NK Čelik: Omladinski pogon

Moderatori/ce: insider,Pasha

RZ88Adnan
Kontakt:

PostPostao/la RZ88Adnan » 10 feb 2018, 16:15

Evo Skopljak iz juniora u Češku,debitovao je i za a tim
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Zmaj88
Kontakt:

PostPostao/la Zmaj88 » 10 feb 2018, 19:44

RZ88Adnan WroteColonEvo Skopljak iz juniora u Češku,debitovao je i za a tim

Logičan slijed, nakon što nije dobio pravu priliku u A timu. Pored njega, Popovićaa i Mujaka, jedan Ibrakovic išao u Antaliju. Ne bi me iznenadilo da i ova dvojca uskoro odu negdje.

Nazalost, ponavlja se slučaj Mašić kada nam juniori talenti ili ne, odlaze vani, bez ikakvih obeštećenja i naknada za Čelik.

Valjda se, nakon konsolidacija prvog tima, krene i u rekonstrukciju i konsolidaciju omladinskog pogona, zajedno sa akademijom.

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 10 feb 2018, 20:35

Zmaj88 WroteColon

Logičan slijed, nakon što nije dobio pravu priliku u A timu. Pored njega, Popovićaa i Mujaka, jedan Ibrakovic išao u Antaliju. Ne bi me iznenadilo da i ova dvojca uskoro odu negdje.

Nazalost, ponavlja se slučaj Mašić kada nam juniori talenti ili ne, odlaze vani, bez ikakvih obeštećenja i naknada za Čelik.

Valjda se, nakon konsolidacija prvog tima, krene i u rekonstrukciju i konsolidaciju omladinskog pogona, zajedno sa akademijom.

Kad smo kod Masica vec treba naglasiti da je ispostovao Celik maksimalno, poznajem momka, imao je ponudu Sarajeva i primanja 1000 KM i sve ostalo placeno i nije htio trazio je dalje. Steta sto nasi talenti odlaze, takodjer sada ima brata kazu isto jako dobar, ubica. Al izgleda da ce i on put Ceske..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zmaj88
Kontakt:

PostPostao/la Zmaj88 » 10 feb 2018, 20:46

prisonbreak WroteColon
Zmaj88 WroteColon

Kad smo kod Masica vec treba naglasiti da je ispostovao Celik maksimalno, poznajem momka, imao je ponudu Sarajeva i primanja 1000 KM i sve ostalo placeno i nije htio trazio je dalje. Steta sto nasi talenti odlaze, takodjer sada ima brata kazu isto jako dobar, ubica. Al izgleda da ce i on put Ceske..

Za Mašića vjerujem, mislim da bi on najsretniji bio da je ostao u Čeliku, debitovat za prvi tim pabonda dalje, ali kad je tada, a nazalost i sada politika kluba ista, bolji su "stranci" od 27+ godina, a ne dajemo sansu nasim mladim talentima.

Kada pogledamo sad, Popović bi bio dostojna zamjena za Bevaba, ali nama bolji je Cemalović.

Sabanovic ode u Travnik, a ostavljamo Duvnjaka i Tarika(uredu, ima ugovor), iako je Sabanovic bio u prvoj postavi, itd.

A vjerujem da ima jos talenata u klubu koji se ne mogu probiti od babinih sinova.

Zmaj88
Kontakt:

PostPostao/la Zmaj88 » 22 feb 2018, 14:38

UltrasZenica
Kontakt:

PostPostao/la UltrasZenica » 22 feb 2018, 19:42

Zmaj88 WroteColonhttps://sportsport.ba/fudbal/cilj-juniora-celika-je-opstanak-u-ligi/268885

Borba u svim kategorijama

Jbg od ove sezone mozes u cvajtu i u juniorskoj ligi.
Prije ti je druga liga samo ako ti prvi tim ode u drugu ligu i obrnuto. :D

mchadesh
Kontakt:

PostPostao/la mchadesh » 27 mar 2018, 12:38

Gledao sam sinoc snimak utakmice 16-tog kola U19 lige protiv Širokog.
Nasi su imali inicijativu, bolje se dodavali, brzi i sve ali realizacija tanka. Lijevo krilo ne znam ko je al pretrcava protivnike s pola snage.
Široki dao golove vise na prepad nego na tecnu igru.

Momcima fali pobjednicki mentalitet nije bas da su tarabe kako se prica!

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 30 jun 2018, 23:51

slika

Da li ce se ovakva generacija vise ikada ponoviti?
#SamoČelik

tale07
Kontakt:

PostPostao/la tale07 » 03 avg 2018, 12:34

Da li neko ima podatak, koje omladinske selekcije Celik ima, i koliko sedmicno ima svaka selekcija ?

KenoRob
Kontakt:

PostPostao/la KenoRob » 16 avg 2018, 03:37

Sta se desava sa omladinskim ekipama? Pioniri predzadnji sa 4 boda i kadeti predzadnji sa 1 bodom nakon 5 kola. Juniori zadnji sa 2 poraza nakon 2 kola.
Kadeti i pioniri igraju ligu koju seniorska ekipa igra ali juniori igraju za sebe i ne bi bilo dobro ispast iz juniorske premijer lige.
I dok spavam, tebe sanjam
samo ti si u srcu mom
sa tobom tuga, sa tobom sreca,
SA TOBOM ZIVOT SVOJ JA PREZIVJET CUUU!

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.