NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Radnika?

Anketa je završila: 15 mar 2024, 18:19.

Pobjeda
6
55%
Neriješeno
3
27%
Poraz
2
18%
 
Ukupno glasova: 11

Avatar
samocelik
Postovi: 5930
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 06 jun 2023, 15:01

Celicni je napisao/la:
06 jun 2023, 14:26
E sve nekako 5 do 12 kao da igramo ligašku utakmicu, evo i stream isto, klub ce objavit sutra u jutarnjim satima da li će biti prenos.Pa zar se nije moglo sa sigurnošću znati ranije da li će biti prenos.Trebas čekat savez ili FK Klis da se smiluju da jave hoće li oni prenositi.Ako se trebala koja tekma platit da se prenosi to je brate ova,trebamo mi da prenosimo.
Otiđi brate u klub ponudiš svoje usluge, obezbjediš internet, baterije, **** materine. Uzmeš svoje auto otiđeš sutra ranije u Konjic sve pripremiš, dogovoriš se sa Klisom oko struje, produžnih kablova, nadaš se da će ti sva oprema raditi da neće biti neka vremenska nepogoda da će signal biti dobar na stadionu koji čak i nije Klisov u državi koja ima najspori mogući internet na svijetu. Ako bude bilo šta štekalo ima Tr **** koliko god možemo da ti psujemo da svoje hirove istesamo na tebe. Pri tome ćeš dobiti **** i za gorivo i za opremu i za eventualne dodatne troškove, marke naravno vidjet nećeš.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Convicts
Postovi: 3209
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 06 jun 2023, 15:09

Bandit88 je napisao/la:
06 jun 2023, 14:51
Može li neko napisati ili u pp poslati tekst hu ha
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
Truhlo
Postovi: 4940
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 06 jun 2023, 15:22

Dosta nervoze pred play off. Opusteno ljudi, igra se nogomet i u drugoj ligi federacije :kafa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Convicts
Postovi: 3209
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 06 jun 2023, 15:31

Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
Celicni
Postovi: 1571
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 06 jun 2023, 15:44

samocelik je napisao/la:
06 jun 2023, 15:01
Celicni je napisao/la:
06 jun 2023, 14:26
E sve nekako 5 do 12 kao da igramo ligašku utakmicu, evo i stream isto, klub ce objavit sutra u jutarnjim satima da li će biti prenos.Pa zar se nije moglo sa sigurnošću znati ranije da li će biti prenos.Trebas čekat savez ili FK Klis da se smiluju da jave hoće li oni prenositi.Ako se trebala koja tekma platit da se prenosi to je brate ova,trebamo mi da prenosimo.
Otiđi brate u klub ponudiš svoje usluge, obezbjediš internet, baterije, **** materine. Uzmeš svoje auto otiđeš sutra ranije u Konjic sve pripremiš, dogovoriš se sa Klisom oko struje, produžnih kablova, nadaš se da će ti sva oprema raditi da neće biti neka vremenska nepogoda da će signal biti dobar na stadionu koji čak i nije Klisov u državi koja ima najspori mogući internet na svijetu. Ako bude bilo šta štekalo ima Tr **** koliko god možemo da ti psujemo da svoje hirove istesamo na tebe. Pri tome ćeš dobiti **** i za gorivo i za opremu i za eventualne dodatne troškove, marke naravno vidjet nećeš.
Vidiš da si zaosto u mozgu.Fata te se uvijek jedne te iste priče da se neko treba nuditi klubu, ti bi reko neko ovde se iskaljuje nego se upućuje neki savjeti neke normalne kritike,a na klubu je da prihvati ili ne, da se ne ravnaš sa seoskim klubovima.Šta sad dođe ti stotine duša koji su članovi, sponzori gledaju da daju crno ispod nokata za Čelik i sad svi trebaju ostaviti svoje poslove i otić u klub i da se svi fatamo kamere,produžnih kablova i baterija ? Druže svi mi učestvujemo u radu kluba, neko na ovaj neko na onaj nacin, neko ode da radi zaradi da bi ti taj Čelik danas bio gdje jeste, da smo smo svi bili tvog razmišljanja i fatali se svi kluba danas klub nebi bio gdje jeste imao bi više kamermana,direktora,sekretara, držača kablova nego igraća kao što je i bilo pa se radili talovi i doveli klub gdje su doveli.Pun mi je k.urac vas takvih više sa nekim socijalnim pričama i stavljanje kluba ranga novog šehera, pa ne smijes ovde nista reci.Prvi sam bio ovde i uvijek govorio da svaki ima platu pa i onaj iza kamere i uvijek samkretao od sebe ja cu odvajat od svojih usta prvi, ali nemoj mi te neke seljacke kurceve socijane price.

Avatar
Truhlo
Postovi: 4940
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 06 jun 2023, 16:01

Sto se mene tice, nadam se da nece biti streama :kafa:

Pogotovo domacu utakmicu ne treba prenositi :opaopa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 06 jun 2023, 16:38

Sutrasnja utakmica Klis - Čelik je naravno puno značajnija od finala lige prvaka. Vrlo je vazno da se revans igra na Bilinom Polju. Nadam se ako Bog da plasmanu u 1.ligu federacije, gdje bi nas cekale puno jace i ozbiljnije ekipe od ovih iz 2.lige centar
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Convicts
Postovi: 3209
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 06 jun 2023, 16:46

Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 06 jun 2023, 21:48

samocelik je napisao/la:
06 jun 2023, 15:01
Celicni je napisao/la:
06 jun 2023, 14:26
E sve nekako 5 do 12 kao da igramo ligašku utakmicu, evo i stream isto, klub ce objavit sutra u jutarnjim satima da li će biti prenos.Pa zar se nije moglo sa sigurnošću znati ranije da li će biti prenos.Trebas čekat savez ili FK Klis da se smiluju da jave hoće li oni prenositi.Ako se trebala koja tekma platit da se prenosi to je brate ova,trebamo mi da prenosimo.
Otiđi brate u klub ponudiš svoje usluge, obezbjediš internet, baterije, **** materine. Uzmeš svoje auto otiđeš sutra ranije u Konjic sve pripremiš, dogovoriš se sa Klisom oko struje, produžnih kablova, nadaš se da će ti sva oprema raditi da neće biti neka vremenska nepogoda da će signal biti dobar na stadionu koji čak i nije Klisov u državi koja ima najspori mogući internet na svijetu. Ako bude bilo šta štekalo ima Tr **** koliko god možemo da ti psujemo da svoje hirove istesamo na tebe. Pri tome ćeš dobiti **** i za gorivo i za opremu i za eventualne dodatne troškove, marke naravno vidjet nećeš.
Hoće u kur*u.

I on i 99% "dobronamjernih kritičara i predlagača" koji iz naslonjača otkrivaju Ameriku pričama kako klub s 3 ipo uposlene osobe i 10 volontera treba imat i stream i fan shop na dan utakmice i dostavu artikala iz fan shopa i hranu i piće na stadionu i klupski restoran i bolji marketing i online članstvo i ofarbane zidove i bolje ozvučenje na stadionu i prodaju karata u centru grada i kontrolore na kapijama i komentatora live streama i "kvačicu" na Fejsbuku i LED reklame uz teren...

Ko god misli da ljudi u i oko kluba nakon 3 godine ne znaju šta sve "treba" je ograničen.
Ko god misli da su ljudi u i oko kluba svjesni šta sve "treba", a i dalje konstantno "otkrivaju Ameriku" pričama šta "treba" je ograničen i zlonamjeran.

Ova tama na forumu je nekada bila mjesto odakle su kretale brojne inicijavite (ne ideje i želje): priča o statutu, NGG, koncerti, turniri, okupljanja i sl., a danas je postala kancerogeno mjesto koje većini služi za:
- širenje i komentarisanje poluinformacija,
- dopunjavanje spiska želja ili
- ispoljavanje ličnih frustracija
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

kinder_jaje
Postovi: 1743
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 06 jun 2023, 22:54

Ja mogu razumjeti price kako je sada ovako jer se vracaju dugovi ali po meni ali i vecini mojih prijatelja sa kojim pricam o Celiku ovako organizovan klub je u rangu ove lige u kojoj jesmo.
E sada da li Celik kao veliko ime Jugoslevenskog fudbala smije pasti ovako nisko i biti sto se organizacije tice rang amatera za mene je sramota.
Mozda je za mene i gore sto ne vidim nikakav napredak i po meni je ovo samo zivotarenje.
Znam da se vecina nece sloziti sa mojim vidjenjem stanja ali to je samo moje misljenje i volio bih da me neko uvjeri u drugacije stanje.

Avatar
sagitarius
Postovi: 2114
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sagitarius » 06 jun 2023, 23:37

kinder_jaje je napisao/la:
06 jun 2023, 22:54
Ja mogu razumjeti price kako je sada ovako jer se vracaju dugovi ali po meni ali i vecini mojih prijatelja sa kojim pricam o Celiku ovako organizovan klub je u rangu ove lige u kojoj jesmo.
E sada da li Celik kao veliko ime Jugoslevenskog fudbala smije pasti ovako nisko i biti sto se organizacije tice rang amatera za mene je sramota.
Mozda je za mene i gore sto ne vidim nikakav napredak i po meni je ovo samo zivotarenje.
Znam da se vecina nece sloziti sa mojim vidjenjem stanja ali to je samo moje misljenje i volio bih da me neko uvjeri u drugacije stanje.
Puko si ti.Preporucujem manje pracenje liga petice i poredjenja sa nasom ligom.
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

korisnik32
Postovi: 117
Pridružen/a: 16 jul 2019, 18:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la korisnik32 » 06 jun 2023, 23:51

Jel prijenos sutra na face tvu?

almir2018
Postovi: 2211
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 07 jun 2023, 00:11

Celicni je napisao/la:
06 jun 2023, 14:26
E sve nekako 5 do 12 kao da igramo ligašku utakmicu, evo i stream isto, klub ce objavit sutra u jutarnjim satima da li će biti prenos.Pa zar se nije moglo sa sigurnošću znati ranije da li će biti prenos.Trebas čekat savez ili FK Klis da se smiluju da jave hoće li oni prenositi.Ako se trebala koja tekma platit da se prenosi to je brate ova,trebamo mi da prenosimo.
Po čemu zaključuješ da se radi sve 5 do 12,ja pouzdano znam od prošle sedmice da uprava radila na osiguravanju prenosa i da će biti strim još će platit klub ko bude to radio tako da sve na vrijeme se radi 😉
A ovo iz Konjica moraš imati odobrenje od gostiju tehničke uslove itd...
Tako da informišite se pa onda nesto napadajte upravu kluba.

Avatar
Celicni
Postovi: 1571
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 07 jun 2023, 00:14

Przunjer je napisao/la:
06 jun 2023, 21:48
samocelik je napisao/la:
06 jun 2023, 15:01
Celicni je napisao/la:
06 jun 2023, 14:26
E sve nekako 5 do 12 kao da igramo ligašku utakmicu, evo i stream isto, klub ce objavit sutra u jutarnjim satima da li će biti prenos.Pa zar se nije moglo sa sigurnošću znati ranije da li će biti prenos.Trebas čekat savez ili FK Klis da se smiluju da jave hoće li oni prenositi.Ako se trebala koja tekma platit da se prenosi to je brate ova,trebamo mi da prenosimo.
Otiđi brate u klub ponudiš svoje usluge, obezbjediš internet, baterije, **** materine. Uzmeš svoje auto otiđeš sutra ranije u Konjic sve pripremiš, dogovoriš se sa Klisom oko struje, produžnih kablova, nadaš se da će ti sva oprema raditi da neće biti neka vremenska nepogoda da će signal biti dobar na stadionu koji čak i nije Klisov u državi koja ima najspori mogući internet na svijetu. Ako bude bilo šta štekalo ima Tr **** koliko god možemo da ti psujemo da svoje hirove istesamo na tebe. Pri tome ćeš dobiti **** i za gorivo i za opremu i za eventualne dodatne troškove, marke naravno vidjet nećeš.
Hoće u kur*u.

I on i 99% "dobronamjernih kritičara i predlagača" koji iz naslonjača otkrivaju Ameriku pričama kako klub s 3 ipo uposlene osobe i 10 volontera treba imat i stream i fan shop na dan utakmice i dostavu artikala iz fan shopa i hranu i piće na stadionu i klupski restoran i bolji marketing i online članstvo i ofarbane zidove i bolje ozvučenje na stadionu i prodaju karata u centru grada i kontrolore na kapijama i komentatora live streama i "kvačicu" na Fejsbuku i LED reklame uz teren...

Ko god misli da ljudi u i oko kluba nakon 3 godine ne znaju šta sve "treba" je ograničen.
Ko god misli da su ljudi u i oko kluba svjesni šta sve "treba", a i dalje konstantno "otkrivaju Ameriku" pričama šta "treba" je ograničen i zlonamjeran.

Ova tama na forumu je nekada bila mjesto odakle su kretale brojne inicijavite (ne ideje i želje): priča o statutu, NGG, koncerti, turniri, okupljanja i sl., a danas je postala kancerogeno mjesto koje većini služi za:
- širenje i komentarisanje poluinformacija,
- dopunjavanje spiska želja ili
- ispoljavanje ličnih frustracija
Pa tebi i jest vrh nogometa Novi Šeher.Ti našo nekome govorit da su naši komentari zlonamjerni **** jedan.Svelo se to ovde da ne smiješ dati savjet,uputu pa i dobronamjernu kritiku ukoliko nekada uprava ne vidi nešto i da bi klub napredovao što više na svim nivoima i ugledao se kolko tolko na praksu evropskih klubova, a ne na Liješva,Zmaj, Novi Čekrčići itd. gdje svako od nas ovde želi Čelik u vrhu na svim poljima i na upravi je hoće li naše ovde išta uzeti u obzir.I nađu ti se neki **** ovakvi komentarisat da imaš zlonamjerne komentar, gdje pola nas ovde ne spava radi Čelika, a vi još svršavate na titulu kantonalne lige i kad se stream upali.

almir2018
Postovi: 2211
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 07 jun 2023, 00:21

kinder_jaje je napisao/la:
06 jun 2023, 22:54
Ja mogu razumjeti price kako je sada ovako jer se vracaju dugovi ali po meni ali i vecini mojih prijatelja sa kojim pricam o Celiku ovako organizovan klub je u rangu ove lige u kojoj jesmo.
E sada da li Celik kao veliko ime Jugoslevenskog fudbala smije pasti ovako nisko i biti sto se organizacije tice rang amatera za mene je sramota.
Mozda je za mene i gore sto ne vidim nikakav napredak i po meni je ovo samo zivotarenje.
Znam da se vecina nece sloziti sa mojim vidjenjem stanja ali to je samo moje misljenje i volio bih da me neko uvjeri u drugacije stanje.
Ti ako ne vidiš napredak onda ja ne znam sta ti pratiš bgmi
Pa kad si prije imao informacije npr.koliko je prodato karti,svaki dan imaš objave na društvenim mrežama,prije si bio u PL pa nisu znali tekmu objaviti kad igramo da dalje ne pričamo itd...
Imao si u Kantonalnoj ligu prenose utakmica
Sve više mladi dobijaju šanse u igri itd...
Pa ti samo da znaš kroz kakve su patnju momci prošli u borbi sa gradskom upravom pa onda sa igračima kojima se duguje pa na kraju sad sa povjeriocima za deblokadu računa nisi svjestan koja je to borba i sve to radi 5 ljudi u klubu o svemu moraju misliti boriti se ja im kapu skidam.

Avatar
Celicni
Postovi: 1571
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 07 jun 2023, 00:34

almir2018 je napisao/la:
07 jun 2023, 00:11
Celicni je napisao/la:
06 jun 2023, 14:26
E sve nekako 5 do 12 kao da igramo ligašku utakmicu, evo i stream isto, klub ce objavit sutra u jutarnjim satima da li će biti prenos.Pa zar se nije moglo sa sigurnošću znati ranije da li će biti prenos.Trebas čekat savez ili FK Klis da se smiluju da jave hoće li oni prenositi.Ako se trebala koja tekma platit da se prenosi to je brate ova,trebamo mi da prenosimo.
Po čemu zaključuješ da se radi sve 5 do 12,ja pouzdano znam od prošle sedmice da uprava radila na osiguravanju prenosa i da će biti strim još će platit klub ko bude to radio tako da sve na vrijeme se radi 😉
A ovo iz Konjica moraš imati odobrenje od gostiju tehničke uslove itd...
Tako da informišite se pa onda nesto napadajte upravu kluba.
Mani mi se tvojih pouzdanih informacija.Kad se samo sjetim tvojih kapitalaca i insajderskih.Ja pratim zvaničnu objavu kluba i svi koji prate Čelik od novinara,navijača,simpatizera itd. čekaju zvaničnu objavu kluba i u to gledaju,a ne almira i njegove insajderske.A klub je objavio da ce se sutra tek znati da li ce biti prijenos i to samo par sati prije utakmice i to se druže zove 5 do 12.Stupiš u kontakt sa klubom gdje gostuješ i vidiš da li imaš odobrenje za snimanje, pogledaš šta ti mogu ponuditi da bi neometano snimao, imaš sedan dana da se pripremiš i odlučiš da li možeš uraditi stream ili ne i da saznaš tu famoznu informaciju do koje je teško toliko doći, da li imaš dozvolu jer Konjic je u Zimbabveu izgleda.
Čuj kaže informišite se a kluba objavio da će se sutra tek saznati da li ce biti stream.Svako ko prati Čelik se treba pojedinačni informisat u nekakvoj ilagali da li će stream biti.Ojjj Pyong Yang Chin šta čekaš?!

Avatar
Celicni
Postovi: 1571
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 07 jun 2023, 00:45

almir2018 je napisao/la:
07 jun 2023, 00:21
kinder_jaje je napisao/la:
06 jun 2023, 22:54
Ja mogu razumjeti price kako je sada ovako jer se vracaju dugovi ali po meni ali i vecini mojih prijatelja sa kojim pricam o Celiku ovako organizovan klub je u rangu ove lige u kojoj jesmo.
E sada da li Celik kao veliko ime Jugoslevenskog fudbala smije pasti ovako nisko i biti sto se organizacije tice rang amatera za mene je sramota.
Mozda je za mene i gore sto ne vidim nikakav napredak i po meni je ovo samo zivotarenje.
Znam da se vecina nece sloziti sa mojim vidjenjem stanja ali to je samo moje misljenje i volio bih da me neko uvjeri u drugacije stanje.
Ti ako ne vidiš napredak onda ja ne znam sta ti pratiš bgmi
Pa kad si prije imao informacije npr.koliko je prodato karti,svaki dan imaš objave na društvenim mrežama,prije si bio u PL pa nisu znali tekmu objaviti kad igramo da dalje ne pričamo itd...
Imao si u Kantonalnoj ligu prenose utakmica
Sve više mladi dobijaju šanse u igri itd...
Pa ti samo da znaš kroz kakve su patnju momci prošli u borbi sa gradskom upravom pa onda sa igračima kojima se duguje pa na kraju sad sa povjeriocima za deblokadu računa nisi svjestan koja je to borba i sve to radi 5 ljudi u klubu o svemu moraju misliti boriti se ja im kapu skidam.
Ovde se slažem sa tobom almire.@kinder_jaje vjeruj prava slika ove borbe koja je trajala 3 godine ce se vidjeti nakon deblolade računa uskoro.Ovo do sad se išlo sve da se pokriješ kolko je jorgan dug i sastavljalo se kraj sa krajem, jer sve si morao usmjeriti na dugovanja i opet se uprava dobro izborila na svim poljima.Bit ce to akobogda još bolje uskoro, jer pred historijskom smo pobjedom.

Avatar
phillies
Postovi: 2581
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 07 jun 2023, 01:14

kinder_jaje je napisao/la:
06 jun 2023, 22:54
Ja mogu razumjeti price kako je sada ovako jer se vracaju dugovi ali po meni ali i vecini mojih prijatelja sa kojim pricam o Celiku ovako organizovan klub je u rangu ove lige u kojoj jesmo.
E sada da li Celik kao veliko ime Jugoslevenskog fudbala smije pasti ovako nisko i biti sto se organizacije tice rang amatera za mene je sramota.
Mozda je za mene i gore sto ne vidim nikakav napredak i po meni je ovo samo zivotarenje.
Znam da se vecina nece sloziti sa mojim vidjenjem stanja ali to je samo moje misljenje i volio bih da me neko uvjeri u drugacije stanje.
1. Znaci da razumijes da se zbog dugova organizacija kluba svela sto se tice ljudstva na minimum. Automatski manji trosak u vidu bilo kakvih placanja, automatski ostaje vise da se vrate dugovi. E sad ovaj minimum ljudstva u organizaciji kluba cine nadljudske napore da klub funkcionise i napreduje.

2. Veliko ime jugoslovenskog nogometa da li smije pasti? Nije da smije nego je palo!!! A palo je zato sto se od 1996. nedomacinski odnosilo prema klubu od strane svih Uprava koje su u njemu radile,a palo bi jos i dublje odnosno Celik bi prestao da postoji da se ovi momci nisu pojavili u Celiku.
Evo ti jedan primjer sta je Celik bio...Naprimjer ti zivis na visokoj nozi 20 godine,radis ti i zaradjujes nesto ali trosis nemilice, malo kome polazes racune, oko tebe "jarani" grebu se do iznemoglosti, pozajmljujes pare na obraz i tako cijelo vrijeme. Ali dodje vrijeme da se podvuce refa, kad povjerioci traze svoje pare s kamatom, kad jarani odu i ne poznaju te vise. E sad ako hoces da prezivis, da te kamatari ne ubiju, ne zivis vise u penthouse-u u centru Zenice, nego si negdje pod kirijom u Nemili, ne vozis vise BMW-a nego si u Golfu III, ne jedes vise tartufe u CD-u nego uzmes par kifli u Parnoj. Jbg, srezes troskove do maksimuma, da bi u buducnosti imao neku priliku da se uspravis i uspijes.
Tako i Celik.

3. Ne vidis nikakav napredak. Samim tim da je klub iz "zlatnih dana" imao 18 godina blokiran racun i poslovao je na Bog te pita koji nacin, sto je otvaralo razne mogucnosti prevara i jos veceg zavaljivanja kluba, a u korist mesetara i hostaplera koji su sjedili u udobnim foteljama na Bilinom Polju. E nakon 18 godina, ovi ljudi koji su sada u klubu doveli su klub na korak da Celik ima odblokiran racun, da posluje legalno, sto opet otvara nove mogucnosti u vidu sponzora, projekata, marketinga....
Opstrukcije od Grada i GU, koje otvoreno traju od odlaska "investitora". Nepostivanje sporazuma, koje se moralo sudom traziti i na kraju i dobiti.
Dalje, kad si cuo da je Celik za nekog igraca naplatio "naknadu za treniranje" od proslih Uprava? Danasnja Uprava pokrenula je sudske procese protiv Zelje za Vrhovca, protiv Mladosti DK za Mahmica, naplatili su naknadu od jednog njemackoj kluba za igraca za kojeg nisi ni znao da je nosio Celikov dres.
Kad smo kod dresa, pa eto i taj fan shop je napredak u odnosu na "zlatno doba Premijer lige". Sad radostan mozes kupiti stvari sa Celikovim obiljezjima a da si siguran da upravo klub ima 100% dobit od toga, a ne neki pijacari, FIS-ovi, razni falsifikatori itd.
Klub je trenutno otvoreniji prema navijacima i clanovima nego sto je ikad prije bio. Transparentnost sto se tice broja otkucanih karti, samo je mali pokazatelj toga. Odrzavanje press konferencija za skoro svaku iole znacajniju vijest u vezi Celika, informisanje svojih navijaca i clanova kluba putem drustvenih mreza i Viber aplikacijom, pa cak i taj cesto neopravdano osporavan stream Celikovih utakmica, koji je navijacima priblizio Celikove utakmice a skoro sve i jedne livade na kojoj je Celik MORAO igrati. A MORAO JE ZBOG "ZLATNOG DOBA" KAD SE GLEDALO SAMO KO I KAKO STO VISE UKRASTI OD CELIKA, JER CELIK JE BIO BURE BEZ DNA.

Ja vjerujem da ti kao i velika vecina "pate" za utakmicama Premijer Lige, ali vjeruj da je ovdje mnogima draze gledati zenicku djecu kako natapaju znojem Celikov dres, kako izgaraju od zelje za svakom loptom, bilo da je u pitanju utakmica na Bilinom ili u Varesu, Maglaju, sutra u Konjicu, na jesen ako Bog da Banovicima, Tuzli, Bihacu...nego gledati preplacene igrace tipa Okic (nek se niko ne uvrijedi), Cubara, Pecelj, Miletic, Karamatic i ini drugi koji su prodefilovali kroz klub, neki odigrali 30 minuta na naplatili tuzbom preko 30.000 KM. Lijepo je vidjeti da ova djeca imaju potencijala za napredak u ovako zdravoj sredini, pa ako nekad i pogrijese ti ih nagradis aplauzom, jer znas da ce on sutra sjediti u skolskoj klupi i razmisljati o toj greski.
Naravno kako klub bude rastao na svim poljima, tako ce i neki manje kvalitetni kotacic u ovoj masini morati biti zamjenjeni kvalitetnijim i novijim...ali o tom potom.

Jbg, ja se bas nakuca, ali pravo da ti kazem pogodilo me tvoje misljenje, pogotovo sto ti (bar po nicku koliko sam upratio) nisi neki padobranac i mislio sam da si dovoljno upoznat u sva desavanja u i oko kluba.
Svako dobro, pa vidimo se nekad na stadionu, kad Celik bude imao protivnika po tvojoj mjeri. Zivio.

Ironside
Postovi: 168
Pridružen/a: 09 apr 2018, 23:13
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ironside » 07 jun 2023, 03:32

Nisam odavno pisao svaka cast upravi igracima svima na odlicnoj sezoni.Ne sumnjam da cemo proci i tu zadnju prepreku zvanu Klis i da sa odblokiranim racunom krenemo u Federalnu.
Nisam u Zenici Ali od mene 10 karti zapada za baraz
Celik Zenica

Avatar
redbull93
Postovi: 14250
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 07 jun 2023, 06:59

Momci, danas Čelik igra :opaopa:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.