NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv NK Tomislav?

Anketa traje do: 20 apr 2024, 12:00.

Pobjeda
2
40%
Neriješeno
1
20%
Poraza
2
40%
 
Ukupno glasova: 5

Avatar
avenija
Postovi: 13583
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 07 jun 2023, 22:23

Dobri neki insani.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
habuba
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 07 jun 2023, 22:57

JonSnow je napisao/la:
07 jun 2023, 22:04

Očekujem da se ne povlače po terenu ko krepane mačke i to je minimum koji svako od nas treba očekivat. Na stranu neznanje i greške, ali za nezalaganje kakvo je viđeno danas nema opravdanja. Kapiten je jedini igrao fudbal, a ostali parodiju tog sporta.
To je u sustini to o cemu pricamo. Nije nekakvo filozofiranje, vec samo pitanje zelje i volje. Klis je zelio ali nije znao, mi znamo ali smo izgledali kao da ne zelimo. Za vikend svi na Bilino i da se ovaj poso zavrsi.

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 07 jun 2023, 23:43

JonSnow je napisao/la:
07 jun 2023, 19:54
Celicni je napisao/la:
07 jun 2023, 19:35
Klis se nije sastavio sa loptom, potpuna dominacina u 2. poluvremenu, međutim nismo to baš dobro iskoristili nismo imali šuta na gol, kontrolišemo utakmici dođemo do gola i onda greška i opet fali ta završnica ili da neko raspali po golu.Sve u svemu pustit karte od sutra za sve 4 tribine u prodaju.Mislim da se i u Zenici Klis neće sastaviti, da će ići na penale samo.Bojim se pritiska našima, ako dadnemo 1 gol uvaljat ćemo im onda još 2.Bitno je da damo u 1. poluvremenu jedan gol da se riješimo pritiska.

Nismo se ne mi sastavili s loptom.
Izbij, nabij bunarenje, more krivih pasova i najgore manjak zalaganja većine. Užasna utakmica, ne ponovila se.
Ne mozemo se ni sastavit kada nemamo kreatora igre, covjeka koji ce uzet loptu, razgledati i kreirat napad, tipa Arezine ili Salkića. Pokusavamo preko bokova jer samo tako i mozemo probit naprijed. Nisam zadovoljan igrom, da smo bolji, jesmo, ali opet nije to to
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5188
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 08 jun 2023, 00:04

RubikovaKocka je napisao/la:
02 feb 2023, 15:23
Truhlo je napisao/la:
02 feb 2023, 15:19
Jesam li ja jedini koji nije odusevljen :kafa: Zadnju utakmicu odigrao u aprilu prosle godine, macak u vreci, travancic vol 2.

Vise mi se svidjalo dovodjenje Sijerkica iz krivaje npr, neko ko je u formi i trci na terenu. Nisam nikad volio "imena" neka, vecinom budu flopovi :kafa:
Istog sam misljenja ali eto.
Neka nam ovo bude skola. Nikad vise budale dovoditi, pa da je Pirlo na terenu.

Sorry @convicts, NECEMO KAPITALCE :!:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11692
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 08 jun 2023, 00:16

Tacno ljepse kad nam klub prati 50 ljudi u gostima i nema streama. Ovako dolaze ljudi da nam daju pogled stvarnosti i objektivnosti, a stvarno ne znaju koliko grijese.

Evo ja bio na utakmici, nezalaganje nisam vidio. Vidio sam nervozu, losu zavrsnicu i nedostatak igraca koji potezom napravi visak, ali nisam vidio nezalaganje.

I zanimljivo, nakon svake losije utakmice nam fali Salkic ili sad Arezina kad se ispalio, ali nam zato nije falio kad smo u dvije gostujuce za redom dali 7 golova. I to protiv solidne i lose ekipe.

Nivo igre nije bio kao sto smo do sad navikli, ali ovakvi komentari nemaju mjesta. I nakon 81. Boda, ne znam ni ja kojom gol razlikom, jedna losija utakmica, pola ekipe treba promjenit. Da mozemo kako navijace promjenit, barem pola, ovih 1000 sto je tu je relativno ok.
Celik!3,2,2.

Bandit88
Postovi: 401
Pridružen/a: 06 sep 2021, 14:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bandit88 » 08 jun 2023, 00:19

Nekako najveće razočarenje u drugoj polusezoni, pogotovo poslije utakmice sa Sarajevom jeste Durmiš i Arnautović ala Honda, koji je probijao po lijevoj strani. Ali očito velika očekivanja, ponude drugih klubova i x raznih fsktora su uticale na pad forme i gubitak samopouzdanja.

Nadam se da će do početka sezone se vratiti u staru formu, jer su već godinu stariji i iskusniji.

Karalić je cijelu sezonu ravan, krasi ga brzina, ali mans je završnica i sebičnost u određenim momentima.

Malo jača i organizovanija ekipa, kada krene u napad,može nam ozbiljne probleme napraviti

Avatar
Truhlo
Postovi: 5188
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 08 jun 2023, 00:28

@allgunsblazing poredis revijalne utakmice sa vaznim utakmicama. Da su osvojili 90 bodova i gol razliku +1000, nista to nece znaciti ukoliko ne pobjede narednu utakmicu.

Vidjeli smo koliko je Arezina znacio u derbiju protiv Famosa kada se prvenstvo lomilo. Ove revijalne utakmice zadnjih 5,6 kola nisu nikakvo mjerilo.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

almir2018
Postovi: 2225
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 08 jun 2023, 00:41

Ovog sam se najviše bojao da će igrači pod pritiskom biti,to je problem isto bilo protiv Radnika u kupu neka ukocenost.
Mada večeras sam se čuo sa jednim prijateljem iz Konjica i bio na tekmi i on mi kaze da se Klis nije sastavio sa loptom onaj gol je čista sreća za njih bila sto sam i ja u prenosu isto utisak imao.
Nadam se da ce se u nedjelju opustit i imati bolju realizaciju i nefulati ciste sanse i da akobogda pobijedimo.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7384
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kraljttbvb » 08 jun 2023, 05:39

KonjicBOY je napisao/la:
07 jun 2023, 19:59
Svaka čast Robijašima, dolazili su u Konjic i HZ i Manijaci i Ultrasi i svakakvi ali vi ste prekucali danas. 90 minuta navijanja bez prestanka, ko da je tek počela utakmica, golemo.
+1

Ljepota čuti bubanj i non stop navijanje :thumbup: :clap:

Inace je li bio gol za Klis? Je li lopta prešla gol liniju?
Pomoćni je odmah mahnuo da je gol, mada se meni sa tribina učinilo da možda i nije, nekako je čudno lopta izašla vani nakon što se odbila od prečku.

Po meni je sudija trebao dati crveni igraču Klisa kod onog faula iz kojeg je Čelik dao gol. Lik je bio zadnji igrač u odbrani, a faul zadnjeg igrača u odbrani je vazda crveni karton.

Igra vam vala nije bila nesto posebno, ako je ovako protiv slabog Klisa, trebat ćete još pure jesti (i dovesti pojačanja), za 1. ligu FBiH....
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

zamorano
Postovi: 1348
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 08 jun 2023, 06:24

Hajmo sad pres za medije i da se u nedelju dobro popuni stadion,pobjedi na terenu i konačno da se odblokira taj račun! I da momci u klubu konačno zasluženo odmore 2 - 3 sedmice.
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11692
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 08 jun 2023, 07:19

Truhlo je napisao/la:
08 jun 2023, 00:28
@allgunsblazing poredis revijalne utakmice sa vaznim utakmicama. Da su osvojili 90 bodova i gol razliku +1000, nista to nece znaciti ukoliko ne pobjede narednu utakmicu.

Vidjeli smo koliko je Arezina znacio u derbiju protiv Famosa kada se prvenstvo lomilo. Ove revijalne utakmice zadnjih 5,6 kola nisu nikakvo mjerilo.
Kako nece znaciti? Pa car fudbala i jeste da ne prolaze uvijek najbolje ekipe. Problem je kad navijas za tu bolju ekipu, ali je i ucestalo da bolja ekipa ispadne. To moze pokvariti sezonu, ali ne mozemo sada reci da taj 81 bod nista ne znaci.

Jesi li bio na revijalnim utakmicama? Ako si bio u Ustikolini, vidio bi koliko je bila revijalna. A Azot je losa ekipa, sto sam i napisao.

I ono jucer, zakukali su ovdje, Celik nije odigrao lose. Zavrsnica je bila losa jer se domacin branio 90 minuta i onda iz kontri pravio probleme, ali je lopta bila u nasim nogama. I nije sad da su oni nas pustili da je drzimo, pokusali su izvrsiti presing, ali im nije islo. Dali gol iz bukvalno prve sanse. Potom imali 100% sansu iz situacije koja nije bila fer i imali jos dva suta u drugom. I onda kazemo losa utakmica, lose zalaganje. Mahir poginuo na sredini zajedno sa Zunom, Sijerkic je dao sve u napadu.

Potrefilo nam se da imamo par bitnih igraca u losoj formi. Lijeva strana nam ne postoji, desna ne postoji u krilu. Ali bio malo losiji ovu utakmicu. Recimo pljuje se Fenan, a covjek usao da cuva loptu. Duvnjak zatvorio utakmicu smatrajuci da je povoljan rezultat, sto i jest jer Klis ne moze doci na BP i samo se braniti.
Celik!3,2,2.

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 08 jun 2023, 07:38

Klis će upravo doći na Bp i samo se braniti, njihova jedina nada je remi i prolaz na penale. Oni su pretanki za neku ofanzivu, posebno ne u gostima. Njihova taktika će biti držati nulu što duže, a onda bi se naši unervozili (to nam je ahilova peta). Ne vidim šta bi drugo oni mogli pokušati. Imali dvije prilike na domaćem terenu.
Mi trebamo znati kako probiti bunker. Oni centaršutevi onoliki očigledno ne prolaze, jaki su u odbrambenoj skok igri, dakle, treba pokušati nešto drugo dok se ne probiju. Rani gol bi značio njihov pad, i onda bismo im lagano uvalili još koji, međutim, ako ne bude brzog gola, onda bismo mogli imati problema zbog nervoze - a znamo kako su nam igrači saburli. Neku ranu foru da distance napraviti, uvaliti im gol (Salčin, Žuna, Vardo...) a poslije možeš biti i poetičan u igri prema naprijd.

RubikovaKocka
Postovi: 1071
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 08 jun 2023, 07:54

U nedjelju od starta treba napraviti takav pritisak s tribina da se gosti saseru ko grlice i naravno prime dva komada do 20. minute :D :) Nadam se jednom spektaklu koji samo Zenica moze da priredi i napravi :bih: Robijasima svaka cast za jucerasnju brojku i navijanje 90+ min. i pored ove tzv. zabrane od MUPa :bow:

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 08 jun 2023, 08:18

Truhlo je napisao/la:
08 jun 2023, 00:04
RubikovaKocka je napisao/la:
02 feb 2023, 15:23
Truhlo je napisao/la:
02 feb 2023, 15:19
Jesam li ja jedini koji nije odusevljen :kafa: Zadnju utakmicu odigrao u aprilu prosle godine, macak u vreci, travancic vol 2.

Vise mi se svidjalo dovodjenje Sijerkica iz krivaje npr, neko ko je u formi i trci na terenu. Nisam nikad volio "imena" neka, vecinom budu flopovi :kafa:
Istog sam misljenja ali eto.
Neka nam ovo bude skola. Nikad vise budale dovoditi, pa da je Pirlo na terenu.

Sorry @convicts, NECEMO KAPITALCE :!:
:thumbup:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Zenca1988
Postovi: 175
Pridružen/a: 11 avg 2019, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenca1988 » 08 jun 2023, 09:09

Hvala domacinu na odlicno organizovanoj utakmici i opcenito ugodnoj i prijateljskoj atmosferi.

Nadam se prolasku u nedjelju, ali bojim se da nasa najveca slaba tacka dolazi sada najvise do izrazaja. A to je da nemamo dobrog napadaca koji zna svaku loptu iskoristit. Opet se nizu sansa za sansom i fulamo i moguce i nemoguce, a ljudi iz 3 prilike mogli dat 3 gola, Durmo opet na visini zadatka hvala Bogu.
Ne znam kako ce bit u nedjelju al vjerujem da ce bit jos teza utakmica i bit ce teze dat gol, Klisani ce ostavit srce na terenu jer igraju na nadam se punom Bilinom Polju. Doci ce da se brane i da prijete iz kontri, a i penali su njima uspjeh jer nema sanse da mi na penale prodjemo. A na nama je pritisak i ocekivanja javnosti. Iskreno, nisam optimista.

Smatram da mozda trebamo malo vise igrati na sut, pokusavati s daljine, ali siguran sam da ce Duvnjak prouciti jucerasnju utakmicu i da ce napraviti neophodne promjene.

Bolja smo ekipa od Klisa i to je evidentno svakome ko je gledao utakmicu, ali njima je dovoljna samo jedna sansa i jedan gol da nas totalno psihicki slome. Nadam se da cemo od pocetka vrlo agresivno, borbeno i trkacki uci u utakmicu bez postede jer o ovome nam ovisi sve. Ako ne uspijemo bice to veliki udarac za sve ovo sto je klub uradio do sada.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 08 jun 2023, 09:45

Hoćemo ulaznice!
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Zelten
Postovi: 224
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zelten » 08 jun 2023, 09:50

Zgazit ćemo ih u nedjelju!

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 08 jun 2023, 10:05

@Truhlo, prouci im sta. Arnautovicu i Durmisu duplu dozu.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 08 jun 2023, 10:07

Arezina, ovaj onaj , petnesti , deseti,ja, vi , bilo ko, niko ne smije biti iznad Čelika. Tako da je tu stvar jasna.
Klis, prosjecna ekipa, u drugoj ligi centar ima boljih ekipa od Klisa.

Ovi sto kritiziraju igru Celika u ovoj sezoni , neka se samo zapitaju kakve su momci uslove imali, posebno kad govorimo o finansijama.
Duvnjak pogrijesio nesto, pa da li bi takav koji tako nesto izjavljuje imao m*da da preuzme klupu Čelika?

Klis bez obzira sto smo evidentno bolji od njega, ne smijemo potcjeniti, u istoriji kluba potcjenjivanje nam se uvijek obilo o glavu. Optimista sam naravno.

I onda sto kaze @zamorano, dvije tri sedmice odmor i spremat se polako za I ligu federacije. I liga federacije je takva , ili se boris za vrh ili za opstanak, znaci nema sredine tabele. Bilino Polje bi trebalo biti neosvojiva tvrtdjava . Valjda ce doci pojacanja, ali jbg koliko para toliko muzike
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 08 jun 2023, 10:14

FliX je napisao/la:
08 jun 2023, 10:05
@Truhlo, prouci im sta. Arnautovicu i Durmisu duplu dozu.
Durmišu ne pomaže ni hodža. :urnebes:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.