NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv NK Tomislav?

Anketa traje do: 20 apr 2024, 12:00.

Pobjeda
7
47%
Neriješeno
3
20%
Poraza
5
33%
 
Ukupno glasova: 15

FRLegioen
Postovi: 471
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 22 nov 2021, 19:31

:clap:
Steelman je napisao/la:
22 nov 2021, 19:25
samoposteno je napisao/la:
22 nov 2021, 18:38
@Steelman sve ok onda znaci stranke ne mogu u klub ni blizu kluba mogu samo pojedinci :rol: nemoj me j.ebavat drug svakako sam u kur.cu..

Stav kluba je bio jasan nema mjesta u klubu ljudima iz bilo koje politicke stranke pa da mi je babo rahmetli toga se ne drze sto je ba nesto tesko priznat....evo ja priznajem uzun je trenutno jedini grobar Celika i da nema njega Celik vi sve probleme rijesio i bio naj stabilniji klub u BiH
Tema politike moze zapetljati ako neko ne vidi granice dokle se smije ici, ali evo da malo to bude razjasnjeno. Ljudi imaju demokratsko pravo u svom privatnom zivotu biti sta zele, niko im to nema pravo braniti. To bi bilo isto da branis ljudima po nacionalnoj, rasnoj, vjerskoj osnovi da budu clanovi kluba i svima je jasno da bi to bila diskriminacija, jer ne mora da postoji sukob interesa da je neko clan stranke i clan kluba. To ti spominje neko ko je operisan od ove nase bagave politike i ko je inace smatra uzrokom svih problema. Medjutim, treba biti pravedan. Ne mozes ti jednom Kenanu, Faruku ili Almiru braniti da budu clanovi kluba ili zaposlenici samo zato sto su pripadnici stranke, ali oni kao pripadnici stranke u slucaju da su clanovi kluba ne bi smjeli zloupotrebljavati klub i politizirati. Na vratima kluba takvi moraju ostavljati pripadnost bilo kojoj politickoj stranci i tad im jedina stranka putem njihovih djela mora biti Čelik. To je razlika, jer ko ide traziti interes svoje stranke u klubu onda tu nema sta traziti i moze se samo dobro nasukati. Bitno je da se djelima klub ne politizira, da klub nikad ne staje na bilo ciju politicku stranu vec iskljucivo da brani svoje interese sto je dosad tako uvijek i bilo otkako je iole bio zastupljen ovaj sistem i da prihvata svakog ko mu zeli dati doprinos i u tom slucaju da mu bude zahvalan, a isto tako da se bori protiv svakog ko ga sputava na njegovom putu. To treba gledati na taj nacin da svako ko je spreman dati doprinos za klub treba da ima dobrodoslicu, a svako ko mu zeli zlo da ga treba momentalno odje.bati i to tako treba da ide. To je u interesu kluba! Primjera radi, isto bi bilo i za ljude koji sad vode klub, jer je neko i na ovom forumu spominjao njihov ulazak u politiku. To oni ako nekad odluce mogu iskoristiti kao svoje pravo, ali ni pod razno ne smiju zloupotrijebiti klub u politicke svrhe, jer bi ih to sigurno i kostalo. Kazem ti da bih prvi opr'o na ruke i neke svoje drugove da to urade. Kratko i jasno, kriteriji za sve moraju biti isti ako zelimo da to bude posteno, pravedno i dugorocno uspjesno! Tu trebamo svi bez obzira na sve razlike da budemo iskljucivo zbog kluba. Treba shvatiti tu srz. Čelik iznad svega!

Generalno, svako je imao priliku da bude dio pozitivnih promjena za klub, pa tu priliku su imali i Hamko i rahmetli Huso i Fudo i svi ostali. Imali su priliku prati svoje grijehe. Navedeni to nisu iskoristili, ali niko ne moze reci da je klub za vrijeme clanskog modela prema nekoj politici bio ili je sad pristrasan. To nikako, jer za klub se borilo prakticno kontra nakaradnog sistema i dvije vlasti tako da gledati na taj nacin bi bilo itekako pogresno.
:clap:

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 22 nov 2021, 19:56

Steelman je napisao/la:
22 nov 2021, 19:25
samoposteno je napisao/la:
22 nov 2021, 18:38
@Steelman sve ok onda znaci stranke ne mogu u klub ni blizu kluba mogu samo pojedinci :rol: nemoj me j.ebavat drug svakako sam u kur.cu..

Stav kluba je bio jasan nema mjesta u klubu ljudima iz bilo koje politicke stranke pa da mi je babo rahmetli toga se ne drze sto je ba nesto tesko priznat....evo ja priznajem uzun je trenutno jedini grobar Celika i da nema njega Celik vi sve probleme rijesio i bio naj stabilniji klub u BiH
Tema politike moze zapetljati ako neko ne vidi granice dokle se smije ici, ali evo da malo to bude razjasnjeno. Ljudi imaju demokratsko pravo u svom privatnom zivotu biti sta zele, niko im to nema pravo braniti. To bi bilo isto da branis ljudima po nacionalnoj, rasnoj, vjerskoj osnovi da budu clanovi kluba i svima je jasno da bi to bila diskriminacija, jer ne mora da postoji sukob interesa da je neko clan stranke i clan kluba. To ti spominje neko ko je operisan od ove nase bagave politike i ko je inace smatra uzrokom svih problema. Medjutim, treba biti pravedan. Ne mozes ti jednom Kenanu, Faruku ili Almiru braniti da budu clanovi kluba ili zaposlenici samo zato sto su pripadnici stranke, ali oni kao pripadnici stranke u slucaju da su clanovi kluba ne bi smjeli zloupotrebljavati klub i politizirati. Na vratima kluba takvi moraju ostavljati pripadnost bilo kojoj politickoj stranci i tad im jedina stranka putem njihovih djela mora biti Čelik. To je razlika, jer ko ide traziti interes svoje stranke u klubu onda tu nema sta traziti i moze se samo dobro nasukati. Bitno je da se djelima klub ne politizira, da klub nikad ne staje na bilo ciju politicku stranu vec iskljucivo da brani svoje interese sto je dosad tako uvijek i bilo otkako je iole bio zastupljen ovaj sistem i da prihvata svakog ko mu zeli dati doprinos i u tom slucaju da mu bude zahvalan, a isto tako da se bori protiv svakog ko ga sputava na njegovom putu. To treba gledati na taj nacin da svako ko je spreman dati doprinos za klub treba da ima dobrodoslicu, a svako ko mu zeli zlo da ga treba momentalno odje.bati i to tako treba da ide. To je u interesu kluba! Primjera radi, isto bi bilo i za ljude koji sad vode klub, jer je neko i na ovom forumu spominjao njihov ulazak u politiku. To oni ako nekad odluce mogu iskoristiti kao svoje pravo, ali ni pod razno ne smiju zloupotrijebiti klub u politicke svrhe, jer bi ih to sigurno i kostalo. Kazem ti da bih licno, bar za sebe sto znam sigurno, prvi opr'o na ruke i neke svoje drugove da takvo nesto urade i zloupotrijebe klub. Gluho bilo! Kratko i jasno, kriteriji za sve moraju biti isti ako zelimo da to bude posteno, pravedno i dugorocno uspjesno! Tu trebamo svi bez obzira na sve razlike da budemo iskljucivo zbog kluba. Treba shvatiti tu srz. Čelik iznad svega!

Generalno, svako je imao priliku da bude dio pozitivnih promjena za klub, pa tu priliku su imali i Hamko i rahmetli Huso i Fudo i svi ostali. Imali su priliku prati svoje grijehe. Navedeni to nisu iskoristili, ali niko ne moze reci da je klub za vrijeme clanskog modela prema nekoj politici bio ili je sad pristrasan. To nikako, jer za klub se borilo prakticno kontra nakaradnog sistema i dvije vlasti tako da gledati na taj nacin bi bilo itekako pogresno.
E sad mi je jasno onda se klub nije dobro izrazio svi su dobro dosli samo da ne petljaju klub i stranku

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 22 nov 2021, 20:23

Druze ovo je neki objektivan stav kakav bi trebao biti i ja sam se nadovezao na ono sto si pisao, a ako oni u klubu traze da niko ne bude ni clan stranke onda pokusavaju umanjiti bilo kakav politicki utjecaj sto svakako treba razumjeti. Medjutim, realno i za takve stvari bi trebalo proci kroz odredjene procedure i trebalo bi tu ici do ovih granica o kojima sam pisao. Ima tu prostora za zatezanje sto je normalno. Pitanje politike je itekako osjetljivo za nas klub, pa kako zbog nase ruzne proslosti tako i zbog neprijatelja koje klub ima i zato treba znati dokle se smije ici. Iskreno u to nisam upucen na koji nacin detaljno gledaju te stvari, ali ono sto vidim kroz djela je to da svako ko zeli dati svoj doprinos oni to prihvataju, a ko je protiv kluba onda i zatezu s njim i to je sigurno pravi put za klub.

Dovoljno govori da je i Hodzic tu kao doktor, a i Uzunoviceva firma kao ucesnik programa. Prema tome, isti kriteriji su za sve i to treba postovati da klub zeli biti i dostupan i demokratican i transparentan, pa iako se ne slaze s nekim i opravdano bori protiv nekog, ali se u njihovom slucaju jasno vidi da im ne brani njihovo pravo! Naravno, ovi principi dostupnosti, demokraticnosti i transparentnosti imaju dosta prostora za napredak u sistemu naseg kluba, jer svi ih kao clanovi kluba moramo sto bolje apsorbirati. Neki dan smo oko toga malo raspravljali, sigurno da nije idealno sto je i ocekivano s obzirom koliko sistem kratko traje, ali bitno je da su temelji dobri i da samo treba dizati nivo! Na svima nama je da shvatimo srz naseg sistema i da ga nadogradujemo i cuvamo, jer se moramo toga drzati ako zelimo stvoriti jak i uspjesan klub! Ovi principi su garant zdravog rada kluba, a zdrav rad kluba sve vise vraca povjerenje u njega. Povjerenje donosi sve vecu podrsku kako navijaca i simpatizera tako i sponzora. Prema tome, kad o ovom pricamo onda govorimo o temeljima naseg kluba i nema zajebancije! Moramo se svi edukovati sto vise kako bismo pomogli nasem klubu da prodje sto lakse kroz sve buduce prepreke! Da je lako onda bi to radio svako, ali Čelik je na dobrom putu i ima sansu da to zazivi na duze staze i zato treba dobro paziti da klub ne skrene s tog puta!

slika
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 22 nov 2021, 20:45

Steelman je napisao/la:
22 nov 2021, 20:23
Druze ovo je neki objektivan stav kakav bi trebao biti i ja sam se nadovezao na ono sto si pisao, a ako oni u klubu traze da niko ne bude ni clan stranke onda pokusavaju umanjiti bilo kakav politicki utjecaj sto svakako treba razumjeti. Medjutim, realno i za takve stvari bi trebalo proci kroz odredjene procedure i trebalo bi tu ici do ovih granica o kojima sam pisao. Ima tu prostora za zatezanje sto je normalno. Pitanje politike je itekako osjetljivo za nas klub, pa kako zbog nase ruzne proslosti tako i zbog neprijatelja koje klub ima i zato treba znati dokle se smije ici. Iskreno u to nisam upucen na koji nacin detaljno gledaju te stvari, ali ono sto vidim kroz djela je to da svako ko zeli dati svoj doprinos oni to prihvataju, a ko je protiv kluba onda i zatezu s njim i to je sigurno pravi put za klub.

Dovoljno govori da je i Hodzic tu kao doktor, a i Uzunoviceva firma kao ucesnik programa. Prema tome, isti kriteriji su za sve i to treba postovati da klub zeli biti i dostupan i demokratican i transparentan, pa iako se ne slaze s nekim i opravdano bori protiv nekog, ali se u njihovom slucaju jasno vidi da im ne brani njihovo pravo! Naravno, ovi principi dostupnosti, demokraticnosti i transparentnosti imaju dosta prostora za napredak u sistemu naseg kluba, jer svi ih kao clanovi kluba moramo sto bolje apsorbirati. Neki dan smo oko toga malo raspravljali, sigurno da nije idealno sto je i ocekivano s obzirom koliko sistem kratko traje, ali bitno je da su temelji dobri i da samo treba dizati nivo! Na svima nama je da shvatimo srz naseg sistema i da ga nadogradujemo i cuvamo, jer se moramo toga drzati ako zelimo stvoriti jak i uspjesan klub! Ovi principi su garant zdravog rada kluba, a zdrav rad kluba sve vise vraca povjerenje u njega. Povjerenje donosi sve vecu podrsku kako navijaca i simpatizera tako i sponzora. Prema tome, kad o ovom pricamo onda govorimo o temeljima naseg kluba i nema zajebancije! Moramo se svi edukovati sto vise kako bismo pomogli nasem klubu da prodje sto lakse kroz sve buduce prepreke! Da je lako onda bi to radio svako, ali Čelik je na dobrom putu i ima sansu da to zazivi na duze staze i zato treba dobro paziti da klub ne skrene s tog puta!

slika
Ja sam samo prenjeo kako je klub na jednoj od presica iznjeo za politicare e sad ako su sta promijenili to je do njih....samo koliko je moguce to dvoje razdvojit kad izadje za govornicu i kaze mi kao ta i ta stranka cemo ovo podrzati a do juce mu kopali jamu i ja sad treba da svrsavam i kazem dosli su tobe...za mene svi koji su bili zaposleni u Celiku dok su se naj vece mucke radile a oni sutili i primali plate kao da su u Realu nisu dobro dosli nebitno koja su stranka i dali su u istoj....evo ti primjer Salcinovic fujjjjjjj onakav ugovor i sutit Faruk 8 godina u klubu suti fujjjjjjjDilaver isto Sabic isto i mogo bi ovako do jutra nabrajat toliko ih ima sve znali sutili kopali mu grob i sad im ja trebam tapsat ne mogu brate makar umro odma...a ako klub ima drugacije vidjenje svega toga ili bilo ko od vas to je vase pravo...da dodam jos fudu sa 2m duga da ne mislis da sam ga zaboravio naravno da takvi ne mogu volit klub

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 22 nov 2021, 20:49

Yebala vas politika, ne znam sta uopste ovoliko i raspravljate o njima. Dok je sda bila vlast fudo ubirao poene na racun Čelika, napadao ove druge. Sad on vlast, a ovi pokusavaju ubrati koji poen na racun kluba, sad bi kao oni pomagali. Sve ista ****, gledao onu sjednicu malo i o svemu su oni raspravljali samo nisu o onome sto treba. Izglasali odluku za koju su najmanje raspravljali i to glasali kao da oni daju milostinju, a ne da se ne dovedu u situaciju da presudi sud u nasu korist, da sacuvaju bar kamate te, jer valjda su u interesu gradjana tu.

Opet ovi iz ZI su najgori, kako izlaze bahato za govornicu, doduse imali su od koga i nauciti. Nek se srame svojih nastupa i kako se ponasaju u sluzbi gradjana, prema kojima nemaju postovanja sekunde. Par likova nisam mogao ni slusati, odmah mi pritisak skocio, cim progovore znas kakvi su.

Uglavnom yebat ih, mi idemo dalje, sklonili smo jedne, pa cemo i ove.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 22 nov 2021, 20:59

samoposteno je napisao/la:
22 nov 2021, 20:45
Ja sam samo prenjeo kako je klub na jednoj od presica iznjeo za politicare e sad ako su sta promijenili to je do njih....samo koliko je moguce to dvoje razdvojit kad izadje za govornicu i kaze mi kao ta i ta stranka cemo ovo podrzati a do juce mu kopali jamu i ja sad treba da svrsavam i kazem dosli su tobe...za mene svi koji su bili zaposleni u Celiku dok su se naj vece mucke radile a oni sutili i primali plate kao da su u Realu nisu dobro dosli nebitno koja su stranka i dali su u istoj....evo ti primjer Salcinovic fujjjjjjj onakav ugovor i sutit Faruk 8 godina u klubu suti fujjjjjjjDilaver isto Sabic isto i mogo bi ovako do jutra nabrajat toliko ih ima sve znali sutili kopali mu grob i sad im ja trebam tapsat ne mogu brate makar umro odma...a ako klub ima drugacije vidjenje svega toga ili bilo ko od vas to je vase pravo...da dodam jos fudu sa 2m duga da ne mislis da sam ga zaboravio naravno da takvi ne mogu volit klub
Slazem se sa svim sto si napisao, vjerujem da to tako osjeca svaki iskreni navijac i simpatizer kluba, ali je poenta da klub prije svega mora postovati svoj sistem funkcionisanja, jer je bitniji taj sistem koji ti daje sansu za oporavak nego da pravis presedane za svakog pojedinca posebno i da onda vise ne bude kriterija u svemu tome. U tom slucaju bi nastala haoticna situacija da svako radi kako mu je qrcu cejf sto ne daje za rezultat zdrav rad, mozes poljuljati povjerenje i sve ostalo sto ide s tim, a to vec nije u interesu kluba. I zato taj sistem treba biti zategnut, a zasad to funkcionise sasvim solidno. Nije idealno, ali s vremenom svi zajedno moramo dizati taj nivo. Ovo su jako bitne stvari za klub koje se ni slucajno ne smiju potcjenjivati! Znaci nije stvar politike koliko sistema na osnovu kojeg klub funkcionise. O ovom mora da se pise, prica i ponavlja stalno, ne jednom nego 100 puta da se ljudi osvijeste, nesto shvate i nauce. To je tako ako zelis da nesto zazivi, da se odrzi i na kraju da klub ne bude labav nego dugorocno uspjesan!
Zadnja izmjena: Steelman, dana/u 22 nov 2021, 21:03, ukupno mijenjano 3 puta.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

kirat410
Postovi: 683
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 22 nov 2021, 21:01

Kako bi bilo dobro na proljeće dovesti dvojca iz Fortune, Tarika Huzbašića i Irnisa Kubata. Tarik već par sezona briljira u veznom redu, ima dosta asistencija a i golova. Iako fizički zbog visine i ne izgleda tako jak, momak je ubica. Pravi igrač za nas. A Kubat je i prošle godine u kantonu redovno zabijao, evo i sad mislim da ima 10-ak golova. U najgorem slučaju dovesti jednog od njih. Mali Selman iz Borca je strašan talenat i igrač ali sumnjam da bi ga lahko pustili. Ima tu još dosta igrača iz okolice, a i iz drugih ekipa koji bi nas pojačali ukoliko bi se dogovorili. Ne znam šta bi sa onim Čičkom, jel on u Kaknju? Momak je isto imao osjećaj za gol i dobru konekciju sa Mahmutom...

dinodino2019
Postovi: 2436
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 22 nov 2021, 21:17

kirat410 je napisao/la:
22 nov 2021, 21:01
Kako bi bilo dobro na proljeće dovesti dvojca iz Fortune, Tarika Huzbašića i Irnisa Kubata. Tarik već par sezona briljira u veznom redu, ima dosta asistencija a i golova. Iako fizički zbog visine i ne izgleda tako jak, momak je ubica. Pravi igrač za nas. A Kubat je i prošle godine u kantonu redovno zabijao, evo i sad mislim da ima 10-ak golova. U najgorem slučaju dovesti jednog od njih. Mali Selman iz Borca je strašan talenat i igrač ali sumnjam da bi ga lahko pustili. Ima tu još dosta igrača iz okolice, a i iz drugih ekipa koji bi nas pojačali ukoliko bi se dogovorili. Ne znam šta bi sa onim Čičkom, jel on u Kaknju? Momak je isto imao osjećaj za gol i dobru konekciju sa Mahmutom...
Nama treba zamjena za Žunu kojeg nema do kraja sezone i jedan lijevi bek jer je Popovic otjeran radi ponasanja. Igraci tip Huzbasic i Kubat daleko su da budu pojačanja za Čelik. Taj Selman iz Borca je dobar njega bi valjalo dovest
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 22 nov 2021, 22:36

NK Čelik :tokralju:
Svaka cast momci i djevojke
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 22 nov 2021, 22:48

redbull93 je napisao/la:
22 nov 2021, 22:36
NK Čelik :tokralju:
Svaka cast momci i djevojke
Fina stvar dosta ce doci raje iz vana radi novogodisnjih praznika pa ce moc prisustvovat :clap:

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 22 nov 2021, 22:56

samoposteno je napisao/la:
22 nov 2021, 22:48
redbull93 je napisao/la:
22 nov 2021, 22:36
NK Čelik :tokralju:
Svaka cast momci i djevojke
Fina stvar dosta ce doci raje iz vana radi novogodisnjih praznika pa ce moc prisustvovat :clap:
Zao mi sto ja necu moci :plac:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 22 nov 2021, 23:04

redbull93 je napisao/la:
22 nov 2021, 22:56
samoposteno je napisao/la:
22 nov 2021, 22:48
redbull93 je napisao/la:
22 nov 2021, 22:36
NK Čelik :tokralju:
Svaka cast momci i djevojke
Fina stvar dosta ce doci raje iz vana radi novogodisnjih praznika pa ce moc prisustvovat :clap:
Zao mi sto ja necu moci :plac:
Meni se zimi nikad ne putuje ne volim al nilad se ne zna ima jos dugo za razmislit :D moze nama neki ljetni fazon kupaci i tako ti folovi :D

Cod
Postovi: 372
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 23 nov 2021, 01:47

Ja ne živim u Zenici i ne zanima me ni SDA,ni ZI,ni ostale političke opcije. Mene zanima samo Celik i njegovi interesi. Svjestan sam da je politika **** i da je Fudo za Celik bili bi i ovi iz ZI,a SDA bi bila protiv i obrnuto. Najviše mi smetala bahatost ovih iz ZI,svasta su sebi uzeli za pravo(samo mislim u vezi Celika,ostalo me ne zanima).

Avatar
phillies
Postovi: 2616
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 23 nov 2021, 12:30

Generalno, ogroman problem u nasem drustvu je sto se stranka stavlja ispred institucije u koju ulazis nakon osvojenih glasova (bilo drzavnih, kantonalnih, opstinskih)...Celik treba i mora da ima partnere u gradonacelniku i Gradskom Vijecu. Ali i za takav odnos potrebno je dvoje.

dinodino2019
Postovi: 2436
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 23 nov 2021, 13:34

Ide sad najduza pauza u historiji
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

FRLegioen
Postovi: 471
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 23 nov 2021, 14:32

dinodino2019 je napisao/la:
23 nov 2021, 13:34
Ide sad najduza pauza u historiji
Radice fan shop valjda.Pare koje dajemo za karte da preusmjerimo u fan shop!Da pomognemo klubu u ovim mjesecima bez prihoda od karata

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11705
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 23 nov 2021, 15:15

Evo jedne za sve one sto su rekli "kad si na dnu i kad ne ide", pa ih sad nema:

Celik!3,2,2.

Avatar
laudrop
Postovi: 1335
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 23 nov 2021, 15:19

FRLegioen je napisao/la:
23 nov 2021, 14:32
dinodino2019 je napisao/la:
23 nov 2021, 13:34
Ide sad najduza pauza u historiji
Radice fan shop valjda.Pare koje dajemo za karte da preusmjerimo u fan shop!Da pomognemo klubu u ovim mjesecima bez prihoda od karata
Evo gledam na instagramu objavljuju black friday ponudu u fan shopu :clap: pogledajte i vi i zapratite profil
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 23 nov 2021, 15:35

Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Bandit88
Postovi: 401
Pridružen/a: 06 sep 2021, 14:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bandit88 » 23 nov 2021, 15:49

laudrop je napisao/la:
23 nov 2021, 15:19
FRLegioen je napisao/la:
23 nov 2021, 14:32
dinodino2019 je napisao/la:
23 nov 2021, 13:34
Ide sad najduza pauza u historiji
Radice fan shop valjda.Pare koje dajemo za karte da preusmjerimo u fan shop!Da pomognemo klubu u ovim mjesecima bez prihoda od karata
Evo gledam na instagramu objavljuju black friday ponudu u fan shopu :clap: pogledajte i vi i zapratite profil
Šta ćemo mi koji nismo na Instagramu. :hmmmmm: Uprava napolje :D

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.