NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa traje do: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
phillies
Postovi: 2619
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 28 sep 2022, 14:50

Truhlo je napisao/la:
28 sep 2022, 14:07


slika
A nama Bajram je, a nama Bajram je :D :D :D

Avatar
FliX
Postovi: 4708
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 28 sep 2022, 18:09

avenija je napisao/la:
28 sep 2022, 14:15
Šta nam je sa semaforom, nije valjda i on krepao, jer i kad je reprezentacija bila feleričar do boga, samo 1/4 upalili jedva nešto skuckali..
I ja sam primjetio da je rikno.. valjda se moze servisirat majka mu stara..

Ironside
Postovi: 168
Pridružen/a: 09 apr 2018, 23:13
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ironside » 28 sep 2022, 19:21

Ne znam kakav ugovor imamo sa gradom i ko je zaduzen za odrzavanje ne samo terena nego ostalih stvari od stolica do displeja,krova,ograda da li je to ugovorom definisano ili onako niko nema pojma pa neka propada
Celik Zenica

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 28 sep 2022, 20:02

Sve što ima veze s gradom propada. Ni gradski displej već odavno ne radi, a desetljećima je radio i skoro da je bio važan dio gradskog identiteta.

Ironside
Postovi: 168
Pridružen/a: 09 apr 2018, 23:13
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ironside » 29 sep 2022, 13:19

Bas zalosno da imamo najbolji stadion u drzavi i da grad dozvoljava da propada iz godine u godinu.Svako normalan bi vidio potencijal i kapacitet Bilino i doveo stadion na najbolji moguci nivo jedino kod nas se sve radi kontra i gleda da se unisti i ovo sto imamo.
Celik Zenica

Avatar
sve5
Postovi: 309
Pridružen/a: 24 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sve5 » 29 sep 2022, 13:42

limvolikce1945 je napisao/la:
28 sep 2022, 20:02
Sve što ima veze s gradom propada. Ni gradski displej već odavno ne radi, a desetljećima je radio i skoro da je bio važan dio gradskog identiteta.
Na ulazu u Grad I dalje stoji Brazil via Zenica...skoro 10 godina :crazy: :oops:

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 29 sep 2022, 14:13

Niko im normalan nece zamjeriti ako izgube a bore se.
Ja sam im zamjerio jer su se prepali. Znaci bolji su dva puta od Visockog real madrida oni ne znaju iz penala pobjediti.
Rekao sam pusti golmana frljoku da bubne i cao. Niko nece zamjeriti.
Nego prepadat se ekipe iz trece lige pa gdje to ima.
Odma su mi pali u ocima. Momentalno.
Sam sebe degradiras. Inace sam misljenja da se fudbal igra glavom . Da se ekipa mora pripremiti mentalno za pobjedu.
Ev kad smo igrali za opstanak kad je Pavic bio. 14 neizgubljenih niz. Tacno se vidjelo da ekipa mentalno jaka i pripremljena.Da im pritisak odgovara. Stvarno je bila milina ih gledati. Da nam je Barsa dosla da bi ih dobili u onom trenutku jbt tako su bili nalozeni.
Ovi hoce da uspiju u karijeri prepo se ko zecic jbt.Fakin Bosna Visoko . Poludio sam.

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 29 sep 2022, 14:23

aeroms33 je napisao/la:
29 sep 2022, 14:13
Niko im normalan nece zamjeriti ako izgube a bore se.
Ja sam im zamjerio jer su se prepali. Znaci bolji su dva puta od Visockog real madrida oni ne znaju iz penala pobjediti.
Rekao sam pusti golmana frljoku da bubne i cao. Niko nece zamjeriti.
Nego prepadat se ekipe iz trece lige pa gdje to ima.
Odma su mi pali u ocima. Momentalno.
Sam sebe degradiras. Inace sam misljenja da se fudbal igra glavom . Da se ekipa mora pripremiti mentalno za pobjedu.
Ev kad smo igrali za opstanak kad je Pavic bio. 14 neizgubljenih niz. Tacno se vidjelo da ekipa mentalno jaka i pripremljena.Da im pritisak odgovara. Stvarno je bila milina ih gledati. Da nam je Barsa dosla da bi ih dobili u onom trenutku jbt tako su bili nalozeni.
Ovi hoce da uspiju u karijeri prepo se ko zecic jbt.Fakin Bosna Visoko . Poludio sam.
Opet ti o mentalnoj snazi u 3.ligi i amaterskim igracima koji imaju posao i igraju nogomet, de malo realan budi, ne spominji mi ba neke stvari iz Premijer lige nismo mi u Premijer ligi nego 3.ligi
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 29 sep 2022, 14:24

Pises gluposti.

Ima jedna mala razlika izmedju ekipe koju je vodio Pavic i ove sad, a to je jedno 3-4 godine prosjecno starosti u ekipi. Pusti floskule "treba se pripremiti". Treba iskustva. Treba utakmica pod pritiskom. Treba utakmica pred publikom.

Tad je OPET moguće da će mladi igrac (a to je onaj do 22-23), odigrati lose. Najbolji evropski mladi fudbaleri su isti, odigra jednu ili dvije odlicno, trecu lose, cetvrtu lose, petu odlicno. Zato mladi igraci rijetko nose svoje klubove, ali se sve to mora zanemariti ako zelimo napraviti dobrog igraca. Bitno je samo da ima dobrih i odlicnih utakmica, i da iz godine u godinu omjer dobrih/losih bude sto bolji u korist dobrih.

Uzmimo primjer Medjuseljca. Momak je jedan od nasih najboljih igraca od kako se pridruzio seniorima, sto je bilo u januaru ove godine. Dakle on do sad ima 8 mjeseci seniorskog fudbala. Iako je jedan od najboljih igraca, on jos uvijek nije i ne moze biti glavni nosilac igre. Za to ce mu trebati 2 godine seniorskog fudbala uz pravilan i dobar razvoj. Mi ga moramo forsirati da dobijemo tog igraca za 2 godine, a sve sto u te dvije godine odradi je samo bonus za nas. Durmis je slican. Zabije tri, pa se ne vidi dvije utakmice.

Najbolje se vidi ovo o cemu pricam na Sivcu. On konstantno igra, iz utakmice u utakmicu. Nekad malo bolje, nekad ne, ali uvijek ima dobar nivo. On ima 23 godine. I njeg tek ocekuju najbolje fudbalske godine, ali je sada spreman da nosi ekipu i kada ide i kada ne ide. To i radi.
Celik!3,2,2.

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 29 sep 2022, 14:26

Hitno se treba nesto uraditi kada je u pitanju odrzavanje, sminkanje stadiona kako travnjaka, tako stolica, popratnih sadrzaja, bojim se za par godina nece vise ovdje ni repka igrati, moramo cuvati ovo nase bogatstvo, jedino kada repka igra u zenici dodju ljudii z cijele BiH, dijaspore
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 29 sep 2022, 14:28

I jos jedna stvar odrastanja. Svi se sjecate kako ste izgledali sa 18 ili 19. I ne pomaze tu puno teretana vec godine i onda dodas teretanu. Ova nasa djeca moraju malo da odskoce i za to treba vrijeme. Tako da je pored mentalnog sazrijevanja potrebno i fizicko. Opet se vracamo na ovaj period od 2-3 godine.
Celik!3,2,2.

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 29 sep 2022, 14:34

Ironside je napisao/la:
29 sep 2022, 13:19
Bas zalosno da imamo najbolji stadion u drzavi i da grad dozvoljava da propada iz godine u godinu.Svako normalan bi vidio potencijal i kapacitet Bilino i doveo stadion na najbolji moguci nivo jedino kod nas se sve radi kontra i gleda da se unisti i ovo sto imamo.
Sada ja koji najvise pljujem Vakufskog zločinca moram da malo ublažim odgovornost grada i njega ublehaša.

Mislim da nije sve do grada i da su Grad, Čelik i Savez jednako odgovorni za stanje na BP.

Nije tu samo semafor, travnjak, ograde, zidovi itd u pitanju nego sve komplet, eno klupe za rezervne igrače, da covjek povrati na sto lice..prljave, ofucane i poludevastirane..i tako se samo nagomilavaju jedan po jedan problem jer nema nikakvog ulaganja godinama.

A realno taj stadion je naš ponos i zlatna koka.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 29 sep 2022, 14:38

Dobro de mazite ih.
Ja sam napisao kako treba da igraju i da se postave.
I to je moje misljenje.
Ili jesi ili nisi. Tu godine nista ne znace . Mozda malo iskustvo ali ne toliko kolko vi mislite.
Pa gledao sam kako finski tim dobija Intera jer su poslozeni u glavama . Al dobro eto cekat cemo da odrastu.

Ironside
Postovi: 168
Pridružen/a: 09 apr 2018, 23:13
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ironside » 29 sep 2022, 14:59

avenija je napisao/la:
29 sep 2022, 14:34
Ironside je napisao/la:
29 sep 2022, 13:19
Bas zalosno da imamo najbolji stadion u drzavi i da grad dozvoljava da propada iz godine u godinu.Svako normalan bi vidio potencijal i kapacitet Bilino i doveo stadion na najbolji moguci nivo jedino kod nas se sve radi kontra i gleda da se unisti i ovo sto imamo.
Sada ja koji najvise pljujem Vakufskog zločinca moram da malo ublažim odgovornost grada i njega ublehaša.

Mislim da nije sve do grada i da su Grad, Čelik i Savez jednako odgovorni za stanje na BP.

Nije tu samo semafor, travnjak, ograde, zidovi itd u pitanju nego sve komplet, eno klupe za rezervne igrače, da covjek povrati na sto lice..prljave, ofucane i poludevastirane..i tako se samo nagomilavaju jedan po jedan problem jer nema nikakvog ulaganja godinama.

A realno taj stadion je naš ponos i zlatna koka.
Bas zbog toga sam i pitao u cijoj je nadleznosti odrzavanje cijelokupno stadiona ne samo travnjaka jer ako je u celikovoj nadleznosti pa onda daj da pravimo akcije da se malo usminka bar ovo sto je jeftinije za uraditi a moze dosta popraviti izgleda i sam utisak na stadionu.Bar ovi estetski detalji koji nas nece kostati bogatstvo mozda bi mogli rijesiti unutar kluba bez grada a za nesto vece gledati zajedno ili vec ako grad smatra da nije njihovo da rade ista da onda mozemo mi organizovati sebe a i planirati buduci budzet sa odvajanjem za stadion
Celik Zenica

Zenca1988
Postovi: 175
Pridružen/a: 11 avg 2019, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenca1988 » 29 sep 2022, 15:05

dinodino2019 je napisao/la:
29 sep 2022, 14:23
aeroms33 je napisao/la:
29 sep 2022, 14:13
Niko im normalan nece zamjeriti ako izgube a bore se.
Ja sam im zamjerio jer su se prepali. Znaci bolji su dva puta od Visockog real madrida oni ne znaju iz penala pobjediti.
Rekao sam pusti golmana frljoku da bubne i cao. Niko nece zamjeriti.
Nego prepadat se ekipe iz trece lige pa gdje to ima.
Odma su mi pali u ocima. Momentalno.
Sam sebe degradiras. Inace sam misljenja da se fudbal igra glavom . Da se ekipa mora pripremiti mentalno za pobjedu.
Ev kad smo igrali za opstanak kad je Pavic bio. 14 neizgubljenih niz. Tacno se vidjelo da ekipa mentalno jaka i pripremljena.Da im pritisak odgovara. Stvarno je bila milina ih gledati. Da nam je Barsa dosla da bi ih dobili u onom trenutku jbt tako su bili nalozeni.
Ovi hoce da uspiju u karijeri prepo se ko zecic jbt.Fakin Bosna Visoko . Poludio sam.
Opet ti o mentalnoj snazi u 3.ligi i amaterskim igracima koji imaju posao i igraju nogomet, de malo realan budi, ne spominji mi ba neke stvari iz Premijer lige nismo mi u Premijer ligi nego 3.ligi
Druze, ljudi su ljudi i u kantonalnoj ligi i u Engleskom premiershipu. Sportska psihologija nije izmisljena u BiH da bi se imao kakav uhljup zaposlit gdje. To je legitimna grana psihologije i svaki imalo ozbiljan klub treba da ima psihologa. Pogotovo za mlade igrace koji su pod utiscima, pricate ovdje ja bi vako ja bi nako. Haj da vas vidim pred 100 ljudi da izadjete i odigrate utakmicu, pa nek jednom ti pobjegne lopta i cujes graju, negodovanje, pa ne bi mogli hodat a kamoli fudbala igrat, a kamoli da ti 2000-3000 ljudi psuju mater,djecu itd.. A to sto ovi nasi su amateri i imaju poslove je razlog vise za psihologa jer nisu profesionalci koji godinama igraju pod pritiskom i publikom. Vecina nasih prvi put u zivotu igra pred ovoliko gledalaca,onaj derbi protiv Bosne je za njih ko finale lige sampiona. Nikakve veze nema koji rang takmicenja igras, svi smo podlozni nervozi i ako vec nemamo psihologa i ako nam je prevelik trosak, trener bi trebao imati ulogu da saslusa svakog igraca,poprica s njim, posavjetuje ga, pokusa mu pomoc da se lakse nosi sa nekim stvarima. A Bog zna kakve u svakodnevnom zivotu probleme vuku,kao i svi mi, pa mu je fudbal mozda na zadnjem mjestu. To "ta ce nama to mi smo u 3 ligi" ce samo da nas i ostavi u ovoj ligi. Tako seoski klubovi razmisljaju.

Ironside
Postovi: 168
Pridružen/a: 09 apr 2018, 23:13
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ironside » 29 sep 2022, 15:10

aeroms33 je napisao/la:
29 sep 2022, 14:38
Dobro de mazite ih.
Ja sam napisao kako treba da igraju i da se postave.
I to je moje misljenje.
Ili jesi ili nisi. Tu godine nista ne znace . Mozda malo iskustvo ali ne toliko kolko vi mislite.
Pa gledao sam kako finski tim dobija Intera jer su poslozeni u glavama . Al dobro eto cekat cemo da odrastu.
Igraci sa 23 godine u nogometu nije dijete vise i veliki timovi se oslanjaju na takve igrace.Veliki timovi salju igrace na posudbu do 22 god ako do tada ne pokazu talenat nece ih sigurno ni vracati cime se da zakljuciti da igraci treba da budu zreli u odlukama i mentalno jaki vec od 20 pa gore sad drugi je problem sto se kod nas ne guraju u vatru igraci dok ne napune 19-20 a u boljim timovima omladinici igraju u B timovima i njihovi timovi u B ligama imaju jace utakmice nego nasi u premier ligi
Celik Zenica

linethreader
Postovi: 445
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la linethreader » 29 sep 2022, 15:26

FliX je napisao/la:
28 sep 2022, 18:09
avenija je napisao/la:
28 sep 2022, 14:15
Šta nam je sa semaforom, nije valjda i on krepao, jer i kad je reprezentacija bila feleričar do boga, samo 1/4 upalili jedva nešto skuckali..
I ja sam primjetio da je rikno.. valjda se moze servisirat majka mu stara..
U fazi je servisiranja, s tim da ni to normalno ne moze bez problema koji su "naslijedjeni" .. Ovaj tip displeja, uopste nije za ove upotrebe, ali je nazalost "neko" preko toga uzeo dobre pare, i sada naravno da klub ispasta .. Tacnije, ovo je "fasadni" tip displeja, koji ide na zgrade i slicno, i koji nije predvidjen da bude otkriven sa zadnje strane, pa su tako nakon nekog vremena naravno morali da sklepaju onu kutiju/okvir, e tu se onda pojavio problem pregrijavanja, jer logicno, nije to tako predvidjeno, pa su morale da se buse one rupe po semaforu zbog hladjenja ... Firma koja je 'nabavila' displej vise ne postoji, itd itd .. Ali se aktivno radi na tome da se sve to kako treba uradi i osposobi za normalnu upotrebu.

P.S. ako vi ne znate za nesto, ne mora znaciti da se to nesto ne desava .. tacno je propisano sta i kako klub mora raditi i kroz kakve obručeve koje je ubleha postavila mora proskakati da bi mogao uloziti i jednu jedinu marku na stadionu, jednostavno se sve apsolutno opstruira, i zatrpava birokratijom, da se trenutno nema ni vremena ni snage za borbu sa vjetrenjacama, pored tekucih stvari i troskova.. Poreska inspekcija je tri mjeseca u klubu bila svaki dan i pretresali su i natovarali klubu rad "Omladinske Škole NK Čelik" za period dok su Turci bili tu.. ponavljam, ako ne znate vi licno za nesto, ne mora da znaci da je u klubu kolektivni godisnji 2 mjeseca.
Zadnja izmjena: linethreader, dana/u 29 sep 2022, 15:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Celicni
Postovi: 1623
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 29 sep 2022, 15:31

Zenca1988 je napisao/la:
29 sep 2022, 15:05
dinodino2019 je napisao/la:
29 sep 2022, 14:23
aeroms33 je napisao/la:
29 sep 2022, 14:13
Niko im normalan nece zamjeriti ako izgube a bore se.
Ja sam im zamjerio jer su se prepali. Znaci bolji su dva puta od Visockog real madrida oni ne znaju iz penala pobjediti.
Rekao sam pusti golmana frljoku da bubne i cao. Niko nece zamjeriti.
Nego prepadat se ekipe iz trece lige pa gdje to ima.
Odma su mi pali u ocima. Momentalno.
Sam sebe degradiras. Inace sam misljenja da se fudbal igra glavom . Da se ekipa mora pripremiti mentalno za pobjedu.
Ev kad smo igrali za opstanak kad je Pavic bio. 14 neizgubljenih niz. Tacno se vidjelo da ekipa mentalno jaka i pripremljena.Da im pritisak odgovara. Stvarno je bila milina ih gledati. Da nam je Barsa dosla da bi ih dobili u onom trenutku jbt tako su bili nalozeni.
Ovi hoce da uspiju u karijeri prepo se ko zecic jbt.Fakin Bosna Visoko . Poludio sam.
Opet ti o mentalnoj snazi u 3.ligi i amaterskim igracima koji imaju posao i igraju nogomet, de malo realan budi, ne spominji mi ba neke stvari iz Premijer lige nismo mi u Premijer ligi nego 3.ligi
Druze, ljudi su ljudi i u kantonalnoj ligi i u Engleskom premiershipu. Sportska psihologija nije izmisljena u BiH da bi se imao kakav uhljup zaposlit gdje. To je legitimna grana psihologije i svaki imalo ozbiljan klub treba da ima psihologa. Pogotovo za mlade igrace koji su pod utiscima, pricate ovdje ja bi vako ja bi nako. Haj da vas vidim pred 100 ljudi da izadjete i odigrate utakmicu, pa nek jednom ti pobjegne lopta i cujes graju, negodovanje, pa ne bi mogli hodat a kamoli fudbala igrat, a kamoli da ti 2000-3000 ljudi psuju mater,djecu itd.. A to sto ovi nasi su amateri i imaju poslove je razlog vise za psihologa jer nisu profesionalci koji godinama igraju pod pritiskom i publikom. Vecina nasih prvi put u zivotu igra pred ovoliko gledalaca,onaj derbi protiv Bosne je za njih ko finale lige sampiona. Nikakve veze nema koji rang takmicenja igras, svi smo podlozni nervozi i ako vec nemamo psihologa i ako nam je prevelik trosak, trener bi trebao imati ulogu da saslusa svakog igraca,poprica s njim, posavjetuje ga, pokusa mu pomoc da se lakse nosi sa nekim stvarima. A Bog zna kakve u svakodnevnom zivotu probleme vuku,kao i svi mi, pa mu je fudbal mozda na zadnjem mjestu. To "ta ce nama to mi smo u 3 ligi" ce samo da nas i ostavi u ovoj ligi. Tako seoski klubovi razmisljaju.
Ja sam to davno rekao, tako je i meni pametovao kakav psiholog u 3. ligi amaterska ovo ono, al ograničeno jbg, a baš bi njega volio vidjeti da nas samo 10 dođe da ga gledamo ispred zgrade pa da vidimo kako ce igrat, uz to još da mu dobacujemo.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 29 sep 2022, 15:46

Nije pitanje da li treba ili ne, pitanje je da li to treba jednom klubu u trecoj ligi (btw nemojte nas molim vas porediti sa Englezima) gdje su svi igraci amateri. Pustite djecu nek skupljaju utakmice u nogama, radi dvije domace utakmice se pravi toliki bauk da je to nevjerovatno.

Nama prvo treba jedan dobar psiholog za zapad. Tu bi covjek komotno mogao odraditi istrazivanje za disertaciju.
Celik!3,2,2.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 29 sep 2022, 15:49

linethreader je napisao/la:
29 sep 2022, 15:26
FliX je napisao/la:
28 sep 2022, 18:09
avenija je napisao/la:
28 sep 2022, 14:15
Šta nam je sa semaforom, nije valjda i on krepao, jer i kad je reprezentacija bila feleričar do boga, samo 1/4 upalili jedva nešto skuckali..
I ja sam primjetio da je rikno.. valjda se moze servisirat majka mu stara..
U fazi je servisiranja, s tim da ni to normalno ne moze bez problema koji su "naslijedjeni" .. Ovaj tip displeja, uopste nije za ove upotrebe, ali je nazalost "neko" preko toga uzeo dobre pare, i sada naravno da klub ispasta .. Tacnije, ovo je "fasadni" tip displeja, koji ide na zgrade i slicno, i koji nije predvidjen da bude otkriven sa zadnje strane, pa su tako nakon nekog vremena naravno morali da sklepaju onu kutiju/okvir, e tu se onda pojavio problem pregrijavanja, jer logicno, nije to tako predvidjeno, pa su morale da se buse one rupe po semaforu zbog hladjenja ... Firma koja je 'nabavila' displej vise ne postoji, itd itd .. Ali se aktivno radi na tome da se sve to kako treba uradi i osposobi za normalnu upotrebu.

P.S. ako vi ne znate za nesto, ne mora znaciti da se to nesto ne desava .. tacno je propisano sta i kako klub mora raditi i kroz kakve obručeve koje je ubleha postavila mora proskakati da bi mogao uloziti i jednu jedinu marku na stadionu, jednostavno se sve apsolutno opstruira, i zatrpava birokratijom, da se trenutno nema ni vremena ni snage za borbu sa vjetrenjacama, pored tekucih stvari i troskova.. Poreska inspekcija je tri mjeseca u klubu bila svaki dan i pretresali su i natovarali klubu rad "Omladinske Škole NK Čelik" za period dok su Turci bili tu.. ponavljam, ako ne znate vi licno za nesto, ne mora da znaci da je u klubu kolektivni godisnji 2 mjeseca.
Do kad je ovaj kriminalni ugovor za stadion? Koliko se sjecam na 10 godina, mozda do 2026?

Traziti krivca u klub je bezobrazno kad znamo sa cime se klub sve bori da bi opstao. Druga stvar kako da ulazes novac, lupam 50k u stolice i farbanje, kad nesto na papiru nije tvoje i politika te je.be stetnim ugovorom? I dalje ti trpaju fakture za vodu a ne raspolazes cijelim stadionom. Sve je bukvalno nakaradno i trebat ce bar jos 10 godina da se sve postavi na svoje mjesto.

Prvo dugovi i blokade na racunu. Onda ciscenje ostalih dugova, onda otpis dugova za vodu, onda vodomjeri na stadionu. I poslje svega toga tek treba rijesiti za sva vremena prava i obaveze upravljanja stadionom. Ako grad nece da ga vrati nazad klubu, nek izdvaja 200, 300k godisnje za normalno odrzavanje. I to ne samo travnjaka, nego kompletnog stadiona.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.