NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv NK Tomislav?

Anketa traje do: 20 apr 2024, 12:00.

Pobjeda
7
47%
Neriješeno
3
20%
Poraza
5
33%
 
Ukupno glasova: 15

kirat410
Postovi: 683
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 28 maj 2023, 18:28

FliX je napisao/la:
28 maj 2023, 18:20
Eto nam iduce godine Slobodanke :-)
Hu ha u Tuzli :opaopa:

Avatar
laudrop
Postovi: 1335
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 28 maj 2023, 19:33

U nedjelju podržati igrače i trenere za sve u ovoj sezoni, a isto tako im biti vjetar u leđa pred utakmicu baraža!
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5217
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 28 maj 2023, 19:35

Cestitke momcima na ovoj pobjedi :thumbup:

Postavili smo rekord dlc sa 78 bodova, idemo to u stilu zavrsiti naredni vikend sa 81 bodom :kafa:

Sutra je drugostepena komisija, da prodje kako treba i kada bi jos racun uspjeli deblokirati pa mobilizaciju odraditi za zadnje kolo i baraz :opaopa:

Hu ha :beba:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

zamorano
Postovi: 1352
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 28 maj 2023, 19:47

Čestitke momcima na pobjedi,u nedelju praznično i laganini priprema za baraž koji se mora maximalno nahajcat raja da kupuje ulaznice! Sloboda eto ispade i nemoj slučajno da koja budala sad piše treba nam Jusič i ostali proljevi! Niko nam ne treba stariji od 25 godina! Dovoljno je imat 2 - 3 starija igrača i to je to,več imamo Isakoviča,Salčinoviča,Arežinu! Kariča lagano nabit nogom na kraju sezone i mrš iz kluba,igraj mali nogomet i prodaji drugima maglu!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 28 maj 2023, 19:56

Ako ne dovedu kakvog crncugu za narednu sezonu, onda samo mogu reci uprava napolje!

Avatar
phillies
Postovi: 2616
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 28 maj 2023, 19:57

Cestitke igracima i strucnom stabu na jos jednoj pobjedi. Cestitke i strijelcima Huzbasicu i Babicu. Sad gledam Huzbasic 1999 godiste? Ja Boga mi mislio nema ni dvaest :D

Slijedecu nedelju odigrati sa istim sastavom i zavrsiti sa regularnim dijelom ove sezone. U ponedeljak naravno ocekujem licencu a slijedece sedmice rijesiti baraz. Onda uzeti dvije sedmice pauze pa udri po Prvoj Federalnoj :D

kirat410
Postovi: 683
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 28 maj 2023, 20:02

Kad bi trebao biti taj famozni zrijeb parova za baraz?

Avatar
phillies
Postovi: 2616
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 28 maj 2023, 20:10

Vjerovatno sutra, nakon odluke drugostepene komisije. Nema se sta cekati vise. Jedino zbog regularnosti da sacekaju i sluzbeni kraj prvenstva, sto je u neku ruku paradoks, jer sta ce cekati kad je vec sve odluceno.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 28 maj 2023, 20:13

U toku sljedeće sedmice je žrijeb parova za baraž..
Sutra će nakon drugostepene odrediti tačan datum..
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Zoze19
Postovi: 204
Pridružen/a: 22 apr 2022, 18:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zoze19 » 28 maj 2023, 20:35

Vratite moje postove (ako se može), Babica sam spomeno prije par mjeseci

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 28 maj 2023, 21:05

Zoze19 je napisao/la:
24 okt 2022, 19:30
Sta mislite o Babicu iz juniora, o njemu se nikako ne prica a cuo sam da je dobar
:bih:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
laudrop
Postovi: 1335
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 28 maj 2023, 21:06

Zenički Peter Crouch :D - Ali Babić
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

kirat410
Postovi: 683
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 28 maj 2023, 21:25

Ma imamo mi momaka top u juniorima, samo polagano im davati sansu, evo i danas ih je dosta igralo.

Kako smo samo sa Međuseljcem "uboli", a jedva čekam da Ahmetspahić jos malo stasa za prvog tima, momak je zvjerka.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5217
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 28 maj 2023, 21:35

kirat410 je napisao/la:
28 maj 2023, 21:25
Ma imamo mi momaka top u juniorima, samo polagano im davati sansu, evo i danas ih je dosta igralo.

Kako smo samo sa Međuseljcem "uboli", a jedva čekam da Ahmetspahić jos malo stasa za prvog tima, momak je zvjerka.
Ahmetspahic moze jos jednu godinu u juniorima i neka ga tamo. Red je da na kraju naredne sezone izbore PL :pray:

Ahmetspahic i njegova generacija su prosle godine bili prvaci kadetske omladinske lige BiH. Ako ponove isti uspjeh naredne godine, onda ce nam se juniori plasirati u PL.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5217
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 28 maj 2023, 22:08

Jos jedna stvar u vezi mladi igraca, koji izlaze iz juniora. Ni Medjuseljac, Durmis, Arnautovic i Durmo ne bi postali solidni igraci da nisu prosli evo vec godinu i po seniorskog fudbala. Za Basica, Zunu mladjeg i ostale koji su upisali minute, najbolja opcija da odu negdje gdje ce igrati u prvom timu. Da li je to Vitez, Nemila, nebitno. Kljucno je odraditi taj prelaz iz juniora u seniore kako treba, a njima je najvaznije da imaju full minutazu. Vucaranje po klupi i tribinama nikom nije donjelo nista, evo ako uzmemo primjer Zunu starijeg koji se vrtio po klupi u PL i kasnije po Rudaru isto i Skolsa koji je gradio iskustvo po prvoj federalnoj i prvoj ligi RS. Trenutno je Skols barem meni veci rutiner i pravi igrac u odnosu na Zunu starijeg koji je izgubio kljucne godine po klupi i tribinama.

Momci cestitke na debiju, ali vec sebi trazite klubove gdje cete igrati u prvom timu :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

linethreader
Postovi: 440
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la linethreader » 28 maj 2023, 22:36

Truhlo je napisao/la:
28 maj 2023, 22:08
Jos jedna stvar u vezi mladi igraca, koji izlaze iz juniora. Ni Medjuseljac, Durmis, Arnautovic i Durmo ne bi postali solidni igraci da nisu prosli evo vec godinu i po seniorskog fudbala. Za Basica, Zunu mladjeg i ostale koji su upisali minute, najbolja opcija da odu negdje gdje ce igrati u prvom timu. Da li je to Vitez, Nemila, nebitno. Kljucno je odraditi taj prelaz iz juniora u seniore kako treba, a njima je najvaznije da imaju full minutazu. Vucaranje po klupi i tribinama nikom nije donjelo nista, evo ako uzmemo primjer Zunu starijeg koji se vrtio po klupi u PL i kasnije po Rudaru isto i Skolsa koji je gradio iskustvo po prvoj federalnoj i prvoj ligi RS. Trenutno je Skols barem meni veci rutiner i pravi igrac u odnosu na Zunu starijeg koji je izgubio kljucne godine po klupi i tribinama.

Momci cestitke na debiju, ali vec sebi trazite klubove gdje cete igrati u prvom timu :bih:
Slazem se s prvim dijelom posta, ali ovo da je Mehic u bilo kojem aspektu ispred Zune ...

Avatar
Truhlo
Postovi: 5217
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 28 maj 2023, 22:49

linethreader je napisao/la:
28 maj 2023, 22:36
Truhlo je napisao/la:
28 maj 2023, 22:08
Jos jedna stvar u vezi mladi igraca, koji izlaze iz juniora. Ni Medjuseljac, Durmis, Arnautovic i Durmo ne bi postali solidni igraci da nisu prosli evo vec godinu i po seniorskog fudbala. Za Basica, Zunu mladjeg i ostale koji su upisali minute, najbolja opcija da odu negdje gdje ce igrati u prvom timu. Da li je to Vitez, Nemila, nebitno. Kljucno je odraditi taj prelaz iz juniora u seniore kako treba, a njima je najvaznije da imaju full minutazu. Vucaranje po klupi i tribinama nikom nije donjelo nista, evo ako uzmemo primjer Zunu starijeg koji se vrtio po klupi u PL i kasnije po Rudaru isto i Skolsa koji je gradio iskustvo po prvoj federalnoj i prvoj ligi RS. Trenutno je Skols barem meni veci rutiner i pravi igrac u odnosu na Zunu starijeg koji je izgubio kljucne godine po klupi i tribinama.

Momci cestitke na debiju, ali vec sebi trazite klubove gdje cete igrati u prvom timu :bih:
Slazem se s prvim dijelom posta, ali ovo da je Mehic u bilo kojem aspektu ispred Zune ...
Dalo bi se diskutovati, moje misljenje je da je veci rutiner, tj da su ga nize lige i igranje napravile igracem. U biti nije to poenta da poredimo igrace koji su manje vise tu negdje, nego da ovi momci koji izlaze iz juniora imaju prirodan put rasta.

Evo recimo Basic, tesko ce mjesta imati pored Zune, Skolsa i Arezine u prvoj postavi. Hipoteticki ce dobiti minute na kapaljku i provesti sezonu na klupi, gdje u drugu ruku moze igrati svaku utakmicu u Nemili koja ce igrati dlc koja je po mom misljenju odlicna za kaljenje mladi igraca.

Da sam bilo ko od ovih juniora, vec na kraju sezone bi trazio kakvu posudbu ili papire pa ici tamo gdje se moze igrati. Jednostavno mladi igrac nije isti ni blizu kad izlazi iz juniora ili kad prodje 30 utakmica seniorskog fudbala pa makar to bila druga liga centar.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 28 maj 2023, 23:00

Celik treba imati jos jedan klub, da li osnovati novi ili dogovorit saradnju sa vec nekim postojecim klubom iz Zenice bas zbog tih pozajmica ne znam. Idealno da se klub takmici u drugoj federalnoj (30kola) i igraj. Uigravanje mladji seniora, roviti igraca itd..

P.S Nedavno sam sluso cini mi se trener Nemile, govori kako ih je pojaco sjajan fudbaler koji je doso iz Celika. Kad je reko "Celika", gordo namrsti se covjek kao da je doso iz Sevilje :D

Avatar
phillies
Postovi: 2616
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 28 maj 2023, 23:11

A opet poslati nekog klinca u klub u kojem se i trenira i ne trenira, gdje nema mogucnost napretka, vec samo igrati utakmice da se odigraju. Nije ni to rjesenje.

kirat410
Postovi: 683
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 28 maj 2023, 23:15

Eto Nemila taman u DLC sljedeće sezone, gdje ces bolje, nas trener a i igraci se svi znaju, poslati nekoliko nasih na posudbu, dobro i njima i nama.

Vjerujem da Duvnjak i strucni stab vec imaju neke planove za narednu sezonu i igracki kadar, tako da prepustiti to njima, a mi se pripremati za baraz lagano

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.