NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv NK Tomislav?

Anketa traje do: 20 apr 2024, 12:00.

Pobjeda
4
33%
Neriješeno
3
25%
Poraza
5
42%
 
Ukupno glasova: 12

Avatar
redbull93
Postovi: 14403
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 23 nov 2021, 16:47

Bandit88 je napisao/la:
23 nov 2021, 15:49

Šta ćemo mi koji nismo na Instagramu. :hmmmmm: Uprava napolje :D
Pratite oglasnu plocu :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Cod
Postovi: 372
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 24 nov 2021, 17:07

Razumije li se ko u ovu presudu povodom prekida utakmice,jel moguće da se registruje 0:3,a ostale kazne po okončanju postupka? Ja se sjećam jedne utakmice Celik-Sarajevo,kad je sudiju neko pogodio upaljačem,ta se utakmica ponovila..

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11702
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 nov 2021, 17:09

Jasmin Memisevic...
Celik!3,2,2.

Avatar
phillies
Postovi: 2616
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 24 nov 2021, 17:34

Cod je napisao/la:
24 nov 2021, 17:07
Razumije li se ko u ovu presudu povodom prekida utakmice,jel moguće da se registruje 0:3,a ostale kazne po okončanju postupka? Ja se sjećam jedne utakmice Celik-Sarajevo,kad je sudiju neko pogodio upaljačem,ta se utakmica ponovila..
Moguce je. Takmicarska komisija donosi odluku o registraciji meca (ako je prekinut, kad je prekinut, razlozi zbog kojih je prekinut te na osnovu toga donose odluku o registrovanju rezultata). Disciplinska komisija donosi dodatne kazne za prekid i "losu organizaciju susreta". Nakon onog sto se desilo, ovo je sasvim ocekivano i samo ide na mlin dusmanima Celika, kojih ima itekako (pocev gorespomenutog "Komesara za takmicenje").

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 24 nov 2021, 17:39

Cod je napisao/la:
24 nov 2021, 17:07
Razumije li se ko u ovu presudu povodom prekida utakmice,jel moguće da se registruje 0:3,a ostale kazne po okončanju postupka? Ja se sjećam jedne utakmice Celik-Sarajevo,kad je sudiju neko pogodio upaljačem,ta se utakmica ponovila..
Nema tu priče, ovo jasno i čisto 0:3 a ta utakmica koju spominješ se ponovila jer je, kako me sjećanje služi, Sarajevo insistiralo da se ponovi, a prvobitna odluka Komisije je bila isto 0:3.

dinodino2019
Postovi: 2436
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 24 nov 2021, 17:45

limvolikce1945 je napisao/la:
24 nov 2021, 17:39
Cod je napisao/la:
24 nov 2021, 17:07
Razumije li se ko u ovu presudu povodom prekida utakmice,jel moguće da se registruje 0:3,a ostale kazne po okončanju postupka? Ja se sjećam jedne utakmice Celik-Sarajevo,kad je sudiju neko pogodio upaljačem,ta se utakmica ponovila..
Nema tu priče, ovo jasno i čisto 0:3 a ta utakmica koju spominješ se ponovila jer je, kako me sjećanje služi, Sarajevo insistiralo da se ponovi, a prvobitna odluka Komisije je bila isto 0:3.
Majstore svajo udaranje sudije je prekid i 0:3
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Cod
Postovi: 372
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 24 nov 2021, 17:51

Ma bit će kako će biti,idemo dalje. Maloprije sam ponovo gledao klip ulaska navijača na teren,fascinantno je kako igrači Bosne izlaze sa terena kao da su godinama vježbali ovakve situacije. Ovo pokazuje koliko smo truhlo društvo. Izadi muški odigraj pa ako si bolji pobijedi....

Avatar
phillies
Postovi: 2616
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 24 nov 2021, 17:55

limvolikce1945 je napisao/la:
24 nov 2021, 17:39
Cod je napisao/la:
24 nov 2021, 17:07
Razumije li se ko u ovu presudu povodom prekida utakmice,jel moguće da se registruje 0:3,a ostale kazne po okončanju postupka? Ja se sjećam jedne utakmice Celik-Sarajevo,kad je sudiju neko pogodio upaljačem,ta se utakmica ponovila..
Nema tu priče, ovo jasno i čisto 0:3 a ta utakmica koju spominješ se ponovila jer je, kako me sjećanje služi, Sarajevo insistiralo da se ponovi, a prvobitna odluka Komisije je bila isto 0:3.
Jes' qrac insistiralo..vec su tad Islamovic i ekipa kumili Granova da Sarajevo da blagoslov da se utakmica ponovi (vjerovatno da ne bi Disciplinska suspendovala stadion). Tad je placen voz Hordama koliko se sjecam, i dzaba ulaz.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 nov 2021, 18:10

Realno 0-3 i nema se tu sta bunit crno na bijelo uletilo 30 ljudi u stadion i to je to,prvo krivit treba Robijase pa tek sudiju i zadnje igrace Bosne.Trebalo je malo mozgom razmiljat prije ulijetanja u teren da ces samo nastetit klubu sa tim.Ovamo trazis sponzore,12 igrac,vjerni navijac.molis igrace na reprogram dugovanja i onda novac sad preusmjerit u savez za kazne.
Naravvno niko nije budala sponzorirat a ti da prekidas utakmice i placas kazne .Treba malo ramislajt puno vise jer sad je nas Celik i mi placamo sve kazne
Ne mogu navijaci djelit pravdu na terenu i nema tu nikakvog opravdanja,vidite sta je Velez uradio sad ured u zoni ispadanja suspenzija i oduzeti bodovil.
Ona prekinuta utakmica i ono je trabalo bit 0-3 za Sarajevo,sta je billo ko je urgiro da se ponovi ne znam,znam samo kad smo ponovili da je bilo 1-3 nakon golA Japaura i da nikad nije bio puniji sjever gostujucih navijaca i jedan od najboljih utakmica i ambijenta nakon rata i da je ulaznica bila 1KM

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 24 nov 2021, 18:12

phillies je napisao/la:
24 nov 2021, 17:55
limvolikce1945 je napisao/la:
24 nov 2021, 17:39
Cod je napisao/la:
24 nov 2021, 17:07
Razumije li se ko u ovu presudu povodom prekida utakmice,jel moguće da se registruje 0:3,a ostale kazne po okončanju postupka? Ja se sjećam jedne utakmice Celik-Sarajevo,kad je sudiju neko pogodio upaljačem,ta se utakmica ponovila..
Nema tu priče, ovo jasno i čisto 0:3 a ta utakmica koju spominješ se ponovila jer je, kako me sjećanje služi, Sarajevo insistiralo da se ponovi, a prvobitna odluka Komisije je bila isto 0:3.
Jes' qrac insistiralo..vec su tad Islamovic i ekipa kumili Granova da Sarajevo da blagoslov da se utakmica ponovi (vjerovatno da ne bi Disciplinska suspendovala stadion). Tad je placen voz Hordama koliko se sjecam, i dzaba ulaz.
Pa dobro, to i ja kažem, Sarajevo je insistiralo (ili kako ti kažeš dalo blagoslov), a razlozi koji si naveo su tačni, jedino se tom linijom i mogla ponoviti utakmica + ta ponovljena tekma je opet završila 1:3, a izbjegla se suspenzija stadiona.

Cod
Postovi: 372
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 24 nov 2021, 18:21

Ma ne opravdavam ulazak,naravno da će biti posljedica gled ovoga događaja. Trebamo izvući pouku i nastaviti dalje.

dinodino2019
Postovi: 2436
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 24 nov 2021, 18:43

Pouka je nema vise ulaska u teren, a ako sta hoces objasnjavat sudijama imas vrijeme prije ili poslije utakmice
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

zamorano
Postovi: 1352
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 24 nov 2021, 18:43

Čelik- Sarajevo 1-3 je ponovljena tekma,a u prvoj tekmi pri rezultatu 1-0 za Čelik sudija je pogodjen tako valjda treba da bude! I ovdje vodiš 1-0 i praviš prekid i to tako valjda treba da bude! 0-3 očekivano i opravdano,ako bude i novčane kazne nek plate ovi što su u teren utrčali kad se znaju organizovat za ulet nek se organizuju i za platit bilo bi fer prema klubu! Šta su trebali igrači Bosne čekat da ih ovi šutaju i pljuju,normalno da če pobječ s terena!
::::SAMO ČELIK::::

Morientes01
Postovi: 1
Pridružen/a: 19 nov 2021, 13:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Morientes01 » 24 nov 2021, 19:10

BatistutA19 je napisao/la:
24 nov 2021, 18:10
Realno 0-3 i nema se tu sta bunit crno na bijelo uletilo 30 ljudi u stadion i to je to,prvo krivit treba Robijase pa tek sudiju i zadnje igrace Bosne.Trebalo je malo mozgom razmiljat prije ulijetanja u teren da ces samo nastetit klubu sa tim.Ovamo trazis sponzore,12 igrac,vjerni navijac.molis igrace na reprogram dugovanja i onda novac sad preusmjerit u savez za kazne.
Naravvno niko nije budala sponzorirat a ti da prekidas utakmice i placas kazne .Treba malo ramislajt puno vise jer sad je nas Celik i mi placamo sve kazne
Ne mogu navijaci djelit pravdu na terenu i nema tu nikakvog opravdanja,vidite sta je Velez uradio sad ured u zoni ispadanja suspenzija i oduzeti bodovil.
Ona prekinuta utakmica i ono je trabalo bit 0-3 za Sarajevo,sta je billo ko je urgiro da se ponovi ne znam,znam samo kad smo ponovili da je bilo 1-3 nakon golA Japaura i da nikad nije bio puniji sjever gostujucih navijaca i jedan od najboljih utakmica i ambijenta nakon rata i da je ulaznica bila 1KM
Kojih 30 ljudi, 6 - 7 ljudi se našlo u terenu i izašlo odmah nakon reakcije igrača... I zašto se ne bi bunili?? Postoje preduvjeti i za proglašenje službenog rezultata 0 3 u korist protivnika, a ako se uzme u obzir da je posljedici uzlijetanja isključivi uzrok diskutabilno suđenje, a ne propust na strani Čelika kao učesnika i organizatora onda i današnje saopstenje i zahtjevi kluba u prilogu istog imaju smisla. 10 od 15. kola gledamo lakrdiju u pogledu odluka sudija , bilo je samo pitanje dana kada će se ovako nešto desiti.
Upravu si, nisu navijači ti koji dijele pravdu na terenu ali jesu sigurno podrška klubu i ljudima u klubu u svakom smislu. Sljedeći put će razmisliti Bekrić i slični kako će suditi i hoce li se prodavati obraz za sitnis, a i njihovi " nalogodavci ".

Avatar
redbull93
Postovi: 14403
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 24 nov 2021, 20:13

0:3 je i nema se tu sta pricati, najvise iz razloga sto je udaren pomocni sudija. Da nije mozda niko udaren, pa hajde i nastaviti utakmicu, ovako nemas sta pricati. Bitno je nauciti lekciju, pa onda nismo puno ni izgubili, a ako lekciju nismo naucili, yebaji ga, posrat ce se na sve ovo do sad.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aqarius » 24 nov 2021, 21:27

Cod je napisao/la:
24 nov 2021, 17:07
Razumije li se ko u ovu presudu povodom prekida utakmice,jel moguće da se registruje 0:3,a ostale kazne po okončanju postupka? Ja se sjećam jedne utakmice Celik-Sarajevo,kad je sudiju neko pogodio upaljačem,ta se utakmica ponovila..
A hebo te, gdje me podsjeti.. bio na istoku... nikad nisam doživio punije bilino.. Amir Japaur
dao gol za 1-0..neko opali sudiju.. ponovljena tekma i pušimo... bio mlad i lud sada haman dido.. ali iskreno te se tekme registruju 0-3..

Cod
Postovi: 372
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 24 nov 2021, 23:27

Haha,tad sam i ja bio mlad,lud. Po meni bilo je Bilino punije Celik-Zeljo kad je stradao onaj navijač Želje od policije,kad su ih sprovodili na Kamberovice.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 nov 2021, 23:48

Morientes01 je napisao/la:
24 nov 2021, 19:10
BatistutA19 je napisao/la:
24 nov 2021, 18:10
Realno 0-3 i nema se tu sta bunit crno na bijelo uletilo 30 ljudi u stadion i to je to,prvo krivit treba Robijase pa tek sudiju i zadnje igrace Bosne.Trebalo je malo mozgom razmiljat prije ulijetanja u teren da ces samo nastetit klubu sa tim.Ovamo trazis sponzore,12 igrac,vjerni navijac.molis igrace na reprogram dugovanja i onda novac sad preusmjerit u savez za kazne.
Naravvno niko nije budala sponzorirat a ti da prekidas utakmice i placas kazne .Treba malo ramislajt puno vise jer sad je nas Celik i mi placamo sve kazne
Ne mogu navijaci djelit pravdu na terenu i nema tu nikakvog opravdanja,vidite sta je Velez uradio sad ured u zoni ispadanja suspenzija i oduzeti bodovil.
Ona prekinuta utakmica i ono je trabalo bit 0-3 za Sarajevo,sta je billo ko je urgiro da se ponovi ne znam,znam samo kad smo ponovili da je bilo 1-3 nakon golA Japaura i da nikad nije bio puniji sjever gostujucih navijaca i jedan od najboljih utakmica i ambijenta nakon rata i da je ulaznica bila 1KM
Kojih 30 ljudi, 6 - 7 ljudi se našlo u terenu i izašlo odmah nakon reakcije igrača... I zašto se ne bi bunili?? Postoje preduvjeti i za proglašenje službenog rezultata 0 3 u korist protivnika, a ako se uzme u obzir da je posljedici uzlijetanja isključivi uzrok diskutabilno suđenje, a ne propust na strani Čelika kao učesnika i organizatora onda i današnje saopstenje i zahtjevi kluba u prilogu istog imaju smisla. 10 od 15. kola gledamo lakrdiju u pogledu odluka sudija , bilo je samo pitanje dana kada će se ovako nešto desiti.
Upravu si, nisu navijači ti koji dijele pravdu na terenu ali jesu sigurno podrška klubu i ljudima u klubu u svakom smislu. Sljedeći put će razmisliti Bekrić i slični kako će suditi i hoce li se prodavati obraz za sitnis, a i njihovi " nalogodavci ".
Dobro to sam reko 30 vise onako al ne bi reko ni 6 ljudi da je uslo puno vise al to je nebitno.
Svako ba ulijetanje i prekid tekme tj napad na nekog je kraj 0-3 a sad je bio napad na sudiju .Slazem se da je kriv i penal smijesan al ti ne mozes uci i napast sudiju i imalo da se kontalo 1-0 vodis i imas 30 minuta do kraja i pobijedili bi garant .Vidis sta je Velez uradio sebi sad zbog tog ulijetanja i prekida.
Moras se ti pravnim putem borit a ne ovako i na kraju krajeva Celik mora imat kvalitet dat 3 gola pa nek svira penale i crvene al celik nema taj kvalitet jos i treba priznat da nije kod svakog kiksa Celika kriv neko drugo a nisu igraci .
Ovo nek nam je pouka i sad sto si skupio od sponzora daj savezu plati kaznu a da ne pricamo o domacim neprijateljima koji jedva cekaju da kazu kome dat pare narkomanima huliganima koji ulecu ko indijanci ganjaju sudiju po terenu i znas sve to da jedva cekaju .Opravdanja nema ,samo pouka se mora izvuc i nikad vise

Avatar
Celicni
Postovi: 1611
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 25 nov 2021, 02:18

Zna li neko sta je sad sa novce od poslovnih prostora, da li ce uplatiti i kada ili se ceka sud ?

Avatar
laudrop
Postovi: 1335
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 25 nov 2021, 09:50

Sretan dan državnosti svima koji se tako osjećaju :D
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.