NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv NK Tomislav?

Anketa traje do: 20 apr 2024, 12:00.

Pobjeda
7
47%
Neriješeno
3
20%
Poraza
5
33%
 
Ukupno glasova: 15

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 27 sep 2021, 12:30

Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 27 sep 2021, 12:57

slika

Nadam se i protiv Batona dobrom terminu barem od 18:00( poluvrijeme pod reflektorima) i jos vise publike i jos bolji marketing i privlačenje gledaoca na stadion. Krenuo je trend rasta..Zapad duplo popunjeniji nego proslu.

Ovdje ne sumnjam u pobjedu jest podcjenjivanje ali jbg takva je realnost. Ali valjalo bi malo i atraktivne igre za publiku. Vjerovatno idemo na drugo mjesto nakon ovog kola.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 27 sep 2021, 13:14

avenija je napisao/la:
27 sep 2021, 12:57
slika

Nadam se i protiv Batona dobrom terminu barem od 18:00( poluvrijeme pod reflektorima) i jos vise publike i jos bolji marketing i privlačenje gledaoca na stadion. Krenuo je trend rasta..Zapad duplo popunjeniji nego proslu.

Ovdje ne sumnjam u pobjedu jest podcjenjivanje ali jbg takva je realnost. Ali valjalo bi malo i atraktivne igre za publiku. Vjerovatno idemo na drugo mjesto nakon ovog kola.
Mislim da smo završili s noćnim utakmicama.
Kada bi ponovili opet ovakvu istu posjetu bilo bi odlično, od 1k-1,5k .
Poslije Batona idemo Rudaru u Brezu, gdje isto ne bi trebalo biti problema oko tri boda.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

dinodino2019
Postovi: 2436
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 27 sep 2021, 13:20

Zaborav na reflektore vise
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

amarc
SS.ba Sys Admin
Postovi: 98
Pridružen/a: 28 apr 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amarc » 27 sep 2021, 14:06

Jel se sve utakmice lige igraju nedeljom ? Ne kontam drugi rezon.. subotom bi bilo daleko bolje

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 27 sep 2021, 15:15

Steelman je napisao/la:
27 sep 2021, 12:20
Cim to malo rezultat ponese, odmah se trazi visi rang. Ocito nas treba stalno spustati na zemlju.
Da je bar neki rezultat. Za viši rang ekipa treba da se prošeta ovom ligom, a ne da se pati s nekim Mošćanicama i Moševcima. Za naše trenutno stanje i ambicije ovo je sasvim dovoljno, taman da nismo ubjedljivo na vrhu da ne bi bilo dosadno, ovako se boriš i malo rezultatske neizvjesnosti daje dodanu čar. Kad se bude ulazilo u 1. federalnu trebamo imati skor kao prošle sezone u kantonu i tamo doći s pobjedničkim mentalitetom, ali je još dosta rano o tome misliti.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11705
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 27 sep 2021, 16:02

Nama za visu ligu treba samo jaca klupa. Zato treba ove nase momke forsirati da bismo to i dobili. Recimo Durmis se sada oslobodio i sasvim je dobar po krilu. To ocekujem i od Kovaca na drugoj strani.
Celik!3,2,2.

Avatar
Celicni
Postovi: 1613
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 27 sep 2021, 16:28

Ma i za jaču klupu treba jačati zato omladinski pogon.A to mozes sa jakim i iskusnim trenerima u mlađim kategorijama, koji znaju igrača u dušu, kao recimo kada pogledate kako se izvode treninzi velikih klubova,od sportskog psihologa koji igrace priprema za utakmicu do vrste vježbi itd.Mislim da akademiju treba lagano stvarati.Tako da mozemo izbacit dobrog igraca za iduce neke godine .

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 27 sep 2021, 16:50

Ma mi sa ovom ekipom mozemo bit prvi bez problema al ima ovdje i baraz sa prvim iz Tuzlanskog kantona a sad jesmo li mi finansijski spremni za FL mislim da nismo jos,mozda iducu sezonu krenemo na FL ako budu finansije dobre a nikad se ne zna nista.Pokusat osvojit ligu a lahko je prepustit nekom drugom baraz da igra ako nismo spremni jos .
Treba pokusat bit prvi da jos vise privuces publiku i sponzore i naravno da tjeras neprijatelje od kluba.
Da li ima sta od Isakovica i Nurkovica nekog habera dobrog to bi bilo lijepo cuti a u Subotu naravno 3 boda i 2 mjesto.
Ma ti igraca kakvog god napravis ne mozes bit siguran da nece otici to je znaci do PL oni mogu kad god hoce ici jer mi smo amateri sad a kad dodjes u PL onda ga moras vezat ugovorom i dat mu nesto da bi ga mogo prodat a ne mozes ti zadrzat igraca a nedas mu nista al ima do toga puno rada a sad pravit ekipu zavisno od cilja .
I jos i ja da kazem treba napadaca gurat lagano onog Masica bar zadnjih pola sata jer ne moze ni Mahmutovic vise.
Jucer sve za cistu desetku i broj publike i ambijent jer mi smo ipak treca liga i nista mi nismo bolji od drugog osim imena.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 27 sep 2021, 16:59

Za visi rang nam trebaju: pare od poslovni prostora, isplatit i onu dvojicu stari igraca sto imaju potrazivanja od Celika, odblokiran racun, znatno smanjenje dugovanja, veci broj jakih sponzora, akademija... pa nakon svega ovog igracki kadar i to..

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 27 sep 2021, 17:03

ULAZNICE
NOGOMETNI KLUB ČELIK ZENICA
NK ČELIK - FK MOŠĆANICA (26.09.2021.)
ULAZNICE
814
DONATORSKE KARTE
440
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 27 sep 2021, 17:20

amarc je napisao/la:
27 sep 2021, 14:06
Jel se sve utakmice lige igraju nedeljom ? Ne kontam drugi rezon.. subotom bi bilo daleko bolje
Treba staviti jednu subotom da vidimo je li bolje nego nedeljom. Za mene je sigurno bolje.
Tamo negdje oko 17:00 poslije ručka nema boljeg termina na dunjaluku.. Nedelja mi nikako nije termin za utakmice Čelika, a procitao sam i par komentara na Čelikovoj stranici možete li staviti utakmicu u subotu mi se nedeljom vracamo poslijepodne na teren.. :mrgreen:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 27 sep 2021, 17:29

FliX je napisao/la:
27 sep 2021, 16:59
Za visi rang nam trebaju: pare od poslovni prostora, isplatit i onu dvojicu stari igraca sto imaju potrazivanja od Celika, odblokiran racun, znatno smanjenje dugovanja, veci broj jakih sponzora, akademija... pa nakon svega ovog igracki kadar i to..
Trebaju nama i sada u ovoj ligi sve nabrojano, ustvari sto prije to bolje. Mene najvise su razočali jači sponzori. Indijska **** Mittal, ne znam dokle je ono sa telekomom sto je bilo objavljeno, neke kladionice, FIS npr, Pero, Fuel Boss, Tola company, Braca Karic, banka neka tipa ASA banka i slicnih milion firmica.

Jedan Vrače npr sa Carpe Diemom nije 12 igrac..fola navijac

A svemu tome najvise steti migrant na čelu grada koji srozava ugled i lijepu priču i ima dosta uticaja indirektno na veci broj sponzora.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

HarisZe
Postovi: 1959
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 27 sep 2021, 17:45

avenija je napisao/la:
27 sep 2021, 17:29
FliX je napisao/la:
27 sep 2021, 16:59
Za visi rang nam trebaju: pare od poslovni prostora, isplatit i onu dvojicu stari igraca sto imaju potrazivanja od Celika, odblokiran racun, znatno smanjenje dugovanja, veci broj jakih sponzora, akademija... pa nakon svega ovog igracki kadar i to..
Trebaju nama i sada u ovoj ligi sve nabrojano, ustvari sto prije to bolje. Mene najvise su razočali jači sponzori. Indijska **** Mittal, ne znam dokle je ono sa telekomom sto je bilo objavljeno, neke kladionice, FIS npr, Pero, Fuel Boss, Tola company, Braca Karic, banka neka tipa ASA banka i slicnih milion firmica.

Jedan Vrače npr sa Carpe Diemom nije 12 igrac..fola navijac

A svemu tome najvise steti migrant na čelu grada koji srozava ugled i lijepu priču i ima dosta uticaja indirektno na veci broj sponzora.
Ovo za Vraceta je ponizavajuce stvarno
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Jameson
Postovi: 32
Pridružen/a: 05 maj 2018, 11:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Jameson » 27 sep 2021, 17:50

avenija je napisao/la:
27 sep 2021, 17:29
FliX je napisao/la:
27 sep 2021, 16:59
Za visi rang nam trebaju: pare od poslovni prostora, isplatit i onu dvojicu stari igraca sto imaju potrazivanja od Celika, odblokiran racun, znatno smanjenje dugovanja, veci broj jakih sponzora, akademija... pa nakon svega ovog igracki kadar i to..
Trebaju nama i sada u ovoj ligi sve nabrojano, ustvari sto prije to bolje. Mene najvise su razočali jači sponzori. Indijska **** Mittal, ne znam dokle je ono sa telekomom sto je bilo objavljeno, neke kladionice, FIS npr, Pero, Fuel Boss, Tola company, Braca Karic, banka neka tipa ASA banka i slicnih milion firmica.

Jedan Vrače npr sa Carpe Diemom nije 12 igrac..fola navijac

A svemu tome najvise steti migrant na čelu grada koji srozava ugled i lijepu priču i ima dosta uticaja indirektno na veci broj sponzora.
Sve to treba prepoznati i tako se i ponasati. Uzimati sve to u obzir kad se razmislja gdje ce se sjest na klopu sa zenom, koja ce se piva uzet za rostilj, gdje kupiti naocale itd, itd.

Smijem se kladiti da se Panu povecala prodaja u Zenici drasticno otkako su sponzor i tako i treba. Ako su oni prepoznali Celikovo ime i rad uprave, tako i mi trebamo prepoznati njih. Simbioza!

Avenija slazem se s tobom, dosta tu imena potencijalnih fali, ali kad vidis da igramo treci rang vjerovatno najgore lige u Europi, ja sam opet prepozitivno iznenadjen odzivom sponzora, uzimajuci u obzir i sva losa iskustva kroz koja su prolazili s bivsim upravama. U usta im se pokenjam :D

Avatar
habuba
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 27 sep 2021, 17:55

Celicni je napisao/la:
27 sep 2021, 16:28
Ma i za jaču klupu treba jačati zato omladinski pogon.A to mozes sa jakim i iskusnim trenerima u mlađim kategorijama, koji znaju igrača u dušu, kao recimo kada pogledate kako se izvode treninzi velikih klubova,od sportskog psihologa koji igrace priprema za utakmicu do vrste vježbi itd.Mislim da akademiju treba lagano stvarati.Tako da mozemo izbacit dobrog igraca za iduce neke godine .
Jacanje omladinskog pogona sigurno mora biti jedan od prioriteta. Usudio bih se reci da treba biti i prije rezultatskog prioriteta seniorskog tima. Ne slazem se da nam trebaju "iskusni" treneri. Nama trebaju jaki, mladi treneri, zeljni napredka i dokazivanja. Oni koji su spremni da provode sate prateci trendove u svjetskom fudbalu, oni koji ce naci nacina da implementiraju najbolje prakse iz svjetskih omladinskih pogona i u nasem, koji ce naci nacina zajedno sa klubom da nabave, a onda i koriste nove tehnologije i metode kako bi procijenili da li neki klinjo od 12-15 godina ima predispozicije da izraste u fudbalera. Sa ostatkom tvog posta se u potpunosti slazem :).

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 27 sep 2021, 18:20

Jameson je napisao/la:
27 sep 2021, 17:50
avenija je napisao/la:
27 sep 2021, 17:29
FliX je napisao/la:
27 sep 2021, 16:59
Za visi rang nam trebaju: pare od poslovni prostora, isplatit i onu dvojicu stari igraca sto imaju potrazivanja od Celika, odblokiran racun, znatno smanjenje dugovanja, veci broj jakih sponzora, akademija... pa nakon svega ovog igracki kadar i to..
Trebaju nama i sada u ovoj ligi sve nabrojano, ustvari sto prije to bolje. Mene najvise su razočali jači sponzori. Indijska **** Mittal, ne znam dokle je ono sa telekomom sto je bilo objavljeno, neke kladionice, FIS npr, Pero, Fuel Boss, Tola company, Braca Karic, banka neka tipa ASA banka i slicnih milion firmica.

Jedan Vrače npr sa Carpe Diemom nije 12 igrac..fola navijac

A svemu tome najvise steti migrant na čelu grada koji srozava ugled i lijepu priču i ima dosta uticaja indirektno na veci broj sponzora.
Sve to treba prepoznati i tako se i ponasati. Uzimati sve to u obzir kad se razmislja gdje ce se sjest na klopu sa zenom, koja ce se piva uzet za rostilj, gdje kupiti naocale itd, itd.

Smijem se kladiti da se Panu povecala prodaja u Zenici drasticno otkako su sponzor i tako i treba. Ako su oni prepoznali Celikovo ime i rad uprave, tako i mi trebamo prepoznati njih. Simbioza!

Avenija slazem se s tobom, dosta tu imena potencijalnih fali, ali kad vidis da igramo treci rang vjerovatno najgore lige u Europi, ja sam opet prepozitivno iznenadjen odzivom sponzora, uzimajuci u obzir i sva losa iskustva kroz koja su prolazili s bivsim upravama. U usta im se pokenjam :D
Eto vidis to za čepove sam i zaboravio iskreno..sad se sjeti da i dalje traje igra i da ce presjek ako se ne varam biti u januaru i uplata sredstava Čeliku. Vala i zvanicna moze jednom mjesečno podsjetiti sta je toku kao to sa čepovima(ako je prvi put uplaceno 8000 KM a bile zabrane i policijski satovi moglo bi sada i 20 000 KM)kao i naprimjer da se izdaju baneri na zapadu.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

HarisZe
Postovi: 1959
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 27 sep 2021, 19:15

Sarajevo je neku noc na utakmici imalo 10 igraca koji su prosli njihovu akademiju i to je put koji mi MORAMO ici!!!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 27 sep 2021, 19:52

Očekujete od Vračea da bude sponzor/12. igrač, a on jedan od glavnih Krooljevih ahbaba. Pa "ne može, da može".

Al' tako bi se i savjesni Čelikovac trebao odnositi prema njemu...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
habuba
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 27 sep 2021, 20:21

Vrace je po svim arsinima dzelat ove carsije, rame uz rame sa krOljem. Tip je sebe i citav grad prodao za jedan ugovor. A mogao je imati citav grad i jos i vise.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zenicanin988 i 6 gostiju.