Čelični zid

Moderatori/ce: insider,Pasha

Koji prijedlog treba da piše na pločicama?

Anketa je završila: 08 avg 2022, 09:03.

laudrop
9
47%
Steelman
8
42%
terezio
1
5%
pasha
1
5%
 
Ukupno glasova: 19

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la RZ88Adnan » 05 avg 2022, 04:30

redbull93 je napisao/la:
04 avg 2022, 20:44
Evo vam ovdje na jednom mjestu:

Laudrop:
F O R U M A Š I
Ispod slova da piše manjim slovima;
F "Vječno"
O "vjerni"
R "samo"
U "tebi"
M "Starče"
A "naš"
Š "1945"
I "vječno (vidjeti može li onaj znak beskonačnosti da se ubaci)"

Steelman:
BEZ - VRIJEDNOSTI - SVE - NESTAJE - LJUBAV - ZA - ČELIK - IPAK - POBJEĐUJE

Terezio:
R O B I J A S I forum

Pasha:
NK Čelik iz 1945 ne smije imati alternativu Forumaši
Nije to fazon mi hočemo da Pasha promjeni anketu 🤣
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la Steelman » 05 avg 2022, 11:32

Ispizdi me ovo ovako da mi je onda glupo samo napisati sve u redu. Kad se radi onda nek to bude kako treba. Svaka cast svima koji su izdvojili lovu, fina cifra se skupila, Laudropu sto je preuzeo organizaciju i sto se potrudio. Ipak, realno bilo je kikseva. Skola za ubuduce. 4-5 ljudi nije platilo, to se moralo iskomunicirati bolje, jer je ocito negdje stekalo u detaljima. I sad sljedeci put ce vjerovatno i ti momci biti skepticni za ucesce iako je sigurno i do njih, jer su imali fore kao i svako da sami djeluju. Da li je bio problem komunikacija ili sto nisu naglaseni rokovi ili sta vec, ali definitivno bitno je da svako svoj dio ispuni osim ako ne postoji opravdan razlog.

Prijedlozi za sadrzaj su kao reda radi, pa dajte ljudi imamo priliku da 3-4 godine nesto lijepo stoji na tom zidu i onda svega 4 prijedloga, a trebalo je biti bar 10ak da izbor bude veci i bolji, i sve na foru. S tim da jedan prijedlog ima rijeci za 8 plocica, ne za 9, ali je bitno samo staviti bez razmisljanja. Samo primjer koliko je sve to samo da se uradi pa kako god umjesto da ako vec ulazemo minimum nekog napora za neku dobrobit kluba onda to uradimo kako valja i da na kraju rezultat bude reprezentativan posto smo dali sve od sebe da to ispadne sto bolje. Anketa je cirkus, najblaze receno, pa od pripreme do izvedbe. I to nije nista licno Pasha prema tebi, ali u ovom slucaju gledao si najlaksi nacin, jer je valjda tesko staviti u anketu 4 recenice i to sve na foru. Mene takve stvari nerviraju kad vidim da i ono sto je jednostavno mora komplikovano. Izmisljanje tople vode.

Ponavljam, kad se radi, radi se kako treba ili ne treba ni raditi. Ako zelimo da se svi konstantno s foruma prikljucuju akcijama koje su za dobrobit kluba onda nema nista preko qrca nego sve treba izvesti besprijekorno da ljudi pozele biti dio toga. Inace smo mogli staviti na plocice i qrac na biciklu. Znaci uvijek je stvar da se izvede sto bolje u interesu kluba. Ne treba da je tesko raditi stvari kako treba. Poenta bi bila krajnja da su svi koji su imali zelju uzeli ucesce i sutra kad se prode pokraj tog zida da ostavi lijep dojam, a da sigurno znamo da smo dali sve od sebe i da ce privlaciti i ubuduce vise zainteresovanih za slicne akcije. Iz tog razloga je bitno da organizacija bude u skladu s onim sto zelimo postici. Mali detalji prave razliku. Uvijek bilo.

Nemam vise sta dodati, radite kako zelite.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
JonSnow
Postovi: 6120
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la JonSnow » 05 avg 2022, 11:55

Momci, dužan sam izvinjenje. Naime, nisam bio u mogućnosti da izvršim uplatu zvog nekih problema s onlajn bankarstvom, a i otpao mi je dolazak u Zenicu tako da sam dužan sudjelovat u idućem krugu formuaških donacija. Svaka čast svima koji su sudjelovali. Uz ovakvu volju i želju svih, klub nam ne može propasti.

Avatar
Celicni
Postovi: 1582
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la Celicni » 05 avg 2022, 12:13

Hajmo ljudi dajte prijedloge još glasajte !

zamorano
Postovi: 1334
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la zamorano » 05 avg 2022, 13:30

Svaka čast momcima za organizaciju i skupljen novac! Šta če pisati to je najmanje bitno,šta god da piše isto novca je prikupljeno! Prema tome svaka vama čast! Nek glasaju momci koji su skupili novac i nek izaberu sami natpis na čeličnom zidu! Mislim da nije uopšte moralno da ja glasam i biram nešto u čemu ne učestvujem!
::::SAMO ČELIK::::

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la RZ88Adnan » 06 avg 2022, 01:52

Ja sam za bilo koji prijedlog,svaka čast svima na skupljanju akcije i ovo nam je drugu po redu.Jače od mjesec dana razglabamo s temom šta i kako i koliko.Nadam se da će se brzo završit.
Što se tiče akcija na forumu od mene posljednja...
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la samoposteno » 06 avg 2022, 11:35

Vazno je da pare idu u klub a to sta ce pisat nije toliko bitno sad bi trebalo ako citaju iz kluba forum malo pokrenuti akciju clanstva grad je pun ne znam zasto se ne postavljaju standovi zavrsavaju se odmori treba iskoristit jos ovo petnestak dana da probamo do 1000 doc ali tesko

Avatar
Marsal
Postovi: 22611
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la Marsal » 06 avg 2022, 11:47

Steelman je upravu, krenuli smo jako i odlično i na kraju smo usrali i šefa i stanicu. Jeste najbitnije da smo pofino pogurali akciju, ali bezveze je da na zidu piše FORUMAŠI.

Kad već imamo priliku, treba ostavit neku upečatljivu poruku ili parolu.


I na kraju, Steelman treba vidjet da se neko iz uprave NK Čelika ili neko iz kluba registruje na forum i kad su akcije ovog tipa, da to ide preko njega.

Evo ova sad akcija, iako je po meni korektno provedena ipak je ukazala na neke propuste i zato bi neko iz kluba trebao da to preuzme na sebe, a ne običan forumaš.

Laudropa svaka čast, ja nikad to ne bih preuzeo na sebe.


Što se tiče ankete hajmo je poništit i postavit ponovo, a pare nek se uplate i nek budu operativne klubu što prije.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
redbull93
Postovi: 14291
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la redbull93 » 06 avg 2022, 11:56

Treba postovati svaciju zelju, donekle je steelman i upravu. Moj prijedlog je ako hocete da do kraja dana napisemo svi po prijedlog novi, sutra citav dan anketa i to je to. U ponedjeljak zvanicno akcija zavrsena.

Ali potrudite se svi da napisemo, da ne ostane opet na 2-3 prijedloga. Ako se slazete naravno, svi moramo biti zadovoljni ovom akcijom, da bi uzeli ucesce i u sljedecoj.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la Steelman » 06 avg 2022, 12:36

Ako zelite kako treba da se odradi bar taj drugi dio za sadrzaj na plocicama i anketu onda se potrudite svi malo. Postavite svoj prijedlog, pokusajte malo biti kreativni. Neka bude fin izbor i brojem prijedloga i kvalitetom sadrzaja. Neka rok za glasanje ne bude 1 dan nego neka stoji i to bar 5 dana. Treba imati malo vremena da se sve provede bez srkleta i da dobijemo najbolji rezultat.

Znaci jednostavno je, napise se fino rok za davanje prijedloga je npr. od 06.08. do 11.08., rok za glasanje je od 12.08. do 17.08. i to je to. Sadrzaj mora biti za 9 plocica. Nakon toga je jos bitno staviti u anketu svaki prijedlog onako kako jest da bi ljudi odmah vidjeli o cemu se radi, a ne da listaju svaki prijedlog pojedinacno po stranicama. Mora biti jasno uocljivo.

Cilj nam treba biti da ljudi kad prodju pokraj Čeličnog zida budu ponosni i zeljni da budu dio lijepe price. Forum neka u svakom smislu obogati tu pricu kako doprinosom lovom tako i svojim duhom.

Ovo je samo prijedlog, ali bitno je da se usmjeri kako treba. Kritika je bitna da se popravi kad nesto steka, pa nadam se da cemo finisirati kako treba. Laudrop je tu da to uveze, Pasha takodje. Odlucite kako odgovara.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la Steelman » 06 avg 2022, 12:57

I jos jedno pitanje. Da li je uplaceno 840 KM ili neko nije evidentiran?

Ako je uplaceno 840 KM, a zelimo 9 plocica onda i to ne ide.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la Pasha » 06 avg 2022, 15:56

Pasha je napisao/la:
01 avg 2022, 15:21
Ma mislio sam da samo upišem nick predlagača pošto je to pri pravljenju ankete jednostavnije.

Uglavnom, prijedlozi do srijede. U četvrtak ujutro stavljam anketu, do ponedjeljka ujutro, tj. četiri dana. I onda može laudrop do ponedjeljka u 3-4 dati konačni prijedlog u klub...
Evo ovo sam napisao 31.7. Znači to je bila nedjelja. To što za četiri dana je dato 4 prijedloga, je drugi par obuće.

Meni je anketu obrisati najlakše, ako je to što većina želi...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la Steelman » 07 avg 2022, 09:48

Koliko vidim ocito se ne vrijedi peglati. Nek se zavrsi kako god. Toliko.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
redbull93
Postovi: 14291
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la redbull93 » 07 avg 2022, 12:17

Steelman je napisao/la:
07 avg 2022, 09:48
Koliko vidim ocito se ne vrijedi peglati. Nek se zavrsi kako god. Toliko.
Izgleda najbolje tako, mada mogu i razumiti ljude, nemaju svi vremena da se bave ovima. Svi prijedlozi su solidni, nece to opet biti lose na kraju, kako mi mislimo.

Ono sto je bitno da smo akciju podrzali i vise nego sto sam ocekivao.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Celicni
Postovi: 1582
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la Celicni » 07 avg 2022, 13:35

Trenutno je nerješeno Ludrop i Steelman.Hajmo nek glasaju svi sta ima veze ako nije neko učestvovao, bitno je da smo sakupili, neko ce sudjelovati u ovoj akciji neko u drugoj.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la Crni gavran » 07 avg 2022, 15:29

laudrop je napisao/la:
10 jul 2022, 11:21
Crni gavran je napisao/la:
08 jul 2022, 22:48
Ja sam uzeo plocicu
Za forum ili za sebe?
Za sebe. A uskoro cu uzeti sam jednu plocicu kao Crni gavran ;)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la Pasha » 08 avg 2022, 13:55

Anketa je završila, pobjedio je tijesno prijedlog

F"Vječno"
O "vjerni"
R "samo"
U "tebi"
M "Starče"
A "naš"
Š "1945"
I "vječno (vidjeti može li onaj znak beskonačnosti da se ubaci)"
Forumaši za svoj Čelik

Ako nema primjedbi, da laudrop prijavi klubu šta treba da piše na pločicama...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
redbull93
Postovi: 14291
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la redbull93 » 08 avg 2022, 14:18

Salji dalje, gotova akcija. Hvala svima na ucescu 😍🥰😘

@Steelman ne moze uvijek sve perfekt biti, ali za nas ovo je perfekt, 8 plocica nije malo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
laudrop
Postovi: 1290
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la laudrop » 08 avg 2022, 15:28

Poslano. Slikam ovdje kad se postavi na zid :D
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
Steelman
Postovi: 2003
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: Čelični zid

Post Postao/la Steelman » 08 avg 2022, 19:58

redbull93 je napisao/la:
08 avg 2022, 14:18
@Steelman ne moze uvijek sve perfekt biti, ali za nas ovo je perfekt, 8 plocica nije malo.
Nemoj da previse pisem, fino je pocelo. Ipak, daleko je ovo od perfekt. Mozda bi bilo perfekt da je cilj samo sadaka, pa kako god, ali i za nas je ovo lose, jer se u konacnici organizacija svela na nivo losih osnovaca sto je demotivirajuce za forumske akcije ubuduce umjesto da bude suprotno i da poveca interes za zajednickim akcijama ovog tipa. Od laganog i jednostavnog zadatka ispade cirkus, ali nek je zavrseno iliti svrseno.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.