Damir Džumhur

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la SemirP » 21 nov 2018, 11:18


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Bassha » 21 nov 2018, 11:19

hm59 je napisao/la:Evo, Damir se ponovo vrti oko manekenke, ovaj put Sofije Milosevic... Ukoliko se izrodi nesto vise od prijateljstva, u iducoj godini ocekujmo barem 2-3 atp titule, mozda i neka iz serije 500 ;) :D :bih:

To je ona od Ljajica bivsa ?
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Vedo20
Postovi: 466
Pridružen/a: 03 nov 2011, 11:12
Lokacija: Brčko
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Vedo20 » 01 feb 2019, 08:03

Iskrena molba od velikog fana bh sporta.
Damire brate, molim te dozovi se. Znam da si zaradio finu lovu od tenisa, ali mi smo još željni tvojih dobrih igara. Ne znamo da li ćemo imati više takvog igrača u BiH. Ostavi se lošeg društva, klošarenja, šiša barova. Pronađi normalnog trenera koji će unaprjeđivati tvoju igru, a ne noćni život. Neću da ti se petljam u porodični život, ali svi smo vidjeli koliko ti je jedno nazovi žensko promijenilo psihu i dalo volju da igraš bolje. Pronađi kakvu finu curu (ugledaj se na Nurkića) , smiri se malo čovječe-vrijeme ti je.
Ništa loše ti ne želim u životu. Iskoristi svoj potencijal u cjelosti, jer Bog to ne daje svakome, a pogotovo ne u BiH.
Pa tebi je Nadal predao meč, jer si ga izluđivao svojom trkom.
Dozovi se Džumi, ljubi te brat.
ŠVRLJ

hm59
Postovi: 2024
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la hm59 » 03 feb 2019, 11:08

Vedo20 je napisao/la:Iskrena molba od velikog fana bh sporta.
Damire brate, molim te dozovi se. Znam da si zaradio finu lovu od tenisa, ali mi smo još željni tvojih dobrih igara. Ne znamo da li ćemo imati više takvog igrača u BiH. Ostavi se lošeg društva, klošarenja, šiša barova. Pronađi normalnog trenera koji će unaprjeđivati tvoju igru, a ne noćni život. Neću da ti se petljam u porodični život, ali svi smo vidjeli koliko ti je jedno nazovi žensko promijenilo psihu i dalo volju da igraš bolje. Pronađi kakvu finu curu (ugledaj se na Nurkića) , smiri se malo čovječe-vrijeme ti je.
Ništa loše ti ne želim u životu. Iskoristi svoj potencijal u cjelosti, jer Bog to ne daje svakome, a pogotovo ne u BiH.
Pa tebi je Nadal predao meč, jer si ga izluđivao svojom trkom.
Dozovi se Džumi, ljubi te brat.
Uglavnom se slazem sa citiranim :thumbup: Vjerujem da nije najveci problem lose drustvo (da li je?), izlasci, barovi itd. Boldirao sam ono sto mislim da je kljucno, trener, unaprijedjenje igre. Svi vidimo iz aviona da je kljucni problem servis, i to vise nego prije 2-3 godine, sto je svojevrstan apsurd. Na turnirima na kojima je dobro servirao, ostvario je uspjeh, sjetimo se posljednjeg - Antalije! Bez dobrog servisa nema ni igre, ni samopouzdanja! Kad je Nadal mogao u 32-oj godini podici svoj servis na visi nivo, sto ne bi Damir mogao u 27-oj? Naravno, dobrog trenera treba platiti malo vise nego sto je Damir (ili Nerfid) mozda spreman da plati. Problem je sto sa ovakvom igrom i pristupom lahko moze ispasti iz top100, pa ce onda ponovo pisati krv po kvalifikacijma atp turnira ili na celendzerima. Nadam se da mu to nije cilj u nastavku karijere

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la paulus » 14 feb 2019, 12:19

MA ON JE MENTALNI KEPEC , oVO STO JE NAPRAVIO SA ONAKOM GLAVOM JE I PREVISE. PA SVAKI MEC ISTO , SVAKI , OVOG JE TREBO SATRAT ON NES MELJE PRICA SA SOBOM MJESTO DA SE KONCENTRISE
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la firefirefirely » 14 feb 2019, 12:21

paulus je napisao/la:MA ON JE MENTALNI KEPEC , oVO STO JE NAPRAVIO SA ONAKOM GLAVOM JE I PREVISE. PA SVAKI MEC ISTO , SVAKI , OVOG JE TREBO SATRAT ON NES MELJE PRICA SA SOBOM MJESTO DA SE KONCENTRISE
Opusti se, gdje ces bolan live igrati na Damira :urnebes: Odlicno igra ;)

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la paulus » 14 feb 2019, 12:30

firefirefirely je napisao/la:
paulus je napisao/la:MA ON JE MENTALNI KEPEC , oVO STO JE NAPRAVIO SA ONAKOM GLAVOM JE I PREVISE. PA SVAKI MEC ISTO , SVAKI , OVOG JE TREBO SATRAT ON NES MELJE PRICA SA SOBOM MJESTO DA SE KONCENTRISE
Opusti se, gdje ces bolan live igrati na Damira :urnebes: Odlicno igra ;)
Ma jeni bardo al fakat , pa daj nadji psihica nekog mani se BEOGRADA I SPLAVOVA , IMAS FORE DA NAPRAVIS JOS NES
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

gigun
Postovi: 572
Pridružen/a: 20 mar 2013, 17:56

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la gigun » 15 apr 2019, 13:41

Klofanje Damira se nastavlja. :kafa:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Osim13 » 23 maj 2019, 23:14

Kraj romanse: Damir Džumhur i Rialda Karahasanović su sada samo prošlost
:( :( :( :( :( :( :(
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Raonffa » 26 maj 2019, 19:24

Osim13 je napisao/la:
Kraj romanse: Damir Džumhur i Rialda Karahasanović su sada samo prošlost
:( :( :( :( :( :( :(
Daj nam Staniju da izginemo :njanjanja:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la DaVinci » 04 jun 2019, 12:17

paulus je napisao/la:MA ON JE MENTALNI KEPEC , oVO STO JE NAPRAVIO SA ONAKOM GLAVOM JE I PREVISE. PA SVAKI MEC ISTO , SVAKI , OVOG JE TREBO SATRAT ON NES MELJE PRICA SA SOBOM MJESTO DA SE KONCENTRISE
Kepec koji vise dick pick-ova servira nego servisa ... sta veli, ja sam svoj teniski vrhunac dostigo sad da to unovcim u pussy valuti ... bolje ga pratit dok prca neg kad igra ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17728
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la akisarajevo92 » 08 jul 2019, 00:16

Dzumi trenutno gu.zi Helenu u Italiji, a vi se sekirajte oko njega lol

tu mu je glavna motivacija bila kad se poceo baviti ovim sportom, da se domogne ozbiljnijih para da bi mogao imati takve likuse, kao klinjo redovno bacao drkicu na srpske pjevacice, boli njega tuki za tenis
Don't believe the hype.

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la babino » 08 jul 2019, 07:36

najiskrenije, prestao sam ga pratiti onog trenutka kad sam skontao da mu je ganjanje tih sponorusa bitnije od tenisa i ulaska u top 20.

uvijek sam kukao na njegovo bezobrazno ponasanje na terenu ali sam ga cijenio jer dolazi iz zemlje kakve dolazi, kada je tenis u pitanju. Moralo se cijeniti to a i cinjenica da je napravio strasan rezultat sa svim svojim fizickim nedostacima, bez ijednog jakog oruzja u svojoj igri.

ovo sta radi zadnje dvije godine kako je dosao do vecih para, gdje mu cuna caruje karijerom,nije vrijedno paznje.
liku je bilo bitnije da ga ilija uvuce u krug sponzorusa nego da dodatno napreduje u karijeri.

evo sad idu i challengeri,ljepota.
tek tu ce poceti svadje sa svim i svacim u toku meceva:-)
da, pustite vi njegove izjave, uvijek su one bile mehlem za usi i kosile su se sa stanjem na terenu.

nek mu je sretno, dao Bog pa bio top 10 teniser, samo sto dalje od mene:-)

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la legenda reala » 08 jul 2019, 12:57

akisarajevo92 je napisao/la:Dzumi trenutno gu.zi Helenu u Italiji, a vi se sekirajte oko njega lol

tu mu je glavna motivacija bila kad se poceo baviti ovim sportom, da se domogne ozbiljnijih para da bi mogao imati takve likuse, kao klinjo redovno bacao drkicu na srpske pjevacice, boli njega tuki za tenis
Oboje su označeni da su u Perugia :hmmmmm: :hmmmmm:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Justin » 08 jul 2019, 16:28

legenda reala je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la:Dzumi trenutno gu.zi Helenu u Italiji, a vi se sekirajte oko njega lol

tu mu je glavna motivacija bila kad se poceo baviti ovim sportom, da se domogne ozbiljnijih para da bi mogao imati takve likuse, kao klinjo redovno bacao drkicu na srpske pjevacice, boli njega tuki za tenis
Oboje su označeni da su u Perugia :hmmmmm: :hmmmmm:
Ko je Helena legendarni? Sve ti pratis. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la legenda reala » 08 jul 2019, 17:36

neka starleta helena topalovic kcerka od topalka pjevaca
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la bodi123 » 09 jul 2019, 14:10

#TaMalaGrmi
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
SpeedyGonzales
Postovi: 121
Pridružen/a: 05 apr 2018, 17:52
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la SpeedyGonzales » 10 jul 2019, 21:31

Nekad se pisalo da ce biti top 20, nekad bilo, hahahahahahaha
Otišao sam da pronađem sebe, ako dođem prije nego što se vratim, zadržite me!

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Wandelanoite » 10 jul 2019, 21:37

Nadam se da ce istražni organi strpat ovo smeće u zatvor zbog namještanja mečeva.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la vivaILchelik » 28 avg 2019, 20:50

Linijske sudije kriminalne. S pravom se buni dzumhur. Pogodis liniju, federer jedva vrati oni sviraju aut i ujebu ti priliku za brejk...
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.