NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv NK Tomislav?

Anketa traje do: 20 apr 2024, 12:00.

Pobjeda
7
47%
Neriješeno
3
20%
Poraza
5
33%
 
Ukupno glasova: 15

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 25 jan 2023, 21:34

https://www.zenit.ba/jonjic-ocekujemo-d ... lik-audio/

Jonjic gostovao na Zenitu, pa mozete poslusati.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5217
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 25 jan 2023, 21:38

prisonbreak je napisao/la:
25 jan 2023, 21:24
SDA Zenica podniejla amndman za pomoc Celika na nivou Federacije u iznosu milion. Da hoce kako usvojtii, odmah bi i Fudo uplatio kad bi i ovi nesto donijeli klubu 😂
Zeleni su posebna gov.na koji zasluzuju sve najgore. Sad amandmani kad nemaju vecinu u federalnom parlamentu. Nisu se pocesali dok su harali gradom, kantonom, federacijom. Sad populisticki amandmani, kad nema sanse da prodje. KF je karcinom kojeg je zelena azdaha kreirala i nek se je.bu kolektivno skupa olosi :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 26 jan 2023, 02:34

Izbacio je iz usta gomilu balege na sjednici Vijeca, dok je klub kulturno i argumentovano odgovorio putem videa, a onda se Fudica naljutio. Inace, dosad ga zbog njegovih nedjela prema klubu ljudi k'o biva nisu vrijedjali i jos se on nasao spominjati dignitet. Moralna ameba. I treba svako ko voli klub da ga vrijedja. Htio je Čelik ugasiti, predlagao stecaj, unazadio ga za deceniju, sa svojim turskim jatakom napravio najvece dugove, 3 puta prije toga uslovljavao i minirao pokusaj pozitivnih promjena, htio novi klub na Bilinom, ponizavao i zvao Bilino Covid arenom, da nas nema ni 300 itd. Sve radi protiv kluba, jer ga mrzi. Nije mu podoban, nije njegova igracka koju ce potrositi i baciti u kantu. Fol trazi referendum za Čelik, jer ne postuje sporazum, pa nek nudi referendum za Trg rudara i te nekakve tornjeve gdje bi garant imao svoj tal preko javnog interesa. Obicna kokosarska posla. Nema on nista zenicko, ali ima taj neki fetis da ga u Zenici, gradu u kojem egzistira ljudi nazivaju gubarom.

Sve se to pamti. Nema on nikakvu argumentaciju da bilo sta prigovara klubu nego ima pravo da ispuni obaveze, da se vise ne zajebava i da odje.be od kluba. Ako dodje do tog da ne ispuni obaveze za sredstva koja Čelik sljeduju, bice to jednostavno, dice se svi oni koji iskreno vole klub, dice se grad na noge zbog Čelika kad mu bude najmanje odgovaralo i letice s vlasti. Dicemo se svi koliko god nas ima i srusit uljeza, jer Čelik je Zenica! Ovo nisu rijeci, nek testira i to ce se desiti. Desavalo se i dosad kad su ljudi bili skepticni, sad kad je vise sve osvijesteno bilo bi sve to mnogo jace i intenzivnije. Ne sto ja pisem nego sto je to jednostavno tako. Realnost. Kad se bilo u najgorim pozicijama radili su se i masovni protesti i antikampanja, a sad nema dileme da bi ga snasao uragan ako dovede klub do zida. Nije mi drago kad se mora ici politickim sredstvima, ali kad ne postoji drugi nacin da klub ostvari svoja prava onda nema sumnje da bi doslo do rusenja tog tiranina i dzelata. U tom slucaju, sigurno pada s vlasti. Ipak, volio bih da zbog kluba ispuni obaveze, jer je interes kluba na prvom mjestu, te da on vise ne bude u fokusu i da se uopste ne spominje vezano za klub. Njegov spomen kontaminira prostor.

Neka se klub bavi deblokadom racuna, svojim oporavkom i napretkom. Ako doticni zajebe i ne ispostuje, tad ce biti cejf da ga idemo svi zajedno rusiti za sve ono zlo sto je ucinio prema Čeliku i da onda ko god da bude buduca vlast da zna da to sto sljeduje klub mora biti uvijek ispostovano dok god klub zdravo radi. Fuad Kasumovic ne poznaje dignitet, stran mu je pojam. On zna samo varati i termin koji mu sigurno odgovara je zohar. S druge strane, jedna od mnogih vrlina kluba...

ČELIK DEMONSTRIRA ZENIČKI DIGNITET!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
samirr
Postovi: 8863
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samirr » 26 jan 2023, 02:49

Puna podrška od navijača Slobode, izdržite borbu koja ce imati sretan završetak. Nadam se da se uskoro vidimo u PL BiH ! I da cemo igrati bitnu ulogu i mi a i vi, borba za Trofeje, izlazak u Evropu i tako. Tuzla i Zenica to zaslužuju.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
avenija
Postovi: 13595
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 jan 2023, 03:24

Joj steelman ja i zaboravio taman da je rekao da umjesto Bilinog Polja bude Covid -19 stadion dok su ljudi umirali sad opet moram da mu se popišam u usta seljačka Vakufska alkoholičarska. Mamu ebo svoju pa ja sam pola njegovih zlodjela zaboravio. Monstrum.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Truhlo
Postovi: 5217
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 26 jan 2023, 11:12

Sutra protiv Zmaj Makarska, 10ti na tabeli 3. NL Jug (4. rang takmicenja), a onda nedjelja Zagora, prvi na tabeli 3. NL Jug (4. rang takmicenja). Svi pisu treci rang takmicenja :mrgreen: i duvnjak u izjavi za klupski kanal, al nema veze, cetvrti rang u hrvatskoj ko nas treci.

Ukupno 5 utakmica ove pripreme:

20.1 Sloga Doboj (A)
27.1 Zmaj Makarska (A)
29.1 Zagora Unesic (A)
4.2 Zeljeznicar Banja Luka (H)
11.2 Gak Graz (A)

Ubi ova zimska pauza, jos 3 sedmice do kupa protiv Radnika :opaopa:

Edit: I ovaj Boris Pavic od PL, do cetvrte lige hrvatske :shock: Bas je u trenerskom kanalu
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

RubikovaKocka
Postovi: 1101
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 26 jan 2023, 18:07

Jel utakmicu sa Zeljeznicarom igramo na Bp ili ?

Avatar
laudrop
Postovi: 1335
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 26 jan 2023, 18:43

Mislim da neće.

A teren na Kamberovića polju ili Nemila/Vitez...
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 26 jan 2023, 19:43

Nista od miliona od federacije, sta cemo sad :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 26 jan 2023, 19:51

redbull93 je napisao/la:
26 jan 2023, 19:43
Nista od miliona od federacije, sta cemo sad :mrgreen:
Al heeej iz Zenice si, puna ti usta Celika i izadjes kada je glasanje za Celik :plac:
Ovo je zalosno, koliko smo oronuli kao drustvo. Ovo jest populisticki potez SDA, al da se naousti sjednica kada treba glasati za Celik :mrgreen:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Truhlo
Postovi: 5217
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 26 jan 2023, 19:52

prisonbreak je napisao/la:
26 jan 2023, 19:51
redbull93 je napisao/la:
26 jan 2023, 19:43
Nista od miliona od federacije, sta cemo sad :mrgreen:
Al heeej iz Zenice si, puna ti usta Celika i izadjes kada je glasanje za Celik :plac:
Ovo je zalosno, koliko smo oronuli kao drustvo. Ovo jest populisticki potez SDA, al da se naousti sjednica kada treba glasati za Celik :mrgreen:
Napustanje sjednice kad je glasanje, nesto mi to poznato :mrgreen:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 26 jan 2023, 19:54

Da li ce izglasati za Zrinjsk, cak 2 miliona...
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
phillies
Postovi: 2616
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 26 jan 2023, 20:01

To Zujan izasao? Malo detalja ako moze, posto politiku ne pratim :idea:

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 26 jan 2023, 20:02

Bar nam je ostao ovaj milion od kantona, bit ce dosta :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
phillies
Postovi: 2616
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 26 jan 2023, 20:07

hahahaha bice to fina bajkica: "Znas ono kad je Celik im'o 2 miliona politicarskih maraka" :D


Ili da sutimo, da se ne uvrijede, pa nam nece dati, tobejarabi :silent: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 26 jan 2023, 20:11

Moze li neko napisati minutu kad su izasli sa sjednice?
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 26 jan 2023, 20:45

Al imamo obecanje iz nove kolacije na kantonu, ocekujemo pare.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 26 jan 2023, 20:48

Sljedece sedmice pare da i ovo docekamo da ne znamo sta cemo sa parama :D

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 26 jan 2023, 21:07

Da nije zalosno, bilo bi smijesno. Momc, samo sami u sebe se mozemo uzdati, akcije 12ti igrac i vjerni navijac vec do sada donijele klubu ca. 55K, clanstvo ca. 25K, a tek smo krenuli u novu godinu. Ovi sto govore da nemamo ni "100KM" nek nam ...., za godinu dana svome klubu direktno ili indirektno donesemo 250-300K, klubu koji je igrao zadnju ligu, trenutno treci rang, vjerujem da im nije jasno kako i odakle.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

almir2018
Postovi: 2229
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 26 jan 2023, 21:20

Koje smo mi pare mogli dobiti samo za par dana jbtt,ali politika je **** samo se u sebe uzdati i pomagati klubu kako ko moze.A političare iz SDA,KF,SDP itd...ko hebe brzo ce naredna godina kada će svi letite i moliti za glasove tad sve otjerat u pm 😉

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.