NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv NK Tomislav?

Anketa traje do: 20 apr 2024, 12:00.

Pobjeda
7
47%
Neriješeno
3
20%
Poraza
5
33%
 
Ukupno glasova: 15

Avatar
Truhlo
Postovi: 5217
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 08 jun 2023, 12:21

Kritike, pohvale, diskusije i ostalo sacuvajmo za kraj sezone. Svi ko jedan, hu ha :opaopa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 08 jun 2023, 12:22

Idemo svi zajedno proslaviti ulazak u m:tel Prvu ligu FBiH !
Rezervišite nedjelju za Bilino polje i Čelik !
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

tareizo
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 08 jun 2023, 12:42

pozz jesul karte vec u prodaji, ili ne
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 08 jun 2023, 12:49

Poziv za akreditovanje novinara za utakmicu protiv FK Klis

Nogometni klub “Čelik” u nedjelju 11. juna 2023. godine s početkom u 19:00 na stadionu Bilino polje igra revanš utakmicu doigravanja za ulazak u m:tel Prvu ligu Federacije BiH protiv FK Klis.

Zbog velikog interesa molimo Vas da najkasnije do subote 10. juna u 20:00h pošaljete popis novinara i fotoreportera (ime i prezime) koji će ispred medijske kuće prisustvovati susretu na email adresu [email protected].

Na ulazu na stadion svi novinari će dobiti jednokratne akreditacije s kojima će se nesmetano moći kretati u zonama predviđenim za novinare i fotoreportere.
Zadnja izmjena: Convicts, dana/u 08 jun 2023, 13:37, ukupno mijenjano 1 put.
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 08 jun 2023, 12:51

AllGunsBlazing je napisao/la:
08 jun 2023, 11:23
JonSnow je napisao/la:
08 jun 2023, 11:17
redbull93 je napisao/la:
08 jun 2023, 10:29
Prodjite se vi ucenja ovoj djeci i tolikog sranja po njima. Prije istok kraj tunela sto je bio, sad je forum.

Nije toliko ni losa utakmica bila, koliko je realizacija slaba bila. Definitivno treba nam rasni napadac, jucer da smo rani gol dali, druga bi prica bila. Imali smo svoje sanse, koje nismo realizovali. To nam je problem evo vec duze vrijeme, ako rano probijemo odbranu i damo gol, druga prica, a cim se zavucemo i uvuce se nervoza gotovi smo. Na BP vjerujem da nece biti problema i da cemo to pred punim stadionom zavrsiti u nasu korist. Duvnjak ce to posloziti kako treba, bez brige.

Hvala klubu na prenosu, bilo je konstantno preko 2000 gledalaca u istom trenutku, plus 500 na fb stranici zenita.

Hvala domacinu isto na gostoprimstvu, kako sam vidio sve je proslo u najboljem redu, jos su nasi bili izmjesani sa njihovim navijacima. Zahvalili su nam se i na fb sto je proslo sve bez ijednog incidenta.
Daleko će nas odvest žmirenje na probleme i zavaravanje.
Sto nam sad ti nakon 30 kola lige otvaras oci? Gdje si bio prethodnih 30 kola? I sto to radis pred najbitniju utakmicu kluba u zadnjih godinu dana? I sto to radis na forumu gdje se sakriva ime? I sto to radis kad znas da ovaj forum citaju u klubu? Citaju ona nasa djeca sto su nam iznijeli ovu sezonu.
Nit mi je cilj otvarat oči, nit mi je cilj ikog ocrniti. Konačno sam imao priliku gledat utakmicu i komentarišem ono šta sam vidio i očito je da imamo probleme u igri i ne mogu vjerovat da se piše o nekom razvaljivanju protivnika jučer, samo to.
Član sam od početka i bit ću u budućnosti i podržava klub koliko mi udaljenost od Zenice dozvoljava.
Ne sumnjam da ćemo proći dalje, ali onakva partija se ne smije ponovit.
Edit:
Ukoliko iko od momaka čita ovaj forum i postove po internetu imam mali savjet...Molim vas ne čitajte postove s interneta i forume! Život će vam bit ljepši, a karijera bolja. :D

Avatar
phillies
Postovi: 2616
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 08 jun 2023, 13:02

Slazem se sa prethodnikom u vezi igraca i citanja postova. Ovo nase naprdjivanje oni mogu shvatiti ozbiljno i da to ostavi posljedice po njih. Djeco, kanite se interneta, nego loptu u ruke i voz na trening :D

Sto se tice revansa, ma nece ni igracima Klisa biti svejedno. Svi mi komentarisemo kako ce ispunjeno Bilino imati uticaj na nase igrace, kao to ce im sasjeci noge, ali ne zaboravite nasi su jos i igrali pred 8-9 hiljada. Igraci Klisa koliko znam nisu. I njima ce se uvuc trema pa vjerovatno i nervoza, jer mnogo se teze braniti cijelu utakmicu nego napadati. Nasi samo trebaju strpljivo napadati, ne srljati i ici glavom bez obzira.

Da se mene pita ja bih gurnuo Aladina na devetku zajedno sa Mirsom.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11705
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 08 jun 2023, 13:04

Kad budemo imali apsolutne profesionalce, a ne tinejdzere, onda cu se sloziti s vama.

Ne zelim ulaziti u to koliko ko daje za Celik i koliko je ko tu, samo hocu da kazem da jedan igrac ne moze valjat ili ne valjati na osnovu jedne utakmice.
Celik!3,2,2.

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 08 jun 2023, 13:09

Ovu temu čita 400-500 ljudi u prosjeku za 24 sata.

Iducih dana to će sigurno Ici na 800-900.

Kada Čelik objavi neku objavu poziv na utakmicu i slično neka svaki treći sa ove teme podijeli preko storija preko fejsbuka itd to je 200-300 dijeljenja. Mnogo dalje će objava imati doseg na nekoliko desetina hiljada ljudi.
Svi imamo stotine i hiljade prijatelja po mrežama.

Djelite sve Čelikovo.

Jeste vidjeli na stranici robijaša iz Turske :D na IG VAR sistem jučerasnjeg gola Klisa. Lopta nije prešla liniju. :mrgreen:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 08 jun 2023, 13:22

Klub treba napraviti neki top video da objasni svima šta nam predstavlja utakmica u nedjelju.
Pa da dijelimo taj video gdje stignemo.
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 08 jun 2023, 13:36

NK Čelik obavještava javnost da će sutra u press sali stadiona Bilino polje biti održana press konferencija za medije s početkom u 12:00 sati.
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

kirat410
Postovi: 683
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 08 jun 2023, 13:45

Non stop objave treba da idu, da se ima sta dijeliti, po gradu okaciti transparente.

Ove derbi navijace ako vec ne znaju ko je Klis treba privuci sama vaznost utakmice.

Nadam se da ce se postavit rekord na kojem ce mnogi pozavidjeti, ligu smo statisticki prekucali hajde sad i posjetu.

I samo da se nasi ne useru od atmosfere, ako krenemo od pocetka najjacim tempom siguran sam da im mozemo zabiti gol dva i onda mirnije igrati, ako ode na penale donji smo, ne bih mogao ni gledati to nit bi znao kako reagovati poslije eventualnog ispadanja na penale.

Bandit88
Postovi: 401
Pridružen/a: 06 sep 2021, 14:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bandit88 » 08 jun 2023, 13:51

Prijedlog za pozivanje reprezentativaca i stručnog štaba je odličan. Ne moraju svi ni doći, jer bi bilo teže organizovati zbog VIP prostora

Avatar
Celicni
Postovi: 1613
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 08 jun 2023, 14:03

Bolji marketing se mora raditi.Plakati da su već poljepljeni od Blatuše do Radakova, ali i plakat da ne bude standardan da nosi samo sa kim igramo i satnicu, nego plakat mora da ima neku poruku, da čitaoc koji ne prati Čelik nešto naročito da vidi koliko je utakmica od značaja.Na svakom čošku kad se okreneš da vidiš Čelik.
Još jedna preporuka ako se može i reklama staviti na led displeje onaj u Babinoj rijeci kod kružnog i ona dva na Bosanki.Ide vikend petak,subota svakog ce ubost u oči a i brate lijepo bi bilo vidjeti da cijeli grad diše za Čelik.

Avatar
sagitarius
Postovi: 2131
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sagitarius » 08 jun 2023, 14:10

Bandit88 je napisao/la:
08 jun 2023, 13:51
Prijedlog za pozivanje reprezentativaca i stručnog štaba je odličan. Ne moraju svi ni doći, jer bi bilo teže organizovati zbog VIP prostora
Cak sta vise da se i neki uclane u klub!Imamo mi ovi dijasporski reprezentativaca koji nemaju neki “domaci” klub za koji navijaju, a nemoj da opet dopustimo sarajevske medije da im bacaju pitanja tip da se odluce za sarajevo il selju…
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 08 jun 2023, 14:13

Zenicablog, Radio Zenit i ostali trebaju što više reklamirati utakmicu...
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 08 jun 2023, 14:50

Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 08 jun 2023, 14:53

Ja stvarno jucer nisam vidio nezalaganje.

Pad kocentracije da, neznanje u nekim situacijama da, manjak rutine da, ali nezalaganje ne.
Mi igramo taj napadacki fudbal u ovom rangu i svaka oranizovanija kontra izgleda kao dobra prilika za protivnika.
Ovako necemo i ne smijemo igrati u prvoj ligi, jedino ako se bas pojacas ko beton i napadas ligu. Nasa 3-4 igraca su konstantno na polovini protivnika znaci branimo se sa manje igraca itd...

Kod Klisa sam primjetio prvo da nemaju snage kao mi. Drugo, losi su kada lopta padne u 16 ili okolo 16m. Znaci treba spustit malo loptu i sutat sto vise. Ovo ne smije biti kiks i treba to sto prije rijesiti na BP da sto manje nervoze bude. Gledam trenera Klisa jucer izveo je sve najiskusnije igrace svoje poslije naseg gola. Kockao se da ce ovi izdrzat a da odmori malo najbolje sto ima. Treba ih razvuc na Bilinom i uz dobru atmosferu nemaju sta traziti.

Svaka cast na fer i sportsko ponasanje sa obe strane. Glavni sudija je bio bas dobar nije sjeckao utakmicu. Mozda je mogao dati crveni igracu Klisa jer je bio zadnji igrac ali eto pao je gol iz tog faula kao neka pravda. Pomocni sudija je vec bio malo skakljiv. Prvo gol koji mozda nije ni bio ali je onda poslije nasima mahao par puta ali nema veze nema tog sudije koji te moze zeznuti ako izadjes na teren i razvalis.

Ne volim ovu neizvjesnost bio bih veci merak da smo zabili drugi ali isto tako Durmo nas spasi da ne padnemo na 2-0. Ko zna sta bih bilo poslije. Hvala Durmi na kocentraciji pa necemo nikad znati.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 08 jun 2023, 14:58

Važna informacija❗️

Zbog ogromnog interesa javnosti za nedjeljnu utakmicu između NK Čelik i FK Klis, klub će u prodaju pustiti i ulaznice za tribinu istok, uz tribine zapad i jug. Sjeverna tribina će biti rezervisana za gostujuće navijače.

Ulaznice će biti distribuirane u popodnevnim satima u prijateljske ugostiteljske objekte, a detaljne informacije o istim ćemo objaviti večeras na našim društvenim mrežama.
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 08 jun 2023, 15:25

JonSnow je napisao/la:
08 jun 2023, 12:51

Ukoliko iko od momaka čita ovaj forum i postove po internetu imam mali savjet...Molim vas ne čitajte postove s interneta i forume! Život će vam bit ljepši, a karijera bolja. :D
Ovo se moram sloziti, ne citajte sta se ovdje pise, nismo bas uvijek realni i tacni, samo vam moze jos veci pritisak napravit. Fudbaleri i treneri uopste ne bi trebali ni citati, a ni ucesnici ovog foruma biti. Imam slucaj iz klubova federacije i pl, gdje se nije dobro zavrsilo.

Dobar bi bio potez reprezentaciju pozvati, nek dodju, nek vide Čelik, nek se pise o Čeliku.

Marketing ide, vjerujem u ovim danima ici ce jos jace. Jednostavno je, SVI NA BILINO!
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
laudrop
Postovi: 1335
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 08 jun 2023, 15:27

Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.