NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Kako ste zadovoljni jesenjom polusezonom?

Anketa je završila: 04 feb 2024, 18:38.

Superzadovoljan
1
3%
Zadovoljan
2
6%
Može proći
18
50%
Nezadovoljan
10
28%
Katastrofa
5
14%

Ukupno glasova: 36

Truhlo
Kontakt:

Post Postao/la Truhlo » 10 feb 2024, 19:47

NekiForumas je napisao/la:
10 feb 2024, 19:31
Truhlo je napisao/la:
10 feb 2024, 18:31
10 feb 2024, 18:22

Eh sad ako je Zuna bio sad svaki noviji forumas odma mora bit i igrac 😂 Greska ovaj put ❌
Možda nisi lično Karalić, ali jesi advokat Karalića. Većina piše iz navijačke perspektive, kod tebe ni jedan post bez Karalića ne prođe.

Odvadi malo, nismo čoravi. Prosječan igrač koji će narednu sezonu imati manju vrijednost jer ga neće čupati U21 pravilo. Isto važi i za Arnautovića.
Imas pravo na svoje misljenje kao i ja na svoje ovdje? Pisi sta god hoces i za koga god hoces. Pisao sam ja dosta i spominjao i ostale igrace i samu igru. Ako ti se ne svidja moj komentar zaobidji ga, ne reaguj.
Adovakt svakog igraca cu bit koji se ovdje pjuvo vise nego sto je bilo potrebno ne samo Karalica.Pisao sam i za njegove lose igre, jer ako je lose lose je. I meni je na prvom mjestu klub i ne moram ovdje pisat sta radim za klub jelde?

Opet jos jednom da kazem pisacu sta zelim bez da ikog da vrijedam, a ti sto svoje misljenje mijesanjas kako vjetar puhne i sto veze o fudbalu nemas pa ti opet nista nisam rekao, pisi sta zelis, mogu se slozit il ne slozit s tobom.

Jos nesto, koliko ja znam da je ovo javna platforma sa kodnim imenima i da tebi nije prvi put da pokusavas provalit nekog njegovim pravim imenom, a to je protiv pravila foruma ili? Mogu i ja pocet pisat imena, al nisam levat prije bi se ugasio nego napisao necije ime pa makar to bilo iz sale il samo lupanje tako kao ti sto radis.

Svako dobro i prijatno Truhlo.
Isto si vegeta koja u svaku diskusiju mora ubaciti Karalića. Pola godine pereš o Karaliću i dosipaš ga kao vegetu u diskusije u kojim ga niko nije ni spomenuo, postaje smješno. Neću da kopam po postovima ali ti mogu izvaditi bar 5 mjesečnih hvalopjeva o Karaliću.

Ne ide druže ništa na silu, samo ćeš momka ogaditi navijačima nepotrebnim branjenjem nečega.

Da si imalo bistriji shvatio bi poentu, nikakvo provaljivanje identiteta, ali volim da provaljujem ove sa agendom koji guraju tuđe interese ispred interesa kluba.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

PonosniSmogovci
Kontakt:

Post Postao/la PonosniSmogovci » 10 feb 2024, 19:51

Forsiranje pojedinih igrača od strane roditelja, porodice, prijatelja po ovom forumu samo stvara kontraefekat.

Ubijeđen sam da bi ovi naši momci bili 20 hiljada puta bolji kada bi ih roditelji popustili pogotovo Međuseljac, Arnautović, Durmiš, Karalić...

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 10 feb 2024, 20:26

Zarazeni 💪💪
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

samocelik
Kontakt:

Post Postao/la samocelik » 10 feb 2024, 20:48

:cool:
slika
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Nera1982
Kontakt:

Post Postao/la Nera1982 » 10 feb 2024, 21:19

Dosad na forumu ufaceni: Alijev Amidza, Zuna, Karalic.
Nastavi niz

AllGunsBlazing
Kontakt:

Post Postao/la AllGunsBlazing » 10 feb 2024, 21:36

Mi Bugari :!:
Celik!3,2,2.

NekiForumas
Kontakt:

Post Postao/la NekiForumas » 11 feb 2024, 16:07

Truhlo je napisao/la:
10 feb 2024, 19:47
10 feb 2024, 19:31
Truhlo je napisao/la:
10 feb 2024, 18:31

Možda nisi lično Karalić, ali jesi advokat Karalića. Većina piše iz navijačke perspektive, kod tebe ni jedan post bez Karalića ne prođe.

Odvadi malo, nismo čoravi. Prosječan igrač koji će narednu sezonu imati manju vrijednost jer ga neće čupati U21 pravilo. Isto važi i za Arnautovića.
Imas pravo na svoje misljenje kao i ja na svoje ovdje? Pisi sta god hoces i za koga god hoces. Pisao sam ja dosta i spominjao i ostale igrace i samu igru. Ako ti se ne svidja moj komentar zaobidji ga, ne reaguj.
Adovakt svakog igraca cu bit koji se ovdje pjuvo vise nego sto je bilo potrebno ne samo Karalica.Pisao sam i za njegove lose igre, jer ako je lose lose je. I meni je na prvom mjestu klub i ne moram ovdje pisat sta radim za klub jelde?

Opet jos jednom da kazem pisacu sta zelim bez da ikog da vrijedam, a ti sto svoje misljenje mijesanjas kako vjetar puhne i sto veze o fudbalu nemas pa ti opet nista nisam rekao, pisi sta zelis, mogu se slozit il ne slozit s tobom.

Jos nesto, koliko ja znam da je ovo javna platforma sa kodnim imenima i da tebi nije prvi put da pokusavas provalit nekog njegovim pravim imenom, a to je protiv pravila foruma ili? Mogu i ja pocet pisat imena, al nisam levat prije bi se ugasio nego napisao necije ime pa makar to bilo iz sale il samo lupanje tako kao ti sto radis.

Svako dobro i prijatno Truhlo.
Isto si vegeta koja u svaku diskusiju mora ubaciti Karalića. Pola godine pereš o Karaliću i dosipaš ga kao vegetu u diskusije u kojim ga niko nije ni spomenuo, postaje smješno. Neću da kopam po postovima ali ti mogu izvaditi bar 5 mjesečnih hvalopjeva o Karaliću.

Ne ide druže ništa na silu, samo ćeš momka ogaditi navijačima nepotrebnim branjenjem nečega.

Da si imalo bistriji shvatio bi poentu, nikakvo provaljivanje identiteta, ali volim da provaljujem ove sa agendom koji guraju tuđe interese ispred interesa kluba.
Ja nemam potrebe branit necije interese na ovom forumu. Ja ne dobijem nista od toga a ni igrac ako se njegovi interesi brane ovdje. Ja ovdje kao i svi pisem samo svoje misljenje i tako cu i nastavit dok me ne smori ovaj forum, kad me smori prestat cu pisat. Kad bi ja sad poceo kopat kad su se i drugi igraci branili i dizali u nebesa tad je bilo okej i to ne samo ovdje nego i na fb. Ja sam se uvijek trudio bit realan u komentarima za bilo sta.

Celicni
Kontakt:

Post Postao/la Celicni » 11 feb 2024, 16:19

Bogami teško ćemo protiv Stupčanice.

laudrop
Kontakt:

Post Postao/la laudrop » 11 feb 2024, 16:29

Teško Stupčanici kad sarajevsko-zenički vezni red krene u atak :kafa:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 11 feb 2024, 16:30

Mislim da imamo potencijal za budućnost u ovim mladim igračima. Naravno ima tu igrača koji su losi konstantno već godinu ali vise je pozitivnih. Ovoj mladosti treba iskusan i provjeren igrač u defanzivnoj liniji veznog i jedan u ofanzivnoj liniji kako bi imali od koga učiti, sticati iskustvo a i imati manje odgovornosti u ovim godinama kada pritisne na terenu. Kao što imamo Isakovica u zadnjoj liniji. I to bi bilo to za miran kraj sezone i afirmaciju i razvijanje velikog broja mladih igrača.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Truhlo
Kontakt:

Post Postao/la Truhlo » 11 feb 2024, 16:49

Celicni je napisao/la:
11 feb 2024, 16:19
Rasut ćemo ih ko rižu :kafa:

Dobili smo sve ekipe iz vrha kući, gore mi je kad krenu dolaziti Rudar, Mladost, Rahić. Izginut će na terenu za bod na Bilinom kao Tošk.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Celicni
Kontakt:

Post Postao/la Celicni » 11 feb 2024, 18:25

Truhlo je napisao/la:
11 feb 2024, 16:49
Celicni je napisao/la:

Dobili smo sve ekipe iz vrha kući, gore mi je kad krenu dolaziti Rudar, Mladost, Rahić. Izginut će na terenu za bod na Bilinom kao Tošk.
Nadam se da ce sarajevsko zenička veza da proradi.

linethreader
Kontakt:

Post Postao/la linethreader » 11 feb 2024, 18:52

Truhlo je napisao/la:
11 feb 2024, 16:49
Celicni je napisao/la:

100% ! Kad protivnik iole zeli igrati fudbal, mi 50% bolje igramo nego sa "izbij/nabij/udari/valjaj se" ekipama ..

Stativa88
Kontakt:

Post Postao/la Stativa88 » 11 feb 2024, 20:25

Ne kapiram zasto se klub nije oglasio oko slucaja “Sivac” da se zna jel pogrijesio ili je ipak imao dozvolu da ode na probu u Zelju i kakav je njegov status

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 11 feb 2024, 20:54

Stativa88 je napisao/la:
11 feb 2024, 20:25
Ne kapiram zasto se klub nije oglasio oko slucaja “Sivac” da se zna jel pogrijesio ili je ipak imao dozvolu da ode na probu u Zelju i kakav je njegov status
Ne mora se klub uopste oglasavati i praviti neki dodatni cirkus. Jasno je svakome sta se desilo, a klub je svojim potezom pokazao je li imao dozvolu ili nije. Ta prica je vec prosla i ne trebamo se vracati na to.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Bandit88
Kontakt:

Post Postao/la Bandit88 » 11 feb 2024, 23:30

Hoće li biti šta od utakmice sa Radnikom il ćemo igrati za Žepčem

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 11 feb 2024, 23:58

Bandit88 je napisao/la:
11 feb 2024, 23:30
Hoće li biti šta od utakmice sa Radnikom il ćemo igrati za Žepčem
Znam samo da u Zenici tu utakmicu nemamo gdje igrati, tako da ocekujem sa Radnikom negdje u gostima. Ja se ne slazem da je dobra situacija sto se klub zvanicno nije oglasio u vezi slucaja Sivac. To je bio nas najbolji igrac, puno toga se pisalo u medijima, a nigdje izjave igraca ili nekoga iz kluba. Kako god mislim da se igrac javno treba izvinuti, a klub mora zvanicno objasniti jel ostaje igrac Čelika ili xe ga pustiti jer ne zele vise da nosi crno crveni dres
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

AllGunsBlazing
Kontakt:

Post Postao/la AllGunsBlazing » 12 feb 2024, 00:08

Pustio ga je klub... na tribine.

Unistiti mu karijeru.
Celik!3,2,2.

habuba
Kontakt:

Post Postao/la habuba » 12 feb 2024, 03:55

100% su upravu sto se ne oglasavaju. Neke stvari se mogu profesionalno i interno rijesiti. Plus to im daje i vecu fleksibilnost da odlucuju kakvu i koliko dugu kaznu da mu odrezu ako odluce da ga kaznjavaju. Mogu ga ostaviti na tribinama ili klupi citavu polu sezonu, mogu ga kazniti sa par utakmica ne igranja. A mogu da ga kazne i srazmjeno onome kako Sivac reaguje na inicijalni razgovor. Ako se izvinuo, odrezes mu par utakmica kazne i nastavis, ako se kofrcio udaris mu kaznu citavu polu sezonu i to je to. Ali u svakom slucaju to rjesis interno i tako odrzis mir ali i pokazes drugim igracima da se javasluk nece tolerisati.

dinodino2019
Kontakt:

Post Postao/la dinodino2019 » 12 feb 2024, 12:33

U nedjelju Skupstina, pa ako ima ko kakve zanimljive prijedloge nek ih predstavi u nedjelju
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: NazorUso i 7 gostiju.