NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa traje do: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 01 apr 2023, 16:40

Kako me nerviraju ove 100% sanse, treba nam 10 takvih za 1 gol.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Celicni
Postovi: 1623
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 01 apr 2023, 18:33

Nemamo napadača, nemamo tog golgetera, samo pogledaj ko nam daje golove.Karić danas ni u postavi, a Šijerkić je vec poceo klupu grijati.Laganini se Karića riješiti iduce sezone pa nek igra onda slobodno za Neimare i u areni po terminima.Mislio sam za njega da ce biti bas pojacanje, za Sijerkica nisam jer ovo je njegov limit nažalost, u 1. Federalnoj ce biti na klupi i onda gledati dovesti jednog pravog napadaca koji ce zabijati golove a ne da napadaci po klupi sjede ili da ih nema u sastavu a da umjesto njih vezni ili odbrambeni igraci daju golove.

Avatar
sagitarius
Postovi: 2131
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sagitarius » 01 apr 2023, 18:35

Sreca pa smo brzo dali dva gola i rijesili tekmu.
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Avatar
Truhlo
Postovi: 5260
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 01 apr 2023, 18:39

Nisam ni gledao danas tekmu. Totalno mi je doqrcila ova saban liga, tako da ne zamjerim ni igracima na zajebanciji. Jos 11 utakmica :kafa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 01 apr 2023, 18:41

Durmiša na klupu!
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 01 apr 2023, 18:42

Celicni je napisao/la:
01 apr 2023, 18:33
Nemamo napadača, nemamo tog golgetera, samo pogledaj ko nam daje golove.Karić danas ni u postavi, a Šijerkić je vec poceo klupu grijati.Laganini se Karića riješiti iduce sezone pa nek igra onda slobodno za Neimare i u areni po terminima.Mislio sam za njega da ce biti bas pojacanje, za Sijerkica nisam jer ovo je njegov limit nažalost, u 1. Federalnoj ce biti na klupi i onda gledati dovesti jednog pravog napadaca koji ce zabijati golove a ne da napadaci po klupi sjede ili da ih nema u sastavu a da umjesto njih vezni ili odbrambeni igraci daju golove.
Karić je povrijeđen, ne igra ni za Neimare
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

kirat410
Postovi: 687
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 01 apr 2023, 18:46

Drugo poluvrijeme katastrofa.

Napadači plus sto su van forme, plus sto su sebicni. Durmiš obavezno na klupu, pogubljen totalno.

Nikakve igre danas, pritisli ih nesto na pocetku dali ta dva gola, ostalo je sve bilo napamet i iz njihovih gresaka. Previse preskakanja igre, neki udarci sa daljine.. Jedna od losijih utakmica ove sezone, drugo poluvrijeme sam samo cekao kad ce zavrsiti utakmica.

Mehić najborbeniji, sta je samo puta oboren danas ali smireno samo ustane i nastavi dalje.

Mora ovo puno bolje ako se misli pobijediti u Jelahu.

Necu sad govoriti o tome poste li igraci ili ne, ali mora se ta realizacija popraviti brate mili, radite duplo vise na treningu, uigravajte se, napadaci su van stroja svi do jednog...

Jas63Ko
Postovi: 18
Pridružen/a: 06 nov 2022, 19:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Jas63Ko » 01 apr 2023, 18:48

redbull93 je napisao/la:
01 apr 2023, 10:40
macak_ je napisao/la:
01 apr 2023, 10:29
redbull93 je napisao/la:
31 mar 2023, 23:32


Jesu se ti grijaci ikada upalili?
Obnovu terena su placali grad i savez i to je sve regulisano. Ovaj dug vjerovatno nije za usluge nego za pozajmicu jer je on uvijek bio blizak sda i ranijim strukturama kluba. Realno, nije ni bitno za sta je dug.
Ma dobro, dug je dug i treba ga platiti. Ono sto mu nije posteno, sto trazi i kamate od 66K da mu se plate.

Moje pitanje je bilo, jesu li se grijaci ikada upalili, jesu li u ispravnom stanju ili jesu li ikada i bili funkcionalni?
Grijači nisu nikada proradili, dobro se sjećam kao stariji, objašnjenja koje je dato još u prvim godinama (u '70-im) postojanja današnjeg Bilinog polja - problem je loša zemlja iznad grijača (glina). Pokušavano je specijalnom mašinom da se "buše rupe", ali se i to pokazalo neefikasnim, pa se odustalo od uzaludnog posla. Grijači su bili postavljeni još pri izgradnji Bilinog polja.

PonosniSmogovci
Postovi: 734
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 01 apr 2023, 18:58

Realizaciju podhitno popraviti jer ako ne popravimo u Jelahu i Hrasnici ćemo kiksat sigurno, a na ova dva gostovanja će se odlučiti sezona

Jas63Ko
Postovi: 18
Pridružen/a: 06 nov 2022, 19:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Jas63Ko » 01 apr 2023, 19:03

Ovo danas ne gledajmo pobjedi u zube, ali bilo je loše - brza dva gola i onda prosto šutanje lopte. Nešto se kao driblalo, nabacivalo i napucavalo. Zla stihija!

Gledam Tabelu - Kolina ima četiri poraza, ali nijednu neriješeno i na tri boda je od Čelika koji ima jedan poraz, ali i tri meča neriješeno. A valja ić' u tu Ustikolinu u predzadnje kolo. Živcirajuće je kad te neko prati u stopu i čeka da negdje kiksaš. I stalno te drži u napetosti. Samo da nas ne koštaju one neriješene protiv Jelaha i Ilijaša, jesenas

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 01 apr 2023, 19:11

Imali smo mi srece, od 65 do jedno 80 minute napravili su nam pritisak i par sansi. Da su dali jedan gol, primili bi i drugi sigurno. Nije normalno kakve prilike ne realizujemo, komplet napad ima katastrofa realizaciju. Mehic, Arezina drze sredinu, Mehic je nevjerovatno borben, dok kod Arezine se vidi iskustvo i da zna sa loptom. Steta sto ona stativa nije bila gol, vec drugi put stativu pogadja. Durmisa, Alija, Arnautovica i ne znam ko jos ima od ovih mladih, jednostavno ih moramo istrpiti. Zalog su za buducnost, ali zavisi to sve od njih, sanse kakvu je Durmis danas imao jednostavno moraju se pospremiti u mrezu, nedopustivo je da to fulamo, obit ce nam se o glavu sigurno.

Izvesti polusezonu do kraja, plasirat se u federalnu i uz odblokiran racun omoguciti i veci budjet za igrace, ovo nam nece sigurno prolaziti u federalnoj.

Posao i fudbal nece moci zajedno sigurno. Meni je zao Sijerkica, nije los igrac, ali jednostavno sad ga lopta nece i dobio je pritisak sto mu jos gore pada, pored toga momak radi, tako da u federalnoj to nece moci.

Vidim Nurkovic danas na klubi, vjerovatno Duvnjak je jos na skolovanju za A licencu.

Na ss.ba pisu da je bilo oko 1000 gledalaca, sto nimalo nije lose, sad ne znam je li istina. Od ove utakmice i brojaci su aktivni.

Sve u svemu, od pocetka priprema imamo problem realizacije, ne znam sta je uzrok, ali definitivno moraju se zabijati 100% sanse.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13635
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 01 apr 2023, 19:27

Ne bi ja nesto kritikovao igrače sada pred Jelah koji je danas izgubio u Krivaji..ne bi im stvarao bilo kakav pritisak nego bi neko trebao sjesti i popricati ljudski sa njima. Nemoguce je da Durmis koji je davao onakve golove u kontra ugao sa 16, trčao, pokrivao krilo, ne moze pogoditi okvir gola sa 5 metara. Sijerkić isto tako i to vec od Radnika i samo se nastavlja. Treba vidjeti sta ne stima, razgovarati, pružiti podršku a ne pritisak i pljuvati ih.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 01 apr 2023, 19:31

Čekamo @zamorano da se oglasi :mrgreen:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Jas63Ko
Postovi: 18
Pridružen/a: 06 nov 2022, 19:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Jas63Ko » 01 apr 2023, 19:33

Davno bilo kad je tadašnji Čelikov trener "prekomandovao" Jerka Tipurića sa pozicije odbrambenog na poziciju centarfora, i to se pokazalo odličnim rješenjem. Čelik tada nije uopšte imao raspoloženog napadača. S Tipurićem su se napokon počeli davati golovi.

Ako svako pa malo Isaković daje golove, možda njega kao nekad Tipurića staviti na mjesto klasičnog centarfora i vidjeti kako će to ići.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 01 apr 2023, 19:48

avenija je napisao/la:
01 apr 2023, 19:27
Ne bi ja nesto kritikovao igrače sada pred Jelah koji je danas izgubio u Krivaji..ne bi im stvarao bilo kakav pritisak nego bi neko trebao sjesti i popricati ljudski sa njima. Nemoguce je da Durmis koji je davao onakve golove u kontra ugao sa 16, trčao, pokrivao krilo, ne moze pogoditi okvir gola sa 5 metara. Sijerkić isto tako i to vec od Radnika i samo se nastavlja. Treba vidjeti sta ne stima, razgovarati, pružiti podršku a ne pritisak i pljuvati ih.
Nije ovo neka negativna kritika ili ne daj Boze pljuvanje po igracima. Ovo je sasvim realna opaska i to nas i muci. Nadam se da ce uspjeti se trznuti, ne treba nam mnogo, mi sanse svaku utakmicu stvarano. Po 5-6 100%tnih sansi minimalno po utakmici, ali moramo poceti zabijati.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 01 apr 2023, 20:06

Arežina i Ali najbolji danas! Arežina zna jednostavno igrat lopte i daleko je nejveče pojačanje ovo zadnje dvije godine! Mehič kao i obično borben! Ostali toplo hladno al obavezno SEBIČNO!!! SEBIČNOST če nas doči glave ne poradi li se nešto na tome,realizacije bi i bilo više sigurno da nije SEBIČNOSTI i ne dodavanja na vrijeme! Kao što sam pisao i prije i sad stojim iza toga da večina ovih igrača neče i ne može igrat federalnu ligu,večini je ovaj treči rang limit! Al opet čestitam momcima na pobjedi,čistoj i zasluženoj! Jel moglo više od 2 - 0? Jeste al da nije SEBIČNOSTI!!!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 01 apr 2023, 20:31

Cestitke igracima i trenerima pa reko bi rutinskoj pobjedi igrali taman koliko treba za 3 boda ,prvih 5 minuta 2 brza gola i posle te sanse i cekaj kraj .I ja isto mislim da je najveci razlog neifikasnosti ta sebicnost,nedodavanje kad treba tj neko pametovanje u igri.
Filip ce bit medju najboljim igracima u FL ,on je igrac za PL kad bude maximalno spreman nisu neke godine 30 i dosad najjace pojacanje i najveca korist uz Isakovica a sad bi dodo i Fenana tu.
Mozda sad kljucne 3 utakmice da rijesimo sezonu ili da budemo u strahu do kraja ali mislim jednostavno da ce kvalitet presudit i sigurno smo najkvalitetniji.
Znaci u Jelah po 3 boda i tako se postavit ,sa Usorom ne bi trebalo bit problema i sa Famosom kao u Visokom neizgubit i drzat ih na distanci l uz nadu kiksa Koline mozda i sutra vec u Maglaju sa Mosevcem jer i onaj Mosevac nije toliko naivna ekipa kod kuce.
Kvalitet ce presudit a najkvalitetniji smo realno a o navijacima da ne pricam i 3 ligi smo medju najboljim opet u BiH.
Drago mi je da travnjak dolazi sebi i jos cekamo to sa ITC da se rijesi a rijesit ce se i to i onda u FL sa deblokiranim racunom krenut lagano ka PL za nekoliko sezona.
Puna podrska upravi,trenerima i svim igracima i uz navijace idemo svi zajedno a to je 1 LIGA FEDERACIJE

Zenca1988
Postovi: 175
Pridružen/a: 11 avg 2019, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenca1988 » 01 apr 2023, 20:38

Realizacija nam je veliki problem, lako se gubimo u napadu, presjecaju nam pasove, ne znamo osutat na vrijeme a i kada osutamo to je preblago ili prejako ili neprecizno. Svaka dobra akcija je zavrsena kada treba da napad svoje odradi.Umjesto da to radimo kratko i jasno i da svaki centimetar koji nam da protivnim iskoristima pa opucamo po golu mi meljamo loptu dodajemo se 100 puta u sesnaestercu, itd. Tesko cemo moc ovako do kraja. Steta za Durmisa od onakvog igraca borbenog, brzog, opasnog ne znam sta bi. Mlad je treba imat strpljenja i sa njim i ostalom djecom, nadam se da ce sto prije rijesiti ono sto ga muci, jer nam treba onaj stari Durmis. Karalic isto tako zasuzuje strpljenje ali po meni on nikad nije igrao nesto posebno, a dosta napada zasere i ne zna osutat po golu da si hljeb. Ovo su sve realne, dobronamjerne kritike, trebamo se naucit da prihvatimo kritiku, niko ovdje nema lose namjere, samo govorimo ono sto vidimo. Po meni je Vardo dosta dobro odigrao, veoma borben, snazan u duelima, a Isakovica da nemamo ne smijem ni pomislit iako Baton tek pred kraj pritisak napravio. Medjuseljac takodje veoma borben danas, trci, bori se, nije se zadovoljio jednim postignutim golom. Kolic odradio koliko je mogao, nije ga htjelo, imao je vise prilika ali nemamo ozbiljnog napadaca nazalost.Filip dobar, treba forsirst njegov sut sto vise, nije jos nastimao nisanske sprave ali vjerujem kad ih ustima ima da reseta iz slobodnjaka.

kirat410
Postovi: 687
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 01 apr 2023, 20:59

Nisu ovo nikakve kritike sto pisemo i nikome nije cilj da stvara pritisak. Sve komentare vase sam procitao i svi su realni. Nama ne treba ni Kolina ni Bosna, mi sami sebe ukopamo i sami si stvaramo pritisak.

Ne mogu vjerovati jednostavno da igra svaki vikend oscilira. U redu imamo mi posjed svaku tekmu, napadamo, stvaramo sanse ali doci ce ekipa koja ti to nece dozvoliti. Danasnje drugo poluvrijeme je sa nase strane izgledalo totalno neozbiljno, kao da se igra obicna utakmica bez ikakvog znacaja pa samo nabij loptu sad tamo sad ovamo.

Pojedini igraci kao muhe bez glave, krene u trk punom snagom ima sa obe svoje strane saigrace i sta se desi, nista, zabio se u protivnika.

O realizaciji da ne govorim, kao da je neko kletvu neku bacio. Za Kolića hajd i razumijem nije momak igrao u zadnje vrijeme tako često, i on se ispromasivao danas i to dobro, ali sta je sa Šijerkićem, Durmisem, Karalicem?

Karalić do sada nista nije pokazao u klubu. Ima i on nekih 7, 8 golova, ali koliko mu je utakmica trebalo za to? Onaj prosjecni igrac kakve smo godinama imali, koji da gol svakih 10 utakmica. Lik nikakav uticaj nema na igru, nevidljiv totalno, a svaku tekmu u prvoj postavi. Zasto?

Ovo danas je nadam se bila posljednja zeza od igre. Ako mislite u visi rang od sljedece utakmice se dobro uozbiljite. Borac i Famos nisu ekipe koje ce ti dati ovoliko prilika kao danas Baton. Nadam se da grijesim, ali eto vrijeme ce pokazati.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 01 apr 2023, 21:02

Zar ne mislite da su se momci malo opustili nakon 2-0 u 4. Minuti? Previse kritike i pesimizma za utakmicu koju smo glat dobili.

Da nam je gol razlika bitna, ja bih isto rekao, ali ovako su samo bodovi bitni.
Celik!3,2,2.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.