NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Goražda?

Anketa traje do: 29 mar 2024, 18:25.

Pobjeda
8
36%
Neriješeno
4
18%
Poraz
10
45%
 
Ukupno glasova: 22

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 17 okt 2021, 16:58

Uslo se mrljavo plus takav dan i to je to.
Stupcanica na plus 6 ja mislim

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 17 okt 2021, 17:05

ljudi 2 puta predzu centar i daju 2 gola fujjj,mi 18 kornera i nista ma goni u pm sve ,jos uz to 300 ljudi ,zadovoljan samo Turcin u stau ga ja ,al nije to vise to i robije danas jedva 50 tako da nije one uprave (vidicemo kolko ce i oni izdrzat) ja mislim kljuc u bravu i cao NAZALOST ,postali smo taoci seljaka
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 17 okt 2021, 17:13

tareizo je napisao/la:
17 okt 2021, 17:05
ljudi 2 puta predzu centar i daju 2 gola fujjj,mi 18 kornera i nista ma goni u pm sve ,jos uz to 300 ljudi ,zadovoljan samo Turcin u stau ga ja ,al nije to vise to i robije danas jedva 50 tako da nije one uprave (vidicemo kolko ce i oni izdrzat) ja mislim kljuc u bravu i cao NAZALOST ,postali smo taoci seljaka
Fudo kurcine , se kurcine ….

Biće bolje , MOSA Likce :kafa:
Zadnja izmjena: DdIiNnOo, dana/u 17 okt 2021, 17:16, ukupno mijenjano 1 put.
Čelik do bagro

Avatar
Stativa88
Postovi: 399
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 17 okt 2021, 17:15

Bice bolje ne treba upadati u crnjak ovdje ovi mladi momci imaju oscilacije jednostavno moramo ih istrpit cilj je stabilizacija kluba uz to ako napravimo kakvog dobrog igraca jos bolje nemamo previse mogucnosti i prostora kljuc u bravu ne dolazi u obzir i o tome ne treba polemisat

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 17 okt 2021, 17:18

ma dajte ba ,grad pun seljaka ja mislim da 70 % nije ni znalo da CELIK igra,pa da je bilo 2000 bar dobili bi ove momke laganini ,al tako nam je kako nam je ,sljedecu tekmu daj boze i 100 ljudi da dodze
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
jagamu
Postovi: 1262
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 17 okt 2021, 17:30

Najlosija utakmica ove sezone. 300 sansi i kornera al djaba kad ne znaju. Sve odrade i kad treba zavrsni pas nigdje nikog.
Ova Usora je igrala prvo poluvreme, drugo ljudi ne mogu potrcat, grcevi ih hvataju. Golman bezveze napravi penal, onaj ionako nebi dao go.
Steta prosuli smo bezveze dva boda.
I jos da pohvalim igraca sa be 21 mislim Sivac, momak je masina, prolazio je kako je htjeo svaki put, ali kazem kad treba zavrsni udarac nikog. Bit ce bolje.
moSa likCe

FRLegioen
Postovi: 460
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 17 okt 2021, 17:30

tareizo je napisao/la:
17 okt 2021, 17:05
ljudi 2 puta predzu centar i daju 2 gola fujjj,mi 18 kornera i nista ma goni u pm sve ,jos uz to 300 ljudi ,zadovoljan samo Turcin u stau ga ja ,al nije to vise to i robije danas jedva 50 tako da nije one uprave (vidicemo kolko ce i oni izdrzat) ja mislim kljuc u bravu i cao NAZALOST ,postali smo taoci seljaka
Kakav kljuc u bravu?Uslo se u tekmu lezerno i to nas je kostalo...Mi imamo igru sto je najbitnije i sa igracem manje pravimo pritisak. Nedjelja je definitivno pogresan termin,jer u gradu nema ni jednog prosjaka sto je indikator da je Zenica prazna.Idemo dalje Celik zauvijek

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 17 okt 2021, 17:36

Cuj kljuc u bravu a ljudi rijesili vecinu dugova reprogram ide redovno i jos malo abd i racuni ce se odblokirat

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 17 okt 2021, 17:40

samoposteno je napisao/la:
17 okt 2021, 17:36
Cuj kljuc u bravu a ljudi rijesili vecinu dugova reprogram ide redovno i jos malo abd i racuni ce se odblokirat
drug jel tebi remi s nekom usorom i 300 ljudi na tekmi neki uspjeh,meni nije uprava jedino radi pravi posao ,a ostali od navijaca do simpatizera i ini su svi total zakazali,pa vise ljudi stream gledalo nego na bilinom
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 17 okt 2021, 17:45

tareizo je napisao/la:
17 okt 2021, 17:40
samoposteno je napisao/la:
17 okt 2021, 17:36
Cuj kljuc u bravu a ljudi rijesili vecinu dugova reprogram ide redovno i jos malo abd i racuni ce se odblokirat
drug jel tebi remi s nekom usorom i 300 ljudi na tekmi neki uspjeh,meni nije uprava jedino radi pravi posao ,a ostali od navijaca do simpatizera i ini su svi total zakazali,pa vise ljudi stream gledalo nego na bilinom
Pa drug imas ekipa u premijer ligi koje nikad nisu imale vise od 300 ljudi na stadionu pa igraju i dalje a mi igramo u kojoj ligi jbg malo previse ocekujemo.....a sto se tice remija pa sta svakako ne mislimo ulazit u visi rang i nije lako igracima igrat kad im je u glavi cijelo vrijeme da je rezultat nebitan

Avatar
laudrop
Postovi: 1289
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 17 okt 2021, 17:59

Pavle odlazi :D Hhahahaahha

Pa kiksat će i Stupcanica, kiksat ćemo i mi, kiksat će i ostali...nema potrebe za nervozom, nije bio danas dan a i mogli smo pobjediti...
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
redbull93
Postovi: 14289
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 17 okt 2021, 17:59

Glavu gore, idemo dalje, nista jos nije gotovo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
jagamu
Postovi: 1262
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 17 okt 2021, 18:00

Previse lezerno i neozbiljno smo usli u utakmicu, misleci da ce pobijeda doci sama od sebe.
Ajdinu treba dati zadnjih pola sata da igra i gotovo, ubacit Alija neka igra momak. Kad ces mu dati priliku, ako ne sad.
moSa likCe

Zenca1988
Postovi: 175
Pridružen/a: 11 avg 2019, 17:57
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenca1988 » 17 okt 2021, 18:24

Ovaj termin odigravanje utakmica je los. Znam sigurno jos min. 10 ljudi koji bi uspjeli doci, ukljucujuci mene, da je termin u subotu ili malo kasnije u nedjelju bio. Treba nauciti iz ovoga za ubuduce, kako na, tako i van terena.

PonosniSmogovci
Postovi: 687
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 17 okt 2021, 18:25

Najgora utakmica do sad u sezoni. Mahmutu svaka čast ali više će klubu pomoći da s klupe ulazi zadnjih 20min.

Avatar
Celicni
Postovi: 1582
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 17 okt 2021, 18:31

Kolko vas je bilo na utakmici ? Ko je bio na zapadu a posebno u liniji sudije kad su oni isli u napad 2. gola, covjek je bio u ofsajdu cijelim tijelom.Zato iz ove lige treba bježat, pa makar bili uvijek u dnu 1. Federalne.Nigdje 4. sudije covjece, table kol izlazi kolko je produzeno nit znas kolko je produzio niti kad ce kraj.Tesko je privuc sponzore ovdje u ovoj ligi, slaba je zainteresovanost, iz ove lige bjezat ovo je amateraka liga.J.ebo ih termin i nedelja vise.

Bandit88
Postovi: 392
Pridružen/a: 06 sep 2021, 14:49
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bandit88 » 17 okt 2021, 18:33

Celicni je napisao/la:
17 okt 2021, 18:31
Kolko vas je bilo na utakmici ? Ko je bio na zapadu a posebno u liniji sudije kad su oni isli u napad 2. gola, covjek je bio u ofsajdu cijelim tijelom.Zato iz ove lige treba bježat, pa makar bili uvijek u dnu 1. Federalne.Nigdje 4. sudije covjece, table kol izlazi kolko je produzeno nit znas kolko je produzio niti kad ce kraj.Tesko je privuc sponzore ovdje u ovoj ligi, slaba je zainteresovanost, iz ove lige bjezat ovo je amateraka liga.J.ebo ih termin i nedelja vise.
I bilje sto nema 4. Sudije,jer je to dodatni trošak cca 100 BAM po utakmici. I ja sam mislio sa zapada da je ofsajd, al kad sam pogledao na snimku, nije, jer je napadač bio na svojoj polovici

HarisZe
Postovi: 1951
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 17 okt 2021, 18:49

Niz bez poraza se nastavlja, uvjeren sam da smo samo poveli da bi dobili tekmu. Opet totalna dominacija na terenu ali eto ovaj nazalost bez pobjede.

Trebalo bi malo ubacivat i juniore pogotovo na poziciji napadaca jer nece nu Ajdin vjecno biti tu.

Imamo mladu ekipu i za njih je ovo odlicno iskustvo, naravno da ce biti osilacija u igri ali evo do sad dominiramo.

Drago mi je da je Aladin dao 2 gola nakon onog malog incidenta i da je to iza nas.

Sve u svemu IDEMO DALJE !!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
avenija
Postovi: 13485
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 17 okt 2021, 19:00

Celicni je napisao/la:
17 okt 2021, 18:31
Kolko vas je bilo na utakmici ? Ko je bio na zapadu a posebno u liniji sudije kad su oni isli u napad 2. gola, covjek je bio u ofsajdu cijelim tijelom.Zato iz ove lige treba bježat, pa makar bili uvijek u dnu 1. Federalne.Nigdje 4. sudije covjece, table kol izlazi kolko je produzeno nit znas kolko je produzio niti kad ce kraj.Tesko je privuc sponzore ovdje u ovoj ligi, slaba je zainteresovanost, iz ove lige bjezat ovo je amateraka liga.J.ebo ih termin i nedelja vise.
Nema bjezanja iz ove lige sve i da ti Mittal ili Telecom ili Mtel sutra uplati 2 miliona jer je Stupčanica pobjegla na nedostižnih 6 bodova i gol razlika tj vec je 7 bodova razlike tako da pomiri se i svari u stomaku ako možeš da ces jos dugo gledati antipropagandu fudbala i patnju.

Kako ce te sve izgledali godinama samo Bog zna.

Kao sto sam vec pisao Usora malo ozbiljnija ekipa treba se paziti i krenuti jako i ozbiljno.. medjutim naš trener vjerovatno nije mislio tako.

I na kraju opet penal i crveni mi dobijamo. To iz kola u kolo mogu raditi samo psihicke amebe.

Uz Mahmutovica to je 2 igrača manje na terenu tako da 2-2 nije loš rezultat.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 okt 2021, 19:14

Sta rec nego previse lezerno usli u utakmicu i mislili lagana 3 boda i na kraju jedva bod a i nismo zasluzili vise jer previse je sve traljavo bilo osim posjeda lopte a uz to milion kornera i centarsuteva po zemlji .Sve u svemu nismo zasluzili pobjedu al idemo dalje ,nije ni ovo tragedija nit smije jer jednstavno sve je ovo borba dugotrajna pa i kiksevi na terenu,
Sto se tice gola drugog od Usore gol je cist jer je covjek sa svoje polovine kreno prema lopti i ja sam sad gledo tu situaciju 5 puta sad a penal isto cist ko suza i naravno crveni karton je cist ko suza,tako da je glupo rec za sudiju nesto.
Sve u svemu idemo dalje po nove pobjede a mora se i kiksat nekad.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.