12. igrač

Moderatori/ce: insider,Pasha

tareizo
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la tareizo » 19 okt 2021, 19:18

ja sam za Stelmann imas pp
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Cod
Postovi: 372
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Cod » 19 okt 2021, 19:38

Ima nas eto već 15ak,super. Dobra je ideja i ova da ovi koji mogu po 10KM skupe kao jednu.

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 19 okt 2021, 20:01

Svi zainteresovani imaju se priliku prikljuciti do 1.11. tako da idemo jako! Sto je vise ucesnika, to bolje za klub!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la limvolikce1945 » 19 okt 2021, 20:20

Tu sam, naravno! Kako je krenulo, bit ćemo umjesto PAN-a na dresovima. :) Ali se bojim da kada bude trebalo uplatiti da će se malo smanjiti broj, ali želim da me razuvjerite svi! :) Šalu na stranu, fora je dobra i fazon je da nas se što više uključi na bilo koji način!

Mislim da je najjednostavnije uplatu vršiti preko neke xPay platforme, tipa KlikEr isl. Jednostavno se napravi nalog, mi kupujemo bonove na trafikama pošaljemo kod s kojim uplaćujemo na račun sumu koju smo odredili. Ovo je efikasno za ove koji će plaćati u ratama. Neko mjesečno digne novac s tog naloga i preda u klub, a ovdje napiše izvještaj ko je sve učestvovao i koliko.
To je naravno prijedlog, @Steelman vjerujem da ima i svoje ideje. Kako god, tu sam.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la samoposteno » 19 okt 2021, 20:39

Racunaj i mene

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la samoposteno » 19 okt 2021, 20:53

Naj laksa uplata je kao za donatorske karte ako mlze tako to je najbolje ukucas 50 donatorskih 100 km i nesto malo preko dadnes...sad da li je moguce tako ne znam ako moze @Steelman to da se provjeri

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 19 okt 2021, 21:11

Pojednostavit cemo maksimalno. Bice 2 nacina - ili na blagajnu kluba da se naglasi za koji nick s foruma da mogu s ljudima iz kluba svakog provjeriti ili na racun omladinske skole kluba kao sto se uplacuje i za ostale stvari, pa mi javite da ste uplatili i provjerim s njima. Necemo donatorske petljati s ovom akcijom. Uglavnom, meni niko nista ne salje nego je u igri samo direktno klubu.

Medjutim, uplate krecu poslije 1.11., dotad skupljamo sto veci broj ucesnika. I racunajte da ce rata biti minimum 100 KM za one koji imaju mogucnost bez obzira koliko nas bilo u slucaju da prelazi 1200 KM. Poenta je da doniramo sto vise ako je moguce. Ako nas bude manje, prilagodit cemo se, ali odaziv je dosad uredan. Nadam se da ce svi svoje obecanje ispostovati. Ko bude mogao manje i njih cemo ukljuciti svakako. Bitno je da svako doprinese koliko je u mogucnosti. Ipak, definitivno ide samo jedna rata po ucesniku, jer vise rata komplikuje da to trenutno uklopimo kao fin paket. Takodje, ako neko bude zelio donirati vise od rate koja bude konacno odredjena, necemo sigurno odbiti.

Imamo fore, do 1.11. se idemo okupiti, a onda vam javim ovdje detalje kad krecu uplate i kako ce se definitivno odvijati proces, jer sad jos gledam kako da uklopimo sve detalje. Kako god, bice sto je jednostavnije moguce i respekt svima na dosadasnjem odazivu.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la samoposteno » 19 okt 2021, 21:18

Steelman je napisao/la:
19 okt 2021, 21:11
Pojednostavit cemo maksimalno. Bice 2 nacina - ili na blagajnu kluba da se naglasi za koji nick s foruma da mogu s ljudima iz kluba svakog provjeriti ili na racun omladinske skole kluba kao sto se uplacuje i za ostale stvari, pa mi javite da ste uplatili i provjerim s njima. Necemo donatorske petljati s ovom akcijom. Uglavnom, meni niko nista ne salje nego je u igri samo direktno klubu.

Medjutim, uplate krecu poslije 1.11., dotad skupljamo sto veci broj ucesnika. I racunajte da ce rata biti minimum 100 KM za one koji imaju mogucnost bez obzira koliko nas bilo u slucaju da prelazi 1200 KM. Poenta je da doniramo sto vise ako je moguce. Ako nas bude manje, prilagodit cemo se, ali odaziv je dosad uredan. Nadam se da ce svi svoje obecanje ispostovati. Ko bude mogao manje i njih cemo ukljuciti svakako. Bitno je da svako doprinese koliko je u mogucnosti. Ipak, definitivno ide samo jedna rata po ucesniku, jer vise rata komplikuje da to trenutno uklopimo kao fin paket. Takodje, ako neko bude zelio donirati vise od rate koja bude konacno odredjena, necemo sigurno odbiti.

Imamo fore, do 1.11. se idemo okupiti, a onda vam javim ovdje detalje kad krecu uplate i kako ce se definitivno odvijati proces, jer sad jos gledam kako da uklopimo sve detalje. Kako god, bice sto je jednostavnije moguce i respekt svima na dosadasnjem odazivu.
:thumbup:

Avatar
Truhlo
Postovi: 5217
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Truhlo » 19 okt 2021, 21:18

Steelman je napisao/la:
19 okt 2021, 21:11
Pojednostavit cemo maksimalno. Bice 2 nacina - ili na blagajnu kluba da se naglasi za koji nick s foruma da mogu s ljudima iz kluba svakog provjeriti ili na racun omladinske skole kluba kao sto se uplacuje i za ostale stvari, pa mi javite da ste uplatili i provjerim s njima. Uglavnom, meni niko nista ne salje nego je u igri samo direktno klubu.

Medjutim, uplate krecu poslije 1.11., dotad skupljamo sto veci broj ucesnika. I racunajte da ce rata biti minimum 100 KM za one koji imaju mogucnost bez obzira koliko nas bilo u slucaju da prelazi 1200 KM. Poenta je da doniramo sto vise ako je moguce. Ako nas bude manje, prilagodit cemo se, ali odaziv je dosad uredan. Nadam se da ce svi svoje obecanje ispostovati. Ko bude mogao manje i njih cemo ukljuciti svakako. Bitno je da svako doprinese koliko je u mogucnosti. Ipak, definitivno ide samo jedna rata po ucesniku, jer vise rata komplikuje da to trenutno uklopimo kao fin paket. Takodje, ako neko bude zelio donirati vise od rate koja bude konacno odredjena, necemo sigurno odbiti.

Imamo fore, do 1.11. se idemo okupiti, a onda vam javim ovdje detalje kad krecu uplate i kako ce se definitivno odvijati proces, jer sad jos gledam kako da uklopimo sve detalje. Kako god, bice sto je jednostavnije moguce i respekt svima na dosadasnjem odazivu.
Provizija za uplatu van BiH na racun, je minimum 20eura, tako da je glupost slati 50 ili 100 eura, kad bacas 20. Govorim iz iskustva sa uplatama. @samoposteno odlicna ideja, placanje online karticom je sica, euro, dva. Ako bi se mogle kupiti donatorske i u polje napomena dodati nick sa foruma, pomoglo bi dosta ljudima koji su vani.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 19 okt 2021, 21:22

U pravu si Truhlo, morat cemo se prilagoditi. Provjerim ovih dana sta nam je najbolje uciniti za one koji ne budu isli na blagajnu. Iskoristit cemo na najbolji nacin ono sto je klub omogucio kako bi bilo sto vise sredstava u interesu kluba.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la samoposteno » 19 okt 2021, 21:28

E o tome sam piso iz danske je minimum 20 eura provizija kad uplacujem direkt na racun a donatorske uzme neku sicu .....ako moze neki slican nacin ako ne nema veze uplatit cemo kako moze

Cod
Postovi: 372
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Cod » 19 okt 2021, 21:35

Meni je najlakse na račun škole fudbala,u BiH sam,ali daleko od Zenice. Kad se to finalizira pošalji mi broj računa i ja ću uplatiti i naravno obavijestiti te privatno ime i prezime.

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Steelman » 19 okt 2021, 21:47

Na racun omladinske skole idu i uplate za donatorske karte, ali provjerit cu koji je najbolji nacin da se zaobidju vece provizije. Imamo fore, u narednih par dana skontamo najbolju opciju.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la redbull93 » 19 okt 2021, 21:48

Pa evo moci ce se pruziti 2-3 opcije za uplatu, svakome sta odgovara. Naravno valjalo bi svakako kada bi mogli dogovoriti sa klubom da pojedini uplate preko donatorskih ili da se otvori posebno opcija za ovu vrstu uplate. To se sve mora vidjeti sa ljudima iz kluba, ali sigurno da bi dosta olaksalo.

Ono sto je bitno da nas ima dovoljno da podrzimo ovu akciju, sto mi je jako drago.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la limvolikce1945 » 19 okt 2021, 22:00

@Steelman. Slažem se, jednostavnije je uplatiti direktno na klub, npr. u rubrici "svrha uplate" napisati svoj nick sa foruma radi detekcije. Sad ako imaš konekcije sa ekonomskom službom kluba da ti potvrdi uplate, to je onda to, objaviš sve ovdje javno i neka ide otvoreno i priključuje se ko želi, samo ga dopisati na spisak 12. igrača forumaša, najjednostavnije.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Pasha » 19 okt 2021, 22:30

Ja bih trebao uplatiti, odnosno odnijeti novac u klub.

Vjerovatno će biti i nekih koji će otpasti kad dođe trenutak uplate. Nije ništa novo. Koliko mi je poznato, bilo je već i među 12. igračima iz prošle sezone, koji su obećali novac ali se poslije ušutili.

U svakom slučaju hajde da ovdje se nekako skupimo bar za 1200KM, mada sam nekako ubjeđen da ćemo prebaciti solidno cifru...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la sehic96 » 20 okt 2021, 08:18

Ići će ovo na 2.400 :D
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la KenoRob » 20 okt 2021, 23:05

Iako sam vec 12ti igrac i to dvije godine vec masala zelim da se prijavim i sa forumasima jer sam ovde duga sa vama.
I'm IN

Cod
Postovi: 372
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la Cod » 21 okt 2021, 09:07

Sto nas ima masallah.

Avatar
rz88
Postovi: 531
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: 12. igrač

Post Postao/la rz88 » 21 okt 2021, 10:14

I ako već učestvujem u akciji, priključujem se i sad. Novac ću direktno odnijeti u klub, kad bude dogovor.
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.