako nisi gledao Prisonbreak obavezno pogledaj, moj neki izbor serija
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la autogol » 24 jun 2018, 02:11

E moj Marsale tebi ako fale trafike sa carine,ti si u **** nostalgiji.Opali Krankmeldung i na avion za Tuzlu :kafa:

Avatar
Marsal
Postovi: 22671
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Marsal » 24 jun 2018, 12:12

flash84 je napisao/la:
Daj Marsal nabaci neku seriju slicnu The Wire. Znam da je nemoguce da bude jednako dobra al eto bar priblizno.
The Shield (top 3 serija što sam gledao, bolja iz sezone u sezonu sa najboljim finaleom ikada)
Broadchurch (David Tennant u ulozi briljantnog inspektora u malom engleskom priobalnom gradiću)
Morse (odlična engleska serija koja prati mladog inspektora oxfordske policije i njegov privatni život)
Making a Murderer (dokumentarac zlata vrijedan od Netflixa, 10 epizoda, must watch)
Fargo :tokralju: (Billy bob Thornton prekucao prvu sezonu, druga i treća isto fantastične)
The Americans ( infiltrirani KBG špijunski par u Reagan-ovoj Americi radi za Majku Rusiju)
Luther (Idris Elba u ulozi života)
Peaky Blinders (jedna od najboljih BBC serija ikada, apsolutna preporuka)


A od Davida Simona što je režirao Žicu imaš nekoliko dobrih serija u kojima glume neki poznati glumci iz Žice... tako npr preteča Žice je Homicide: Life on the Street (93'-99'), mini serija The Corner (opet Baltimore i droga), ratna mini serija Generation Kill (koja na pravi način opsiju US Army i prvi izviđački vod marinaca), Treme (New Orleans poslije uragana Katrine).

Nadam se da ćeš uspjet nešto probrat, iako vjerujem da si većinu odgledao možda. Ovo je što sam na prvu mogao sjetit se, ako se sjetim još nečeg napišem ti. :)
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la flash84 » 24 jun 2018, 23:17

Marsal je napisao/la:
flash84 je napisao/la:
Daj Marsal nabaci neku seriju slicnu The Wire. Znam da je nemoguce da bude jednako dobra al eto bar priblizno.
The Shield (top 3 serija što sam gledao, bolja iz sezone u sezonu sa najboljim finaleom ikada)
Broadchurch (David Tennant u ulozi briljantnog inspektora u malom engleskom priobalnom gradiću)
Morse (odlična engleska serija koja prati mladog inspektora oxfordske policije i njegov privatni život)
Making a Murderer (dokumentarac zlata vrijedan od Netflixa, 10 epizoda, must watch)
Fargo :tokralju: (Billy bob Thornton prekucao prvu sezonu, druga i treća isto fantastične)
The Americans ( infiltrirani KBG špijunski par u Reagan-ovoj Americi radi za Majku Rusiju)
Luther (Idris Elba u ulozi života)
Peaky Blinders (jedna od najboljih BBC serija ikada, apsolutna preporuka)


A od Davida Simona što je režirao Žicu imaš nekoliko dobrih serija u kojima glume neki poznati glumci iz Žice... tako npr preteča Žice je Homicide: Life on the Street (93'-99'), mini serija The Corner (opet Baltimore i droga), ratna mini serija Generation Kill (koja na pravi način opsiju US Army i prvi izviđački vod marinaca), Treme (New Orleans poslije uragana Katrine).

Nadam se da ćeš uspjet nešto probrat, iako vjerujem da si većinu odgledao možda. Ovo je što sam na prvu mogao sjetit se, ako se sjetim još nečeg napišem ti. :)
Eh ne znam kud bi sad :) Blinderse, Fargo odgledao i obe serije **** vrh. Prva sezona Farga s Thortonom neponovljova, druga isto dobra dok su mi s trecom malo zasrali.

Citao sam recenzije za The Shild i svi kazu da je najslicnija The Wire, s tim da joj fali malo vise realnosti?

Drago mi je da si pomenuo Luther jer sam se bas bio kontao da li da krenem s njom. Tebi hvala za ove preporuke. I ove ostale su mi sad u tefteru za dalje.

Avatar
Marsal
Postovi: 22671
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Marsal » 25 jun 2018, 16:43

flash84 je napisao/la:
Citao sam recenzije za The Shild i svi kazu da je najslicnija The Wire, s tim da joj fali malo vise realnosti?

Drago mi je da si pomenuo Luther jer sam se bas bio kontao da li da krenem s njom. Tebi hvala za ove preporuke. I ove ostale su mi sad u tefteru za dalje.
Pa dobro, svakoj seriji u poređenju sa Žicom fali realnosti, ali Shield je više akcija - ne suha akcija pucnjave, eksplozije, pichke materine, ali uvijek se nešto dešava i dosta je napeta. Beton serija.

Luther je vrh :thumbup: nećeš se pokajat, garantujem ti.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la kinder_jaje » 25 jun 2018, 17:01

Moja preporuka vam.je Banshee meni vrh serija.

macak_
Postovi: 918
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la macak_ » 26 jun 2018, 12:46

@flash Preporuka za Luthera. Pravo dobra i zajebana serija.. Šteta što nema više sezona.. Naravno, ako nisi pogledaj i prvu sezonu True detectives, al vjerovatno si to gledao..
Pravda za flash-a!!!

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Zmaj88 » 30 jun 2018, 12:37

Konacno i neka.desavanja tokom ljeta u Zenici. Sve pohvale.za RTVZE I Zenica Summer Fest :tokralju: :opaopa:

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la Pasha » 30 jun 2018, 22:05

Ponovo se pokazuje, koliko je snazna muska atletika u Zenici. Vec cetiri medalje osvojili nasi atleticari na Mediteranskim igrama. Alic zlato, a Pezer bronzu u bacanju kugle, Mujezinovic bronzu na 800 metara(prvi trkac koji je to ostvario na MI) i Mileusnic u koplju.

Bilo bi lijepo da grad organizuje neki prigodni docek, al' bez stranackih podvala(skoro pa nemoguce kod nas).

Jos jednom, SVAKA CAST MOMCI! VI STE PONOS GRADA ZENICE!!!
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la flash84 » 10 jul 2018, 00:55

Marsal je napisao/la:
flash84 je napisao/la:
Citao sam recenzije za The Shild i svi kazu da je najslicnija The Wire, s tim da joj fali malo vise realnosti?

Drago mi je da si pomenuo Luther jer sam se bas bio kontao da li da krenem s njom. Tebi hvala za ove preporuke. I ove ostale su mi sad u tefteru za dalje.
Pa dobro, svakoj seriji u poređenju sa Žicom fali realnosti, ali Shield je više akcija - ne suha akcija pucnjave, eksplozije, pichke materine, ali uvijek se nešto dešava i dosta je napeta. Beton serija.

Luther je vrh :thumbup: nećeš se pokajat, garantujem ti.
Krenuo s Lutherom, zavrsio s Shieldom :D Smorio me Idris s izljevima emocija u prvoj epizodi pa sam dao priliku Shieldu i vec prekucao sezonu. Vratim se opet na Luthera i pokusam odgledat koju epizodu, mozda promijenim misljenje :mrgreen:

@macak

Ti si stari emotivac, nije ni cudo sto ti se Luther dopao ;)

@rob do bagro

Evo bas citam recenzije za seriju sto si predlozio i ne zvuci lose. Mislim da cu i njoj dat sansu u narednom periodu.

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la tale07 » 10 jul 2018, 14:55

Sta je ljudi sa zodijem, koji je ono kralj bio :lol:

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Tschimburland

Post Postao/la RZ88Adnan » 10 jul 2018, 14:58

tale07 je napisao/la:Sta je ljudi sa zodijem, koji je ono kralj bio :lol:
Bolji je bio on sam nego ovih 10 sad, isti ko on :D :rol:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.