NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa traje do: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
phillies
Postovi: 2619
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 02 okt 2022, 14:04

Tko si ti i sta si uradio sa zamoranom?


:D :D :D

90% "navijaca" koji jos uvijek tuguju za Premijer ligom pa ne dolaze na stadion gledati Celika, ne bi dosli ni da u Kupu dodje Zeljo, Sarajevo ili sl. Tad bi vjerovatno bio izgovor: "Sta cu gledat' kad ĆEMO izgubit'?" Jarane izgubio si ti davno, a ČELIK se jos bori!

PonosniSmogovci
Postovi: 735
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 02 okt 2022, 14:37

Nane17 je napisao/la:
02 okt 2022, 00:44
Rijetko kad pisem al uvijek citam sta se desava,cestitke danas svima a posebno braci s tribine koji su pokazali jos jednom kako se voli iskreno i od srca po onakvom kijametu!
Ovakva gostovanja se pamte doživotno. Ovo od jučer je dokaz koliko je ovaj klub velik, koliko drugarstvo vlada među ovih 100njak ljudi koji su uvijek tu. Mi smo ga spasili, i mi ćemo ga dići u visine.

Ulice puste su....

Avatar
Celicni
Postovi: 1623
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 02 okt 2022, 19:15

Protiv Goška će biti 2000 min. Razlog: Visoka pobjeda zadnju utakmicu, skok na tabeli i Bosna ispod nas.

Ironside
Postovi: 168
Pridružen/a: 09 apr 2018, 23:13
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ironside » 03 okt 2022, 01:44

Ako izbacimo Goska kojim slucajem atmosfera ce se bas dobro podici volio bih da Imamo sve pobjede prije zimske pauze
Celik Zenica

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 03 okt 2022, 08:52

Eto nama miliona...
Al' u žutom qurcu

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 03 okt 2022, 10:51

limvolikce1945 je napisao/la:
03 okt 2022, 08:52
Eto nama miliona...
Al' u žutom qurcu
U ZDK
1. SDA
2. BHI-KF
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 03 okt 2022, 10:59

Convicts je napisao/la:
03 okt 2022, 10:51
limvolikce1945 je napisao/la:
03 okt 2022, 08:52
Eto nama miliona...
Al' u žutom qurcu
U ZDK
1. SDA
2. BHI-KF
Bice jos promjena, dosta glasova da se obradi. Kako god boli nas ki.ta, svakako od gov.nara ne ocekujem nista. Mi smo ocistili klub od politike i ne trebamo se oslanjati na nju. Rociste je sutra, kup srijeda idemo po dvije pobjede :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
phillies
Postovi: 2619
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 03 okt 2022, 11:39

Sto sam ja bio ubjedjen da je danas rociste? :rol: :rol: :rol:

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 03 okt 2022, 12:01

phillies je napisao/la:
03 okt 2022, 11:39
Sto sam ja bio ubjedjen da je danas rociste? :rol: :rol: :rol:
Čerim je rekao na press konferenciji da je danas ročište
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 03 okt 2022, 12:15

Convicts je napisao/la:
03 okt 2022, 12:01
phillies je napisao/la:
03 okt 2022, 11:39
Sto sam ja bio ubjedjen da je danas rociste? :rol: :rol: :rol:
Čerim je rekao na press konferenciji da je danas ročište
Objavio je klub prosle sedmice, sutra je dan D za nas.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

RubikovaKocka
Postovi: 1138
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 03 okt 2022, 13:20

Truhlo je napisao/la:
03 okt 2022, 12:15
Convicts je napisao/la:
03 okt 2022, 12:01
phillies je napisao/la:
03 okt 2022, 11:39
Sto sam ja bio ubjedjen da je danas rociste? :rol: :rol: :rol:
Čerim je rekao na press konferenciji da je danas ročište
Objavio je klub prosle sedmice, sutra je dan D za nas.
Kakve su nam šanse ? Kakva je procedura dalje ako mi dobijemo ?Jel se taj novac koji pripada Čeliku po potpisanom sporazumu mora da isplati u nekom roku od dana donošenja presude ili kako već ide u ovom slučaju?

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 03 okt 2022, 13:32

RubikovaKocka je napisao/la:
03 okt 2022, 13:20
Truhlo je napisao/la:
03 okt 2022, 12:15
Convicts je napisao/la:
03 okt 2022, 12:01

Čerim je rekao na press konferenciji da je danas ročište
Objavio je klub prosle sedmice, sutra je dan D za nas.
Kakve su nam šanse ? Kakva je procedura dalje ako mi dobijemo ?Jel se taj novac koji pripada Čeliku po potpisanom sporazumu mora da isplati u nekom roku od dana donošenja presude ili kako već ide u ovom slučaju?
Nema sumnje u pobjedu, svi dokazi idu u nasu korist. Problem ce vrlo vjerovatno biti sa naplatom... Ako ne bude volje da isplate dug, postoji neki zakon o zastiti budzeta, gdje budzeti mogu maximalno isplacivati 0,7% budzeta na pravomocne presude. U slucaju grada, to je nekih 210k, a mi ih za sad teretimo za iznos od 220k, tj za proslu godinu. U tih 0,7% spadaju sve presude koje je grad izgubio, npr. cuke, pausali vijecnika koje su nedavno izgubili na sudu i tako dalje. Ako bude politicke volje, uplatiti ce sav dug, ako ne jeb.avat cemo dugo da to sve naplatimo. Eto ukratko koliko sam ja upucen, ako grijesim, nek me neko ispravi.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 03 okt 2022, 13:38

Posto je izgledno da će SDA biti vlast u kantonu a Duvnjak je nesto obećao sada pored Vakufskog zločinca imam još jednu metu za lijecenje frustracija :mrgreen: sve dok ne urade obećano, milion KM iduce godine u budzetu za Čelik sa kantona. Video snimak obećanja spremljen 😎😎😎
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

RubikovaKocka
Postovi: 1138
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 03 okt 2022, 13:52

avenija je napisao/la:
03 okt 2022, 13:38
Posto je izgledno da će SDA biti vlast u kantonu a Duvnjak je nesto obećao sada pored Vakufskog zločinca imam još jednu metu za lijecenje frustracija :mrgreen: sve dok ne urade obećano, milion KM iduce godine u budzetu za Čelik sa kantona. Video snimak obećanja spremljen 😎😎😎
Dosta sto je zucko obecao. Nista od toga nema. Ta stranka jos uvijek nista nije uradila da pomogne Celiku, da se malo opere i pogura oporavak kluba kojeg su sami ubijali i doveli pred gasenje.

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 03 okt 2022, 14:13

avenija je napisao/la:
03 okt 2022, 13:38
Posto je izgledno da će SDA biti vlast u kantonu a Duvnjak je nesto obećao sada pored Vakufskog zločinca imam još jednu metu za lijecenje frustracija :mrgreen: sve dok ne urade obećano, milion KM iduce godine u budzetu za Čelik sa kantona. Video snimak obećanja spremljen 😎😎😎
Kako se niko ne sjetio da mu poturi kakav sporazum da potpiše na milion dok je bio u tom predizbornom transu, ovako ga sad ne možeš ni tužiti... :mrgreen:

Ironside
Postovi: 168
Pridružen/a: 09 apr 2018, 23:13
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ironside » 03 okt 2022, 14:44

Na sudu cemo dobiti 100% imamo punopravan ugovor i zakonski je sve na nasoj strani,momci su se ogradili u svemu tako da nema mjesta za bilo kakve frljoke.Sada sto kazete jedino moze biti problem ta naplata,kako i koliko ce uplacivati ali bitno je da moraju sve uplatiti i nastaviti sa uplacivanjem u buducnosti.Pravda je spora ali dodje prije ili kasnije
Celik Zenica

Avatar
Celicni
Postovi: 1623
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 03 okt 2022, 16:30

Ironside je napisao/la:
03 okt 2022, 14:44
Na sudu cemo dobiti 100% imamo punopravan ugovor i zakonski je sve na nasoj strani,momci su se ogradili u svemu tako da nema mjesta za bilo kakve frljoke.Sada sto kazete jedino moze biti problem ta naplata,kako i koliko ce uplacivati ali bitno je da moraju sve uplatiti i nastaviti sa uplacivanjem u buducnosti.Pravda je spora ali dodje prije ili kasnije
Pa to ti i jest najveci problem isplata.Fudo je rekao jednom na gradskom vijeću i ako izgube to se moze nesto slabo minimalno isplaćivati.Nebi se on uopšte upuštao u ovo da ide do suda da nije ispipao i sta u slucaju da izgubi parnicu.Dobit cemo mi to ali j.ebo ti to kad ce ti 200 k isplacivati 5 godina, tako da nisam nešto optimističan sto se tiče ovog novca.Nasao je rupu tu u zakoni i to ce iskoristiti tako da ni mi a niti on nece osjetiti taj novac.

Ironside
Postovi: 168
Pridružen/a: 09 apr 2018, 23:13
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ironside » 03 okt 2022, 17:07

Celicni je napisao/la:
03 okt 2022, 16:30
Ironside je napisao/la:
03 okt 2022, 14:44
Na sudu cemo dobiti 100% imamo punopravan ugovor i zakonski je sve na nasoj strani,momci su se ogradili u svemu tako da nema mjesta za bilo kakve frljoke.Sada sto kazete jedino moze biti problem ta naplata,kako i koliko ce uplacivati ali bitno je da moraju sve uplatiti i nastaviti sa uplacivanjem u buducnosti.Pravda je spora ali dodje prije ili kasnije
Pa to ti i jest najveci problem isplata.Fudo je rekao jednom na gradskom vijeću i ako izgube to se moze nesto slabo minimalno isplaćivati.Nebi se on uopšte upuštao u ovo da ide do suda da nije ispipao i sta u slucaju da izgubi parnicu.Dobit cemo mi to ali j.ebo ti to kad ce ti 200 k isplacivati 5 godina, tako da nisam nešto optimističan sto se tiče ovog novca.Nasao je rupu tu u zakoni i to ce iskoristiti tako da ni mi a niti on nece osjetiti taj novac.
Ne mora bas tako znaciti sud moze u presudi staviti da su duzni uplatiti u roku od 6 mjeseci ili godine obicno se tako neka stavka stavlja u presudu u kojoj su isplate u pitanju.Sad opet u nasoj zemlji je sve moguce ali opet pod lupom su trenutno svi u sudstvu tako da se nece ni oni igrati puno svjesni su da ce sve ovo u javnosti biti i nema vise skrivanja od strane Celika nista
Celik Zenica

Avatar
laudrop
Postovi: 1339
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 03 okt 2022, 17:16

Ironside je napisao/la:
03 okt 2022, 17:07
Celicni je napisao/la:
03 okt 2022, 16:30
Ironside je napisao/la:
03 okt 2022, 14:44
Na sudu cemo dobiti 100% imamo punopravan ugovor i zakonski je sve na nasoj strani,momci su se ogradili u svemu tako da nema mjesta za bilo kakve frljoke.Sada sto kazete jedino moze biti problem ta naplata,kako i koliko ce uplacivati ali bitno je da moraju sve uplatiti i nastaviti sa uplacivanjem u buducnosti.Pravda je spora ali dodje prije ili kasnije
Pa to ti i jest najveci problem isplata.Fudo je rekao jednom na gradskom vijeću i ako izgube to se moze nesto slabo minimalno isplaćivati.Nebi se on uopšte upuštao u ovo da ide do suda da nije ispipao i sta u slucaju da izgubi parnicu.Dobit cemo mi to ali j.ebo ti to kad ce ti 200 k isplacivati 5 godina, tako da nisam nešto optimističan sto se tiče ovog novca.Nasao je rupu tu u zakoni i to ce iskoristiti tako da ni mi a niti on nece osjetiti taj novac.
Ne mora bas tako znaciti sud moze u presudi staviti da su duzni uplatiti u roku od 6 mjeseci ili godine obicno se tako neka stavka stavlja u presudu u kojoj su isplate u pitanju.Sad opet u nasoj zemlji je sve moguce ali opet pod lupom su trenutno svi u sudstvu tako da se nece ni oni igrati puno svjesni su da ce sve ovo u javnosti biti i nema vise skrivanja od strane Celika nista
Sve što će narušiti budžet grada je zakonski nemoguće, u suprotnom desio bi se kolaps grada.

Bitno je da dokažemo ko je bio "u pravu" i da dokažemo seljacima iz čaršije i okolnih mjesta da je Čelik jedina pozitivna, iskrena, transparentna i poštena priča u ovom gradu. Međutim, ljakse je ljakse, neće on to da razumije. :guz:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Baco
Postovi: 34
Pridružen/a: 24 jan 2020, 22:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Baco » 03 okt 2022, 17:17

Neu ulazim u neke diskusije,al mi moramo napraviti navac bez sljama u gradskoj upravi .Kako ne znam ali mislim da klub moze i mora nastaviti funkcionisat bez gradske uprave.Probat sa kantonom ,probat sa velikim firmama ,treba se probat klub kroz škole popularizirat kod djece ,i opet kako ne znam al treba skontat .Mini turnire kroz škole ,pa fol neki nagrade godisnka ulaznica itd.Ima tu prostora za popularizaciju kluba u svom gradu...Izvinite sto upadam...

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.