NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa traje do: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 21 nov 2021, 15:17

slika
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 21 nov 2021, 16:45

Dzaba Jahorini i tamnoputi internacionalac sumnjivog kvaliteta u ovom susretu su bili nadigrani 😀
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 21 nov 2021, 17:16

Kada će se znati sta je sa utakmicom protiv Bosne koja je prekinuta u 59 minuti pri vodstvu Čelika od 1:0.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 21 nov 2021, 17:30

.
Zadnja izmjena: DdIiNnOo, dana/u 22 nov 2021, 10:53, ukupno mijenjano 1 put.
Čelik do bagro

kirat410
Postovi: 687
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 21 nov 2021, 17:43


Golčinaaa 🔥

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 nov 2021, 20:35

Cestitke na pobjedi ocekivanoj i uspjesnoj polusezoni uz nekoliko kikseva.Puna podrska momcima i dijevojkama koji vode Celik,podrska igracima i treneru i idemo dalje.Sad malo odmorit i nastavak borbe i nadat se da ce grad ispunit sve do kraja godine i da ce nastavit u iducuj ...Ako mogu nac par igraca ovo odavde zenicko Borac,Fortuna ,Nemila ne bi biloo lose.

Cod
Postovi: 376
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 21 nov 2021, 21:06

Od mene također čestitke igračima,stručnom štabu,naravno robijasima. Ja se nadam sa ovim novcima od poslovnih i još nekim jačim sponzorom iduće sezone napasti 1FL. Mislim da bi moralo da se uključe i malo jače firme,koje mogu izdvojiti više nego ove 12.igrac. Kako god da bude naša se borba nastavlja.

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 22 nov 2021, 12:20

Spusta se zavjesa na ovu polusezonu i treba biti zadovoljan. Moglo je bolje, ali moglo je biti i puno gore. Ipak je klub vratio neke dugove, prosirio mrezu sponzora i nastavlja se boriti i postepeno dizati, a na terenu su se momci takodje borili i igrali u skladu sa svojim kvalitetom. Svaka cast rukovodstvu i menadzmentu na svemu dobrom sto su ucinili za klub! Kad se uzme sira slika, nekad je Čelik imao sve uslove da bude lider u ligi, pa je sistematski unistavan, a sad kad je u nezavidnoj poziciji i kad mu okolnosti ne idu na ruku ipak napreduje i dize se iz pepela. I kako stvari stoje i dalje je neizvjesno, jer klub je i dalje pod prijetnjom svog nestanka ili ce izaci do kraja na zelenu granu i biti jak i uspjesan!

Prema tome, znamo da za sve ljude koji iskreno vole klub gasenje kluba nikad, ali bas nikad, nece biti opcija i bitno je da kao clanovi kluba, navijaci i simpatizeri budemo strpljivi i zajedno nastavimo doprinositi svom klubu, te da se prikljuci sto vise dobronamjernih ljudi u tim naporima! I na stranu kako nekad svi mi razlicito razmisljamo za neke stvari, sto je sasvim normalno, ali na kraju je u svemu ovom najbitniji klub!

SAMO ČELIK!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 nov 2021, 12:29

Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
laudrop
Postovi: 1338
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 22 nov 2021, 14:44

Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Cod
Postovi: 376
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 22 nov 2021, 15:03

Na šta je Zenica spala,da ovaj ljigavac kaže da je svim klubovima omogućio da daba koriste terene,koda je njegova babovina. Ja sam mu u predhodnim kom.ruzno govorio i neko mi je napisao pp.da je on 12.igrac,da nije lijepo psovati.....naravno da nije lijepo psovati,ali je lik za svaku osudu.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 22 nov 2021, 15:21

Ma samo treba za SDA glasat kako neko napisa 10 puta su manje zlo a ne za ovog momka koji je godinama krao iz Celika i doveo ga u ovakvu situaciju i obogatio se na racun Celika

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 22 nov 2021, 15:28

Cod je napisao/la:
22 nov 2021, 15:03
Na šta je Zenica spala,da ovaj ljigavac kaže da je svim klubovima omogućio da daba koriste terene,koda je njegova babovina. Ja sam mu u predhodnim kom.ruzno govorio i neko mi je napisao pp.da je on 12.igrac,da nije lijepo psovati.....naravno da nije lijepo psovati,ali je lik za svaku osudu.
Jeste jedini od vijecnika 12 igrac dok su ostali vijecnici krali i od grada i od Celika on nije bio ni blizu politike a sad su kao svi spasioci Celika....ljudi manite se politike i treba da svi sportovi u Zenici napreduju....od mene Fudo dobit glas nece ali ovaj momak hoce samo zato sto je grobar Celika i sto se obogatio na njegov racun

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 22 nov 2021, 15:42

U komisiji je Dino Kurbegovic i moze sve da objavi cudi me da nije do sad objavio

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 22 nov 2021, 15:50

E moj Uzune samo da je trun volje bilo.... al uspjeo je bacit jednu bombu ovo za aba ligu, baci bomnu i ode sa podijuma
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 22 nov 2021, 16:20

@samoopusteno
Jedino mi je ovaj tvoj stav razumljiv ako si ti sam dotični Uzun. Jer ono kako pišeš tačno odgovara politici spinovanja koja dolazi od ZI, a ona glasi: "Ako kritikujete nas, vi ste u službi SDA". Crno-bijelo, nema treće opcije isl.
Za mene je on licemjer, a to je jedna od najgorih ljudskih osobina. Kad si među rajom voliš ufol Čelik, kad si pred voždom pljuješ i izigravaš marionetu. Na sramotu njegovim časnim roditeljima koji su godinama znali pomagati Robiju i štampati besplatne plakate i slično.
Nije dovoljno samo reći oni (SDA) su zlo, treba biti bolji od tog zla, a kako vidimo da su ista vnago potpuno.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 22 nov 2021, 16:28

limvolikce1945 je napisao/la:
22 nov 2021, 16:20
@samoopusteno
Jedino mi je ovaj tvoj stav razumljiv ako si ti sam dotični Uzun. Jer ono kako pišeš tačno odgovara politici spinovanja koja dolazi od ZI, a ona glasi: "Ako kritikujete nas, vi ste u službi SDA". Crno-bijelo, nema treće opcije isl.
Za mene je on licemjer, a to je jedna od najgorih ljudskih osobina. Kad si među rajom voliš ufol Čelik, kad si pred voždom pljuješ i izigravaš marionetu. Na sramotu njegovim časnim roditeljima koji su godinama znali pomagati Robiju i štampati besplatne plakate i slično.
Nije dovoljno samo reći oni (SDA) su zlo, treba biti bolji od tog zla, a kako vidimo da su ista vnago potpuno.
Moj stav je samo iz jednog razloga ne volim balijandersku stranku SDA zbog koje sam sad tu gdje jesam i nabijem na ku.rac svakog ko uzuna uporedjuje sa njima... za zI me zaboli ona stvar tako isto i za fudu....koliki se mora bit klosar da ovdje lijepis videa njegova a uzdizes sda....ja im halalit necu kad bi sad Celiku 20m uplatili

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 22 nov 2021, 16:39

A sve u svemu eto doci ce sljedeci izbori pa neka svako izvoli ja cu za grobara Celika uzuna glasati a vi eto imate izbor sa spasiocima ima babajic,patkovic ili dr faruk pa kad zavrse izbori vidjecemo stavove po glasovima....i sto se tice politike zavrsavam sa ovim necu da kvarim sebi dan a ni vama...izvinjenje svima sto se otislo sa teme

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 nov 2021, 17:10

Znači postavio sam video isječak koji se direktno odnosi na Čelik. Postavio sam jednog od sest viječnika koji su glasali protiv dodjele sredstava Čeliku.

Nakon toga forumas samoposteno kojeg ni kroz salu za 10 tak godina na forumu nisam uvrijedio mene naziva klošarom zbog onoga sto sam postavio, samo riječi koje je izgovorio Uzunović.na sjednici.

Evo ja ti necu odgovoriti uvredom a ti se sam zapitaj jel korektno od tebe to sto pises i zbog cega te pogadja toliko njegovo izlaganje da pises drugima uvrede.

Ok znam od ranije da ga podrzavas ratoborno jer si to i u proslosti radio ali moras biti realan. Nemam ja problem s tim da glasas za njega jos hiljadu godina ali dobro znas koja je njegova odgovornost zadnjih 5 godina i dobro znas da je ČINJENICA da nije htio glasati za pomoć Čeliku ni na sjednici zadnjoj a da je i predsjednik komisija
e koja je Čeliku dodijelila 0 KM.

p.s. Da Otpad SDA Kasumović je 10 puta vece zlo od SDA.
Zadnja izmjena: avenija, dana/u 22 nov 2021, 17:19, ukupno mijenjano 1 put.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

denisov
Postovi: 592
Pridružen/a: 06 nov 2012, 02:47

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la denisov » 22 nov 2021, 17:13

Poznajem licno Kenana i ok je momak ali licno mu zamjerim sto i dalje podrzava najveceg grobara Celika svih vremena a sve zarad nekih sitnih interesa.
Tako da sve dok nam je ovaj na vlasti nema nam napretka.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.