NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv NK Tomislav?

Anketa traje do: 20 apr 2024, 12:00.

Pobjeda
7
47%
Neriješeno
3
20%
Poraza
5
33%
 
Ukupno glasova: 15

zamorano
Postovi: 1352
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 26 sep 2022, 20:36

Čestitke igračima na pobjedi! Duvnjak ebem ti brata iz SDA BilDe ko kita! Fudo konj brdski seljački! Vardo nit je kad bio igrač niti če bit,čuj ti samo prezimena Vardo! Ako lik ima 23 godine onda je stvarno tarač i ja sam konto da ima jedno 32 koliko meda ne može! Niti sam ga prije zapazio na terenu nešto niti šta očekujem od njeg,loš da lošiji ne može biti trenutno a haman i u buduče! Vrlo važna pobjeda i idemo dalje.Pokušat pobjediti Natron i sa Goškom kako god bude u kupu!
::::SAMO ČELIK::::

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 26 sep 2022, 22:03

slika
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 26 sep 2022, 22:06

U kantonu se vrlo vjerovatno vlast neće mijenjati, jaka dva zelena centra, Visoko i Tešanj tu nose prevagu, pa eto, da ih vidim. Dobit ćemo jednu veliku qurčinu!
Fudo = SDA
Za naredne lokalne izbore treba se ovo malo urbane raje što je ostalo što prije organizovati i u vijeće ubaciti nekoliko svojih ljudi. S obzirom na podjelu BHI KF/SDA mislim da bi mogli biti prevagu jer se neće moći zasnovati vlast bez npr. 5-6 takvih gradskih članova u GV. Nešto kao Snaga centra, ali ne licemjerno kao Vračetova g.ovnarija. Mislim da se najmanje toliko može dobiti, jer pored nešto malo Babaje, nema tamo trenutno niko da brani naše interese. To je jedini model, ne vidim neki drugi da je provodiv. SDA je takav sistem da kroz sve što ti "daju" gledaju da od tog i sami ušićare, to je njihova agenda, i nema tu nikakve nade za nas. Fudo je, naravno, samo prepisao taj model.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 27 sep 2022, 10:16

denisov je napisao/la:
26 sep 2022, 17:50
Crni gavran je napisao/la:
26 sep 2022, 16:32
Kad serete o politici da i ja kazem koju, kakav god je fudo, milijardu puta je gora sda , sjeme im se zatrlo. Oni su Celik i doveli na ove grane. Sto se tice fude dziber zivi, cim nece da isplati pare od zakupnina i ovo sto handri zenicatrans. A ovo oko hebavanja sda nek ih hebe.
Ja sam glasao na njega, ali cim nije platio za zakupnine a potpisao je, meni je pao u ocima. Gad pa gad. Ali gora je sda , u to sumnje nema, ni najmanje.

Sad malo o sportu. Liga je puno jaca, timovi su kvalitetniji. Ja mislim da neki tim u buducnosti koji ce ici nekada (kad ce to biti Bog zna)ici na PL B i H, mora da bude mjesavina iskusnih i mladih igraca, Za uigravanja ce trebati vremena, a nama ce trebati strpljenja. Govorim o vremenu kad to bude aktuelno. Pa eto u Bosni igra Vila, u Kolini Bajraktarevic, u Unisu Jamak, u Famosu Svraka.

Sad aktielno stanje. Trening trening i samo trening. A mi podrska, podrska i samo podrska. Kriticar, u koje nekad i ja spadam, sve ok, samo malo realnosti. Treba nekada i kritikovati. Meni su gori kojima je uvijek sve u redu. A nekad nije u redu. Svakako da smo glavni kandidat za prvo mjesto druge lige centar, ali ako i ne ostavrimo taj cilj nema veze, bitno je da se momci trude maksimalno. A ne zaboravite da do federalne lige ima i majstorica.
To u svoje ime govoris. Ali nikad Huso i Fudo ne mogu biti isti a kamoli jos ovaj drugi da je bolji. To svim mrtvim i zivim se smijem zaklet.
Ti jedini ovdje branis sda. Koji ba Huso? Znas li ti covjece Bozji ko je bio direktor Čelika za vrijeme mandata Huse Smajlovica? Zaim Mujezinovic. Ima li iko gori od Zaima Mujezinovica? Ma nema. Za vrijeme njegove vladavine(govorim o Zaimu) krao je i sakom i kapom, stvorio slucaj Jackson, navijaci su bojkotovali utakmice. Svaka cast Husi za izgradnju Zenice(GGM, dvorana itd...) tu ne mogu grijesiti dusu, ali za vrijeme njegovom mandata ulozene su pare za nepostojecu slovenacku firmu za grijanje grada. Grijanje grada je jedno od najvaznijih stvari za grad. Zaim Mujezinovic organizirao igrace da tuze Celik u najtezem trenutku za Čelik i tako stvara uslove za suspenziju kluba.
Sad ovi sto kazum da je sda = fudo, ima istine i fudo je bio u sda i obadvojica su negativni za Celik, ali upitajte sdaovce ko im je najgori, svi ce u glas reci fudo i sta mislite hoce li poslije izbora u koaliciju, hoce al u qrcu.....
Jasmin Duvnjak supcina nudi Celiku milion, a mi duzni 15 miliona, tj. sda nam je napravila taj dug, to zna i svaka budala.....

Ja govorim u svoje ime a vidim da se sa mnom slaze vecina ovdje na forumu, a i ti govoris samo u svoje ime...
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 27 sep 2022, 10:24, ukupno mijenjano 1 put.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 27 sep 2022, 10:21

Steelman je napisao/la:
26 sep 2022, 19:12
avenija je napisao/la:
26 sep 2022, 15:28
Postoje dva datuma u historiji Zenice koji su bili kobni za grad. Ta dva datuma sam stavio prije 5 godina u potpis ispod ovog profila. I nakon 6 godina se ispostavilo tačnim da je taj dan 02.10. kada je Fudo došao na vlast u Zenicu gori nego početak rata.
Fudo je go.vno na kub. Ipak, ovakvi stavovi jednostrani su mi odron. Ne vidim da si kad slicno pisao za SDA, koja je unistavala i grad i klub 20 godina. Znaci stavis 2 datuma, a amnestiras 20 godina odgovornosti drugih gov.nara. Cinjenica stoji da je Fudo jedan od najvecih grobara kluba u njegovoj istoriji, zajedno sa Hamkom i plejadom drugih, jer bio je zajedno sa SDA, koja je unistavala klub. Kad je dobio sansu da opere bar taj svoj dio, on je u vise navrata unazadio klub i oduzeo mu godine, pa i deceniju napretka. Ipak, ima jos jedna cinjenica, a to je da je ostala SDA na celu Grada i sa Kalusicem u klubu, Čelik bi bio tad nakon tih izbora ugasen, jer se zavalio previse, a kapaciteti tih grobara su bili da samo dignu ruke i kazu ne moze vise. Nije postojao mehanizam da se naprave pozitivne promjene u klubu. Fudo je dosao na celo Grada i jedina stvar sto je ispostovao iz memoranduma je ta da je podrzao usvajanje novog statuta. Na osnovu tog statuta SDA nije klub odvela u ambis i ovi ljudi u klubu imaju mogucnost da rade normalno. I taj statut je danas temelj za zdrav rad kluba. Fudo je naknadno pokazao koliko je seljak, glup i go.vno, jer je mogao biti spasitelj kluba, a sad ga zasluzeno pljuju svi koji iskreno vole Čelik. Ipak, ti isti pljuju i SDA!

Kad je Čelik u pitanju onda se ne biraju strane politicki i navlaci za nekog nego je Čelik ta nasa strana! moSa likČe!
Potpisujem sve od slova do slova. Jer jednostavno je to tako. Svaka cast. Svi cemo mi nestati jednog dana, ali ostace Celik za sva vremena
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
avenija
Postovi: 13595
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 27 sep 2022, 10:56

Ti si gavrane i doveo ovog zločinca na čelo grada prije vise od 6 godina a i danas navijas i agitujes za njega.

O SDA se pisalo prije 7-8-9-10 godina kada su se oni pišali, tjeralo se, psovalo i sta sve ne vise 10 puta nego ovaj njihov odron tako da svakom po zasluzi. Sada je zločinac na redu.

I ne mogu biti isti nikada jer zlocinac vlada od 95 do 2022 a SDA ne postoji u gradu nivou o kojem se odlucuje u Čeliku već vise od 6 godina.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

RubikovaKocka
Postovi: 1100
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 27 sep 2022, 11:23

avenija je napisao/la:
27 sep 2022, 10:56
Ti si gavrane i doveo ovog zločinca na čelo grada prije vise od 6 godina a i danas navijas i agitujes za njega.

O SDA se pisalo prije 7-8-9-10 godina kada su se oni pišali, tjeralo se, psovalo i sta sve ne vise 10 puta nego ovaj njihov odron tako da svakom po zasluzi. Sada je zločinac na redu.

I ne mogu biti isti nikada jer zlocinac vlada od 95 do 2022 a SDA ne postoji u gradu nivou o kojem se odlucuje u Čeliku već vise od 6 godina.
Ne postoji al u qrcu mom. Imali su vecinu u GV i od 2016-2020.
Vladaju u kantonu, pa gdje je ta pomoc ? Ministar sporta izdvojio 5 hiljada Čeliku iz budzeta kantona koji prelazi 400 miliona KM !? Jel to sve u ovih 6 godina, jel to ta podrska ?

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 27 sep 2022, 11:42

RubikovaKocka je napisao/la:
27 sep 2022, 11:23
avenija je napisao/la:
27 sep 2022, 10:56
Ti si gavrane i doveo ovog zločinca na čelo grada prije vise od 6 godina a i danas navijas i agitujes za njega.

O SDA se pisalo prije 7-8-9-10 godina kada su se oni pišali, tjeralo se, psovalo i sta sve ne vise 10 puta nego ovaj njihov odron tako da svakom po zasluzi. Sada je zločinac na redu.

I ne mogu biti isti nikada jer zlocinac vlada od 95 do 2022 a SDA ne postoji u gradu nivou o kojem se odlucuje u Čeliku već vise od 6 godina.
Ne postoji al u qrcu mom. Imali su vecinu u GV i od 2016-2020.
Vladaju u kantonu, pa gdje je ta pomoc ? Ministar sporta izdvojio 5 hiljada Čeliku iz budzeta kantona koji prelazi 400 miliona KM !? Jel to sve u ovih 6 godina, jel to ta podrska ?
Budi njezniji to boli a i nece ti znat odgovorit :urnebes:

dinodino2019
Postovi: 2436
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 27 sep 2022, 11:52

Manje politike, vise pozitive, pustite se ublehasa Fude i kriminalaca iz SDA ista skola je to. Kao sto jr neko pisao naredne dvije utakmice veoma vazne, tesko gostovsnje u Maglaju i onda Kup s Goškom
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
avenija
Postovi: 13595
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 27 sep 2022, 11:56

Opucas u zrak čorak i izlete Fudini zečevi, samo da ih prebrojimo :mrgreen:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

FRLegioen
Postovi: 471
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 27 sep 2022, 12:02

Celik je nasa stranka i za njegovu dobrobit se trebamo boriti.Svako ima pravo da glasa na predstojecim izborima za koga hoce. Ja znam samo da necu sigurno glasati za Fudu,a ostalo vidjecemo.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 27 sep 2022, 12:38

Kad je 1. kolo Kupa BiH?
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

CrniTalami
Postovi: 3
Pridružen/a: 14 sep 2022, 17:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la CrniTalami » 27 sep 2022, 13:02

Bandit88 je napisao/la:
26 sep 2022, 19:27
**bo vas i Fudo i SDA

https://fb.watch/fNCzA0eoTN/

Nadin,Haris aferim momci :salut:

Nek neko kaže da nema para za kartu, člansku il majcu, nek samo pogleda video. Čovjek invalid, skoro pa 100%slijep,zivi od neke invalidnine i penzije,i opet daje za klub
Covjek ima mjesecno manje od 400km primanja i opet kupuje clanske i sebi i meni od kako znam za sebe. Skoro svaki dan kupuje nesto u fanshopu pa makar to bio upaljac.Vecina nasih navijaca treba da se ugleda na njeg kako se voli klub
Agueroooo i swear you'll never see anything like this ever again.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 27 sep 2022, 13:38

avenija je napisao/la:
27 sep 2022, 10:56
Ti si gavrane i doveo ovog zločinca na čelo grada prije vise od 6 godina a i danas navijas i agitujes za njega.

O SDA se pisalo prije 7-8-9-10 godina kada su se oni pišali, tjeralo se, psovalo i sta sve ne vise 10 puta nego ovaj njihov odron tako da svakom po zasluzi. Sada je zločinac na redu.

I ne mogu biti isti nikada jer zlocinac vlada od 95 do 2022 a SDA ne postoji u gradu nivou o kojem se odlucuje u Čeliku već vise od 6 godina.
Lazes. Navedi jednu jedinu rijec koju sam ja napisao da danas agitujem za njega. Samo budala najvece moze volit i fudu i Čelik u ovo vrijeme. To nema veze sa elementarnom logikom. Prvo procitaj sta sam napisao, pa onda iznosi optuzbe.

Hvala Bogu pa da sda vise ne moze da utice( ne zadnjih 6 vec zadnje 2 godine, zaboravljas da je sda imala parlamentarnu vecinu ).
Uvijek cu glasati protiv sda, jer ne moze niko biti gori od sda
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Ironside
Postovi: 168
Pridružen/a: 09 apr 2018, 23:13
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ironside » 27 sep 2022, 13:47

Najbolje je da ne zalazimo u politiku jer svi imamo razlicita misljenja i necemo se nikada sloziti u svemu.Samo pravimo nervozu medju nama a svi smo ovdje zbog Celika i ljubavi prema njemu.Ja se iskreno nadam da se nikada vise u nas klub nece mijesati nijedna stranka i nijedan gradonacelnik.Politika treba da prepozna Celik kao nesto kroz sta mogu da promovisu nas cijeli kanton i nas grad i zbog toga bi trebali da doprinesu klubu koliko god je moguce a ne da se operu pare i uhljebe svoji ljudi
Celik Zenica

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 27 sep 2022, 13:48

dinodino2019 je napisao/la:
27 sep 2022, 11:52
Manje politike, vise pozitive, pustite se ublehasa Fude i kriminalaca iz SDA ista skola je to. Kao sto jr neko pisao naredne dvije utakmice veoma vazne, tesko gostovsnje u Maglaju i onda Kup s Goškom
Ja se bojim tog Kupa, iscrpi nas to, povrijedise nam se igraci, malo malo neko nam fali. Prioritet je po meni prvenstvo
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

RubikovaKocka
Postovi: 1100
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 27 sep 2022, 13:59

Upravu si @gavran.

Kup i recimo eventualni prolaz protiv Goska, ulazak u sljedecu rundu ce nam jedino dobrog donijeti ako nas potrefi utakmica s Zeljeznicarom, Sarajevom ili Zrinjskim kuci pa da napunimo 6-7 hiljada na Bp. U suprotnom je ovo samo trosenje energije i igraci se izlazu riziku o povredama, a duga je sezona.

dinodino2019
Postovi: 2436
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 27 sep 2022, 15:48

RubikovaKocka je napisao/la:
27 sep 2022, 13:59
Upravu si @gavran.

Kup i recimo eventualni prolaz protiv Goska, ulazak u sljedecu rundu ce nam jedino dobrog donijeti ako nas potrefi utakmica s Zeljeznicarom, Sarajevom ili Zrinjskim kuci pa da napunimo 6-7 hiljada na Bp. U suprotnom je ovo samo trosenje energije i igraci se izlazu riziku o povredama, a duga je sezona.
Pa hajd ti reci to nasoj publici, izvedi kombinovani tim protiv Goska **** ce Duvnjaku sve nakon utakmice i poraza
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

kirat410
Postovi: 683
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 27 sep 2022, 18:27

Pobjedite Natrona za vikend i onda dajte sve od sebe protiv GOŠKa pa kako bude. Volio bih da se plasiramo u taj Kup ali opet ne treba previse rizikovati sa povredama, to jest da nam fokus bude sto dalje u Kupu a ne mozemo ga osvojiti realno.

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 27 sep 2022, 21:32

Dva kapitena

slika
moSa likCe

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.