NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa traje do: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 25 jan 2023, 12:30

romeo je napisao/la:
25 jan 2023, 11:10
Ide kroz par dana isplata od strane Grada.
Ja sam isto cuo al vjerovat cu tek kad se pare prebace :D

dinodino2019
Postovi: 2446
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 25 jan 2023, 12:38

Fudi nikada necu vjerovat, o parama da cemo dobiti vjerovat cu samo kad i ako dobijemo parnicu na kantonalnom sudu
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 25 jan 2023, 12:57

O kakvim parama sad? Jel to novac od prostora ? Odkud sad ovaj preokret, nesto mi ne uljeva nadu da ce to bas od jednom tako prebaciti novac.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

RubikovaKocka
Postovi: 1134
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 25 jan 2023, 13:02

Nasa rijec;

"Među prisutnima koji su se obratili sa govornice bio je i Robert Jonjić u ime NK Čelik, a koji je tražio da Grad Zenica ispoštuje Sporazum prema NK Čelik i uplati sredstva klubu kako bi njegov račun konačno bio deblokiran.

Jonjiću je replicirao gradonačelnik Kasumović, kazavši mu da oni trebaju zaboraviti na taj Sporazum jer ga je Gradsko vijeće Zenica stavilo van snage, a Općinski sud u Zenici također je donio presudu koja potvrđuje da Grad ne krši nikakav Sporazum i da nije u obavezi isplatiti sredstva koja traže.

“I stadion Bilino polje i poslovni prostori su od građane Zenice, a ne od NK Čelik. Nudili smo da uzmete te prostore, a možemo i sada razgovarati o tome. Ne pristajem na ucjene niti da bilo ko udara na moj dignitet. Inače, problem sporta u ovom gradu je što nema strategiju razvoja. Prijavite se na javni poziv i to je jedini put da NK Čelik dobije sredstva od Grada Zenica”, kazao je gradonačelnik Kasumović.

Avatar
Celicni
Postovi: 1623
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 25 jan 2023, 13:11

Sta mu znači to "Nudili smo da uzmete te prostore..."
Šta...da mi upravljamo ti prostorima? Lik ostaje ne dorečen,čuj uzmete.Pravi manipulator.Evo kaže da možemo razgovarati.Daj Čeliku da upravlja prostorima.

dinodino2019
Postovi: 2446
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 25 jan 2023, 13:17

Nek nam neko objasni ovo danas
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Truhlo
Postovi: 5259
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 25 jan 2023, 13:20

Sta da objasni, sve je jasno. Prijavite se na javni poziv, na kojem ce dodjeliti 12k klubu kao i prosle godine :rol:

Uz to ce fakturisat neko smece od komunalne takse, koja pazi sad ovo iznosi 12k na godisnjem nivou :rol:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
pomocniDJUBRE
Postovi: 216
Pridružen/a: 31 jan 2009, 17:28
Lokacija: & '
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la pomocniDJUBRE » 25 jan 2023, 13:28

RubikovaKocka je napisao/la:
25 jan 2023, 13:02
Nasa rijec;

"Među prisutnima koji su se obratili sa govornice bio je i Robert Jonjić u ime NK Čelik, a koji je tražio da Grad Zenica ispoštuje Sporazum prema NK Čelik i uplati sredstva klubu kako bi njegov račun konačno bio deblokiran.

Jonjiću je replicirao gradonačelnik Kasumović, kazavši mu da oni trebaju zaboraviti na taj Sporazum jer ga je Gradsko vijeće Zenica stavilo van snage,* a Općinski sud u Zenici također je donio presudu koja potvrđuje da Grad ne krši nikakav Sporazum i da nije u obavezi isplatiti sredstva koja traže.**

“I stadion Bilino polje i poslovni prostori su od građane Zenice, a ne od NK Čelik. Nudili smo da uzmete te prostore, a možemo i sada razgovarati o tome. Ne pristajem na ucjene niti da bilo ko udara na moj dignitet. Inače, problem sporta u ovom gradu je što nema strategiju razvoja. Prijavite se na javni poziv i to je jedini put da NK Čelik dobije sredstva od Grada Zenica”, kazao je gradonačelnik Kasumović.
* Sporazum se ne moze jednostrano raskinuti ako suprotna strana ne krsi svoje obaveze propisane Sporazumom.
** Sud je donio odluku da Grad ne moze isplatiti sredstva iz Sporazuma jer ih nije stavio u budzet, a bio je to duzan jer mu je to obaveza iz Sporazuma. Sud nije ponistio Sporazum.

Na javnoj raspravi Fuad je javno priznao da je htio uplatiti sredstva, da je sve dogovorio sa vijecnicima, ali nakon prozivki odlucio je da nece. Drugim rijecima, iz licnih razloga nece da uplati sredstva za koja je netom prije rekao da postoji osnov za isplatu.

Suma sumarum:

Standardno Fudino iz supljeg u prazno!

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 25 jan 2023, 13:33

Vjerujem da je dobio replike iz kluba na sve to receno i to na kulturan nacin. Zao mi samo sto nije bio kakav prenos, da se moze cuti kako ubleha baca suplje.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
pomocniDJUBRE
Postovi: 216
Pridružen/a: 31 jan 2009, 17:28
Lokacija: & '
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la pomocniDJUBRE » 25 jan 2023, 13:35

redbull93 je napisao/la:
25 jan 2023, 13:33
Vjerujem da je dobio replike iz kluba na sve to receno i to na kulturan nacin. Zao mi samo sto nije bio kakav prenos, da se moze cuti kako ubleha baca suplje.
Nije dobio repliku, jer je odmah izisao iz sale, a predstavnicima kluba nije bilo dozvoljeno da repliciraju.

Avatar
laudrop
Postovi: 1338
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 25 jan 2023, 13:40

Kaže da su prije tri noći sve stranke dogovorile da se Čeliku prebace naplate prostorija, što ne znači cjelokupni iznos koji grad duguje Čeliku na ime Sporazuma.

Dan nakon toga je klub objavio video koji je njega uvrijedio. Kaže da samo njega spominjemo, napadamo i ponovio rečenicu "koga je molit nije kudit". Da sad iz inata neće uplatiti ovaj novac iako je sve dogovoreno bilo prije 3 dana.

Dakle, stvar je njegove volje i njegovog inata. Ne godi mu što ga medijski trpamo i što osjeti da Čelik ima najveću snagu u ovom gradu. Pametno odigrati naredne korake, što ne sumnjam da će Uprava kluba i uraditi.

Pohvalio je rad "mladih momaka u Čeliku" i da Čelik ide dobrim smjerom (totalno suprotno od prethodne sjednice GV kad je rekao da se nećemo oporavit za 10 godina).

Kakva budala majko draga!
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

RubikovaKocka
Postovi: 1134
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 25 jan 2023, 13:43

Pa logicno je da je njegov inat i nista drugo, tako je od pocetka s ovim sporazumom.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5259
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 25 jan 2023, 13:44

laudrop je napisao/la:
25 jan 2023, 13:40
Kaže da su prije tri noći sve stranke dogovorile da se Čeliku prebace naplate prostorija, što ne znači cjelokupni iznos koji grad duguje Čeliku na ime Sporazuma.

Dan nakon toga je klub objavio video koji je njega uvrijedio. Kaže da samo njega spominjemo, napadamo i ponovio rečenicu "koga je molit nije kudit". Da sad iz inata neće uplatiti ovaj novac iako je sve dogovoreno bilo prije 3 dana.

Dakle, stvar je njegove volje i njegovog inata. Ne godi mu što ga medijski trpamo i što osjeti da Čelik ima najveću snagu u ovom gradu. Pametno odigrati naredne korake, što ne sumnjam da će Uprava kluba i uraditi.

Pohvalio je rad "mladih momaka u Čeliku" i da Čelik ide dobrim smjerom (totalno suprotno od prethodne sjednice GV kad je rekao da se nećemo oporavit za 10 godina).

Kakva budala majko draga!
Opet terapiju preskocio :rol: :rol:

Veceg manipulatora drzava nije vidjela. On se ni sam sa sobom ne moze dogovoriti :mrgreen:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 25 jan 2023, 13:47

pomocniDJUBRE je napisao/la:
25 jan 2023, 13:35
redbull93 je napisao/la:
25 jan 2023, 13:33
Vjerujem da je dobio replike iz kluba na sve to receno i to na kulturan nacin. Zao mi samo sto nije bio kakav prenos, da se moze cuti kako ubleha baca suplje.
Nije dobio repliku, jer je odmah izisao iz sale, a predstavnicima kluba nije bilo dozvoljeno da repliciraju.
Znaci vodi se metodama Kim Junga i Vucica, samo stoo mu ovo nije sjeverna koreja, a bgm ni srbija. Sad samo pametno kao sto kaze Laudrop, izaci ce njemu to sve na nos. Cuj mlada nam se uvrijedila, pa sad nece uplatit. Tako kako je zamislio i ne treba uplatiti, sigurno je bilo 100-200k da zamaze oci i to je to. Kad mu pulen uzunovic, inace veliki ekspert u sportu bude u klubu nek tako radi. Sve do tad radit ce se po propisima i trazit sta nas sljeduje.

Momci samo naprijed i sada udariti jos jace!
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 25 jan 2023, 15:30

Kakav je ovo komad budale to je nevjerovatno, cuj inati se sad hahahahaha
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 25 jan 2023, 15:42

Svidjaju mi se ove jakne kod seniora. Imal ovo kupit u fan sopu. Dobre du
moSa likCe

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 jan 2023, 16:05

Neka uplati ublehaš sredstva ni ja ga vise nikada necu komentarisati :mrgreen:

Cuj htio ali necu zato sto me prozivate i video objavljujete hahahaha

Samo Čelik!
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

dinodino2019
Postovi: 2446
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 25 jan 2023, 17:53

Samo mudro i u interesu kluba. Licne animozitete ostaviti po strani
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 25 jan 2023, 20:08

Ne gotivi puno Scholes novog Huzbašića,vidjelo se to na utakmici a preko ovog tiktoka 😅
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 25 jan 2023, 21:24

SDA Zenica podniejla amndman za pomoc Celika na nivou Federacije u iznosu milion. Da hoce kako usvojtii, odmah bi i Fudo uplatio kad bi i ovi nesto donijeli klubu 😂
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.