12. igrač

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 10 nov 2021, 21:28

Potvrdjujem svoju uplatu.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la redbull93 » 10 nov 2021, 21:33

Ostalo jos pasha koji je rekao ovo dana da ce uplatiti, samocelik i cod sa jos jednom uplatom od 50km. Sta reci nego svaka cast momci, ponosno se mozemo pohvaliti da smo prvi na forumu organizovano pomogli svome klubu. Za primjer drugima! Cak sta vise uduplali smo pocetnu cifru.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la tareizo » 11 nov 2021, 17:46

aymo sledeci korak ,svako po 5 - 10 ili vise donatorski ,kako je ko momentalno s lovom ,slazetel se
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Pasha » 11 nov 2021, 17:57

redbull93 je napisao/la:
10 nov 2021, 21:33
Ostalo jos pasha koji je rekao ovo dana da ce uplatiti, samocelik i cod sa jos jednom uplatom od 50km. Sta reci nego svaka cast momci, ponosno se mozemo pohvaliti da smo prvi na forumu organizovano pomogli svome klubu. Za primjer drugima! Cak sta vise uduplali smo pocetnu cifru.
Pasha nije sporan i to Steelman zna. Ako Bog da da ja sutra stignem u Zenicu, ide uplata od 200, a vjerovatno ću dodati i još centra, da definitivno pređemo 2400 KM...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
samocelik
Postovi: 5948
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la samocelik » 11 nov 2021, 18:08

Uskoro ću i ja pristupiti svom dijelu uplate. Tu sam za Čelik.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 11 nov 2021, 18:46

Steelman je napisao/la:
01 nov 2021, 12:22
1. Redbull93 - 100 KM
2. macak_ - 100 KM
3. Zelten - 100 KM
4. samocelik - 100 KM
5. Pasha - 205 KM
6. limvolikce1945 - 100 KM
7. Cod - 100 KM
8. sehic96 - 100 KM
9. samoposteno - 100 KM
10. tareizo - 195 KM
11. RZ88Adnan - 100 KM
12. phillies - 100 KM
13. Keno Rob - 100 KM
14. rz88 - 100 KM
15. Jameson - 100 KM
16. DdIiNnOo - 100 KM
17. Marsal - 100 KM
18. Steelman - 105 KM
19. Truhlo - 100 KM
20. JonSnow - 100 KM
21. Lawer_88 - 100 KM
22. aeroms33 - 100 KM
Tu su izvrsene uplate i niko nije sporan. Cod, Pasha i samocelik ce izvrsiti uplatu najdalje do pocetka sljedeceg mjeseca i bice tacno 2400 KM. Respekt svima i da sljedece godine bude jos vise ucesnika i jos veca cifra za jedan jedini likČe!
Zadnja izmjena: Steelman, dana/u 13 dec 2021, 21:28, ukupno mijenjano 4 puta.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Pasha » 11 nov 2021, 18:59

Znači ti si uplatio 105 KM. Ako sam dobro izračunao, 51 € je nešto manje od 100 KM, pa ću ja onda da uplatim 205 KM, da tu razliku popunimo...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 11 nov 2021, 19:15

Pasha je napisao/la:
11 nov 2021, 18:59
Znači ti si uplatio 105 KM. Ako sam dobro izračunao, 51 € je nešto manje od 100 KM, pa ću ja onda da uplatim 205 KM, da tu razliku popunimo...
Monri ih pokrao za tu razliku! :D Bitno da bude 2400 KM i da ova akcija forumasa posluzi kao primjer da se i ubuduce mogu organizovati neke stvari i dati konkretan doprinos klubu. Nije stvar love koliko toga da se pokaze kao primjer da se moze kad se hoce! Bitno je da klub koristi svaki prostor gdje god moze i da pokrije cijeli grad, sve kvartove, pa i virtuelnu mrezu, a zatim i zenicki bazen kako sponzorima, tako i podrskom navijaca i simpatizera. Tako to ide ako se zeli iskoristiti potencijal kluba u marketinskom smislu, pa ako je ovako u teskim okolnostima, treba zamisliti kako bi to sve islo da okolnosti idu na ruku.

Bitno je da svi osjecaju tu pricu kao svoju i podrze klub kako bi jedna lijepa prica prerasla u veliku i kako bi se ostvario zenicki san!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Truhlo
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Truhlo » 11 nov 2021, 19:29

Steelman je napisao/la:
11 nov 2021, 19:15
Pasha je napisao/la:
11 nov 2021, 18:59
Znači ti si uplatio 105 KM. Ako sam dobro izračunao, 51 € je nešto manje od 100 KM, pa ću ja onda da uplatim 205 KM, da tu razliku popunimo...
Monri ih pokrao za tu razliku! :D Bitno da bude 2400 KM i da ova akcija forumasa posluzi kao primjer da se i ubuduce mogu organizovati neke stvari i dati konkretan doprinos klubu. Nije stvar love koliko toga da se pokaze kao primjer da se moze kad se hoce! Bitno je da klub koristi svaki prostor gdje god moze i da pokrije cijeli grad, sve kvartove, pa i virtuelnu mrezu, a zatim i zenicki bazen kako sponzorima, tako i podrskom navijaca i simpatizera. Tako to ide ako se zeli iskoristiti potencijal kluba u marketinskom smislu, pa ako je ovako u teskim okolnostima, treba zamisliti kako bi to sve islo da okolnosti idu na ruku.

Bitno je da svi osjecaju tu pricu kao svoju i podrze klub kako bi jedna lijepa prica prerasla u veliku i kako bi se ostvario zenicki san!
Hvala steelman sto si preuzeo ovo na sebe i izgurao do kraja, mislio sam da ce ostati na ideji samo, ali svaka cast svima na doprinosu.

Nego jedna stvar koja mi pada na pamet, jeste da ce obnova clanstva krenuti u januaru, pa posto si vec slicnu pricu odradio sa klubom u vezi ovih placanja online karticom, bilo bi dobro kada bi mogao skrenuti paznju klubu da i za clanstvo uvedu slican proces online placanja kao ovo za 12ti igrac ili donatorske karte. Mislim da bi mogli dobiti jos par desetina ljudi ako bi se mogli tako uclaniti, ili obnoviti clanstvo. Bilo bi beton i hajp kad bi nas 200, 300 vec obnovili clanstvo u januaru, pa mozda se jos raje nakaci pa prekucamo i tu kategoriju.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la samoposteno » 11 nov 2021, 19:39

Truhlo je napisao/la:
11 nov 2021, 19:29
Steelman je napisao/la:
11 nov 2021, 19:15
Pasha je napisao/la:
11 nov 2021, 18:59
Znači ti si uplatio 105 KM. Ako sam dobro izračunao, 51 € je nešto manje od 100 KM, pa ću ja onda da uplatim 205 KM, da tu razliku popunimo...
Monri ih pokrao za tu razliku! :D Bitno da bude 2400 KM i da ova akcija forumasa posluzi kao primjer da se i ubuduce mogu organizovati neke stvari i dati konkretan doprinos klubu. Nije stvar love koliko toga da se pokaze kao primjer da se moze kad se hoce! Bitno je da klub koristi svaki prostor gdje god moze i da pokrije cijeli grad, sve kvartove, pa i virtuelnu mrezu, a zatim i zenicki bazen kako sponzorima, tako i podrskom navijaca i simpatizera. Tako to ide ako se zeli iskoristiti potencijal kluba u marketinskom smislu, pa ako je ovako u teskim okolnostima, treba zamisliti kako bi to sve islo da okolnosti idu na ruku.

Bitno je da svi osjecaju tu pricu kao svoju i podrze klub kako bi jedna lijepa prica prerasla u veliku i kako bi se ostvario zenicki san!
Hvala steelman sto si preuzeo ovo na sebe i izgurao do kraja, mislio sam da ce ostati na ideji samo, ali svaka cast svima na doprinosu.

Nego jedna stvar koja mi pada na pamet, jeste da ce obnova clanstva krenuti u januaru, pa posto si vec slicnu pricu odradio sa klubom u vezi ovih placanja online karticom, bilo bi dobro kada bi mogao skrenuti paznju klubu da i za clanstvo uvedu slican proces online placanja kao ovo za 12ti igrac ili donatorske karte. Mislim da bi mogli dobiti jos par desetina ljudi ako bi se mogli tako uclaniti, ili obnoviti clanstvo. Bilo bi beton i hajp kad bi nas 200, 300 vec obnovili clanstvo u januaru, pa mozda se jos raje nakaci pa prekucamo i tu kategoriju.
Dobra ideja :thumbup: jer ovako svi vecinom cekamo da odemo na odmor pa platimo a ovo bi bilo dosta lakse i vjerujem da bi povecali clanstvo

Avatar
Truhlo
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Truhlo » 11 nov 2021, 19:43

@samoposteno bas iz tog razloga bilo bi odlicno, a i ova akcija je pokazala da nas je dosta platilo karticom, ako ne vecina. Nisu to samo ljudi vani, dosta ih je bilo i u BiH u drigim gradovima.

Tako da @steelman idemo nova akcija, da bude brojka preko 300 vec u Januaru :opaopa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Cod
Postovi: 346
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Cod » 11 nov 2021, 20:13

Ja se izvinjavam što zbog mene malo kasni sve ovo,ali ja sam ponudio u svojim okvirima kako i koliko mogu. Ja sam također za svaki vid donacije.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Pasha » 11 nov 2021, 20:29

Nemaš se šta izvinjavati. Do kraja godine će biti uplaćeno i onda ide objava naše grupe sa tačnim iznosom koliko smo uplatili...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la redbull93 » 11 nov 2021, 21:21

Pasha je napisao/la:
11 nov 2021, 17:57
redbull93 je napisao/la:
10 nov 2021, 21:33
Ostalo jos pasha koji je rekao ovo dana da ce uplatiti, samocelik i cod sa jos jednom uplatom od 50km. Sta reci nego svaka cast momci, ponosno se mozemo pohvaliti da smo prvi na forumu organizovano pomogli svome klubu. Za primjer drugima! Cak sta vise uduplali smo pocetnu cifru.
Pasha nije sporan i to Steelman zna. Ako Bog da da ja sutra stignem u Zenicu, ide uplata od 200, a vjerovatno ću dodati i još centra, da definitivno pređemo 2400 KM...
Nisam ni mislio da je neko sporan, mozda sam se pogresno izrazio, nije mi namjera bila da ne daj Boze nekog prozivam. Meni je drago sto smo se mi uspjeli sa foruma skupiti i podrzati akciju, znaci ne laprdamo samo uprazno :mrgreen: , nego i konkretno smo kao neka virtualna zajednica dobrinijeli klubu.

Do godine jos jace i bolje, a do tada samo pravim i iskrenim prijedlozima uraditi na poboljsanju kluba. Bar sada to mozemo kada imamo prave ljude u klubu i nas glas i kritika se cuju.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la DdIiNnOo » 11 nov 2021, 22:13

Cod je napisao/la:
11 nov 2021, 20:13
Ja se izvinjavam što zbog mene malo kasni sve ovo,ali ja sam ponudio u svojim okvirima kako i koliko mogu. Ja sam također za svaki vid donacije.
Nosikiriki , ništa se ne kasni ;) Taktički i Zenički :salut:
Čelik do bagro

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la samoposteno » 11 nov 2021, 22:15

Cod je napisao/la:
11 nov 2021, 20:13
Ja se izvinjavam što zbog mene malo kasni sve ovo,ali ja sam ponudio u svojim okvirima kako i koliko mogu. Ja sam također za svaki vid donacije.
Nista ne kasni vazno je da sve ide klubu a kad ce objavit to je ne bitno

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 12 nov 2021, 01:04

Truhlo je napisao/la:
11 nov 2021, 19:43
@samoposteno bas iz tog razloga bilo bi odlicno, a i ova akcija je pokazala da nas je dosta platilo karticom, ako ne vecina. Nisu to samo ljudi vani, dosta ih je bilo i u BiH u drigim gradovima.

Tako da @steelman idemo nova akcija, da bude brojka preko 300 vec u Januaru :opaopa:
Spomenuo sam vec kome treba pa da vide da iskoriste ovaj sistem putem linka kao sto je sad iskoristen i za druge stvari, a ne samo za donatorske karte. Medjutim, vjerujem da gledaju kako da unaprijede sve sto mogu, ali treba razumjeti da sav napredak ide u sklopu kapaciteta i mogucnosti kluba. Neka guraju kako mogu i znaju pa na svima nama je da se prilagodimo. Doce to na svoje.

Hvala klubu sto je izasao u susret da se ova improvizacija iskoristi u njegovom interesu i zato sto je akcija pojednostavljena bila je u kratkom roku uspjesna. Ova akcija je samo kap u slapu svih dosadasnjih konkretnih djela od brojnih navijaca i simpatizera.

Najbitnije je da se doprinosi klubu i da se jos vise zagriju i ostali koji dosad nisu uzimali ucesce, a eventualno mogu, da se i oni aktiviraju i djeluju u interesu kluba. Kao pojedinci smo nebitni, ali kao crno-crvena zajednica svi zajedno na svoj nacin i u svojim mogucnostima smo vjetar u ledja klubu koji se dize iz pepela poput Feniksa!

Neka ta zajednica broji sto vise ljudi, navijaca i simpatizera koji konkretno djeluju, jer iz svega ovog Čelik je ono sto mora ostati i za buduce generacije! I to treba da je svima motiv da osjete da je bitno dati svoj doprinos, jer je svako ucinjeno djelo kamen u izgradnji tvrdjave od Bilinog polja! Mora biti sto vise tih stijena da klub u buducnosti puca od snage kao Blek Stena! Čelik je taj ideal jedne ljubavi grada za svoj klub! Na tronu iznad svega! Totalno zenički!

Budi clan! Kupi kartu, privjesak, sal, majicu! Ucestvuj u akcijama! Dovedi sponzora! Konkretno djeluj, ucini sta god mozes i to je nacin kako da pomognes nicijem drugom nego svom klubu! Iskreno osjeti u tom satisfakciju! To je ljubav za svoj jedini klub!

moSa likČe nicaZe!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 17 nov 2021, 10:59

Pasha uplatio 205 KM, a ovih 5 KM je da se pokrije razlika za ostale ucesnike, jer je Monri uzimao od ovih koji su placali putem linka nesto manje od 100 KM, pa cisto da bude sve uredno.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la redbull93 » 17 nov 2021, 11:37

Jesmo li uspjeli skupiti dupli iznos?
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Pasha » 17 nov 2021, 11:45

Za sada smo na 2250 KM, a kad svi uplate bit će to 2400 i koji fening/marka preko...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.