NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa traje do: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
7
78%
Neriješeno
1
11%
Poraz
1
11%
 
Ukupno glasova: 9

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 29 maj 2023, 23:45

Ono što je dobro u tome, kad sam obrisao temu, je to, da se Bati registrovao odmah po otvaranju nove teme... :idea:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5250
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 29 maj 2023, 23:55

almir2018 je napisao/la:
29 maj 2023, 23:33
Šeha je zauzet vjerovatno porodičnim obavezama,ali prati on Čelik redovno imam ga ja na fb,što se tiče Amela on ti ponekad navrati na naše utakmice zbog posla nakon odlaska u kantonalnu sam saznao ko je on ustvari.
A i ja sam se bas neki dan pitao gdje nam je stemal imao sam sa njim dosta rasprava ovdje ali drag mi je lik uvijek bio.
Sto se tice Jusića ako ce doći igrati za sitne pare nece nas puno koštat bujrum i njemu Horicu i svima,svi smo ovdje pisali sta ce nam Arezina a lik se pokazao pun pogodak,nije ljudi laka federalna liga kako se misli vidjet će te svi.
Neka iskusnih ali i mladi naravno to je uvijek dobitna kombinacija.
@stemale javiii seee
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5250
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 29 maj 2023, 23:59

Dosta i od mene trollanja, odoh i ja na potok ko @stemal, cujemo se 10.8.2023 :wave:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4899
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 30 maj 2023, 01:56

Pasha je napisao/la:
29 maj 2023, 23:45
Ono što je dobro u tome, kad sam obrisao temu, je to, da se Bati registrovao odmah po otvaranju nove teme... :idea:
Ne bi ja to reko Pasha ja sam se registrovo 26 Augusta 2015 god u 21:44 h 😁😁a kad si ti obriso temu .Ja sam piso na staroj obrisanoj temi puno prije brisanja teme malo si to pobrko ili profulo profil ,mozda se neko drugi registrovo tada.Ja sam ovdje registrovan 8 godina .

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 30 maj 2023, 03:41

Tema broj 1 obrisana(a obrisana 23.8.2015 oko 22 sata), tema broj 2 (na kojoj si ti pisao napravljena 26.8.2015 oko 15 sati) je u arhivi i ovo je sada tema broj 3...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

zamorano
Postovi: 1353
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 30 maj 2023, 10:06

Kakav ba Jusič???? Može mi septičku jamu ispuljat!!!! Gdje se dovodi igrač od 104 godine u drugu ligu kao pojačanje?? Nije valjao sa 25 u Čeliku sad če ko da valja,de ba dodzite sebi več jednom! Kaže @Avenija trebamo bit gospoda prema bivšim igračima,ma treba ih ebat gospodski eto neču seljački! Treba et i Dilavera klošara vratit,ebo vas Jusič u lobanju glupu!
::::SAMO ČELIK::::

kirat410
Postovi: 687
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 30 maj 2023, 10:27

zamorano je napisao/la:
30 maj 2023, 10:06
Kakav ba Jusič???? Može mi septičku jamu ispuljat!!!! Gdje se dovodi igrač od 104 godine u drugu ligu kao pojačanje?? Nije valjao sa 25 u Čeliku sad če ko da valja,de ba dodzite sebi več jednom! Kaže @Avenija trebamo bit gospoda prema bivšim igračima,ma treba ih ebat gospodski eto neču seljački! Treba et i Dilavera klošara vratit,ebo vas Jusič u lobanju glupu!
Ovo se cekalo :urnebes:

RubikovaKocka
Postovi: 1120
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 30 maj 2023, 10:46

Treba pokusati na sve nacine vratiti Azura i dovoditi slicne njemu, od kojih mozes dobro profitirati poslije. Bolje dati vise para za recimo njega nego vracati penzionere od kojih nemas nista u buducnosti.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 30 maj 2023, 10:52

zamorano je napisao/la:
30 maj 2023, 10:06
Kakav ba Jusič???? Može mi septičku jamu ispuljat!!!! Gdje se dovodi igrač od 104 godine u drugu ligu kao pojačanje?? Nije valjao sa 25 u Čeliku sad če ko da valja,de ba dodzite sebi več jednom! Kaže @Avenija trebamo bit gospoda prema bivšim igračima,ma treba ih ebat gospodski eto neču seljački! Treba et i Dilavera klošara vratit,ebo vas Jusič u lobanju glupu!
:urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
laudrop
Postovi: 1338
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 30 maj 2023, 11:50

Jusića više vidim kao trenera u omladinskom pogonu nego kao igrača koji će zauzimat mjesto nekom od naših stopera (Smajić ili Vardo).

Ko god misli da nam ne treba pojačanje u omladinskom pogonu na mjestu trenera vara se. Prvo pogledajte šta je Duvnjak uradio dolaskom na klupu juniora i kakav je pedagoški odnos imao prema igračima.

Jusić bi bio odličan na poziciji trenera juniora. :thumbup:

Dosta vas misli da se igrači poput Fenana i Karića masno plaćaju, oni su tu besplatno na usluzi klubu, što mislim da bi i Jusić isto uradio ako bi se odlučio završiti karijeru u Čeliku.

A što se Azura Mahmića stoji, njegov dolazak u Čelik je više nego nerealan. Momak trenutno u Igmanu ima istu platu kao Mirsad Ramić i najplaćeniji im je igrač. Prošle godine je s Murom bio na klupi u Londonu protiv Tottenhema. Mislim da nismo u poziciji da dovodimo igrače takvog kalibra,a njega će svakako ganjati Premijerligaši jer je zaštićeno godište i provjeren igrač na deficitarnoj poziciji, plus lijeva noga i visok.

Piljug je odličan igrač koji je već igrao u Kantonu za nas. Sad je napredovao igrajući za Mladost DK i Simm bau. Čitava liga ga ganja, a mislim da bi momak najviše volio igrati za danas. Svakako nam je oskudna pozicija desnog beka i desnog krilnog napadača. Dosta toga zavisi i od naših odlazaka. Od kapaciteta igrača iz Zenice i koji su prošli kroz naš omladinski pogon vidim samo Piljuga i Mehića iz Simm bau, koji su ustaljeno, ostalo manje više ne bi bilo pojačanje nego za proširimo roster.

Vidim da je bivši najbolji junior našeg kluba, Amir Mašić, potpisao za Nemilu. Ne znam šta se s momkom desilo, znam da se oženio u Zenici i da ima dijete. Ne bi bilo loše vidjeti njegove planove. Godinu i po je bio u Crikvenici, nakon toga otišao u Austriju, ali mislim da mu je Perčo menaGer :urnebes:

Helem, mislim da nas navijače očekuje izuzetno zanimljiv prelazni rok. Zovite Amela da nam piše insajderske :opaopa:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 30 maj 2023, 11:54

Sto se tice bivsih igraca, jedino bih volio vidjeti povratak Horica. On je cini mi se mladji od ostalih ponudjenih, ima jos kuveta u njemu da igra, uvijek je bio uz klub koliko znam, a ako ima afiniteta uvijek ima mjesta u organima Uprave i administraciji kluba i svako poboljsanje je dobrodoslo. Mozda cak i rad u omladinskim kategorijama, da im prenese nacin rada sa Zapada, mislim da bi imali dosta nauciti od njega.

Ovo ostalo, hvala ali ne hvala.

Avatar
avenija
Postovi: 13626
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 30 maj 2023, 12:04

Ja bi najvise volio vidjeti pojačanja u administraciji kluba.

Što se tiče igrača jedino bi volio vidjeti Selmira Mahmutovića jer sam siguran da bi dao 30 golova za sezonu u Čeliku. I ostanak Arežine.

Nisam ni ja @zamorano za dovodjenje igrača sa 37 godina koji su svoje već dali, nisam ni za Jusića ali nema potrebe vredjati sve redom ipak je on odredjeni dio karijere korektno nosio dres našeg kluba.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Nera1982
Postovi: 180
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nera1982 » 30 maj 2023, 12:27

Što se tiče pojačanja u zadnjoj lilniji volio bih vidjeti ovog momka
https://www.transfermarkt.com/armin-spa ... ler/513004
Ogroman dobar u skoku zna i gol dati.Mozda je malo nerealno al treba pokusat

Avatar
laudrop
Postovi: 1338
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 30 maj 2023, 12:58

Nera1982 je napisao/la:
30 maj 2023, 12:27
Što se tiče pojačanja u zadnjoj lilniji volio bih vidjeti ovog momka
https://www.transfermarkt.com/armin-spa ... ler/513004
Ogroman dobar u skoku zna i gol dati.Mozda je malo nerealno al treba pokusat
Ovaj je sport ofulao, 205 visok :tokralju:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 30 maj 2023, 13:00

Čuj Jusić :urnebes: :urnebes:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 30 maj 2023, 13:01

zamorano je napisao/la:
30 maj 2023, 10:06
Kakav ba Jusič???? Može mi septičku jamu ispuljat!!!! Gdje se dovodi igrač od 104 godine u drugu ligu kao pojačanje?? Nije valjao sa 25 u Čeliku sad če ko da valja,de ba dodzite sebi več jednom! Kaže @Avenija trebamo bit gospoda prema bivšim igračima,ma treba ih ebat gospodski eto neču seljački! Treba et i Dilavera klošara vratit,ebo vas Jusič u lobanju glupu!
:clap: :clap:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 30 maj 2023, 13:06

Hoćemo kapitalca!
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 30 maj 2023, 13:15

kapitalac = odblokiran racun

Pa makar nikog vise ne doveli, a Arezinu kaparisali.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4899
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 30 maj 2023, 13:37

Pasha je napisao/la:
30 maj 2023, 03:41
Tema broj 1 obrisana(a obrisana 23.8.2015 oko 22 sata), tema broj 2 (na kojoj si ti pisao napravljena 26.8.2015 oko 15 sati) je u arhivi i ovo je sada tema broj 3...
Bgm si onda u pravu ali ja sam mislio da je ovo tema 2 ,ti znao da cu ja doci registrovat se i obriso temu namjerno da ne vidim 😁😁😁Kako god ja sam ovdje 8 godina 😁😁😁ipak si u pravu a stvarno sam mislio da ima samo 2 teme i da je ovo druga 😁😁

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4899
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 30 maj 2023, 13:52

Sutra izvlacenje akobogda za baraz svedno mi je koga god dobijemo mislim uz ozbiljan pristup bez ono lako ce mo svakog ce mo proci bez problema.
Sto se tice pojacanja ja bi samo vratio igrace koji igraju sad FL ali nisam bas upoznat gdje nasih ima ,dodat jos par mladjih igraca i visak poslat Nemila,Vitez i slicno .
Od ovih starijih nikog ne vracat i ja bi Horica ali on je nerealan dao nam je 50 k oprostio dug i sta bi sad jos opet da igra dzaba i moze on u puno jacim klubovima igrat .Imamo Isakoviica,Fenana i Filipa po svaku cjenu pokusat zadrzat i to je to ,svi su ovi drugi dan pobjegli iz Celika kad je bilo najteze a kapu skidam Mahmutovicu a covjek prvi strelac Ceske lige bio i nije ga bilo stid igrat u kantonu koji je nekad igro i na Old Trafordu koliko se sjecam ,zatim Nurkovic i bivsi reprezentativac ,i Fenan koliko god mi protiv govorili ispo je on covjek i u ovoj sezoni bas odlicno odigro i naravno Isakovic koji se bas pokazo i ko pojacanje i ko covjek i naravno Filip.
Ostali svi su pobjegli drugi dan cim smo ispali .Svi su oni mogli bit kao ovi sto su ostali kad je bilo najteze kad nam je bilo predvidjeno gasenje kluba.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.