NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv NK Tomislav?

Anketa traje do: 20 apr 2024, 12:00.

Pobjeda
7
47%
Neriješeno
3
20%
Poraza
5
33%
 
Ukupno glasova: 15

Avatar
rz88
Postovi: 531
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rz88 » 25 okt 2021, 15:37

Truhlo je napisao/la:
25 okt 2021, 15:14
rz88 je napisao/la:
25 okt 2021, 15:07
Dođe i subota na red. Da li će više biti raje ili ne, vidjet ćemo :)
Sad ce biti prica da ne valja satnica :mrgreen:
Uvijek će se naći neki novi izgovor :lol:
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

Avatar
avenija
Postovi: 13597
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 okt 2021, 15:46

Za ovaj termin ne moze se naci nijedan izgovor.
Bolje ne moze.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
avenija
Postovi: 13597
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 okt 2021, 16:27

Pasha mogu li predložiti novu anketu?

Da li ste za prodaju imena stadiona "Bilino Polje" zbog sticanja neophodne finansijske koristi u budzetu N.K. Čelik-Zenica ?

DA NE
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Truhlo
Postovi: 5217
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 25 okt 2021, 16:31

avenija je napisao/la:
25 okt 2021, 16:27
Pasha mogu li predložiti novu anketu?

Da li ste za prodaju imena stadiona "Bilino Polje" zbog sticanja neophodne finansijske koristi u budzetu N.K. Čelik-Zenica ?

DA NE
Da. Moze li naziv Carlsberg park? :beba:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 25 okt 2021, 16:35

avenija je napisao/la:
25 okt 2021, 16:27
Pasha mogu li predložiti novu anketu?

Da li ste za prodaju imena stadiona "Bilino Polje" zbog sticanja neophodne finansijske koristi u budzetu N.K. Čelik-Zenica ?

DA NE
Sto da ne, pogotovo u ovom trenutku. Kad bi bilo kako treba sve, grad da je na nasoj strani kap sto bi trebao biti. Pritisnuti mittal da oni preuzmu to na sebe, sto mi je nekako i prirodno da bude. Mittal arena, super sve, na 4 godine za 1 milion KM, klubu svake godine legne 250.000KM, svima dobro, a ovi nece ni osjetiti.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5217
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 25 okt 2021, 16:37

@redbull ovo arena je dosadno, daj Mital road :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 25 okt 2021, 16:42

avenija je napisao/la:
25 okt 2021, 16:27
Pasha mogu li predložiti novu anketu?

Da li ste za prodaju imena stadiona "Bilino Polje" zbog sticanja neophodne finansijske koristi u budzetu N.K. Čelik-Zenica ?

DA NE
Eh et
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
laudrop
Postovi: 1335
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 25 okt 2021, 16:58

Međunarodni tender i nek se pokrije makar novac od prostorija. :D Onda ćemo pjevat prva liga federacije, federacije... evo nove ....
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 25 okt 2021, 17:06

Ne sumnjam da u klubu ima razmišljanja u tom pravcu. Ali isto tako pretpostavljam, da postoje i imovinsko-pravne prepreke. Pitanje je koliko klub ima pravo sada na to. Kao i recimo koliko bi sada pravo na ime vrijedilo, a koliko u Premijer ligi...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
laudrop
Postovi: 1335
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 25 okt 2021, 17:14

Pasha je napisao/la:
25 okt 2021, 17:06
Ne sumnjam da u klubu ima razmišljanja u tom pravcu. Ali isto tako pretpostavljam, da postoje i imovinsko-pravne prepreke. Pitanje je koliko klub ima pravo sada na to. Kao i recimo koliko bi sada pravo na ime vrijedilo, a koliko u Premijer ligi...
Slažem se za to. Možda potražiti kontakt sa Vicom i NFSBIH. Sigurno da već rade na tome ali eto ovdje smo da diskutujemo o tome :D
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
habuba
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 25 okt 2021, 17:21

Ma trenutno klub ima mala ili nikakva prava. Vakufska gnjida kontrolise to. Morao bi i u rat krenuti da im otmes te pare koje bi se dobile prodajom prava na ime stadiona. Stadion je atraktivan, nacionalni tim igra na stadionu, klubovi igraju svoje evropske utakmice ukoliko prodju odredjeni krug takmicenja, itd. Bilo bi tu hljeba, sad koliko..ehh..

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 25 okt 2021, 17:25

Samo malo dobre volje i sve se moze
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13597
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 okt 2021, 17:27

habuba je napisao/la:
25 okt 2021, 17:21
Ma trenutno klub ima mala ili nikakva prava. Vakufska gnjida kontrolise to. Morao bi i u rat krenuti da im otmes te pare koje bi se dobile prodajom prava na ime stadiona. Stadion je atraktivan, nacionalni tim igra na stadionu, klubovi igraju svoje evropske utakmice ukoliko prodju odredjeni krug takmicenja, itd. Bilo bi tu hljeba, sad koliko..ehh..
Ima snimak sjednice na kojoj gnjida kaze kada je u pitanju prodaja imena da ce grad Čeliku dati sve moguce dozvole koje su potrebne i saglasnost vijeća ali to je bilo sve prije ovih tuzbi i kočijaskog ponasanja gradonačelnika. Dobro se sjecam a i snimak se moze naci kad je to govorio za govornicom i dodao kako grad nece ucestovati u tome da ne bi opet sutra optuzilo Fudo nesto sabotira..dobit Ce te svu moguću saglasnost i dozvole grada i to provedite..eto to su bile njegove rieci
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 25 okt 2021, 17:35

Ima i snimak kad je isao u proteste za Čelik, pa nam ga zavuce momacki haha

To je kuja politicka da je nema nadaleko
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
rz88
Postovi: 531
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rz88 » 25 okt 2021, 19:27

Dok god je ovakva situacija sa gradom, možete na to zaboraviti.
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

Avatar
avenija
Postovi: 13597
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 okt 2021, 19:32



:bih:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Truhlo
Postovi: 5217
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 25 okt 2021, 20:00

avenija je napisao/la:
25 okt 2021, 19:32


:bih:
To je to, zenicki do kosti :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 25 okt 2021, 21:28

Sad sam citao izvjestaj mi dosao ovaj kvartalni i jedna mi stvar zapala za oko,naime u omladinskom pogonu roditelji placaju opremu,placaju clanarinu,placaju putovanje na neki kup u dalmaciji znam da smo u losoj situaciji ali to bi jako volio da se promjeni znaci tu dolaze djeca ciji roditelji to mogu finansirat,a ne djeca koja su talentirana zbog tih stvari mi slavimo bod sa Azotom to se mora promjenit ako zelimo prvi tim dobar. I bilo bi lijepo organizovat turnire osnovni i srednji skola gdje bi imali uvid u djecu kojom Zenica raspolaze.Kad pricamo o zdravim temeljima to je definitivno jedan temelj na koji se mora obratit velika paznja

Avatar
habuba
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 25 okt 2021, 22:49

To je otprilike praksa svugdje u svijetu. Veoma bi tesko bilo finansirati skolu nogometa bez ucesca roditelja. Vecina otvorenih nogometnih akademija/skola za koje znam imaju dvije kategorije polaznika. U prvu kategoriju ulazi svako dijete koje je voljno da trenira (bez diskriminacije), zbog te djece i postoji clanarina i troskovi itd. A druga kategorija su oni za koje se smatra da su van serijski talenti. Onim koji odskacu od ostalih i koji posjeduju odredjene predispozicije se daju stipendije da se pokriju ti troskovi.

Jedna Barcelona ima trening centre po citavom svijetu i roditelji placaju masno da im djeca dolaze na kampove i treniraju u njihovim centrima. La Masia opet sluzi samo za onih 300-tinjak najboljih za koje oni procijene da se mogu razviti u buduce zvijezde. U sustini svi ovi ostali placaju da bi La Masia funkcionisala.

Klub je koliko znam predao Ze-Do kantonu neki projekt koji se tice omladinske skole pa ce mozda to biti koristeno i dijelom da se olaksa roditeljima i sa te strane. U svakom slucaju se slazem da se sada treba napraviti dobar model za fudbalsku skolu/akademiju kojim ce se dobro definisati ucesce roditelja kao i citav taj neki trenazni proces.

Slazem se i da su turniri, skolske lige, lige razreda uvijek dobro dosli mehanizmi za razvoj buducih talenata. Samo treba to sve odraditi, organizovati i finansirati. Treba nagovoriti onog Kubata sto je organizovao onu Ramazansku ligu da volontira za klub s tim u vezi :)

dinodino2019
Postovi: 2436
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 26 okt 2021, 10:43

Stativa88 je napisao/la:
25 okt 2021, 21:28
Sad sam citao izvjestaj mi dosao ovaj kvartalni i jedna mi stvar zapala za oko,naime u omladinskom pogonu roditelji placaju opremu,placaju clanarinu,placaju putovanje na neki kup u dalmaciji znam da smo u losoj situaciji ali to bi jako volio da se promjeni znaci tu dolaze djeca ciji roditelji to mogu finansirat,a ne djeca koja su talentirana zbog tih stvari mi slavimo bod sa Azotom to se mora promjenit ako zelimo prvi tim dobar. I bilo bi lijepo organizovat turnire osnovni i srednji skola gdje bi imali uvid u djecu kojom Zenica raspolaze.Kad pricamo o zdravim temeljima to je definitivno jedan temelj na koji se mora obratit velika paznja
Sta si ti mislio clanarina je 40 KM, mislis da az to mozes dobiti opremu, bespletne treninge zimi u zatvorenom, putovanja na neke turnire. Uvijek se to placalo, nije samo u Čeliku u svim klubovima. Svi bi mi bili sretni da je besplatno, ali nije.
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.