NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa traje do: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

PonosniSmogovci
Postovi: 735
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 15 maj 2022, 02:08

zamorano je napisao/la:
15 maj 2022, 00:20
Steelman je napisao/la:
14 maj 2022, 23:01
Razumijem odredjena razmisljanja kao Čelikovaca, koji iskreno vole klub i imaju umjerene stavove, ali ne treba ocekivati od juga da ima iste stavove kao svi. I nije mi zelja da uvrijedim nekog, ali juzna tribina treba da bude zadrtija od ostalih tribina. I bas zato sto je grupa takva, klub je i opstao kad se lomilo. Sigurno ne bi da su bili mlohavi. Njihova tribina, njihova pravila! Koga boli qrac kako to rade i Juventusovi i Interovi i Feyenoordovi i Grobari. Oni treba da rade kako osjecaju da je ispravno. Sasvim legitimno je da ne zele grupe s kojima nisu dobri na svojoj maticnoj tribini. Neko to moze tolerisati, oni ne zele i to je njihovo pravo. Postujem kad vidim stav! Ne zato sto je to RA nego za svakog koga ne mirisu. Koga boli qrac sto drugi pustaju ili ne pustaju svoje rivale, nek Robija odluci za sebe kako oni osjecaju. Imali su svojih gresaka u odredjenim odlukama, ali ovo iz navijackog ugla nije jedna od takvih. Bez pretvaranja, iskreni u stavu stoje za ono sto predstavljaju. Licno takvu Robiju uvijek zelim vidjeti. Hardcore, zenicki do kosti! Zauzeli su se tacno za ono dokle ih se tice. Da mi igramo finale kupa na Kosevu, Grbavici, ili bilo kojem drugom iole uslovnom stadionu ne bih ocekivao nista manje od drugih grupa nego sto je Robija uradila. Nista neocekivano i nista za sta treba kukati.

Argumenti tipa odbrana Bosne ne piju vodu, vec vidim zamorano ide na tekmu sa AK-47 ili ovo za indijanstinu. Presmijesno, grohotom se smijem. Jos su ih trebali docekati sa sokovima i sendvicima. Ili da se lizu? Ne ocekujte to od Robije. Iz neutralnog ugla, neka finale kupa bude poslastica za bh. fudbal i lijepo je da igraju klubovi sa tradicijom sa navijackim grupama. Neka pobijedi bolji i nek predstavlja BiH sto bolje mogu. Ipak, iz robijaskog ugla, boli ih qrac za tu tekmu, jer nema veze sa Čelikom. Igraju njihovi rivali, dodirna tacka je jedino sto se igra u Zenici na Bilinom polju i jedino tako to treba gledati. Robiji je bitan - Samo Čelik!

Prihvatam da imamo razlicito razmisljanje po ovom pitanju i da se neki ne slazu sto je sasvim normalno. Ko ima umjereno razmisljanje u navijackom smislu, bar za mene je ocekivano da negoduje i to nije nista lose. Navijacka subkultura nekad nosi zadrte stavove. Zadrta i umjerena razmisljanja imaju svoj jaz, a jug u odnosu na druge tribine nekad ima tu razliku. I treba da je tako, jer sve to ima svoju draz.
OK...Argumente niko i ništa ne priznaje,Robija tjera svoje i to je to! OK mi je i to! Boli ih kita za ostala mišljenja! Al et lijepo je što je KUP u našem gradu i nek protekne sve fer,a ja rečenice i kite! Nema veze,boli Robije kita za kup boli i mene kita šta robija konta,šta radi i koja obavještenja daje! I onako ih ima sad na tribini toliko da svi mogu komotno stat u oba wc na jugu! Robija ne haba ništa,samo tjera svoje a hočete više raje na tekmama i više sponzora! Bude al malo kita ,bude li se išlo u ovom pravcu kako se ide...I ovo sad malo više sponzora,12tih igrača,bolja prodaja artikala je zasluga najviše što je smjenjena budaletina Pavle i što je tim proigrao!' Tjerajte vi svoj inat i hardcorove al bez ČELIKOVACA I SIMPATIZERA nema ništa,a kad treba na proteste i podrška za klub onda ljubite ,molite i volite nas INDIJANCE,SIMPATIZERE,ČELIKOVCE... Ja završio na ovu temu,u nastavku teme boli me kita šta misli krezuba kockoglava manjina s juga!
Da ti nema te krezube kockoglave manjine s juga, danas bi navijao za KF Patriot, a poznavajući mentalni sklop takvih ljudi kao što si ti, navijao bi za njeg iz sveg srca možda više nego što za Čelik trenutno navijaš. Umjesto BP, stadiona na kojem se igra finale kupa i na kojima igra naša reprezentacija, danas bi imao špicbetonov šoping centar.

Mentalitet ljudi kao što si ti su glavni krivac što nam je Čelik gdje jeste. U vaše doba tu krezubu manjinu si mogao kupiti za tablu tramala ili gajbu piva(vjerujem i da si bio dio njih) a danas ta manjina brani interese Čelika, Zenice i Robije ne klanjajući se pred bilo kim.

Stadion je rentan pod uslovima koje je postavio klub. Savez je napravio grešku zbog toga što je preskočio domačina i što je preskočio MUP ZDK prilikom raspodjele karata. Takva greška je na nivou vijeća predsjednika odjeljenske zajednice osnovne škole iz Vukotića. Niko ne priča o tome kako je kriminalni savez htio zatvoriti i veću tribinu od juga za svoje lične potrebe nego se pljuju Robijaši koji su učinili najveću moguću uslugu navijačima Veleža stavljajući ih na zapad, a usput i otvarajući im istok. Sad je definitivno da će se samo pjesma RA čuti na stadionu koliko god ovih hordi došlo.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 15 maj 2022, 07:45

Robiji respect za sve sto su uradili i sto rade. Osim ovog jednog indijanca, niko ne pljuje grupu, kazem svaka cast. Ne slazem se sa ovim, ako gledamo dugorocno interes kluba. Prvo negativan publicitet, drugo karinu ce sljedece godine savez rentati stadion kod nas. Trece, ostali klubovi za euro utakmice ce izbjegavati Bilino polje. Mozemo izgubiti potencijalni 50k za oporavak kluba ove godine. Zato kazem ima bolji nacina za "hard core".

Ispalo je kako je ispalo i kraj price. Danas protiv Maglaja :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 15 maj 2022, 08:27

@Steelman
Ne možeš sad miješati borbu za Čelik u kojoj sam i sam i dajem 1000% podrške Robiji i upravi, bio sam na svakom protestu kojeg su organizivali isl. sa ovim. To što kažeš "zadrtost" i pod time sve objašnjavaš po meni ne stoji. Šta da očekujemo sutra jug zabraniti i kad reprezentacija igra? Da li se radi o istoj opravdanoj zadrtosti ultra navijača kada npr. naprave bakljadu jer je to ultra fora (po meni već demode) iako npr. znaju da će klubu izbiti novac s tim? Zadrtost u nekom kontekstu ima smisla, npr. oko borbe za spas kluba, ali u nekim i nema poput ove i sličnih. Kad se sjetim onog ukradenog transa i ganjanja istog - gomila besmislica. Čast i ponos se gradi na tribini, upravo stavom da nas boli k.urac za takva i slična nepisana pravila! Treba biti originalan, ne kopirati i kokošariti oko besmislica!

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 15 maj 2022, 08:29

Nije sve u parama!!!Bili su tu kad niko nije htjeo puna podrska Robiji !!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 15 maj 2022, 09:21

Truhlo je napisao/la:
15 maj 2022, 07:45
Robiji respect za sve sto su uradili i sto rade. Osim ovog jednog indijanca, niko ne pljuje grupu, kazem svaka cast. Ne slazem se sa ovim, ako gledamo dugorocno interes kluba. Prvo negativan publicitet, drugo karinu ce sljedece godine savez rentati stadion kod nas. Trece, ostali klubovi za euro utakmice ce izbjegavati Bilino polje. Mozemo izgubiti potencijalni 50k za oporavak kluba ove godine. Zato kazem ima bolji nacina za "hard core".

Ispalo je kako je ispalo i kraj price. Danas protiv Maglaja :bih:
Meni nije zelja vrijedjati nikog ko voli i navija za svoj klub normalno, posebno nekog ko je Čelikovac, ali ovaj je presao svaku granicu i nadam se da ce se malo dozvati. Mozemo imati razlicito misljenje, ali ako zelimo normalnu komunikaciju moramo se postovati. Nazivati ljude krezubom manjinom nakon mnogo zrtve da bi klub uopste opstao je pokazatelj bezobrazluka. Licno postujem kad kontrira, a gdje nekad stoje argumenti, jer treba iznijeti svoje misljenje, ali mora to ipak normalnije. Ne govori se o dusmanima kluba pa da idu onakve uvrede.

Truhlo procitaj sta je momak iznad napisao, vjerovatno bolje upucen u detalje i od mene i od tebe. Jedina stvar s kojom se ne slazem je da su ranije generacije bile placene za bambucu. Cinjenica je da je bilo takvih nazalost, ali isto tako je cinjenica da ne bi ljudi koji su bili aktivni i u to doba danasnja generacija ne bi prebacila domet osim da se skandira Uprava napolje. I toga isto tako moraju biti svjesni kad to spominju i malo vise postovanja pokazivati ne stavljajuci sve u isti kos. Nepostovanje uvijek samo stvara jaz, a treba stremiti zblizavanju svih koji iskreno vole klub. Kome treba izraziti nepostovanje bez oklijevanja su jedino grobari i dusmani kluba.

Generalno, Čelik je zastitio svoj interes i interes grupe, pa umjesto da ne dobije nista, sad ce imati neki prihod. S ovim sto je postavio zahtjev za jug, izborio se direktno za Sarajevo i Velez da im se otvori istok. U tom slucaju, zauzeo se za interes grupe i ispada da ne bi Čelika, Sarajevo i Velez ne bi odbranili svoj interes i bila bi tekma bez prodaje karata za istok, tj. vecu tribinu od juga.

Ako pozitivan publicitet podrazumijeva da se treba sageti onda to nije dobro za klub. Nekad se trebaju odraditi stvari, svidjalo se to nekom ili ne. Kad imas stav, i drugi ce skontati s vremenom da te vise postuju i ne pokusavaju iskoristiti nego ce ici normalno dogovoriti. Cinjenica je da je Sarajevo za evropsku tekmu htjelo ici mimo kluba, mozda u neznanju, pa su na kraju morali naci dogovor s klubom i na kraju se fino dogovorili. Kad imas normalne ljude na kraju dodje do dogovora. Musija je tad vec imao informacije, ali je htio mimo kluba, pa mu se to obilo o glavu. Sad je savez isto htio iako kod sebe imaju ugovor i znaju da je besplatno koristenje stadiona za reprezentaciju a ne za ovakve utakmice, pa im taj pokusaj na foru nije prosao. Sve dok pustas, svako ce gledati kako da te zaje.be. Sljedeci put ce svi nadam se shvatiti da moraju s klubom dogovarati i vise nece biti polemike. Klub postavlja stvari na svoje mjesto, vraca svoju vrijednost i to je dobro.

Savez za repku ne renta stadion nego dobija besplatno na koristenje, jer Grad u tom ugovoru nije mislio na interes kluba kao sto ne misli ni sad. Ocekivati da ce svako finale kupa biti u Zenici nema logiku.

Drugi klubovi ce ako zele ubuduce rentati Bilino polje morati dogovarati direktno s klubom. Ako ne zele, i to je izbor i treba postovati. Velez se vec ranije odredio za Grbavicu, Sarajevo cim AFH bude u igri gura svoj stadion, a dotad vjerujem da su imali kao klub dobro organizacijsko iskustvo u Zenici, Zeljeznicar ima svoj stadion, Borac ima svoj, Zrinjski ce gurati svoj i Pecaru, jedino Tuzla City ne znam gdje ce igrati. Ne treba se opterecivati, kad klubu neko pokuca na vrata, bitno da je klub otvoren za svakog ako se ide na normalan nacin.

I to kad se za grupu spominje hardcore. Treba razumjeti navijacku supkulturu, ovdje pricamo kao da s tim ljudi nemaju nikakav doticaj. Ne zelim sad o tom ovdje roman pisati. Zna se valjda da je trans za grupu nesto sveto, zna se da navijaci nikad nece izbaciti baklje iz upotrebe, jer to je onda poraz fudbala kakvog znamo i totalni smjer pozorista u kojem se gledaju samo pare i moderni fudbal. To nece nikad biti demode za ultra grupe. Nas klub treba gledati da budu ispostovani prije svega nas klub i nasi navijaci i simpatizeri. Naravno, u losoj situaciji za klub poput trenutne, nasi navijaci moraju misliti da dodatno ne ostete klub nego da doprinose i to je nuzda i u narednom periodu. Inace, nema u toj zadrtosti nista selektivno nego ili jesi ili nisi. Oni su kao i klub zauzeli stav. I treba da gledaju u istom smjeru, jer tad je i klub jaci. Ja sam ih prozvao za ulijetanje u stadion bas kao i neki drugi ovdje kad se to desilo, jer nije bilo u redu iz kojeg god ugla se gleda. Ipak, za ovakve stvari poput koristenja stadiona Zenica mora misliti prije svega na svoj interes, jer ako ne misli bice samo iskoristena.

Ovo neki gledaju kao da se radi protiv tudjih interesa, a ovdje samo vidim da su Čelik i Robija stitili svoj interes. Inace bi druge bolio qrac. Dosta od mene na ovu temu. Na Maglaju je sad fokus. moSa likČe!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

PonosniSmogovci
Postovi: 735
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 15 maj 2022, 09:22

Stvar je principa. Jednostavno ne možeš preskakati domaćina. Sad su to pokušali pa im se odbilo o glavu. Mora se pokazati jednom za sva vremena na koji način se renta stadion. Momci s mudima do poda puna podrška!

Avatar
laudrop
Postovi: 1338
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 15 maj 2022, 09:50

Treba skrenuti s itekako glupe teme. Nisu Robijaši, i nije Čelik, zabranio svima da budu na jugu. Robijaši su zahtijevali samo da organizovano navijanje ne bude na jugu, a savez je donio odluku da se skroz zatvori jug. I opet kažem, stvarno mislite da bi Horde zla tek tako pustile da mi navijamo na sjeveru, Manijaci na jugu, ili bilo koja navijačka skupina? Naravno da ne bi, i zbog toga smo im trn u oku jer smo ispali zaštitnički nastrojeni, bujrum ali treba da znate gdje dolazite, te zato ih boli i jako gostovanje u Usori i boljet će ih današnje gostovanje u Maglaju. Zajedništvo Zeničana, Robijaša i svih Čelikovaca je sad od krucijalnog značaja, a ovo sigurno nije "hardcore" kako mnogi ovdje pišete nego se ovdje radi o dostojanstvu Robijaša i dostojanstvu Čelika kao domaćina. Od 13.500 sjedećih mjesta problem je jedan jug? Možda je problem navijačima Veleža koji u najvećim utakmicama u kopu napune 200 ljudi, ili navijača Sarajeva kojih na derbiju dođe cca. 2000 ljudi?. Ostalo su ex-Yu navijači koji pamte velike utakmice i pričaju narodu kako su pratili Velež po Jugoslaviji :roll:
Stoga, možda mnogi zaboravljate psovke upućene Zenici, Zeničanima, Čeliku, Robijašima, od strane obje navijačke skupine koje sljedeće sedmice dolaze na hram BH fudbala i dom Nogometnog kluba Čelik Zenica :cool: Podrška Robijašima! Uvijek bili trn u oku i uvijek bili najbolja navijačka skupina, što dokazuju podrškom u zadnjem rangu BH fudbala, te ove sezone u trećem rangu :clap:

Danas izuzetno teško gostovanje, slično onom u Usori. Natron se bori za opstanak, te svaki bod im je od važnosti. Bit će mesara ali siguran sam da ćemo uz veliku podršku naših navijača doći do nova 3 boda i ovu sezonu privesti kraju sa 14 uzastopnih pobjeda, ne računajući kup utakmice koje slijede krajem mjeseca :opaopa:

Svi u Maglaj!
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 15 maj 2022, 11:35

laudrop je napisao/la:
15 maj 2022, 09:50

Stoga, možda mnogi zaboravljate psovke upućene Zenici, Zeničanima, Čeliku, Robijašima, od strane obje navijačke skupine koje sljedeće sedmice dolaze na hram BH fudbala i dom Nogometnog kluba Čelik Zenica :cool: Podrška Robijašima! Uvijek bili trn u oku i uvijek bili najbolja navijačka skupina, što dokazuju podrškom u zadnjem rangu BH fudbala, te ove sezone u trećem rangu :clap:

Ma pojedini se prave grbavi, dovoljno je da procitaju postove po drugim pdf i da im mrak na oci padne. Vidim da je nekima problem sto se ima cvrst stav, al zapamtite da se nije tako radilo sad bi vi pojedini navijali za kojekakve patriote i sl. Zato gledajte da na bilo koji nacin podrzite klub, a nacina je mnogo. ;)

denisov
Postovi: 592
Pridružen/a: 06 nov 2012, 02:47

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la denisov » 15 maj 2022, 11:39

Dosta je vise pricati o Velezu i Sarajevu.
Danas igra LIKČE.
Svi u Maglaj. Danas nece biti nimalo lagana utakmica. Natronu bodovi prijeko potrebni. A nama svaka utakmica bitna u smislu vracanja povjerenja Robijasa i povratka na tribine

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 15 maj 2022, 11:48

Moram se nadovezati, jer ta navijacka zadrtost se nedovoljno shvata. Hardcore prica ili bas ta navijacka zadrtost nije izigravanje nekih idijota nego se svjesno znaju neke granice i to je pitanje navijackih stavova. Zadrtost i jest za ljubav i ponos za klub, za ocuvanje dostojanstva, postovanja tradicije, renomea i za sve ono sto predstavljas na toj tribini - klub, grad i grupu. Nekom je tekma otici pogledati fudbal i to je sasvim normalno, ali pravom Robijasu i svakom ultra navijacu to znaci davati sve u svojoj moci za klub, ne traziti nista zauzvrat! Zadovoljstvo je to dizanje kluba, pa i ta mala pobjeda u Maglaju. To je hc i navijacka srz. Nebitno ko je s druge strane, samo Čelik!

Ako ce se simpatizeri klubova druziti na svojim tekmama i imati normalne odnose, to je sasvim normalno, ako ce se privatno neko s tribine druziti s nekim sa suprotne strane i to je u redu, jer svako ima svoj zivot i izbor mimo tekmi, ali kod rivalskih navijackih grupa to posebno na dan tekme sigurno nije slucaj i uvijek ce postojati bas to rivalstvo. Na reprezentaciji se treba imati korektan odnos, kad odredjena situacija to zahtijeva treba pokazati solidarnost, ali rivalstvo je rivalstvo i to bi svako ko prati fudbal bar trebao pokusati razumjeti, jer to i nosi draz fudbala. Nije to nista licno ili da mora biti pitanje da li ti je neko drag ili nekog ne volis, pa i mrzis, ali jest pitanje tog nacina navijackog zivota. U Zenicu je godinama gostima drago bilo doci, jer je bila nabrijana atmosfera. Bez toga bi nesto nedostajalo. Pored grupe i ostala publika daje tu draz. Pun stadion je uvijek lijepo vidjeti, a i to da postoji medju klubovima i grupama da se grize za taj prestiz. Svaka grupa ima i drugacije stavove za odredjene detalje, ali treba gledati da ide u skladu s navijackom supkulturom. Ne zelim ovdje o tom bas roman pisati iako ide u tom smjeru, nije ni tema, ali me iznenadi kad neko ko je godinama na stadionu gleda na te stvari kao na modni detalj. Tu limvolikce1945 i ja imamo razliku u razmisljanju, jer bar za mene navijanje nije mainstream i nikad nece biti u skladu s uvrijezenim misljenjem mase za mnoge stvari. Ipak, sigurno postujem i takav drugaciji licni stav i prije svega iskrenu ljubav za klub i doprinos i za klub i za grupu. Ljudi smo, normalno je da cemo na neke stvari drugacije gledati.

Inace, laudrop nasa grupa jest za svoj klub najbolja. U tom segmentu su sigurno u samom vrhu i u drzavi. Ne znam grupu da se borila protiv dvije vlasti i da se izborila da klub bude otvoren za sve, nalazila rjesenja cak i koja nije niko ranije pokusao, da je klub bukvalno od nestanka spasila. Socios model je temelj toga, a borba za uspjesan klub se i dalje nastavlja. Momci su dali veliki doprinos u borbi za opstanak kluba kroz sve te godine, bilo je uspona i padova, takodje se i dobro drze na tribini s obzirom na sve okolnosti i u kakvim ligama klub igra, ulazu trud, imaju dosta vrlina, pa i nekih mana, ali govoriti da su trenutno najbolja grupa iz navijackog ugla u drzavi je subjektivno i daleko od istine. Objektivno gledajuci nisu u top 5, stojim iza toga kad to kazem, nekom se to mozda nece svidjeti, ne potcjenjujem nase momke, srcani su, ali jednostavno je tako kad se uzme taj dio u obzir. Samo realno treba gledati ako se zeli napredovati. Ne treba se tim opterecivati niti je navijacka srz da se dokazujes drugom i ganjas te ljestvice. Doce vrijeme kad ce se i to prirodnim tokom promijeniti, kako klub raste, tako treba i grupa da raste. Pamtim vrijeme i kad smo argumentovano bili najjaci u drzavi u tom navijackom dijelu, ali zato smo tolerisali lopove u klubu. Zenica ima taj potencijal da bukne, ali mnogi faktori su utjecali da padamo - od losih rezultata, lopovluka u klubu, raznih previranja na tribini, iscrpljujuce borbe za opstanak kluba, politike Grada, pa do odlaska mnogih iz grada, lose ekonomske situacije i toga sto klub nije stvarao nove generacije navijaca u dovoljnom broju, a imao si klub sa najvecim potencijalom. Samo podrska klubu i medjusobno postovanje, druzenje i zblizavanje vodi ka necem boljem. Uspjeh kluba u buducnosti tome moze biti samo veliki boost. Zenica je zeljna uspjeha i to na duze staze. Vjerujem da su momci i u klubu i u grupi toga svjesni.

Samo zdravim radom se moze dovesti Čelik tamo gdje zasluzuje biti, d osvaja trofeje i da igra te evropske tekme i tad tema posjete na stadionu vise nece biti tema o kojoj se prica niti ce brojka na jugu biti slaba. Medjutim, ne moze preko noci, moramo se drzati zdravog rada i biti strpljivi. Ljubav se najvise pokazuje u teskim vremenima. Niko klubu ili grupi ne treba da doprinosi zbog bilo kojih drugih razloga osim zbog tog sto prije svega iskreno voli klub. Iskrena ljubav je vodilja. Čelik je tu da bude zauvijek, Robijaši da ga stalno prate i da zajedno reprezentuju Zenicu na najbolji nacin. Sve ostalo je prolazno.

Čelik je Zenica!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
laudrop
Postovi: 1338
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 15 maj 2022, 12:15



Da olakšam ko bude htio gledati današnju utakmicu putem livestreama
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lawer_88 » 15 maj 2022, 12:31

U postojecim okolnostima Klub nema mnogo aduta u svojoj borbi, koju treba posmatrati siroko. Jedan od najvecih aduta u toj borbi je svakako stadion. Klub je potrebno drzati u fokusu desavanja, to se ne smije zaboraviti, a u tom pogledu stadion nam uveliko pomaze. Puna podrska i Klubu i grupi u vezi poteza oko juga.
Ako nista, ondo ono marketinski je ispalo dobro da se prica o Klubu pa i grupi, a utakmica je s kojom Klub nema nikakvu dodirnu tacku.
#samoČelik

zenicanin
Postovi: 1292
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 15 maj 2022, 20:57

Cestitke za danasnju pobjedu, nisam puno odgledao, tek zadnjih 15tak minuta, Salkic postigao vrlo lijep pogodak.

Kad je rociste, trebalo bi biti u ovom mjesecu?

Dobili smo novog generalnog sekretara, Haris Milak, ima li ko vise info o njemu gdje je radio? Ja ga ne poznajem nesto.

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 15 maj 2022, 22:02

Čestitke igračima i stručnom štabu na pobjedi! SVAKA ČAST MOMCI! Sreča smjeni se budaletina Pavle pa krenuše i pobjede! KUP gurat maximalno ove godine nebil se dograbili kakvog atraktivnijeg protivnika da mi simpatizeri i ČELIKOVCI ispunimo stadion i povečamo prihod klubu!!!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 15 maj 2022, 22:39

Cestitke na pobjedi igracima i svaka cast navijacima.

Sljedeci protivnik je Kolina. Znam da nam bodovi nesto ne znace, ali moram napisati nimalo naivan protivnik.
Evo sad prelista dosadasnjih njihovih proljetnih 12 utakmica, 10 pobjeda , 1 nerjesen ( Bosna u Visokom) i poraz ( u gostima protiv Stupcanice).
Dakle identican broj bodova u proljetnom dijelu prvenstva kao i Čelik. Ovo ce bitka za prestiz. Ne sumnjam u nasu pobjedu, ali eto, kazem nisu naivni nimalo
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 15 maj 2022, 22:56

1. Smjena trenera je puni pogodak. Duvnjak to radi sa mnogo većom željom od Pavla. Ali naravno velika hvala i Skočibušiću jer je preuzeo ekipu kada niko nije htio.

2. Kup. Jug. Robija. Nisam do sad nigdje vidio da neka grupa "zabrani" svoju tribinu na neutralnoj utakmici. Ali baš zato što to do sad nisam vidio meni je do j@ja. I ako iko ima pravo da iznosi svoje mišljenje i da se nešto pita onda su to ovi momci. Možda je njih 20-50-100 ali oni su održali i spasili Čelik. Naravno uz podršku nas koji smo ih podržali i dali neki svoj doprinos, ali oni su iznijeli najveći teret.

3. Danas 11ta pobjeda u nizu, vrlo dobro, lijepa napadačka igra. Ali mislim da za ulazak trebat će nam 2-3 igrača koji imaju prvoligaškog iskustva. Bio sam u Tešanjci protiv Usore i ma kakav Travančić bio alkos na njemu se vidi iskustvo i znanje. Šteta upropaštenog talenta ali sam njegov prijem lopte ti sve govori. Za mene naš najbolji igrač je Kolić. Napadač kogi igra od 16 do 16. U usori me pita jedan njihov navijač "ko je ovaj momak, trči ko navijen?". Vezni red sa Vardom Salkićem i Žunom je u top 5 veznih redova 1. Federalne. Međuseljac ima strašan osjećaj za prostor i gol. Ne treba se zalijetat kao Mahmić i grijat klupu negdje sa 19 godina.

4. Uprava napolje!
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 15 maj 2022, 23:03

Crni gavran je napisao/la:
15 maj 2022, 22:39
Cestitke na pobjedi igracima i svaka cast navijacima.

Sljedeci protivnik je Kolina. Znam da nam bodovi nesto ne znace, ali moram napisati nimalo naivan protivnik.
Evo sad prelista dosadasnjih njihovih proljetnih 12 utakmica, 10 pobjeda , 1 nerjesen ( Bosna u Visokom) i poraz ( u gostima protiv Stupcanice).
Dakle identican broj bodova u proljetnom dijelu prvenstva kao i Čelik. Ovo ce bitka za prestiz. Ne sumnjam u nasu pobjedu, ali eto, kazem nisu naivni nimalo
Najbolji igsc Koline je nas bivvsi igrac Semir Bajraktarevic
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

kirat410
Postovi: 687
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 15 maj 2022, 23:19

dinodino2019 je napisao/la:
15 maj 2022, 23:03
Crni gavran je napisao/la:
15 maj 2022, 22:39
Cestitke na pobjedi igracima i svaka cast navijacima.

Sljedeci protivnik je Kolina. Znam da nam bodovi nesto ne znace, ali moram napisati nimalo naivan protivnik.
Evo sad prelista dosadasnjih njihovih proljetnih 12 utakmica, 10 pobjeda , 1 nerjesen ( Bosna u Visokom) i poraz ( u gostima protiv Stupcanice).
Dakle identican broj bodova u proljetnom dijelu prvenstva kao i Čelik. Ovo ce bitka za prestiz. Ne sumnjam u nasu pobjedu, ali eto, kazem nisu naivni nimalo
Najbolji igsc Koline je nas bivvsi igrac Semir Bajraktarevic
Imaju i onog Polovinu, peti strijelac lige. Nimalo naivna ekipa ali pogubit ce se na Bilinom. Hajde likČe po 12.pobjedu a onda u Visoko ogaditi onim majmunima citavu sezonu 😁

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 15 maj 2022, 23:21

Po meni licno epska nepravda bi bila onemoguciti ovoj identicnoj ekipi uslove da iduce godine udju u federalnu ligu gdje će stariji i jaci za godinu dana identicnih 11 biti 5-7 na tabeli. Samo ih napucati fizicki za iducu godinu i po. Odlicna ekipa, odlicna igra..Čestitke na jos jednoj pobjedi. Mislim da i ove talente tipa Ali itd(upratio sam 3-4)ne bi ugrozili i da bi im vrijedilo ostati u Čeliku pa da se kale i u federalnoj..Ovo je svemirski brod za Čelik od prije 6 mjeseci..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 15 maj 2022, 23:26

avenija je napisao/la:
15 maj 2022, 23:21
Po meni licno epska nepravda bi bila onemoguciti ovoj identicnoj ekipi uslove da iduce godine udju u federalnu ligu gdje će stariji i jaci za godinu dana identicnih 11 biti 5-7 na tabeli. Samo ih napucati fizicki za iducu godinu i po. Odlicna ekipa, odlicna igra..Čestitke na jos jednoj pobjedi. Mislim da i ove talente tipa Ali itd(upratio sam 3-4)ne bi ugrozili i da bi im vrijedilo ostati u Čeliku pa da se kale i u federalnoj..Ovo je svemirski brod za Čelik od prije 6 mjeseci..
Ali zabija golove, iskace iz pastete. Mene je od ove generacije juniora odusevio Arnautovic lijevi bek. Zenicki Kolasinac :mrgreen: A prosla generacija kantona, definitivno Sabic, jos je dosta napredovao, ne vidis razliku izmedju njega i Isaka koji ima 200 utakmica PL. Bravo momak, samo tako nastavi!
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.