NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Goražda?

Anketa traje do: 29 mar 2024, 18:25.

Pobjeda
9
38%
Neriješeno
4
17%
Poraz
11
46%
 
Ukupno glasova: 24

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 okt 2021, 15:20

Evo jedan presjek u ovih 6 domacih utakmica

Ulaznice: 3301=16.505KM
Donatorske: 2146=4.292KM

Imamo prosjek prodanih ulaznica od 550 po utakmici.

Najveca posjeta tj. najveci broj prodatih karti (jer zene i djeca ne placaju kartu, pa je posjeta i veca) je protiv moscanice - 814. Podbacili smo sa ovom zadnjom utakmicom i to je utakmica sa najmanje prodanih karti - 369.

Dok donatorske ulaznice kupujemo u prosjeku 358 puta po utakmici.

Po ovoj statistici do sada, ocekivani prihod od ulaznica za ovu sezonu je 41.250KM, a od donatorskih 10.740KM. Nadam se da ce cifre sa proljecem skociti, ali ni ovo nije lose za trecu ligu i ukupno stanje koje vlada sa pujdom.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 18 okt 2021, 15:27

CeZenicaLik je napisao/la:
18 okt 2021, 15:12
opet ne kontam kako uplatiti :D
Ko bude htio na blagajnu kluba ide direktno u klub, ko bude htio preko racuna kojeg klub koristi dobit ce ziro racun omladinske skole sa svrhom uplate kao donacijom. Ako zelis uzeti ucesce, javi mi se na pm, a ostale detalje ces dobiti 1.11., pa iako se ponavljam najbitnije je da to uredno odradimo u interesu kluba.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 18 okt 2021, 15:37

Nek' si i ti preuzeo organizaciju za nešto. 🤣🤣🤣🤣

Utefterite i mene za 100 KM
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 18 okt 2021, 16:51

redbull93 je napisao/la:
18 okt 2021, 15:20
Evo jedan presjek u ovih 6 domacih utakmica

Ulaznice: 3301=16.505KM
Donatorske: 2146=4.292KM

Imamo prosjek prodanih ulaznica od 550 po utakmici.

Najveca posjeta tj. najveci broj prodatih karti (jer zene i djeca ne placaju kartu, pa je posjeta i veca) je protiv moscanice - 814. Podbacili smo sa ovom zadnjom utakmicom i to je utakmica sa najmanje prodanih karti - 369.

Dok donatorske ulaznice kupujemo u prosjeku 358 puta po utakmici.

Po ovoj statistici do sada, ocekivani prihod od ulaznica za ovu sezonu je 41.250KM, a od donatorskih 10.740KM. Nadam se da ce cifre sa proljecem skociti, ali ni ovo nije lose za trecu ligu i ukupno stanje koje vlada sa pujdom.
Solidna cifra za ovaj rang takmicenja naravno da sve moze bolje al sad za sad je ovo sasvim solidno
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 18 okt 2021, 16:54

Pozdrav. Gledam utakmice, kupujem 4 karte po utakmici, ne volim politiku, a ovdje se puno bistrila politika, pa nisam pisao nikakve komentare, znam da je ona sastavni dio nase zbilje, ali sve dok bude tako, bice jako tesko da napredujemo.
Malo o igri. Usora je tim koji se morao pobjediti. Previse se solira, kao da se pojedinci hoce nekome pokazati, za neki transfer iz Čelika.
Ono sto mi nije nikako jasno, ako si zadnji igrac zasto driblas? Znas li da je tvoja greska, odmah gol sansa za protivnika. Ne znam koje bio juce lijevi bek, necu da ga kritikujem, jer nema smisla, klub jeste u teskoj situaciji, ali jebg preko njegove strane smo primili prvi gol i jos par puta je ispao totalno, pa su drugi morali ispravljati njegovu gresku. Vezni red ok, samo treba se brze rjesavati lopte i manje solorati, posebno kad ganjas rezultat.
U fazi napada nema saradnje, ne prati se igra. Zadnji korner lopta niska prodje kompletan sesnesterac Usopre niko da krene na loptu. I ne samo sada.
Znam ja da finansijska konsolidacija na prvom mjestu, znam da imamo puno neprijatelja itd.
Malo da analiziramo protivnike. Usora je tim koji je do sada izgubio sve utakmice u gostima i ovaj bod sto su juce osvojili je bio njima prvi gostujuci bod.

Ne znam jel ko brojao kornere? Izmedju 10 i 20 kornera smo imali po nekom mom vidjenju.

Sad idemo Azotu u Vitkovice. To je tim koji je nanio jedini poraz vodecoj Stupcanici. Medjutim u zadnje vrijeme nisu bas u formi, gubili su od nekoh timova kod kuce. Nadam se da Čelik moze do pobjede, jer pobjede su te koje ce privuci koliko toliko raje na utakmicu. A za nase uslove dolaze nam atraktivni protivnici, Natron i visocka Bosna, timovi daleko kvalitetniji od Usore.


Lijep pozdrav za sve
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
laudrop
Postovi: 1290
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 18 okt 2021, 17:05

Kako se poklapaju terminu utakmica? Jel nam domaće utakmice kače reprezentativne?
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

dinodino2019
Postovi: 2354
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 18 okt 2021, 17:11

laudrop je napisao/la:
18 okt 2021, 17:05
Kako se poklapaju terminu utakmica? Jel nam domaće utakmice kače reprezentativne?
Igramo protiv Bosne Visoko na Kamberovicu
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

macak_
Postovi: 910
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 18 okt 2021, 17:23

Hajd nek neko napravi temu za 12.igraca, pa da se dogovorimo mi koji hocemo + se tu moze sve pratiti. Ovako se gubim jer nemam vremena da sve citam.
Pravda za flash-a!!!

PonosniSmogovci
Postovi: 688
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 18 okt 2021, 18:19

Crni gavran je napisao/la:
18 okt 2021, 16:54
Pozdrav. Gledam utakmice, kupujem 4 karte po utakmici, ne volim politiku, a ovdje se puno bistrila politika, pa nisam pisao nikakve komentare, znam da je ona sastavni dio nase zbilje, ali sve dok bude tako, bice jako tesko da napredujemo.
Malo o igri. Usora je tim koji se morao pobjediti. Previse se solira, kao da se pojedinci hoce nekome pokazati, za neki transfer iz Čelika.
Ono sto mi nije nikako jasno, ako si zadnji igrac zasto driblas? Znas li da je tvoja greska, odmah gol sansa za protivnika. Ne znam koje bio juce lijevi bek, necu da ga kritikujem, jer nema smisla, klub jeste u teskoj situaciji, ali jebg preko njegove strane smo primili prvi gol i jos par puta je ispao totalno, pa su drugi morali ispravljati njegovu gresku. Vezni red ok, samo treba se brze rjesavati lopte i manje solorati, posebno kad ganjas rezultat.
U fazi napada nema saradnje, ne prati se igra. Zadnji korner lopta niska prodje kompletan sesnesterac Usopre niko da krene na loptu. I ne samo sada.
Znam ja da finansijska konsolidacija na prvom mjestu, znam da imamo puno neprijatelja itd.
Malo da analiziramo protivnike. Usora je tim koji je do sada izgubio sve utakmice u gostima i ovaj bod sto su juce osvojili je bio njima prvi gostujuci bod.

Ne znam jel ko brojao kornere? Izmedju 10 i 20 kornera smo imali po nekom mom vidjenju.

Sad idemo Azotu u Vitkovice. To je tim koji je nanio jedini poraz vodecoj Stupcanici. Medjutim u zadnje vrijeme nisu bas u formi, gubili su od nekoh timova kod kuce. Nadam se da Čelik moze do pobjede, jer pobjede su te koje ce privuci koliko toliko raje na utakmicu. A za nase uslove dolaze nam atraktivni protivnici, Natron i visocka Bosna, timovi daleko kvalitetniji od Usore.


Lijep pozdrav za sve
Gabrijel Popović najlošiji igrač ćitavu polusezonu.

Avatar
laudrop
Postovi: 1290
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 18 okt 2021, 19:14

PonosniSmogovci je napisao/la:
18 okt 2021, 18:19
Crni gavran je napisao/la:
18 okt 2021, 16:54
Pozdrav. Gledam utakmice, kupujem 4 karte po utakmici, ne volim politiku, a ovdje se puno bistrila politika, pa nisam pisao nikakve komentare, znam da je ona sastavni dio nase zbilje, ali sve dok bude tako, bice jako tesko da napredujemo.
Malo o igri. Usora je tim koji se morao pobjediti. Previse se solira, kao da se pojedinci hoce nekome pokazati, za neki transfer iz Čelika.
Ono sto mi nije nikako jasno, ako si zadnji igrac zasto driblas? Znas li da je tvoja greska, odmah gol sansa za protivnika. Ne znam koje bio juce lijevi bek, necu da ga kritikujem, jer nema smisla, klub jeste u teskoj situaciji, ali jebg preko njegove strane smo primili prvi gol i jos par puta je ispao totalno, pa su drugi morali ispravljati njegovu gresku. Vezni red ok, samo treba se brze rjesavati lopte i manje solorati, posebno kad ganjas rezultat.
U fazi napada nema saradnje, ne prati se igra. Zadnji korner lopta niska prodje kompletan sesnesterac Usopre niko da krene na loptu. I ne samo sada.
Znam ja da finansijska konsolidacija na prvom mjestu, znam da imamo puno neprijatelja itd.
Malo da analiziramo protivnike. Usora je tim koji je do sada izgubio sve utakmice u gostima i ovaj bod sto su juce osvojili je bio njima prvi gostujuci bod.

Ne znam jel ko brojao kornere? Izmedju 10 i 20 kornera smo imali po nekom mom vidjenju.

Sad idemo Azotu u Vitkovice. To je tim koji je nanio jedini poraz vodecoj Stupcanici. Medjutim u zadnje vrijeme nisu bas u formi, gubili su od nekoh timova kod kuce. Nadam se da Čelik moze do pobjede, jer pobjede su te koje ce privuci koliko toliko raje na utakmicu. A za nase uslove dolaze nam atraktivni protivnici, Natron i visocka Bosna, timovi daleko kvalitetniji od Usore.


Lijep pozdrav za sve
Gabrijel Popović najlošiji igrač ćitavu polusezonu.
Isti je trebao završiti svoju epizodu kad je bacio kapitensku traku pred svima. Možeš se i pobit, i opsovat suigraču i sve, al to vala ne možeš.
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 okt 2021, 20:01

Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Celicni
Postovi: 1582
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 18 okt 2021, 21:33

PonosniSmogovci je napisao/la:
18 okt 2021, 18:19
Crni gavran je napisao/la:
18 okt 2021, 16:54
Pozdrav. Gledam utakmice, kupujem 4 karte po utakmici, ne volim politiku, a ovdje se puno bistrila politika, pa nisam pisao nikakve komentare, znam da je ona sastavni dio nase zbilje, ali sve dok bude tako, bice jako tesko da napredujemo.
Malo o igri. Usora je tim koji se morao pobjediti. Previse se solira, kao da se pojedinci hoce nekome pokazati, za neki transfer iz Čelika.
Ono sto mi nije nikako jasno, ako si zadnji igrac zasto driblas? Znas li da je tvoja greska, odmah gol sansa za protivnika. Ne znam koje bio juce lijevi bek, necu da ga kritikujem, jer nema smisla, klub jeste u teskoj situaciji, ali jebg preko njegove strane smo primili prvi gol i jos par puta je ispao totalno, pa su drugi morali ispravljati njegovu gresku. Vezni red ok, samo treba se brze rjesavati lopte i manje solorati, posebno kad ganjas rezultat.
U fazi napada nema saradnje, ne prati se igra. Zadnji korner lopta niska prodje kompletan sesnesterac Usopre niko da krene na loptu. I ne samo sada.
Znam ja da finansijska konsolidacija na prvom mjestu, znam da imamo puno neprijatelja itd.
Malo da analiziramo protivnike. Usora je tim koji je do sada izgubio sve utakmice u gostima i ovaj bod sto su juce osvojili je bio njima prvi gostujuci bod.

Ne znam jel ko brojao kornere? Izmedju 10 i 20 kornera smo imali po nekom mom vidjenju.

Sad idemo Azotu u Vitkovice. To je tim koji je nanio jedini poraz vodecoj Stupcanici. Medjutim u zadnje vrijeme nisu bas u formi, gubili su od nekoh timova kod kuce. Nadam se da Čelik moze do pobjede, jer pobjede su te koje ce privuci koliko toliko raje na utakmicu. A za nase uslove dolaze nam atraktivni protivnici, Natron i visocka Bosna, timovi daleko kvalitetniji od Usore.


Lijep pozdrav za sve
Gabrijel Popović najlošiji igrač ćitavu polusezonu.
Popović se nece zadrzati, jos ovu polusezonu je u celiku tako berem on tvrdi, jedini ako ne laze

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 18 okt 2021, 21:44

Pa gdje to moze otici ako je najlosiji igrac tima koji se takmici u 3 rangu BH fudbala nije mi jasno?

Fasciniralo me je desno krilo Čelika koji je sam po strani prosao 20 tak puta ali iskljucivo greskom trenera koji nije uvjezbao postavljanje napada i igraca u 16 kada taj momak prodje po strani nismo dali 5-6 golova jer su igraci Čelika u 16 metara Usore jedni drugima smetali i nisu znali rasporediti se po 16 i iskoristiti maestralnu partiju desnog krila Čelika. Ako neko zna ime neka napise.

Ovog malog(de ko zna neka napise prezime)sto dade go na Kamberovicu za juniore odmah u prvi tim, 16 godina 16, boze moj. Gore Kolica ostaviti a njega umjesto Mahmuta i neka igra desetku. Za godinu dvije imas igraca za visi rang.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 18 okt 2021, 22:36

avenija je napisao/la:
18 okt 2021, 21:44
Fasciniralo me je desno krilo Čelika koji je sam po strani prosao 20 tak puta ali iskljucivo greskom trenera koji nije uvjezbao postavljanje napada i igraca u 16 kada taj momak prodje po strani nismo dali 5-6 golova jer su igraci Čelika u 16 metara Usore jedni drugima smetali i nisu znali rasporediti se po 16 i iskoristiti maestralnu partiju desnog krila Čelika. Ako neko zna ime neka napise.
Sivac. On je svakako najbolji i rekao bih najspremniji igrac cijelu sezonu. Fudbalski gledano, bekovi su nama najveci problem, pogotovo Gabrijel. Jos uvijek mi nije jasno sta se desi sa onim momkom koji je sa 17-18 godina debitovao i igrao cak PL. Sehic je makar ofanzivno prisutan.
Svakako, cast svima koji igraju u ovim trenucima. Imamo mi vaznijih problema i borbi. :bih:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
laudrop
Postovi: 1290
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 18 okt 2021, 22:38

Taj za krilo što govoriš je Eldar Sivac, igrao je za Rudar Kakanj 2 sezone redovno. Strašan kapacitet i igrač za PL.

A imamo na klupi i Mašić, čiji je brat prije par godina za juniorsku selekciju postigao više golove nego utakmica što je odigrao. Ako nije 33 utakmice 37 golova u juniorskoj Premijer ligi tada.

Vjerujem da Mašić, Kolić i mali Ali mogu iznijeti sezonu na leđima. I Ansu Fati sa 16 godina debituje za Barselonu i igra za istu, i jos mali milion takvih primjera.
Samo kod za igrača od 23 godine se kaže mlad i dalje 😂
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1839
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 18 okt 2021, 23:43

Nek mu igra Kovac umjesto Popovica.
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
phillies
Postovi: 2593
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 18 okt 2021, 23:52

Trica ima slifa, koliko se moglo vidjeti kad je usao.

Avatar
habuba
Postovi: 695
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 19 okt 2021, 03:06

Slazem se sa Crnim gavranom sto se sportskog segmenta tice. Popovic je iz utakmice u utakmicu standardno los, znaci treba dati nekom drugom sansu. Neki malac od 15-16 godina i neka se kali. Mahmutovic treba zamjenu tj. treba nekom malcu dati da igra i ubacivati Mahmuta oko 60-65 min ako zatreba.

Salkic je zvijerka ali strasno usporava igru ono njegovo soliranje. Ponekad se cini da covjek sam sebe prelaca i da onda ne zna sta hoce.

Generalno smo mi odlicni za ovaj rang takmicenja a pogotovo trebamo biti realni da je i u ovo rangu vazeca ona koliko para toliko i muzike. Sve u svemu bilo bi glupo da u sezoni u kojoj manje vise nemamo ambicija mi ne eksperimentisemo i ne guramo djecurliju u prvi plan.

Cod
Postovi: 346
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 19 okt 2021, 07:58

Dajem i ja 100KM,2x50 u 11 i 12 mjesecu. Što se tiče imena,nek se stave imena sa foruma,meni ne smeta.pozz

Avatar
Truhlo
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 19 okt 2021, 11:11

redbull93 je napisao/la:
18 okt 2021, 15:20
@redbull prati objave ove sedmice, nemoj da @avenija kajmak pokupi :mrgreen:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.