NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Radnika?

Anketa je završila: 15 mar 2024, 18:19.

Pobjeda
6
55%
Neriješeno
3
27%
Poraz
2
18%
 
Ukupno glasova: 11

HarisZe
Postovi: 1951
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 01 jun 2023, 12:06

Jel nam stize Avdija😀 znal se sta
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Celicni
Postovi: 1571
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 01 jun 2023, 12:51

HarisZe je napisao/la:
01 jun 2023, 12:06
Jel nam stize Avdija😀 znal se sta
I sta ces sa Avdijom, jel mislis da bi ti bio pojačanje pored mlađih igrača ? Prvo nije na nivou ako već gledamo kako nam stariji igraći poput Isakovića igraju i smiješno poredit trenutnu formu, ovaj cijelu sezonu igrao na nivou nosio utakmice na leđima, a ovaj 4 utakmice odigrao za Sarajevo, ne znam je pola sata sakupio.Pratio sam ga čist promašaj u Sarajevu, fizički nije spreman, forma katastrofa, ušao je u godine i uopšte nije za PL.Vršajević može još max. odigrat jednu sezonu i to u 2. FL.
Igrači i klubovi tako koji su imali zavidnu karijeru dovedu zvučna imena ali istrošene igrače i potcjenjuju ligu misleći da će prepišat ligu i vidimo onda Zrinjski sta uradi i kako se radi.Ista stvar sa Mariom Vrančičem igrao englesku Premier ligu u Sarajevu promašaj vidi se da je istrošen, tako da im je i on blizu odlaska.
Ulaziš u veći rang a nemoj potcjenjivat 1.FL koja je puno ozbiljnija od 2. FL.
Nego treba gledat kako tražit zamjenu starijim igraćima kao i Isakoviću, mlađeg a iskusnijeg kao Arežina i što je pogodak.Isaković je dao sve od sebe i ušao debelo u godine, svaka mu ćast kad je igrao na ovakvom nivou.

Convicts
Postovi: 3209
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 01 jun 2023, 12:56

HarisZe je napisao/la:
01 jun 2023, 12:06
Jel nam stize Avdija😀 znal se sta
Ide u Nemilu
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11584
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 01 jun 2023, 13:08

Imas igrace koji su karijere ostvarili na trku i igrace koji su tehnicki jaki. Zato Fenan i dalje igra, a Mahmutovic ne. Ne vidim smisao da Avdija dolazi, opet kazem, zahvaliti se svakom pa i Avdiji i Mahmutovicu, ipak su to igraci naseg Celika koji su ostvarili zavidne karijere, ali mislim da je Sivac u ovom trenutku za nas bolji.
Celik!3,2,2.

Avatar
avenija
Postovi: 13451
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 01 jun 2023, 13:18

Nije Čelik više sabirni centar za igrače koji nemaju gdje.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

kirat410
Postovi: 681
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 01 jun 2023, 13:35

avenija je napisao/la:
01 jun 2023, 13:18
Nije Čelik više sabirni centar za igrače koji nemaju gdje.
Upravo to, ali mnogi i forumasi ovdje misle da jest.

U situaciji smo da trebamo gledati koji od tih eventualnih bivsih igraca bi stvarno pojacao ekipu, a ne da se samo mozemo pohvaliti "nekadašnji reprezentativac BiH koji je pogađao i na svjetskom prvenstvu pojacao Čelik"...

Jos jednom poruka igracima i strucnom stabu, stavite krunu na ovu zaista fantasticnu sezonu, ne podcjenjujte Klis i izađite maksimalno ozbiljno u obe tekme.

Avatar
Celicni
Postovi: 1571
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 01 jun 2023, 13:41

Ili kad mi kaže dovest ga zahvalit mu se i dat mu mjesto trenera u omladinskom pogonu, ti bi reko mi biro za zapošljavanje.Prvo što nemaju iskustva u tom poslu, niti su kad to radili, biti igrač i trener nije isto, a mi nismo nivo seoske ekipe pa da se svi uče kod nas, a niti sabirni centar što reče ovaj gore.Gledaj sebe kao velikana i imaj svoj stav da je ovo Čelik i mjeri se sa ekipama iz Evrope.I ako je dobar igrač ne znači da će biti kao i trener dobar što imamo mnogo primjera, gdje su kao igrači napravili ime ali kao treneri nula.

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1569
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 01 jun 2023, 13:48

Avdija je kao kauc iz 1980 godine, provaljen, poiskakali federi, mislim da bi to bio vrlo los potez. Bio je u Sarajevu, uzeo im pare za 2-3 utakmice sto je odigrao, a bio jedan od najlosijih na terenu. Prakse iz proslosti izbaciti, mi vise nismo dom za nezbrinute fudbalere preko cijih ugovora se treba oprati odredjeni novac, daleko vam kuca bila.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1833
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 01 jun 2023, 14:05

Samo mladost, ova nasa omladina ubija. Vjerujem da i sljedeca generacija ima sta ponudit. Primjer, ne bi dao jednog Sivca ni za jednog beka iz Premier lige. Kad smo igrali kup protiv Sarajeva ja sam govorio da ne bi mjenjao ovu ekipu za onu koju smo imali u Premier lizi.
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Convicts
Postovi: 3209
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 01 jun 2023, 14:13

Hoćemo starog Hondu (Arnautovića) !
Ovaj trenutni Honda je oslabio...
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Bandit88
Postovi: 390
Pridružen/a: 06 sep 2021, 14:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bandit88 » 01 jun 2023, 14:19

Adis Nurković :salut:
Kad je sve ovo počelo mislio sam da sam ja lud i da samo ja vjerukem u čuda... Prošlo je vrijeme igranja,bez da omalovažavam,po manje poznatim sredinama kojima smo mi,odnosno on NK Čelik bili dan kad se svaki posao ostavlja i dolazi na utakmice...
Ono sto je bitno,jeste da je taj isti Čelik po ko zna koji put pokazao da uz vjeru bar malo onih koji ga istinski vole ne pada u zaborav... Pred ovim velikim klubom su jos 3 utakmice!!Jedna je ona u kojoj se igraci treneri i svi u klubu trebaju zahvaliti navijačima na svemu sto su uradili za njih...druge dvije su da oni koji ga vole" Zenićani prije svega " dodju i sa ničim drugim nego istinskom vjerom i ljubavi podrze simbol grada ka ostvarenju svog kratkoričnog cilja,jer nije cilj,niti ambicija a niti realnost ovog 'starca' ni ta druga liga,ali je mora dozžvjeti,kako se kaze?... "Trnovit je put do uspjeha"...
Ja sam neko ko je došao u Zenicu iz drugog grada,u klub koji je bio kao i svaki drugi ali nakon kratkog vremena mi je taj klub postao dio života,dio srca svakodnevne priče tema i razgovora! Djeca mi navijaju samo za dvije boje CRNU I CRVENU,vole samo Čelik i ponosan sam na to..Sta onda vama koji ste rodjeni ovdje treba da znaci Čelik??? Doslo je vrijeme,kad ste potrebni vašoj djeci,vašim Zenićanima,djeci (igracima) koji su blizu ostvarenja svoga sna,da svoj voljeni klub odvedu u veći rang,bez bilo kojeg interesa osim onog zvanog NK Čelik.( istinska ljubav). Biti navijac Čelika nije obaveza nego čast zato mu se zahvalite kad je najpotrebnije... 10 dana nas dijeli od jednog uspjeha u nizu,budite dio toga!!!🖤❤️ podrzite klub i dodjite na utakmice jer to je najmanje sto zasluzujemo🖤❤️

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 01 jun 2023, 14:24

Kad se karte za Unis pustaju u prodaju.

Opet preskacete neje bitne atvari u sistemu funkcionisanja. Prvo imenovati sportakog direktora, pomocnika Duvnjaku u strucnom stabu pa tek onda razmisljati o novim igracima. Uz to ono sto je najvaznije je izboriti ulazak u visi rang. Ako neko misli da ce protiv Klisa biti lagano grdno se vara
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Celicni
Postovi: 1571
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 01 jun 2023, 15:21

I jedna jako važna stvar što klub treba da unaprijedi, a nije neka investicija je dobar skauting team i svaku ligu u BiH da prečešljaš.Ne trebaju hodati po južnoj americi ili africi, ima ovde kod nas talenata pa i u regionu u nižim ligama vjerujte gdje se od njih može napraviti dobre igrače, ali da dođeš iz nekog malog kluba iz niže lige treba bogami i sreće da imaš i baš da te neko vidi a što je kod nas u BiH loša praksa i loš skauting,zato i jest fudbal na niskim granama kod nas što se male stvari zanemaruju i što su klubovi daleko od ozbiljnog funkcionisanja i ozbiljne organizacije kakav nalikuje jedan evropski klub i svaki klub kod nas pokušaje napraviti pitu od govana, jer je lakše iz fotelje dovesti provjeronog pa na kraju dobiješ istrošenog igraća nego malo prohodati.

almir2018
Postovi: 2211
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 01 jun 2023, 16:05

Celicni je napisao/la:
01 jun 2023, 15:21
I jedna jako važna stvar što klub treba da unaprijedi, a nije neka investicija je dobar skauting team i svaku ligu u BiH da prečešljaš.Ne trebaju hodati po južnoj americi ili africi, ima ovde kod nas talenata pa i u regionu u nižim ligama vjerujte gdje se od njih može napraviti dobre igrače, ali da dođeš iz nekog malog kluba iz niže lige treba bogami i sreće da imaš i baš da te neko vidi a što je kod nas u BiH loša praksa i loš skauting,zato i jest fudbal na niskim granama kod nas što se male stvari zanemaruju i što su klubovi daleko od ozbiljnog funkcionisanja i ozbiljne organizacije kakav nalikuje jedan evropski klub i svaki klub kod nas pokušaje napraviti pitu od govana, jer je lakše iz fotelje dovesti provjero5nog pa na kraju dobiješ istrošenog igraća nego malo prohodati.
Pa nismo mi jarane Real da imamo skauting mrežu mi smo u 3 ligi još,imamo jos dosta dugova riješiti itd...
Malo nije na odmet realnosti 😉

Avatar
Celicni
Postovi: 1571
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 01 jun 2023, 16:43

@almir2018 Jesi ti pročitao post ? Kakav Real Madrid trebaš biti da obiđeš sela.Sa takvim razmišljanjem i jesu klubovi u k.urcu, jer su ograničeni i to ti spada kod nas nemoguće ono što je normalno i ne vidite od drveta šumu zato se tješite Vršajevićima i Jusićima pa balite na njih.Treba ti milion KM da obiđeš u krugu Zenice 100 km niželigaše.I de nas prosvjetli kapitalac koji to "još dosta dugova"?

Avatar
phillies
Postovi: 2581
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 01 jun 2023, 16:54

"Struci" je u proslosti bilo lako zataskati svoj nerad, jer najlakse je provjereno ime dovesti. Al hajd ti u neafirmisanom igracu prepoznaj talenat i mogucnost za napredak koji ce mu dolazak u Celik mozda omoguciti. I kod skauta, kad ih dovedemo,bice vjerovatno fula, ali mnogo manje, ako se bude radilo o kvalitetnim strucnjacima. Zato sam uvijek koliko je god moguce da se bolje plate skauti i treneri omladinskih pogona, da bi nam se to ulaganje kasnije visestruko vratilo kroz transfere igraca koji prodju nasu skolu.

Kao sto neko rece, ne treba dovoditi veterane, pogotovo ako im je na poziciji trka primarna vjestina. Tesko ce Vrso pretrcati nekog upola mladjeg koji je u formi i treningu. Igraci tipa Arezine ili Stilica u Zelji sasvim su druga prica.

Zato sa svojim kadrom i u slijeecu sezonu ako Bog da u Prvoj Federalnoj.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11584
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 01 jun 2023, 17:28

Najjeftiniji radnik nas kosta 12000 KM godisnje. Sa platom od 1000 KM, to je vec 20000 KM.

Neminovno je da cemo morati pojacavati tim ljudi koji se brinu o transferima, ali mislim da je jos uvijek to nerealna prica.

SD + skaut + pomocnik + trener za omladince = 80000 KM godisnje. Minimalno.
Celik!3,2,2.

Avatar
redbull93
Postovi: 14250
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 01 jun 2023, 17:36

AllGunsBlazing je napisao/la:
01 jun 2023, 17:28
Najjeftiniji radnik nas kosta 12000 KM godisnje. Sa platom od 1000 KM, to je vec 20000 KM.

Neminovno je da cemo morati pojacavati tim ljudi koji se brinu o transferima, ali mislim da je jos uvijek to nerealna prica.

SD + skaut + pomocnik + trener za omladince = 80000 KM godisnje. Minimalno.
Pa da nemamo teret dugova, moglo bi se i to placati. Dok rijesimo se tog tereta, onda ce biti izvodivo. Kad bi kakav transfer iz federalne bljesnuo, pa uzeti 100-200k€, pa da nam se osladi jos vise djecu forsirati :D
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

almir2018
Postovi: 2211
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 01 jun 2023, 17:54

Celicni je napisao/la:
01 jun 2023, 16:43
@almir2018 Jesi ti pročitao post ? Kakav Real Madrid trebaš biti da obiđeš sela.Sa takvim razmišljanjem i jesu klubovi u k.urcu, jer su ograničeni i to ti spada kod nas nemoguće ono što je normalno i ne vidite od drveta šumu zato se tješite Vršajevićima i Jusićima pa balite na njih.Treba ti milion KM da obiđeš u krugu Zenice 100 km niželigaše.I de nas prosvjetli kapitalac koji to "još dosta dugova"?
Znaš li ti koliko nama za jednog radnika treba novca godišnje nek je 1000 minimalno mjesečno plata mu to ti je 12 milja godišnje plus porezi pa računaj malo.
A sto se dugova tice samo pročitajte fin.izvestaje dalje kom.necu imaš ti jos neke da se riješe.
I ja bi volio da imamo skauting službu itd,trening kamp,da budemo u grupi kod.lige,da pravimo ko Dinamo milionske transfere itd..ali realnosti treba imat treba jos vremena da se poslozi klub.samo korak po korak ići to hoću reći 😉

Convicts
Postovi: 3209
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 01 jun 2023, 19:33

Čelik - UNIS

Glavni sudija: Balić Semir (Tešanj)
1. pomoćnik: Hasančić Mirza (Sarajevo)
2. pomoćnik: Begić Damir (Zenica)
Delegat: Mečkić Fikret (Zenica)
Promatrač suđenja: Mečkić Fikret (Zenica)
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.