Re: NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Koji dan vam više odgovara za utakmicu?

Anketa je završila: 06 okt 2021, 16:52.

Subota
29
64%
Nedjelja
16
36%

Ukupno glasova: 45

habuba
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 26 avg 2021, 16:44

Ma nista to ne treba tako detaljno kako bi vi to zelili. Mozda izbaciti na polusezoni neki genericni izvjestaj za javnost a ostale stvari se trebaju dijeliti sa clanstvom. Za mene je super suplja prica da se neki tamo jaro iz Kineskog lomi da li da se uclani ili ne, ili da li da podrzava klub ili ne i samo mu jos izvjestaj o prodaji karti stoji na putu da i on odcepi i krene podrzavati Celik. Suplja zenicka prica, koja je truhla ko stara kruska.

Oni koji ce podrzavati oni ce podrzavati, oni koji nece oni to nece, oni koji su nezainteresovani oni ce se mozda zainteresovati kako se stvari budu popravljale ali im sigurno ta vrsta izvjestaja nece promjenuti misljenje. Dok oni koji su zagrlizli u pricu krmka iz Vakufa ce uraditi i iskoristiti svaki pa i onaj najpozitivniji detalj da prikazu sve crnim.

Mislim generalno gledajuci pozitivno bi bilo izbacivati izvjestaje o svemu i svacemu, ne vidim problem u tome osim administrativne prirode gdje moras imati nekog da to radi. Ono sto smatram problematicnim jeste insistiranje vas nekolicine da bi to bila neka aman zaman prekretnica u oporavku Celika. S tim se nikako ne slazem.

AllGunsBlazing
Kontakt:

Post Postao/la AllGunsBlazing » 26 avg 2021, 17:27

U svemu gledas omjer ulozeno/dobijeno. Objavom informacija o kartama ulazes malo, a mozes dobiti mnogo. Cak i ako ne dobijes, ne mozes ni izgubiti.
Celik!3,2,2.

celik1945tv
Kontakt:

Post Postao/la celik1945tv » 26 avg 2021, 17:53

Objavljivalo se i u Premijer Ligi kad je posjećenost bila ispod 500 ljudi, ne vidim zašto se u DLC ne bi objavljivalo kad je 400-500...
45-ta vrijeme je heroja, rodila se ljubav- Čelik Zenica.

zamorano
Kontakt:

Post Postao/la zamorano » 26 avg 2021, 19:42

To neka tajna objavit koliko se prodalo karti? Svaki klub objavi u drugom poluvremenu utakmice koliko se karti prodalo! Dinamo sa Šerifom prodao 8015 ulaznica javilo na stadionu,sad ovdje kao samo članovi kluba! EBALI TE ČLANOVI KLUBA,ko da su oni bogovi!!! To nešto bit član kluba!Ako osnovnu informaciju sakrivaš od raje koju svaki klub objavi tokom utakmice i da zato moram bit član kluba,EBO TE TO ČLANSTVO!!! Jel svaku tekmu svaki član kluba kupi kartu za tekmu,kupi kurko! Opet kupuje i dolazi na tekmu obična buranija,od koje eto kao nešto kriješ! Nisam član i neču nikad ni biti jer ne volim kad sam u bilo čemu privilegovan...Ja ču pomoč klub kroz kupovinu ulaznica,rekvizita i dolaskom na tekme,a članstvo to nek drugi ganjaju nisam ta tipa :D
::::SAMO ČELIK::::

HarisZe
Kontakt:

Post Postao/la HarisZe » 26 avg 2021, 20:11

Ovdje samo mogu biti 2 razloga, zaboravili objavit ili cekaju da se odigra polusezona pa onda izbace ukupan broj
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 26 avg 2021, 20:18

Dobro ljudi 3 dana pisete da trebaju to objavljivati, da su htjeli do sada prihvatili bi kritiku i objavili.

Nego u subotu jako bitna utakmica ne bi valjalo da nam se desi kiks jer ti pojedine ekipe mogu vec pobjeci 5-6 bodova a i ne bi nas volio gledati nikako u donjem dijelu tabele. Idemo po pobjedu
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

bambus
Kontakt:

Post Postao/la bambus » 26 avg 2021, 22:23

Godisnji odmori.
!

sehic96
Kontakt:

Post Postao/la sehic96 » 26 avg 2021, 22:46

zamorano je napisao/la:
26 avg 2021, 19:42
To neka tajna objavit koliko se prodalo karti? Svaki klub objavi u drugom poluvremenu utakmice koliko se karti prodalo! Dinamo sa Šerifom prodao 8015 ulaznica javilo na stadionu,sad ovdje kao samo članovi kluba! EBALI TE ČLANOVI KLUBA,ko da su oni bogovi!!! To nešto bit član kluba!Ako osnovnu informaciju sakrivaš od raje koju svaki klub objavi tokom utakmice i da zato moram bit član kluba,EBO TE TO ČLANSTVO!!! Jel svaku tekmu svaki član kluba kupi kartu za tekmu,kupi kurko! Opet kupuje i dolazi na tekmu obična buranija,od koje eto kao nešto kriješ! Nisam član i neču nikad ni biti jer ne volim kad sam u bilo čemu privilegovan...Ja ču pomoč klub kroz kupovinu ulaznica,rekvizita i dolaskom na tekme,a članstvo to nek drugi ganjaju nisam ta tipa :D
Jel tebe neko previše tukao u djetinstvu?

P.S.
Lijepo bi bilo da se objavi broj prodatih ulaznica nakon utakmice.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

celik1945tv
Kontakt:

Post Postao/la celik1945tv » 26 avg 2021, 23:40

Vidjet cemo ima li uprava sluha za navijace ili se puno ne razlikuje od drugih hehe (naravno da se razlikuju ali volio bih kada bi poslusali i ovo jer ocigledno je da svi to zele).

almir2018
Kontakt:

Post Postao/la almir2018 » 26 avg 2021, 23:44

Jest fino pratit sukob unutar Fudine ZI 😂😂

prisonbreak
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 27 avg 2021, 00:09

celik1945tv je napisao/la:
26 avg 2021, 23:40
Vidjet cemo ima li uprava sluha za navijace ili se puno ne razlikuje od drugih hehe (naravno da se razlikuju ali volio bih kada bi poslusali i ovo jer ocigledno je da svi to zele).
Moje misljenje da treba procjeniti kada nesto objaviti.
Sve stoji to sto pisete, al i onako vec dosta ima spinovanja, ovo bi bio samo novi materijal. A prica o Celiku kad-tad doci ce opet na red.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Celicni
Kontakt:

Post Postao/la Celicni » 27 avg 2021, 00:09

almir2018 je napisao/la:
26 avg 2021, 23:44
Jest fino pratit sukob unutar Fudine ZI 😂😂
Kaj se dešava ?

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 27 avg 2021, 08:27

Sutra svi na stadion, da vidimo tu ljubav prema klubu

AllGunsBlazing
Kontakt:

Post Postao/la AllGunsBlazing » 27 avg 2021, 08:29

prisonbreak je napisao/la:
27 avg 2021, 00:09
Sve stoji to sto pisete, al i onako vec dosta ima spinovanja, ovo bi bio samo novi materijal. A prica o Celiku kad-tad doci ce opet na red.
Ovo mi iskreno nema smisla. Svi znaju koliko nas je otprilike bilo na stadionu, i u cemu je onda problem izaci i reci bilo je toliko i toliko? Druga stvar, dijaspora nam se uvijek hvali kako bi oni pomogli, ali ne mogu. Vidimo da ima ljudi koji kupuju po pet ovih donatorskih karti, sto je problem onda i to objaviti?

I bas tako sto ne objavis nesto dajes priliku pojedincima da spinuju. Kazes prodali smo 436 karti i 231 donatorsku. Kako to neko moze spinovati? Medjutim, kad ne kazes, moze se naci idiota koji ce reci da su neki ulazili bez karti, neki preko stele itd.
Celik!3,2,2.

celik1945tv
Kontakt:

Post Postao/la celik1945tv » 27 avg 2021, 11:01

Jutros prolazim kraj Kamberovića i vidim da neko iz kluba snima trening golmana. Aplauz

HarisZe
Kontakt:

Post Postao/la HarisZe » 27 avg 2021, 11:16

AllGunsBlazing je napisao/la:
27 avg 2021, 08:29
prisonbreak je napisao/la:
27 avg 2021, 00:09
Ovo mi iskreno nema smisla. Svi znaju koliko nas je otprilike bilo na stadionu, i u cemu je onda problem izaci i reci bilo je toliko i toliko? Druga stvar, dijaspora nam se uvijek hvali kako bi oni pomogli, ali ne mogu. Vidimo da ima ljudi koji kupuju po pet ovih donatorskih karti, sto je problem onda i to objaviti?

I bas tako sto ne objavis nesto dajes priliku pojedincima da spinuju. Kazes prodali smo 436 karti i 231 donatorsku. Kako to neko moze spinovati? Medjutim, kad ne kazes, moze se naci idiota koji ce reci da su neki ulazili bez karti, neki preko stele itd.
Ili u najgorem slucaju klepili lovu, jako bitno da se objavi i da se klub oglasi po ovom pitanju
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

celik1945tv
Kontakt:

Post Postao/la celik1945tv » 27 avg 2021, 11:19

Čekat ćemo subotu da vidimo hoće li nas poslušati hahaha

Celicni
Kontakt:

Post Postao/la Celicni » 27 avg 2021, 11:56

27 avg 2021, 11:19
Čekat ćemo subotu da vidimo hoće li nas poslušati hahaha
Nece te niko poslusat ako ne predlozis na skupstini, digni se i progovori.Za to postoji članstvo.Mi sve mislimo da ce se samo nesto napraviti pisanjem po forumima a da guzicu ne dignemo.Da se moze nesto napraviti pisanjem po portalima i forumima davno bi napravili drzavu kolko smo aktivni po njima.J.ebo ti to znam ja nas.

Steelman
Kontakt:

Post Postao/la Steelman » 27 avg 2021, 12:03

zamorano je napisao/la:
Ovo je u najmanju ruku nekorektno govoriti za ljude koji su kao clanovi kluba stali u najteze vrijeme za klub da se ne ugasi, a tu mislim na svakog onog ko je dao doprinos bilo kakav. Omalovazavanje i vrijedjanje ljudi koji to sigurno ne zasluzuju nije u redu. Clanstvo znaci konkretno djelovanje za klub, a ti to gledas kao da je neki visi stalez u pitanju. Clanstvo je temelj kluba. Za klub su bitni i clanovi, ali i oni koji to nisu, bitni su svi navijaci i simpatizeri. Svi su potencijalni clanovi kluba i ne treba se praviti jaz izmedju clanova i onih koji to nisu. Clanovi imaju svoja prava i detaljnije znaju stanje kluba, oni koji to nisu imaju uvijek mogucnost to postati, ako ne zele opet zasluzuju odredjene informacije vezane za svoj klub. Uostalom, na taj nacin ih se priblizava da postanu clanovi kluba. Svako opet daje doprinos na svoj nacin. Ipak, jasno je da ce informisanje biti vise povrsno za one koji nisu clanovi. Balans mora postojati, ako zelimo da prica napreduje.
Baš Čelik!

PonosniSmogovci
Kontakt:

Post Postao/la PonosniSmogovci » 27 avg 2021, 12:53

zamorano je napisao/la:
Pravi primjer osobe i mentaliteta koji je doveo Čelik gdje jeste sada. Ovakvi bi i dan danas prije podržali investitora iz Maroka nego ove momke.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Cod i 12 gostiju.