NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Radnika?

Anketa je završila: 15 mar 2024, 18:19.

Pobjeda
6
55%
Neriješeno
3
27%
Poraz
2
18%
 
Ukupno glasova: 11

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 27 mar 2023, 19:46

Mi imamo daleko najtezi raspored i ne smije nam se vise desiti utakmica u Visokom. Do gostivanja Kolini mi moramo rijesiti pitanje prvog mjesta
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

kirat410
Postovi: 681
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 27 mar 2023, 20:24

dinodino2019 je napisao/la:
27 mar 2023, 19:46
Mi imamo daleko najtezi raspored i ne smije nam se vise desiti utakmica u Visokom. Do gostivanja Kolini mi moramo rijesiti pitanje prvog mjesta
Upravo tako, do Koline se mora rijesiti pitanje prvaka, jer i oni ce sigurno negdje kiksati, imaju teska gostovanja.

Mi se odmah poslije Batona moramo fokusirati samo i isključivo na 3 boda u Jelahu, Borac nas uvijek namuči a posebno ce zapeti na svom terenu. Ne smijemo nista kalkulisati, jer ti dolaze sve nezgodniji protivnici.

Usora kući, pa gostujemo Famosu gdje također nista osim pobjede nama ne ide u korist. Onda po meni slijedi niz "lakših" utakmica sve do Mošćanice koja je zadnji tezi ispit pred Kolinu.

Dakle, sljedece 4 utakmice se potruditi maksimalno da se upisu pobjede!

Convicts
Postovi: 3209
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 27 mar 2023, 21:04

kirat410 je napisao/la:
27 mar 2023, 20:24
dinodino2019 je napisao/la:
27 mar 2023, 19:46
Mi imamo daleko najtezi raspored i ne smije nam se vise desiti utakmica u Visokom. Do gostivanja Kolini mi moramo rijesiti pitanje prvog mjesta
Upravo tako, do Koline se mora rijesiti pitanje prvaka, jer i oni ce sigurno negdje kiksati, imaju teska gostovanja.

Mi se odmah poslije Batona moramo fokusirati samo i isključivo na 3 boda u Jelahu, Borac nas uvijek namuči a posebno ce zapeti na svom terenu. Ne smijemo nista kalkulisati, jer ti dolaze sve nezgodniji protivnici.

Usora kući, pa gostujemo Famosu gdje također nista osim pobjede nama ne ide u korist. Onda po meni slijedi niz "lakših" utakmica sve do Mošćanice koja je zadnji tezi ispit pred Kolinu.

Dakle, sljedece 4 utakmice se potruditi maksimalno da se upisu pobjede!
Još protiv Usore igramo u srijedu
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
Truhlo
Postovi: 4940
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 27 mar 2023, 21:29

Gostovanje protiv Borca je kljuc sezone, pod uslovom da dobijemo sve utakmice kuci, a to nije nerealno, s obzirom da igramo protiv klubova iz donjeg dijela tabele. Protiv Famosa bi bio zadovoljan i bodom, sjecam se na pocetku sezone da smo svi pisali da su oni najkvalitetnija ekipa poslje nas, a evo kako sezona odmice sve su bolji i priblizavaju se drugom mjestu.

Borac jelah nam je izbio dva boda kuci, ali tada nam je falilo pola ekipe i bili smo 50% slabiji nego sad. Mislim da nece biti problema do kraja uz pravi pristup.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11584
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 27 mar 2023, 22:36

Bespotrebno pravite pritisak. Utakmicu po utakmicu. Niko nije favorit protiv Celika. Gdje god da se igra, vise nasih navijaca.

Ja iskreno od nasih igraca samo ocekujem pravi pristup i profesionalizam, a ostalo ce samo doci.
Celik!3,2,2.

Avatar
FliX
Postovi: 4687
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 27 mar 2023, 22:49

Je li za ono za Kolinu vrijedi, ukoliko budu prvi, propustaju drugoplasiranu ekipu da igra baraz, obzirom da nemaju juniore, kadate, sta li vec...???

RubikovaKocka
Postovi: 898
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 27 mar 2023, 23:03

FliX je napisao/la:
27 mar 2023, 22:49
Je li za ono za Kolinu vrijedi, ukoliko budu prvi, propustaju drugoplasiranu ekipu da igra baraz, obzirom da nemaju juniore, kadate, sta li vec...???
Kako god to bilo, mi moramo završiti 1. na tabeli iz više razloga. Prvi i glavni je što smo mi Čelik iz Zenice. E sad zamisli Kolina završila prva ali zbog nedostatka omladinskih selekcija prepušta Čeliku ulazak u 1 ligu federacije, odnosno baraz. :tokralju: Ja takav scenario ne zelim, i da se to desi ja to ne bih prihvatio, prepustio bih onom iza nas, trećoj ekipi na tablici, da ide u baraž i razigravanje za federalnu.

Convicts
Postovi: 3209
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 27 mar 2023, 23:22

FliX je napisao/la:
27 mar 2023, 22:49
Je li za ono za Kolinu vrijedi, ukoliko budu prvi, propustaju drugoplasiranu ekipu da igra baraz, obzirom da nemaju juniore, kadate, sta li vec...???
slika
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Zenca1988
Postovi: 175
Pridružen/a: 11 avg 2019, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenca1988 » 27 mar 2023, 23:56

Samo zalaganje,borba, trka, znoj. Manje od toga ne smije ni jedan igrac da misli, pa izgubili izgubili. Ono sto mi najvise na zivce ide na ovoj utakmici s Bosnom, oni agresivniji od nas u nekim situacijama, oni imaju vecu zelju nego mi. Kako bolan mozes dopustit da Bosna ima vecu zelju od nas. Ako oni grizu mi treba da grizemo 3 puta jace, na glavu da se bacamo. Sta smo mi propisali krvi da bi klub dosao u ovu situaciju, i koliko nam svaka utakmica znaci, mene licno vrijedja svaka nonsalantnost nasih igraca, ko da mi samar opali kad izgubi loptu pa se seta ili pada na svaki manji dodir. Uvjeren sam da Duvnjak to govori igracima, ali treba stalno ponavljati da niko ne smije da ima vecu zelju i borbu od nas. Jos nas provociraju kao mi socijala,nama se dale pare, mi naprosili. Fuj, da ne psujem ovdje. Na tu parolu nasi su trebali od agresivnosti nekom njihovom nogu slomit, preorat onu njivu od terena. Ne boli poraz, nikad nece bolit, boli kurcobolja. Hvala Bogu za sad momci dobro igraju, trude se, vidim samo male naznake te bolesti uma kod nekih igraca ali zato treba napomenuti na vrijeme, nek im ne pada na pamet da se setaju po terenu, sve ostalo im halal pa makar se desi i da ne budemo prvi na kraju.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11584
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 28 mar 2023, 07:00

Pitanje ostaje koliko bi nam sudije pustile da igramo onako agresivno. Stoper Bosne broj 16 je napravio 4 faula prije nego je dobio zuti i to vise za neki prigovor. Izasao on, usao broj 21, nastavio isto. Ne znam ni je li dobio zuti. Nije to ni nacin na koji Celik treba igrati.

Ja stvarno nemam zamjerke na utakmicu protiv Bosne. Tesko gostovanje, donio si bod kuci, bodovna razlika ostala ista i to je to. Takvih utakmica ce biti. Mi smo sada malo navikli da Celik gazi redom, ali neminovno je da se mora desiti i ovakva jedna utakmica. Jedina zamjerka koju mogu imati jesu krila, jer stvarno nisu pokazala zelju.
Celik!3,2,2.

Zenca1988
Postovi: 175
Pridružen/a: 11 avg 2019, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenca1988 » 28 mar 2023, 10:12

AllGunsBlazing je napisao/la:
28 mar 2023, 07:00
Pitanje ostaje koliko bi nam sudije pustile da igramo onako agresivno. Stoper Bosne broj 16 je napravio 4 faula prije nego je dobio zuti i to vise za neki prigovor. Izasao on, usao broj 21, nastavio isto. Ne znam ni je li dobio zuti. Nije to ni nacin na koji Celik treba igrati.

Ja stvarno nemam zamjerke na utakmicu protiv Bosne. Tesko gostovanje, donio si bod kuci, bodovna razlika ostala ista i to je to. Takvih utakmica ce biti. Mi smo sada malo navikli da Celik gazi redom, ali neminovno je da se mora desiti i ovakva jedna utakmica. Jedina zamjerka koju mogu imati jesu krila, jer stvarno nisu pokazala zelju.
Nisam doslovno mislio da nekome nogu slome i da tuku, nego bas to da pokazu da zele igrat, da im je stalo, da trce na loptu, itd.

Nama svakako nisu toliko ni bitni rezultati sa "derbija". Nama ce presudit ove tekme sa slabijim protivnicima. Tu je najvise bodova u igri. U tim utakmicama trebamo maksimalno ozbiljni bit, ne potcjenjivat nikoga i to je to. A ovi konkurenti ce morat i medjusobno odigrat utakmice tako da ocekujem od njih najmanje jos 2-3 kiksa do kraja. Mi ako budemo isli od utakmice do utakmice sa ozbiljnim pristupom na svakoj, nece biti problema.

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 28 mar 2023, 13:08

Zaboravimo na Bosnu dokazi nam Baton. Mene je razocarala utakmica protiv Zepca na Kamberovica polju. Ko da se raja zasitila Čelika nigdje raje. Bas da vidim koliko ce raje biti u subotu
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Convicts
Postovi: 3209
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 28 mar 2023, 14:13

Vraćamo se na Bilino polje 🤩
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 28 mar 2023, 16:37

Nikad bolja situacija u klubu, na korak od odblokiranog racuna nakon 18 godina. Prvi na tabeli, ponasanje igraca i rad uprave za 10, a raja kao da se zasitila Čelika. Tome potvrda brojnost na tako vaznom gostovanju u Visokom i domaca utakmica protiv Zepca. Bojim se peotiv Batona da ne bude 600-700 ljudi na tribinama
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Convicts
Postovi: 3209
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 28 mar 2023, 16:47

dinodino2019 je napisao/la:
28 mar 2023, 16:37
Nikad bolja situacija u klubu, na korak od odblokiranog racuna nakon 18 godina. Prvi na tabeli, ponasanje igraca i rad uprave za 10, a raja kao da se zasitila Čelika. Tome potvrda brojnost na tako vaznom gostovanju u Visokom i domaca utakmica protiv Zepca. Bojim se peotiv Batona da ne bude 600-700 ljudi na tribinama
Ako bude i toliko, bit će dobro :roll:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

RubikovaKocka
Postovi: 898
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 28 mar 2023, 16:48

Imas prevelika očekivanja od zeničke publike. Sve ti je jasno kad vidiš koliko ih je bilo iza ograde protiv Žepča na Kamberovića polju. Žao dat za popišanu kartu a predstavlja se navijačem Čelika :rol:

Convicts
Postovi: 3209
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 28 mar 2023, 17:29

Trebamo dovesti Ivana Martinovića iz Žepča, odličan igrač.
Iz Zenice je, ima 26 godina, napadač i dao je 13 golova u ovoj sezoni
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 28 mar 2023, 20:07

Convicts je napisao/la:
28 mar 2023, 17:29
Trebamo dovesti Ivana Martinovića iz Žepča, odličan igrač.
Iz Zenice je, ima 26 godina, napadač i dao je 13 golova u ovoj sezoni
Nije isto igrat za Zepce i Čelik. Potvrda roga ti je Sijerkic u Krivaji davao 30 golova u sezoni u Čeliku nist posebno
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Convicts
Postovi: 3209
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 28 mar 2023, 20:10

dinodino2019 je napisao/la:
28 mar 2023, 20:07
Convicts je napisao/la:
28 mar 2023, 17:29
Trebamo dovesti Ivana Martinovića iz Žepča, odličan igrač.
Iz Zenice je, ima 26 godina, napadač i dao je 13 golova u ovoj sezoni
Nije isto igrat za Zepce i Čelik. Potvrda roga ti je Sijerkic u Krivaji davao 30 golova u sezoni u Čeliku nist posebno
Ovaj je igrao i za Slogu iz Doboja
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

zamorano
Postovi: 1330
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 28 mar 2023, 20:16

Da je još dvojicu ovakvih ko Arežina a ostali može ko hoče biti :D Sad pogledao izvještaj iz Visikog s njihove tv,bod ko kuča...i nismo zaslužili više,realno neriješeno! Raje če biti sve više kako se bude bližio kraj sezone i tad če raja nam bit najpotrebnija i neče raja izdat,polako no sikiriki ;) Na kamberoviče raja ne voli dolaziti jer im je skupo 5 km dat...nije Kembridz i Bilino isto,jednostavno nije jbg!
::::SAMO ČELIK::::

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.