NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv FK Rudar Kakanj?

Anketa je završila: 13 apr 2024, 10:09.

Pobjeda
13
81%
Neriješeno
2
13%
Poraz
1
6%
 
Ukupno glasova: 16

kirat410
Postovi: 683
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 02 jun 2023, 14:45

IZ INATA U KONJIC!

Pa nismo na divljem zapadu ba, mrsko im organizovat eto sta je.

Imam informaciju da bi FACE trebao biti na domacoj tekmi nasoj, a ovu gostujucu mozda da se nase dogovore i sa Klišanima da se organizuje neki strim, steta bi bila stvarno da se ne prenosi tekma posebno nakon ove odluke..

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 02 jun 2023, 15:09

Svi na Unis !!
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
Celicni
Postovi: 1609
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 02 jun 2023, 15:37

E moj Arežina, opet po starom.To te i j.ebalo što nisi mogao napraviti veći transfer negdje u inostranstvo, a sve predispozicije si imao.Navijaći klubova u kojima je Arežina jgrao su govorili da cemo imati problema zbog njegove nediscipline i to ga je koštaoi karijere.Nažalost šteta ali nisi iznad Čelika sad ćeš opet tražiti da igraš po niželigašima a mi idemo dalje.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7380
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kraljttbvb » 02 jun 2023, 15:48

phillies je napisao/la:
02 jun 2023, 14:13
A sta kazu, sklopili tribinu? Vjerovatno zatrebalo nekome za skele hahahahaha

Ma uvijek su sa PU-vama iz Hercegovine bile peripetije... Lijeno pa hajd.
Skelu je iznajmio FK Igman i kad je sezona zavrsila, skela otisla. Klis nema nista sa skelom.

Na stadionu u Konjicu postoji samo jedna tribina i tesko je organizovati dolazak par stotina navijaca protivnickog kluba.

Nemojte ljude bezveze napadati, Klis ima jako korektnu upravu i mislim da bi i oni voljeli da mozete organizovano doci, da spektakl bude jos veci...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
redbull93
Postovi: 14396
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 02 jun 2023, 15:52

Vracaj skelu :D

Ovako samo gore napravili, svi ce se izmijesati. Doci ce nas sigurno par stotina opet.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

zamorano
Postovi: 1348
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 02 jun 2023, 16:02

Arežina na terenu si Tito al van njeg si izgleda Kito!!! Šteta prvenstveno za tebe što dupetom vrata sebi zatvori u Čeliku! Al život ide dalje,u srijedu največa ozbiljnost,odigrati u najjačem sastavu i dati od sebe 100% i rezultat ne može ne valjati za nas.A revanš😁 ma ima da ih nema☺ Na svim poljima im ogaditi fudbal😁
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
phillies
Postovi: 2615
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 02 jun 2023, 16:28

kraljttbvb je napisao/la:
02 jun 2023, 15:48
phillies je napisao/la:
02 jun 2023, 14:13
A sta kazu, sklopili tribinu? Vjerovatno zatrebalo nekome za skele hahahahaha

Ma uvijek su sa PU-vama iz Hercegovine bile peripetije... Lijeno pa hajd.
Skelu je iznajmio FK Igman i kad je sezona zavrsila, skela otisla. Klis nema nista sa skelom.

Na stadionu u Konjicu postoji samo jedna tribina i tesko je organizovati dolazak par stotina navijaca protivnickog kluba.

Nemojte ljude bezveze napadati, Klis ima jako korektnu upravu i mislim da bi i oni voljeli da mozete organizovano doci, da spektakl bude jos veci...
Vjeruj ovo i nije bilo upuceno ljudima iz Klisa, oni su tu najmanje krivi. Sama cinjenica da na stadionu na kojem se igraju utakmice Premijer Lige postoji nesto sto se zove montazna tribina,a ustvari su daske poredane po skeli, je Bogu plakati. A sto se tice MUP-a vjeruj mi da sam ovako nesto i ocekivao, jer njima je najlakse zabranu spucati. Imamo iskustva s njima iz PL-a. Klis treba tuziti Mup jer im je ovim direktno izbio 1500KM najmanje :)

Ali sta je tu je. Gostima iz Buturovic Polja zelim dobrodoslicu u slijedecu nedelju i da se osjecaju kao kod kuce na najboljem stadionu u drzavi.

Naprijed Če!
Zadnja izmjena: phillies, dana/u 02 jun 2023, 16:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 02 jun 2023, 16:41

kraljttbvb je napisao/la:
02 jun 2023, 15:48
phillies je napisao/la:
02 jun 2023, 14:13
A sta kazu, sklopili tribinu? Vjerovatno zatrebalo nekome za skele hahahahaha

Ma uvijek su sa PU-vama iz Hercegovine bile peripetije... Lijeno pa hajd.
Skelu je iznajmio FK Igman i kad je sezona zavrsila, skela otisla. Klis nema nista sa skelom.

Na stadionu u Konjicu postoji samo jedna tribina i tesko je organizovati dolazak par stotina navijaca protivnickog kluba.

Nemojte ljude bezveze napadati, Klis ima jako korektnu upravu i mislim da bi i oni voljeli da mozete organizovano doci, da spektakl bude jos veci...
Pa i nema ništa FK Klis sa ovim. Mrsko policiji, da radi posao za koji su plaćeni. Ovo nije prvi put, da policija HNK pravi problem.

Izgleda ništa bez tužbe protiv njih Sudu za ljudska prava u Strazburu.

Njihovo je da ispoštuju Zakon o slobodi kretanja. Kako? Pa policija su, nek' iznađu rješenje...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
phillies
Postovi: 2615
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 02 jun 2023, 16:50

Ma prepali se nekih sukoba Robijasa sa simpatizerima klubova iz PL koji zive u Konjicu, eto sta je.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7380
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kraljttbvb » 02 jun 2023, 17:33

phillies je napisao/la:
02 jun 2023, 16:28
A sto se tice MUP-a vjeruj mi da sam ovako nesto i ocekivao, jer njima je najlakse zabranu spucati. Imamo iskustva s njima iz PL-a. Klis treba tuziti Mup jer im je ovim direktno izbio 1500KM najmanje :)
Godinama kod nas u kantonu nije bilo policijskog komesara, a vd komesara nije mogao potpisivati konkurse za prijeme policajaca.
Zbog toga trenutno u Konjicu fali bar 20-ak policajaca.
Ne branim ih, ali i za utakmice Igmana su se jedva krpili.

A Klis nije ništa izgubio, naprotiv samo su uštedjeli. Da dolaze Robijasi organizovano, morali bi angazovati još zaštitara, a svakom ide dnevnica.

Bolje je ovako, kad Klis povede 3-0 :mrgreen: , počet ćete praviti probleme i eto ti belaja :)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
phillies
Postovi: 2615
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 02 jun 2023, 17:44

Eh kao da cemo mi cekati do 3-0, odmah prekid kod 1-0 :) :) gluho bilo

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7380
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kraljttbvb » 02 jun 2023, 17:47

phillies je napisao/la:
02 jun 2023, 17:44
Eh kao da cemo mi cekati do 3-0, odmah prekid kod 1-0 :) :) gluho bilo
Bez zezanja, Klis nema neku aman ekipu, ali imaju iskustvo, likovi su prije par godina došli do 1/2 (ili 1/4) Kupa BiH.

Recite tim svojima da se uozbilje i bez zezanja...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

FRLegioen
Postovi: 470
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 02 jun 2023, 17:49

kraljttbvb je napisao/la:
02 jun 2023, 17:33
phillies je napisao/la:
02 jun 2023, 16:28
A sto se tice MUP-a vjeruj mi da sam ovako nesto i ocekivao, jer njima je najlakse zabranu spucati. Imamo iskustva s njima iz PL-a. Klis treba tuziti Mup jer im je ovim direktno izbio 1500KM najmanje :)
Godinama kod nas u kantonu nije bilo policijskog komesara, a vd komesara nije mogao potpisivati konkurse za prijeme policajaca.
Zbog toga trenutno u Konjicu fali bar 20-ak policajaca.
Ne branim ih, ali i za utakmice Igmana su se jedva krpili.

A Klis nije ništa izgubio, naprotiv samo su uštedjeli. Da dolaze Robijasi organizovano, morali bi angazovati još zaštitara, a svakom ide dnevnica.

Bolje je ovako, kad Klis povede 3-0 :mrgreen: , počet ćete praviti probleme i eto ti belaja :)
Konjicaninu - Robijasi ce doci sigurno,a radi ovih zabrana doci ce I vise nego sto je planiralo ici...

RubikovaKocka
Postovi: 1069
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 02 jun 2023, 18:03

Sad ce bas inat proradit i doci ce neorganizovano 1000 navijaca, pa nek se onda hvataju za glavu dole po Konjicu :beba:


Avatar
phillies
Postovi: 2615
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 02 jun 2023, 18:13

Mene bas danas pita poznanik, koji nije na tekme isao ima pet godina: "Hoces s nama u Konjic?" Dakle zainteresovanih ima, pa vidjecemo sta ce da bude.

Nek stave montaznu ogradu izmedju terena i atletske staze na sjeveru, pa mozemo mi na stajanje na stazu :) :)

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 02 jun 2023, 18:29

Utakmica protiv Unisa pod upitnikom!?
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
laudrop
Postovi: 1312
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 02 jun 2023, 18:33

Convicts je napisao/la:
02 jun 2023, 18:29
Utakmica protiv Unisa pod upitnikom!?
Iz kojeg razloga?
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 02 jun 2023, 18:36

laudrop je napisao/la:
02 jun 2023, 18:33
Convicts je napisao/la:
02 jun 2023, 18:29
Utakmica protiv Unisa pod upitnikom!?
Iz kojeg razloga?
Nismo plaćali kazne od saveza i imamo rok do danas da to isplatimo, ako ne isplatimo, automatski smo suspendovani kao i još nekoliko klubova u DLC
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
laudrop
Postovi: 1312
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 02 jun 2023, 18:38

Platio je klub sve kazne dobio sam sad informaciju iz Upravnog odbora. Nema smetnje nikakve za odigravanje susreta. Radilo se od par stotina kovertibilnih maraka. :D
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cap13 i 13 gostiju.