12. igrač

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

12. igrač

Post Postao/la Pasha » 18 okt 2021, 17:29

Tema za nas koji smo spremni pomoći klubu kroz akciju 12. igrač. A i za ostale koji će čitati 😀

1.Steelman
2.samocelik,
3.macak_,
4.redbull93,
5.Pasha
6. zelten
7.Code
8.philies
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Pasha » 18 okt 2021, 17:32

Dakle, ako sam dobro uplatio.

Steelman kao glavni i odgovorni, onda samocelik, macak_, redbull93, zelten i moja malenkost. Ako sam koga zaboravio, halalite mi...

Za sad nas ima za "vjernog navijača"
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 18 okt 2021, 17:36

Toliko je zasad uzelo ucesce za ovu akciju, a evo budemo vidjeli do 1.11. ko zeli jos i onda vas kontaktiram.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
phillies
Postovi: 2593
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la phillies » 18 okt 2021, 18:14

Tu sam i ja, a cini mi se i clan "Code"

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Pasha » 18 okt 2021, 18:17

Pa trebate se onda javiti Steelmanu u pp, da se dogovorite detalje.

Hajmo momci, bar 1200 KM. Možemo mi to...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

macak_
Postovi: 910
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la macak_ » 18 okt 2021, 18:53

Pasha, da i tebi malo posla dam :)

Mozes li u prvom postu ubaciti ko se prijavio, pa samo da nadopunjujemo tu listu. Bice lakse pratiti.

1.Steelman
2.samocelik,
3.macak_,
4.redbull93,
5.Pasha
6.Code
7.philies
Pravda za flash-a!!!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Pasha » 18 okt 2021, 19:04

Et sa tim, da Steelman treba potvrditi zadnju dvojicu...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
redbull93
Postovi: 14294
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la redbull93 » 18 okt 2021, 19:06

Evo vec nas 7, ja vjerujem da cemo se moci skupiti.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 18 okt 2021, 19:39

Zelten kao novi clan foruma se takodjer prijavio.

1.11. cu potvrditi sa svima. Sto se vise forumasa prijavi da ima mogucnost uzeti ucesce sa 100 KM, to bolje za klub. Ako nas bude vise od 12 to znaci da ce donacija biti veca od 1200 KM. U slucaju da bude manje od 12 ucesnika onda ce rata biti nesto veca od 100 KM. U slucaju da neko opet izradi svi ostali ucesnici ce zajedno pokriti taj dio osim ako iznos vec tad ne prelazi 1200 KM. Objava za 12. igrac ce biti dogovorena s klubom tek kad svi uplatimo rate.

Imamo dvije sedmice da skupimo sto veci broj ucesnika koji imaju mogucnost dati svoj doprinos. Necemo se ogranicavati sa 12 ucesnika tako da svima bujrum!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
laudrop
Postovi: 1290
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la laudrop » 18 okt 2021, 19:47

Prijavljujem se ali da svaki mjesec izdvajam po 10 KM, što je na godišnjem nivou 12-og igrača 120,00 KM.
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 18 okt 2021, 20:24

Steelman je napisao/la:
18 okt 2021, 13:12
PRAVILA - Vidjet cemo do 1.11. koliko je zainteresovanih, potvrdite na forumu svoju zainteresovanost, a onda se javite meni na pm. Sve cu vas voditi pod nickovima sa ovog foruma i pravilo ce biti da kad odredimo ratu platite odjednom po mogucnosti direktno klubu, jer ne da mi se da vam brojim koliko ste rata uplatili, bar cu se toga rijesiti u startu. Ocekujte da ce rata biti oko 100 KM, manje - vise, zavisi od broja ucesnika. Meni niko nece nista uplacivati, ali cete mi morati potvrditi svoju uplatu kako bih mogao provjeriti u klubu da li im je uplaceno. Vodit cemo ovu ekipu pod sifrom Forumaši. Cilj je da skupimo minimalno 1200 KM, a ako bude vise zainteresovanih onda cemo gledati da i vise doniramo klubu. Kad zavrsimo uplate s klubom, ovdje cu transparentno objaviti koliko je forumasa ucestvovalo, kolika je rata bila i koliko se klubu doniralo. Prema tome, i dalje ce sve biti anonimno, a u interesu kluba.
Laudrop postujem to sto zelis ucesce, ali u ovom slucaju svi ce morati dati ratu odjednom. Mozda jest nezgodno za tebe i za jos nekog, ali posto sam uzeo na sebe onda sam i postavio uslov, jer nemam namjeru pratiti svakom da li ste svaki mjesec uplatili neku ratu u narednih godinu dana. Ovo je blitz krieg, skupimo se, odradimo i gotovo za narednih 12 mjeseci. Postoje opcije ako zelis pomoci i u ovom slucaju, a da eventualno nemas, pa npr. posudis od nekog komplet cifru rate koja bude, pa njemu vracas mjesecno otprilike po cenera. Govorim samo u slucaju velike zelje, da ako slucajno nisi u mogucnosti odjednom onda uvijek postoji naci nacin prilagodjavanja. Odredit cemo kolika je rata kad vidimo koliko je ucesnika i onda krecu uplate. Vidi ako se mozes tome prilagoditi odlicno, ako ne, a da i dalje imas zelju za ucescem onda te mozemo povezati s nekom od drugih ekipa koje vec ucestvuju u toj akciji kako bi putem njihovog ucesca dao svoj doprinos.

Nadam se da su i ostali procitali ovaj dio koji sam prethodno spomenuo da ne bi doslo do nesporazuma.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Cod
Postovi: 346
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Cod » 19 okt 2021, 10:27

Tebi brate svaka čast što si se prihvatio ovog da riješimo to u vezi 12og igrača,ali mislim da nije ok da odbijemo ovog momka što je odlučio davati po 10KM ili možda mene što ću dati 2X50KM za 2 mjeseca. Moj je prijedlog da se i to uvrsti,pa ako kroz godinu dana neko ne ispuni to da mi skupimo i namirimo to. Mislim da ovde imamo svi časne namjere ali sa različitim mogucnostima.

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 19 okt 2021, 11:19

Cod u pravu si, ne zelim da ga odbijemo i zato sam spomenuo alternative. Sva poenta je da se doprinese za klub i svakako ne zelim da klub ima neiskoristenog pojedinca koji je spreman pomoci, pa sam zbog tog spomenuo da mozemo vidjeti da ga ubacimo s nekom drugom ekipom ako postoji zelja s njegove strane.

Medjutim, nemam fore da provjeravam nekog za 12 rata i priznajem da tu za ovu situaciju fali fleksibilnosti, jer ne zelim da zbog nekih drugih svojih stvari i eventualno neke nepaznje na akciju negdje kasnije zapne. Stvar odgovornosti da to prodje glatko i cim prije. Cod tebe u dvije rate do kraja godine mogu prihvatiti. Nazalost, razumijem da svako ima razlicite mogucnosti i da bi mnogi vise pomagali klubu da imaju bolje mogucnosti, ali tako se poklopilo da ne mogu nikog provjeravati nakon odredjenog nesto duzeg perioda posebno sto vodim svakog pod nickom da zaobidjemo sve ostale detalje i onda ako je vec tako ljudi mogu u jednom trenutku prestati biti aktivni zbog opravdanih i neopravdanih razloga, a nemam vremena da jos nekog trazim da bi uletio svoj dio. Nadam se da to mozete razumjeti, jer uzeo sam na sebe da ne bi vasa iskrena zelja za doprinosom klubu pala u vodu, a ne sto licno zelim. Ako sam se prilagodio situaciji zato sto je neko morao uzeti na sebe onda pokusajte i vi malo, pa da izvedemo to u interesu kluba.

Bitno je da za ovu sezonu odradimo da forum da svoj doprinos, a onda sljedece godine se moze to drugacije organizovati, da bude fleksibilnije, pa cak i veca cifra, a onda moze to neko preuzeti na sebe ko ce imati fore da to sve fino organizuje.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Cod
Postovi: 346
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Cod » 19 okt 2021, 12:08

Ma sve je OK,ja samo ne bih volio da nečija dobra volja ostane ne realizirana,jer dosta ljudi ovim donacijama odvaja od usta,barem ovi-mi u BiH. Razumijem i tebe jer ti navedes klubu donaciju 12i igrač,a ne bude pola.

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 19 okt 2021, 12:21

Uglavnom, bitno da bude sto vise spremnih forumasa podrzati akciju. Imamo nesto vise od 10 dana, pa ocekujemo jos prijava!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Pasha » 19 okt 2021, 13:58

Ima raznih mogućnosti kako ući u ovu priču. Imate par prijatelja/poznanika koji bi možda htjeli na neki način da učestvuju. Skupite 100 KM, jedan koji je ovdje na forumu da svoj nick i odnese novac u klub.

Ovo je naravno neki brzinski prijedlog.

Ako baš ima neka jaka volja, iznađe se rješenje...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 19 okt 2021, 18:25

Prelistao sam malo stranice i kad se spomenula ideja da se okupi ekipa i odradi ovu akciju, pored vec navedenih, svoju spremnost su jos izrazili:

- limvolikce1945
- tareizo
- Celicni
- sehic96
- RZ88Adnan
- firefirefirely
- Marsal
- samoposteno
- Jon Snow

Zamolio bih navedene samo da se opet izjasne, pa ili da potvrde ili da kazu da ipak ne mogu. Medjutim, samo da se zna na cemu smo.

Kad vidimo koliko nas ukupno ima onda za ove koji trenutno nisu u mogucnosti skupiti komplet cifru rate cemo ostaviti mogucnost da poguraju iz jedne rate onoliko koliko mogu tako da ljudi ipak doprinesu u sklopu ove akcije. U tom slucaju i laudropa racunam ako bude htio na taj nacin.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
redbull93
Postovi: 14294
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la redbull93 » 19 okt 2021, 18:47

limvolikce1945 je napisao/la:
19 okt 2021, 18:25
tareizo je napisao/la:
19 okt 2021, 18:25
Celicni je napisao/la:
19 okt 2021, 18:25
sehic96 je napisao/la:
19 okt 2021, 18:25
RZ88Adnan je napisao/la:
19 okt 2021, 18:25
firefirefirely je napisao/la:
19 okt 2021, 18:25
Marsal je napisao/la:
19 okt 2021, 18:25
samoposteno je napisao/la:
19 okt 2021, 18:25
JonSnow je napisao/la:
19 okt 2021, 18:25
Evo nek vide i ovako :D

Ima nas masala, tako da pojedini i ne moraju uplatiti po 100km. Mozemo se organizovati i na vise nacina, tako da svi mogu ucestvovati. Samo mislim da je bolje da uplatimo svi odjednom, koliko ko moze, kad bi nas vise ovako bilo, ne moraju svi ni po 100KM, moze se to i manje. Ubjedjen sam da cemo i prebaciti ovu cifru od 1200KM

Naravno ko trenutno nije u situaciji, nikakav problem. Ja vjerujem da smo svi vec do sada dali svoj doprinos.

Javite se steelmanu :bih:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 19 okt 2021, 19:11

Sa svakim posebno cu dogovoriti za uplatu. Bice 2 vrste uplata - oni koji ce uplacivati dogovorenu ratu i oni koji ce uplatiti u sklopu jedne rate koliko mogu u slucaju da ne mogu komplet ratu. Samo oni koji se dosad nisu javili na pm, javite mi se da vas imam tamo i da znam sa sigurnoscu.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la RZ88Adnan » 19 okt 2021, 19:18

Ja sam tek vidio temu i slabo sam aktivan zbog obaveza i posla,računajte na mene.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: dinodino2019, sagitarius i 10 gostiju.