NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa traje do: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
0
Nema glasova.
Neriješeno
0
Nema glasova.
Poraz
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 0

kirat410
Postovi: 687
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 19 jun 2022, 22:22

Crni gavran je napisao/la:
19 jun 2022, 22:15
Odusevljen sam pobjedom, mada je prijateljska i mada je nas jubilej. Ipak Velez je Velez. Momci se ne gube, nakon toga sto gube, a jos su mladi.
Kad se sjetim ovih starih, mi cim gubimo, gotovo je izgubljena utakmica. Klinac ovi momci se bore :thumbup:
Kad igramo sa Jelahom? Nece biti lako
Koliko sam upratio 30.7. u Jelahu igramo

kirat410
Postovi: 687
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 19 jun 2022, 22:25

sehic96 je napisao/la:
19 jun 2022, 21:19
Ko je broj 6??

Jel naš Scholes?
I mene zanima, ali liči mi na Mahira Mehića, sad nisam siguran..

Bandit88
Postovi: 406
Pridružen/a: 06 sep 2021, 14:49
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bandit88 » 19 jun 2022, 22:25

kirat410 je napisao/la:
19 jun 2022, 22:25
sehic96 je napisao/la:
19 jun 2022, 21:19
Ko je broj 6??

Jel naš Scholes?
I mene zanima, ali liči mi na Mahira Mehića, sad nisam siguran..
Jest on

Zenca1988
Postovi: 175
Pridružen/a: 11 avg 2019, 17:57
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenca1988 » 19 jun 2022, 22:32

Šteta zbog ovih crvenih kartona, malo su pokvarili opsti utisak utakmice, ali sta je tu je. Ono sto mene raduje jest da su nasi momci pokazali kako se igra za svoj klub, ne samo da su igrali srcem, ali su sasvim legitimno parirali Velezu, bez obzira sto njima ova utakmica nije imala nikakav znacaj. Nama je itekako ova pobjeda imala znacaj. Ali sto je bitnije od toga, vidio sam lijepu igru s nase strane, puno brzine, agresivnosti, lijepih poteza. Sve u svemu, definitivno smo zasluzili ovu pobjedu. Hvala Velezu sto su pristali da dodju i uvelicaju nam rodjendan i moramo ipak znati da ova utakmica nije realan pokazatelj Velezove snage, ali super nam je dosla utakmica da igraci malo iskuse kako je igrati sa igracima iz Premijer lige, da moraju malo da ojacaju, da porade na sebi i da budu pametni i posveceni i uspjeh će doci bez sumnje. Isto tako je dobro dosla ova lijepa igra i pobjeda zbog publike. Vidim da raja ne moze da vjeruje kako dobro momci igraju, a i s obzirom da igramo u trecoj ligi ovo je itekako dobar pokazatelj sta mozemo kad se sve poslozi. A hvala Bogu za sad, od uprave, igraca, navijaca konacno se sve kockice polako slazu. Biće Čelik opet šampion!

kirat410
Postovi: 687
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 19 jun 2022, 22:44

Bandit88 je napisao/la:
19 jun 2022, 22:25
kirat410 je napisao/la:
19 jun 2022, 22:25
sehic96 je napisao/la:
19 jun 2022, 21:19
Ko je broj 6??

Jel naš Scholes?
I mene zanima, ali liči mi na Mahira Mehića, sad nisam siguran..
Jest on
Super onda, sigurno će nam i on dobro doći u veznom redu

zamorano
Postovi: 1353
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 19 jun 2022, 22:57

ČESTITKE IGRAČIMA,NAVIJAČIMA I STRUČNOM ŠTABU NA POBJEDI! VELEŽU hvala što nam je uljepšao rodzendan i što su nas ljudi maximalno ispoštovali! VELEŽ je VELEŽ i da je trebalo pobjedio bi nas realno gledajuči,al naši momci itekako nam sad daju VELIKU NADU da možemo u Federalku! Iznenadzen sam pozitivno borbenošču ,trkom i zalaganjem, svaka čast momci! Od ove tekme sve če sigurno biti bolje po klub! Prvo poluvrijeme se igralo 11 na 11 pa smo normalno parirali Veležu! UPRAVA PRAVI LAVOVSKI POSAO i sigurno sljedeču sezonu tek pravi rezultati če dolaziti za taj dobar rad uprave! Sve u svemu ipak je sezona jako uspješno završena,sad malo momci da odmore pa onda krenuti u novi sezonu jako...ZENIČKI DO KOSTI! ŽIVJELI...SAMO ČELIK
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4897
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 19 jun 2022, 23:12

Prvo hvala Velezu sto nam je uvelico rodjendan a sto se tice utakmice najveca je pobjeda broj publika i navijanje ,borba igraca i hvala bogu kultura navijaca i dostojanstven oprostaj Mahmutovica kako zasluzuje .Ne treba se sad zanosit ovom pobjedom i sad pricat mozemo mi u PL sa ovim igracima ,naravno da ne mozemo al ce mo moci akobogda za koju sezonu ali uz par pojacanja ciljanih mozemo i moramo sad uci u FL.
Lijepa utakmica nasi su se e borili i oba gola su lijepo odradjena i oba slicna gola lopta u prostor.
Kup ZDK pokusat uzet i gurat koliko moze a ligu mislim da ce mo uzet bez problema nekih vecih a i baraz proci sa kim god budemo igrali jer sa ovim sastavom i uz par pojacanja ne sumnjam u to.
HVALA SVIM MOMCIMA I DIJEVOJKAMA KOJI VODE CELIK I PUNA PODRSKA ZA DALJI RAD I VIJERUJEM U NJIH i NARAVNO PUNA PODRSKA IGRACIMA I TRENERIMA .

HarisZe
Postovi: 1959
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 19 jun 2022, 23:17

Bandit88 je napisao/la:
19 jun 2022, 22:25
kirat410 je napisao/la:
19 jun 2022, 22:25
sehic96 je napisao/la:
19 jun 2022, 21:19
Ko je broj 6??

Jel naš Scholes?
I mene zanima, ali liči mi na Mahira Mehića, sad nisam siguran..
Kad se vratio?

Jest on
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

zona072
Postovi: 444
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zona072 » 19 jun 2022, 23:31

Čestitke igračima i stručnom štabu, dobra igra, presing trka. Isaković je odigro premijerligašku utakmicu i njemu čestitam, po meni najbolji igrač utakmice. Dečko sa brojem 8 je vjerovatno Međuseljac odličan on haman puno bolje čita igru nego svi ostali, kad je s loptom glava mu je podignuta, pregled igre, opasan u presingu, mogao bih napraviti nešto. Šteta što mora igrat u trećoj ligi, vjerujem kad bih dobio šansu da igra najviši rang da bi mogao napraviti solidnu karijeru. Broj 21 desni bek također iznenađujuće dobar, broj 7 i Kolić standardno dobri i Vardo je danas bio dobar.
Drago mi je da su ova djeca doživjeli ovu atmosferu, zaslužili su, tačno se na terenu vidjelo koliko im znači kad je više navijača na tribinama.
Mehić s Čelikom ima i premijerligaško iskustvo, a koliko znam dugo je igro u nižim rangovima, mogao bi valjat po ovim livadama, a i drago mi je da naši igrači biraju Čelik i da se polako vraćaju, nadam se još kojem ;)

Robijašima također čestitam, pogotovo čestitke za navijanje u drugom poluvremenu :thumbup:

Na kraju hvala Veležu i sudijama, vidi se njihov kvalitet vjerujem da će u Evropi napraviti ponovo dobar rezultat.

Jedina moja zamjerka je izgled i kvalitet štampane karte za zapad, plus su bili upaljeni brojači karata a ono meni redar pocijepa dio karte :crazy: ko ima običaj da čuva i skuplja karte zna o čemu govorim. :D

Još jednom čestitke i Samo Čelik ! :opaopa:

Avatar
Truhlo
Postovi: 5232
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 19 jun 2022, 23:48

kirat410 je napisao/la:
19 jun 2022, 22:44
Bandit88 je napisao/la:
19 jun 2022, 22:25
kirat410 je napisao/la:
19 jun 2022, 22:25


I mene zanima, ali liči mi na Mahira Mehića, sad nisam siguran..
Jest on
Super onda, sigurno će nam i on dobro doći u veznom redu
Odigrao prvu polusezonu za slobodu novi grad, a drugu sim bau. Standardan bio cijelu sezonu. Prije 15ak dana odigrao zadnju utakmicu u 1.FL. Mislim da ce biti pojacanje, jako dobar zadnji vezni, a pofinog iskustva je skupio u prvoj federalnoj.

Ako je on taj vezni koji se cekao, onda jos napadac dolazi i to je to.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11313
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OnlyLeft22 » 20 jun 2022, 00:20

Bravo momci

Fina atmosfera, strašna vam je ekipa za treću ligu. Sviđa mi se ovaj desni bek

Čestitam na pobjedi
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 20 jun 2022, 00:38

kirat410 je napisao/la:
19 jun 2022, 22:20
Odlična je i atmosfera bila, vidi se razlika kad na stadion dođe 300 i 2300 ljudi. Nadam se da će ova utakmica biti okidač da konačno više publike bude i na ligaškim utakmicama.
Cestitke klubu na organizaciji dostojne proslave rodjendana kluba u ovim okolnostima i ekipi na pobjedi, a ovo sto si naveo je kljucno ako zelimo napredak. Veci broj clanova, publike, sponzora itd. Dzaba nam jedna tekma nesto posjecenija, mora to biti konstantnije kroz sezonu, jer prije svega zdrav rad kluba to zasluzuje, a zatim svakako i ovi mladi ratnici na terenu. Ako zelimo stabilan i uspjesan Čelik onda samo nasa djela prave razliku da se to zaista i postigne. Sad se postavljaju temelji i gradi jak Čelik za buducnost i svako ima sansu da doprinese tome! Bitno je da je interes i dobrobit kluba na prvom mjestu, a svakako i da postoji volja i htijenje za djelima za svoj klub. Zenica mora pokazati da joj je stalo do svog Čelika!

Naravno, respekt Velezu na ucescu u proslavi rodjendana naseg kluba! I oni slave 100 godina ove godine tako da su bili dobar izbor.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2025
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BegovicRamiz » 20 jun 2022, 01:06

dobar vam je onaj ofarbani na desnoj strani

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 20 jun 2022, 08:48

Steelman je napisao/la:
20 jun 2022, 00:38
kirat410 je napisao/la:
19 jun 2022, 22:20
Odlična je i atmosfera bila, vidi se razlika kad na stadion dođe 300 i 2300 ljudi. Nadam se da će ova utakmica biti okidač da konačno više publike bude i na ligaškim utakmicama.
Cestitke klubu na organizaciji dostojne proslave rodjendana kluba u ovim okolnostima i ekipi na pobjedi, a ovo sto si naveo je kljucno ako zelimo napredak. Veci broj clanova, publike, sponzora itd. Dzaba nam jedna tekma nesto posjecenija, mora to biti konstantnije kroz sezonu, jer prije svega zdrav rad kluba to zasluzuje, a zatim svakako i ovi mladi ratnici na terenu. Ako zelimo stabilan i uspjesan Čelik onda samo nasa djela prave razliku da se to zaista i postigne. Sad se postavljaju temelji i gradi jak Čelik za buducnost i svako ima sansu da doprinese tome! Bitno je da je interes i dobrobit kluba na prvom mjestu, a svakako i da postoji volja i htijenje za djelima za svoj klub. Zenica mora pokazati da joj je stalo do svog Čelika!

Naravno, respekt Velezu na ucescu u proslavi rodjendana naseg kluba! I oni slave 100 godina ove godine tako da su bili dobar izbor.
Cestitke na cijeloj organizaciji rodjendana, sve je bilo odlicno. Ova partija nasih momaka trebala bi biti dovoljan motiv za sve one koji su ih gledali prvi put nakon istupanja iz PL-a, a kojih je sinoc bilo dosta na tribinama. Pa da na slijedecu utakmicu povedu jos nekog sa sobom, pa da na ligaskoj utakmici protiv Unisa, Koline, Moscanice bude barem slicna cifra navijaca. i sve ovo sto Steelman navodi u skoro svim postovima, aktivnije ucesce u akcijama koje klub pokrece. A opet znajuci nas...

Sve u svemu, lijep zavrsetak sezone. Pa da 78. docekamo sa odblokiranim racunom i rijesenim sporom protiv Grada...a ako bude mogucnosti i promocijom u visi rang.

"Druga liga! Druga liga!" :D :D

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 20 jun 2022, 09:18

Cestitke Celiku, Velezu, navijacima, svima.. Sve je proteklo top i drago mi je da sam promasio prognozu od 1500 gledalaca.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5232
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 20 jun 2022, 10:16

Nadam se da ce od ovih dodatni 2000 ljudi koji nisu dolazili na ligaske utakmice, barem 400, 500 poceti dolaziti od naredne sezone. Klub zasluzuje vecu podrsku i valjda su se neki uvjerili da kvalitet igre uopste nije los, cak sta vise vrhunski. Kup ako nam se posreci, mogla bi se ponoviti jednom, dva puta ova posjeta, ako ne i malo jace od ovog. Ipak skupiti 3k na prijateljskoj, gdje se placa ulaz, bez obzira na rodjendan je velika stvar. Idemo likCe jos jace u narednoj sezoni :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5232
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 20 jun 2022, 10:18

Celicni je napisao/la:
19 jun 2022, 13:12
Truhlo je napisao/la:
19 jun 2022, 12:23
Celicni je napisao/la:
19 jun 2022, 12:02


Nemoj mi tvojih statistika bogati daj mi dokaze.Jesi li siguran 100% da bi prodao jos 200 ulaznica ako bi ukinuo strim ? Ko hoce uzet uzet ce mani se vise toga, srecom ti se ne pitaš.
Provjeri u klubu, pa onda pisi. Naravno da ne bi bilo, s obzirom kakav olos gleda utakmice sa pruge ili shopinga. Njima je skup Celik i da je marka ulaznica.
Pa ne igras srecom stalno na Kamberovica polju, to je ta tipa ljudi bio je nekad ulaz i 1 KM i 2 KM pa isto.Opet dolazi ona ko ce doci doci ce, ali ne mozes radi tih debila sad uskratit stream preko kojeg se pucaju i reklame i od kojeg svi imamo koristi a i oni koji nisu u mogucnosti prisustvovati a pomažu klubu jedino im ostaje da gledaju preko streama.

Ne znam zasto nisu pustili i donatorske ulaznice za ovu utakmicu.
Pucaju me frustracije zbog posjete, ali evo sinoc je bilo dosta dobro. Nekad se gluposti napisu, ali vjeruj samo gledam, razmisljam kako stvari popraviti u korist kluba.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 20 jun 2022, 10:19

Mada bilo je i zenskog roda (i to bas lijepog :D ) na tribinama, a za njih je besplatan ulaz.

HarisZe
Postovi: 1959
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 20 jun 2022, 12:56

Idemo osvojit kup i tako evropu igrat😀 sve super sinoc, procitao sam da smo doveli napadaca iz Krivaje ali za Mehica nisam ali u svakom slucaju dobro pojacanje momak je radilica
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4897
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 jun 2022, 12:57

Zavrsen lijepo rodjendan dostojanstveno gospodski pocev od same pripreme i organizacije,hvala Velezu sto je pristo na dolazak ,jako korektna izjava Osima na kraju utakmice koji se zahvaljuje na pozivu i kako rece velik klub Celik se ne odbija i pohvalio igru Celika.Hvala igracima na borbi ,trenerima, i hvala navijacima na broju i na lijepom ponasanju..
Sad odmor i pokusat taj kup ZDK uzet pa dalje dokle doguramo..Mislim da imamo ekipu extra za trecu ligu i da bi trebali uci u veci rang ,jasno je da Velez nije igro 100% i da je bila tekma kup da bi glat uzgubili a da su pustili nisu pustili.

Truhlo drug vidis da nema bolan veze za stream na broj navijaca ,ko ce doci doci a ko nece on nece tamn da mu avliji igraju i da je besplatan ulaz.Ne mozes ti rec ne treba prenosit domace jer te utak%mice placaju sponzori da se reklamiraju e jedino mozes otkazat te sponzore i radit sam kad hoces a onda bi kukali kako nema u gostima prenos.Navijaci ce se vracat postepeno kako klub se bude dizao ako hocemo postepeno vracanje onda moramo bit svijesni da ce se tako i publika vracat postepeno.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.