NK Čelik na TV-u

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la Nimla_RZ » 31 avg 2018, 08:04

Čelik Zenica 1945

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la sehic96 » 21 sep 2018, 16:25

Da li BH telecom može zabraniti nekome da prenosi Čelikove utakmice (naravno one koje ne prenosi Moja TV ili BHT)????
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la BatistutA19 » 21 sep 2018, 18:37

sehic96 je napisao/la:Da li BH telecom može zabraniti nekome da prenosi Čelikove utakmice (naravno one koje ne prenosi Moja TV ili BHT)????
Naravno da moze zabanit utakmice tj zabranjeno jer su oni sponzor lige ,mogu se samo te utakmice otkupit tj platit BH Telecomu za prenos

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la FliX » 21 sep 2018, 19:44

BatistutA19 je napisao/la:
sehic96 je napisao/la:Da li BH telecom može zabraniti nekome da prenosi Čelikove utakmice (naravno one koje ne prenosi Moja TV ili BHT)????
Naravno da moze zabanit utakmice tj zabranjeno jer su oni sponzor lige ,mogu se samo te utakmice otkupit tj platit BH Telecomu za prenos
Ma nema veze sto su sponzori, morali su i klubovi potpisat. Sjecam se da su Siroki i sarajevski klubovi najvise zapinjali, ali su ipak popustili. Znam da su klubovi dobijali na racun toga neku finansijsku korist. Mislim nesto oko placanja sudija i delegata, nesto tako, nisam bas siguran.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la BatistutA19 » 21 sep 2018, 21:40

Ma kako bolan nema veze oni su sponzori lige sad koliko daju klubovima i sta ne znam al nemas trenutno boljeg i to je to .Ujedno su oni vlasnici prenosa svih utakmica i oni su odabrali sta ce prenosit .Ono sto ima slobodno utakmica svako moze prenosit al da plate BH Telecomu ,drugacije ne moze nikako i nedavno su oni stavili ponudu tih utakmica svim zainteresoanim tv kucama ,cini mi se po utakmici 4000 al to nisam siguran za cijenu ..Uglavnom tako to to ide sa tim utakmicama,ne smije niko na svoju ruku prenosit ,cak su i onim momcima iz Sirokog zabranili prenosit njihove utakmice jer nemaju pravo.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la FliX » 22 sep 2018, 22:04

BatistutA19 je napisao/la:Ma kako bolan nema veze oni su sponzori lige sad koliko daju klubovima i sta ne znam al nemas trenutno boljeg i to je to .Ujedno su oni vlasnici prenosa svih utakmica i oni su odabrali sta ce prenosit .Ono sto ima slobodno utakmica svako moze prenosit al da plate BH Telecomu ,drugacije ne moze nikako i nedavno su oni stavili ponudu tih utakmica svim zainteresoanim tv kucama ,cini mi se po utakmici 4000 al to nisam siguran za cijenu ..Uglavnom tako to to ide sa tim utakmicama,ne smije niko na svoju ruku prenosit ,cak su i onim momcima iz Sirokog zabranili prenosit njihove utakmice jer nemaju pravo.
Sponzor lige je mogla biti i Lutrija BiH, Coca Cola, Preminger. Na racun sponzorstva se ne dobija pravo prijenosa, vec reklame. Reklame se isticu na sva moguca mjesta, cak se i naziv lige promjeno u BHTelekom premier liga.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la BatistutA19 » 22 sep 2018, 23:09

FliX je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Ma kako bolan nema veze oni su sponzori lige sad koliko daju klubovima i sta ne znam al nemas trenutno boljeg i to je to .Ujedno su oni vlasnici prenosa svih utakmica i oni su odabrali sta ce prenosit .Ono sto ima slobodno utakmica svako moze prenosit al da plate BH Telecomu ,drugacije ne moze nikako i nedavno su oni stavili ponudu tih utakmica svim zainteresoanim tv kucama ,cini mi se po utakmici 4000 al to nisam siguran za cijenu ..Uglavnom tako to to ide sa tim utakmicama,ne smije niko na svoju ruku prenosit ,cak su i onim momcima iz Sirokog zabranili prenosit njihove utakmice jer nemaju pravo.
Sponzor lige je mogla biti i Lutrija BiH, Coca Cola, Preminger. Na racun sponzorstva se ne dobija pravo prijenosa, vec reklame. Reklame se isticu na sva moguca mjesta, cak se i naziv lige promjeno u BHTelekom premier liga.
Jest drug to si u pravu moze bit sponzor Rudnik ill bilo sta al ovo ti ijest sponzor lige BH Tellecm a BH Telecom ima svoju Moju TV i naravno sam seb dao exklizivna prava na prenose utakmica i ta tv radi prenos i BHT a ostalim tv kucama se prodaje visak te utakmice cini m se cijena 4000..Znam i ja da nema veze sponzor lige i tv prenos al kako god oni imaju exkluzivna prava i niko vse i mogu prodat kome hoce i prodaju al nece niko kupit bezvezne utakmice sto je ostalo .Nista dok ne bude ko u Hrvatskoj sve utakmice sve tv prenosi

Avatar
Celicni
Postovi: 1610
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la Celicni » 19 feb 2019, 22:10

slika

Vec postavljen raspored,evo uzeo sam preko covjeka iz zenice koji radi IPTV kanale imaju stranicu na fb mnogo kanala sto je najvaznije ima i ovaj koji meni treba 19,50 KM mjesecno pa ko hoce mogu ostavit link fb stranice gdje se moze kontaktirat ili viber.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la samoposteno » 19 feb 2019, 22:26

Celicni je napisao/la:slika

Vec postavljen raspored,evo uzeo sam preko covjeka iz zenice koji radi IPTV kanale imaju stranicu na fb mnogo kanala sto je najvaznije ima i ovaj koji meni treba 19,50 KM mjesecno pa ko hoce mogu ostavit link fb stranice gdje se moze kontaktirat ili viber.
Taj covjek te je dobro opro to je naj skuplja iptv za koju sam cuo ja 7 god vec koristim iptv i najskuplja je lista 7 eura bila a sad su liste 50 eura godina

Avatar
Celicni
Postovi: 1610
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la Celicni » 19 feb 2019, 23:18

I ja imam druze al sam promjenio dosad pa sigurno 4-5 jer svi govore najbolje i najjeftinije radi na minimalnim brzinama a kasnije platis i vise jedna cijena na piku kasnije druga , od 5000 programa koji nude pa sigurno 3000 ne radi jer su nabacali svega i svacega bespotrebno,da.ne pricam o kasnjenju signala kod nekih koji je ogroman tako da platio 7 € ja 10 € nije mi neka razlika a imam kanal koji mi treba da pratim nasu ligu malo ko ima i zadovoljan sam kad jos pogledam on supke iz.telemacha i.bh telecoma kolko i sta nude.Momci.su tu sta god zakoci tako.da svakom preporucujem.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la samoposteno » 19 feb 2019, 23:25

Znam drug i ja sam mijenjao dosta dok nisam naletio na dobru listu a sad uglavnom svi nude kanal mojatv..... imam i ja isto samo stoji kao kanal premijer liga BiH

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la prisonbreak » 14 mar 2019, 10:37

Sloboda - Čelik Mojatv
Čelik-Mladost Mojatv
Radnik-Čelik Mojatv
Krupa - Čelik -
Čelik-Tuzla -
Zvijezda - Čelik -
Čelik-Gošk BHT1
Sarajevo-Čelik Mojatv
Čelik-Zrinjski -
Željo-Čelik Mojatv
Čelik-Široki BHT1
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samocelik
Postovi: 6019
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la samocelik » 16 mar 2019, 11:31

Gdje ima moja TV u kafićima u Zenici?
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la Zmaj88 » 16 mar 2019, 11:40

samocelik je napisao/la:Gdje ima moja TV u kafićima u Zenici?
Sweet, mozda i ZS :D

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la nickiZe88 » 16 mar 2019, 12:33

samocelik je napisao/la:Gdje ima moja TV u kafićima u Zenici?
Ima i u raffaelu

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 16 mar 2019, 12:35

Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la FliX » 17 mar 2019, 12:16

Celicni je napisao/la:slika

Vec postavljen raspored,evo uzeo sam preko covjeka iz zenice koji radi IPTV kanale imaju stranicu na fb mnogo kanala sto je najvaznije ima i ovaj koji meni treba 19,50 KM mjesecno pa ko hoce mogu ostavit link fb stranice gdje se moze kontaktirat ili viber.
Gledam ovu tabelu i od tada do danas slobodanka nabacila 2 boda na konto, a mi 10 :D

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 27 mar 2019, 09:12

Da li ima slucajno ljudi koji nece moci prisustvovati utakmici u nedjelju? Da pustim stream.
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la jagamu » 28 mar 2019, 13:26

RoB_Do_BaGrO je napisao/la:Da li ima slucajno ljudi koji nece moci prisustvovati utakmici u nedjelju? Da pustim stream.
Robe, ziv bio pripremi nam stream za nedelju.
moSa likCe

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik na TV-u

Post Postao/la DdIiNnOo » 29 mar 2019, 14:09

jagamu je napisao/la:
RoB_Do_BaGrO je napisao/la:Da li ima slucajno ljudi koji nece moci prisustvovati utakmici u nedjelju? Da pustim stream.
Robe, ziv bio pripremi nam stream za nedelju.
M :salut:
Čelik do bagro

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.