NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa traje do: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 okt 2021, 12:30

samoposteno je napisao/la:
18 okt 2021, 12:15
Cod je napisao/la:
18 okt 2021, 12:07
Ja sam spreman dati 2x50KM,ako ne bude ništa,početkom 11 mjeseca sam u Zenici kupit ću u tom iznosu donatorskih karata,plus ovo redovno.
Ja sam isto napravio dosta je lakse i jednostavnije kupit donatorske a ne ovako poslo poruku procitana a na nju nije odgovoreno ni sa OK neozbiljno
Uredu je to sa donatorskim ulaznicama, ali ovo kada se zajedno skupimo daje vise na znacenju i drugi ce isto vidjeti i oni ce isto uraditi, skupit se, ucestvovat.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 18 okt 2021, 12:35

samoposteno je napisao/la:
18 okt 2021, 12:15
Cod je napisao/la:
18 okt 2021, 12:07
Ja sam spreman dati 2x50KM,ako ne bude ništa,početkom 11 mjeseca sam u Zenici kupit ću u tom iznosu donatorskih karata,plus ovo redovno.
Ja sam isto napravio dosta je lakse i jednostavnije kupit donatorske a ne ovako poslo poruku procitana a na nju nije odgovoreno ni sa OK neozbiljno
Nije stvar toga kako je lakse, mnogi to vec rade nego da i ovo "mjesto" ukljucimo u to da bude nesto konkretno, da sluzi kao primjer, da klub napravi sto vecu mrezu koja djeluje i da pokrije sto vise grada u tom segmentu. Ovo je ista ona prica kao kad vidis da su klub pogurali vezano za akcije kao ekipe Velika Broda, Gradisce, Klopce, Radakovo, Donja Gracanica, ali nema Blatuse, Crkvica, Odmuta, Jalije itd. Sigurno da ima pojedinaca, ali bezveze je vidjeti da gradski kvartovi ne ucestvuju za svoj klub konkretnije. Ima prostora da se poveca djelovanje crno-crvene zajednice za svoj klub i u tom kontekstu i ovo na forumu treba gledati.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 18 okt 2021, 12:39

redbull93 je napisao/la:
18 okt 2021, 12:30
samoposteno je napisao/la:
18 okt 2021, 12:15
Cod je napisao/la:
18 okt 2021, 12:07
Ja sam spreman dati 2x50KM,ako ne bude ništa,početkom 11 mjeseca sam u Zenici kupit ću u tom iznosu donatorskih karata,plus ovo redovno.
Ja sam isto napravio dosta je lakse i jednostavnije kupit donatorske a ne ovako poslo poruku procitana a na nju nije odgovoreno ni sa OK neozbiljno
Uredu je to sa donatorskim ulaznicama, ali ovo kada se zajedno skupimo daje vise na znacenju i drugi ce isto vidjeti i oni ce isto uraditi, skupit se, ucestvovat.
Jest ali ovako se vise dadne na godisnjem nivou :D ma super je to drug ali 5 ljudi hoce da bude anonimno 3 da plate odma za godinu 3 mjesecno 2 na dva puta hajd ti to saberi :D

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 18 okt 2021, 12:44

Steelman je napisao/la:
18 okt 2021, 12:35
samoposteno je napisao/la:
18 okt 2021, 12:15
Cod je napisao/la:
18 okt 2021, 12:07
Ja sam spreman dati 2x50KM,ako ne bude ništa,početkom 11 mjeseca sam u Zenici kupit ću u tom iznosu donatorskih karata,plus ovo redovno.
Ja sam isto napravio dosta je lakse i jednostavnije kupit donatorske a ne ovako poslo poruku procitana a na nju nije odgovoreno ni sa OK neozbiljno
Nije stvar toga kako je lakse, mnogi to vec rade nego da i ovo "mjesto" ukljucimo u to da bude nesto konkretno, da sluzi kao primjer, da klub napravi sto vecu mrezu koja djeluje i da pokrije sto vise grada u tom segmentu. Ovo je ista ona prica kao kad vidis da su klub pogurali vezano za akcije kao ekipe Velika Broda, Gradisce, Klopce, Radakovo, Donja Gracanica, ali nema Blatuse, Crkvica, Odmuta, Jalije itd. Sigurno da ima pojedinaca, ali bezveze je vidjeti da gradski kvartovi ne ucestvuju za svoj klub konkretnije. Ima prostora da se poveca djelovanje crno-crvene zajednice za svoj klub i u tom kontekstu i ovo na forumu treba gledati.
Lako je organizovat u kvartovima drug tu se svi znaju nego na forumu gdje su ljudi u 10 razlicitih zemalja i vise od pola zeli da bude anonimno...da je dobra ideja jestr da je ostvariva da ali kazem lakse je za nas vani donatorske jer ne trebas nikom slat nego direktno klubu...i plus mozda nas onda prestanu pljuvat po fb da je dijaspora zatajila sa donatorskim :D

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 18 okt 2021, 12:45

Fol je da se ide pod jednom sifrom vezanom za Forum tako da bi svi pojedinci bili anonimni. Nece se nikog izdvajati i slazem se da je bolje po mogucnosti da svako daje svoj dio odmah, jer skupljati u vise rata od pojedinaca, a za bilo koga da prihvati odgovornost moze biti nepotrebno peglanje. Najbolja opcija je da ko god preuzme na sebe sa svakim dogovori da direktno plati klubu svoj dio kao jednu ratu za Forumase i tako se niko nece previse baviti finansijama vec samo koordinacijom da se skupi komplet iznos i da to sve ispadne kako treba. Jednostavno, ne treba komplikovati.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 18 okt 2021, 12:49

Steelman je napisao/la:
18 okt 2021, 12:45
Fol je da se ide pod jednom sifrom vezanom za Forum tako da bi svi pojedinci bili anonimni. Nece se nikog izdvajati i slazem se da je bolje po mogucnosti da svako daje svoj dio odmah, jer skupljati u vise rata od pojedinaca, a za bilo koga da prihvati odgovornost moze biti nepotrebno peglanje. Najbolja opcija je da ko god preuzme na sebe sa svakim dogovori da direktno plati klubu svoj dio kao jednu ratu za Forumase i tako se niko nece previse baviti finansijama vec samo koordinacijom da se skupi komplet iznos i da to sve ispadne kako treba. Jednostavno, ne treba komplikovati.
Ne mislim na tu anonimnost nego anonimnost izmedju forumasa :urnebes:

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 18 okt 2021, 12:54

Klub isto treba da otvori paypal dosta je jeftinije i lakse uplatit im pare nego na konto preko SWIFT kode gdje se npr iz danske za 100 eura plati jos 20 troskova

Avatar
Celicni
Postovi: 1623
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 18 okt 2021, 13:05

Cod je napisao/la:
18 okt 2021, 11:21
CELICNI ti si brate pesimista za liječenja,ako nisi Fudin bot....treba biti u 2LC dok se račun ne odblokira,kad se to desi puno vrata će se otvoriti od sponzora,apliciranja za dodjelu raznih sredstava od države isl. Grad kad stane eto ti pored sponzora Grijanje,Vodovod....200 000 od prostora,pa 3000 ljudi na stadionu... Uz racionalno i domaćinsko ophođenje bez omce oko vrata može se napraviti tim koji će redovno izlaziti na E scenu. Prednost naša je što će masa klubova iz PL morati istim stopama krenuti.
Nemoj me vuc za jezik da ti kazem ko ti je fudin bot.Ja prvo nisam pesimista, druga stvar gledam racionalno, jer nemas novca od grada i tome se ne mozes nadat dugo, jer je otislo na sud,to pametan zna, a cim nesto ode na sud to ti je razvlačenje, i to je realnost.Ja bi prvi htio da ostanemo ovde u ligi, da imamo vise sponzora, da nas guraju u ovoj ligi i da udjemo cisti u 1. Federalnu.Vidim djelite kako Negredo pozira sa Čelikovim dresom, jel vi vidite da je Negredo upravo reklamirao PAN besplano, sta misli koliko bi sad privrednika volilo da je njihov logo bio tu ? Jel vidis sta znaci reklama ? Zato ponavljam da treba okupit privrednike na jednom mjestu,sportiste, poznate licnosti koji vole Čelik kao sto i Tarik Filipovic reklamira uvijek Čelik recimo.Oni se svi medjusobno poznaju, ide to od usta do usta, pa onda ovaj poznaje ovog igraca ili nekog jakog i dobijas brend.Od grada,drzave nema nista i to ti ne moze biti primarni prihod klubu i da cekas da prosis, tako vecina klubova kuburi i zato jesu u problemima i dođe druga stranka zavrne pipu,onda nastaje fijasko dugovi se gomilaju itd.Tako ne moze funkcionisati klub.Klub mora gledati da je sto vise samoodrziv, a ti novci da su ti usputni koji ce ti dobro doci.Reklama g.ovno proda.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 okt 2021, 13:11

Ovo za nas sa foruma kao 12ti igrac se moze lahko organizovat, ko hoce da ucestvuje ima komunikaciju sa jednim covjekom i to je to. Nema prevelike gnjavaze i komplikovanja, ako ima netko u Zenici da je i samo da ovo organizuje, ne mora ni ucestvovati, dat ce svoje ucesce u organizacije i za 10 dana sve gotovo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 18 okt 2021, 13:12

Nisam to zelio, jer mi je zelja bila vidjeti da se neko drugi ukljuci i to odradi, ali preuzet cu tu organizaciju na sebe za prvu godinu i nadam se da ce ubuduce to postati tradicija da forum svake godine bude dio akcije "12. igrac" za klub, ali vec sljedeci put ce morati neko drugi koordinirati ovom aktivnoscu, jer necemo dopustiti da su pojedinci zeljni pomoci klubu, a da to ne bude ucinjeno.

PRAVILA - Vidjet cemo do 1.11. koliko je zainteresovanih, potvrdite na forumu svoju zainteresovanost, a onda se javite meni na pm. Sve cu vas voditi pod nickovima sa ovog foruma i pravilo ce biti da kad odredimo ratu platite odjednom po mogucnosti direktno klubu, jer ne da mi se da vam brojim koliko ste rata uplatili, bar cu se toga rijesiti u startu. Ocekujte da ce rata biti oko 100 KM, manje - vise, zavisi od broja ucesnika. Meni niko nece nista uplacivati, ali cete mi morati potvrditi svoju uplatu kako bih mogao provjeriti u klubu da li im je uplaceno. Vodit cemo ovu ekipu pod sifrom Forumaši. Cilj je da skupimo minimalno 1200 KM, a ako bude vise zainteresovanih onda cemo gledati da i vise doniramo klubu. Kad zavrsimo uplate s klubom, ovdje cu transparentno objaviti koliko je forumasa ucestvovalo, kolika je rata bila i koliko se klubu doniralo. Prema tome, i dalje ce sve biti anonimno, a u interesu kluba.

Firefirefirely razumijem druze da si osjetio odgovornost da te neko moze izraditi, ali samo je fol nacina i razmisliti na vrijeme da li si spreman. Ocekujem i od tebe da se javis. Ocekujem svi koji godinama pisu na forumu, koji prate desavanja u klubu i iskreno vole klub, a da prije svega imaju tu mogucnost, da ce se javiti kako bi klub dobio podrsku i od ove virtuelne zajednice. U slucaju da ne bude dovoljno zainteresovanih onda cu i to objaviti kao neuspjeh, ali vjerujem da ce biti ucesnika, jer ne bi ljudi godinama bili tu da ne vole klub. Bujrum, javite se ponovo ovdje na forumu kao zainteresovani i meni na pm!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 okt 2021, 13:16

Evo prvi se javljam
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 18 okt 2021, 13:55

Prijava.

Sto se tice uplate svejedno je. Moze odmah sve, a moze i u ratama.
Pravda za flash-a!!!

Zelten
Postovi: 224
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:30
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zelten » 18 okt 2021, 13:59

3. Prijava

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 okt 2021, 14:01

Da spomenemo i ovo, pa onda opet nastavite sa prijavama :mrgreen:



Izgleda je reorganizacija omladinskih kategorija urodila plodom.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 18 okt 2021, 14:03

Samo mi macak_, Zelten, a i ostali ubuduce pored potvrde na forumu potvrdite i na pm da vas imam tamo, a onda vam se svima javim 1.11. kad vidim ko je sve uzeo ucesce da vam javim detalje. Hvala!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
samocelik
Postovi: 6035
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 18 okt 2021, 14:41

@Steelman zatefteri i mene tamo. Poslao sam ti ja već PP ali nešto mi ne prolazi. Tako da računaš i mene. Mišljenja sam da minimalno 12 nas treba biti po 100 KM i odmah si ispunio kotu. Ako se preleti koja marka dobro i jeste.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 18 okt 2021, 14:48

Samocelik prosla ti je poruka, zauzeo si pol poziciju.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

dinodino2019
Postovi: 2446
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 18 okt 2021, 14:55

Samo ova slika Negreda s dresom Čelika je ogromna reklama za klub, svaka čast našem Zeničaninu koji je ovo uradio, kad bi svako od nas na ovakav ili sličan način pomagali klub gdje bi nam kraj bio
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada


CeZenicaLik
Postovi: 38
Pridružen/a: 13 okt 2020, 19:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la CeZenicaLik » 18 okt 2021, 15:12

opet ne kontam kako uplatiti :D

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.