Damir Džumhur

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Effenberg » 01 mar 2017, 17:53

Ja sam njegov moze biti i najveci kriticar kada igra i ponasa se lose, ali pomno sam pratio posljednjih par meceva sto u Delrayu sto u Dubaiu, i vidio sam u oba ta segmenta napretke. Danas mu je bila najzrelija pobjeda rekao bih, mislim da ovo moze biti neka pozitivna prekretnica, s obzirom da je dosad gubio ove meceve. Vrlo skakljiv duel s obzirom da ga je GGL izgazio 6:0 6:1 zadnji put, ovaj put je Spanac bio bez forme i Damir nije dozvolio kiks i odigrao je vrlo dobro.

Apropo rasprave sa sudijom, mislim da je Damir apsolutno u pravu bio i da je pokraden, nije da nije mogao presutiti samo bilo bi dobro da je malo skratio pricu. Imao je black out nakon toga tokom slijedecih par poena, to mu se moze halaliti s obzirom da se uspio pribrati. Izmedju ostalog vidi se nekako da je opusteniji i kao da ima vise samopouzdanja sto je i razumljivo s obzirom na pozitivne rezultate. Tako da je to pohvalno i evo prvi zelim to priznati i uvijek fer po zaslugama. Mogao bi pridobiti cak i simpatije od neutralne publike ubuduce ako ovako nastavi praviti popravke u igri i ponasanju, mic po mic samo nek ide aBd! Nije jos perfektno ali ako ovakav stav zadrzi duze nadoce, jos je mlad da te neke cugove dobro koriguje ili takoreci minimira!

Naprijed Damire! :bih: :bih: :bih:
Poklonio si zemlji i narodu dobar poklon na dan (ne)zavisnosti! :urnebes: :urnebes:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 01 mar 2017, 18:37

Effenberg je napisao/la:Ja sam njegov moze biti i najveci kriticar kada igra i ponasa se lose, ali pomno sam pratio posljednjih par meceva sto u Delrayu sto u Dubaiu, i vidio sam u oba ta segmenta napretke. Danas mu je bila najzrelija pobjeda rekao bih, mislim da ovo moze biti neka pozitivna prekretnica, s obzirom da je dosad gubio ove meceve. Vrlo skakljiv duel s obzirom da ga je GGL izgazio 6:0 6:1 zadnji put, ovaj put je Spanac bio bez forme i Damir nije dozvolio kiks i odigrao je vrlo dobro.

Apropo rasprave sa sudijom, mislim da je Damir apsolutno u pravu bio i da je pokraden, nije da nije mogao presutiti samo bilo bi dobro da je malo skratio pricu. Imao je black out nakon toga tokom slijedecih par poena, to mu se moze halaliti s obzirom da se uspio pribrati. Izmedju ostalog vidi se nekako da je opusteniji i kao da ima vise samopouzdanja sto je i razumljivo s obzirom na pozitivne rezultate. Tako da je to pohvalno i evo prvi zelim to priznati i uvijek fer po zaslugama. Mogao bi pridobiti cak i simpatije od neutralne publike ubuduce ako ovako nastavi praviti popravke u igri i ponasanju, mic po mic samo nek ide aBd! Nije jos perfektno ali ako ovakav stav zadrzi duze nadoce, jos je mlad da te neke cugove dobro koriguje ili takoreci minimira!

Naprijed Damire! :bih: :bih: :bih:
Poklonio si zemlji i narodu dobar poklon na dan (ne)zavisnosti! :urnebes: :urnebes:
E kad je @effe-a podstakao na ovakav post, znaš da je veliki uspjeh. :mrgreen:
P.S. Nije GGL u pitanju ali to je manje važno, bitno da si ga nahvalio :njanjanja:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Effenberg » 01 mar 2017, 18:48

Ma zbunio se jbg ko kad ih ima 40 Spanaca u top 50, i sve neka slicna imena! : D

Dobice on pohvalu uvijek za dobar pristup, pa taman i kad izgubi ako se ponasa ko gospodin i da sta moze od sebe nece mu niko A reci!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

shminka
Postovi: 5132
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la shminka » 01 mar 2017, 18:51

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

hm59
Postovi: 2024
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la hm59 » 01 mar 2017, 21:04

Effenberg je napisao/la:Jos jednom pokazao da je ogranicen kao balkon, rutinski ga rijesio Sela koji sve u svemu i jeste bolji igrac od njega, a kao i takav se vrti oko 100og mjesta sto najbolje i pokazuje da je i Damirovo mjesto tu negdje i da je ovaj plasman njegov trenutni itekako precjenjen. Dodatno otezavajuca okolnost za Damira je sto ce imati odredjenih poena da brani ove sezone pogotovo u sljakaskom dijelu sezone, sto on sa ovakvim pristupom i nenapredovanjem ne moze ostvariti. Ovo je otprilike ugrubo predskazanje za ovu sezonu, ne treba se tu nista puno zanositi. Par puta ce pobjediti nekoga malo jaceg kad se taj preumori ili opusti previse i to je to. Realnost je 90 - 110 mjesto.
E, jarane nas, slabo si prognozirao :D

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Effenberg » 01 mar 2017, 21:15

hm59 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Jos jednom pokazao da je ogranicen kao balkon, rutinski ga rijesio Sela koji sve u svemu i jeste bolji igrac od njega, a kao i takav se vrti oko 100og mjesta sto najbolje i pokazuje da je i Damirovo mjesto tu negdje i da je ovaj plasman njegov trenutni itekako precjenjen. Dodatno otezavajuca okolnost za Damira je sto ce imati odredjenih poena da brani ove sezone pogotovo u sljakaskom dijelu sezone, sto on sa ovakvim pristupom i nenapredovanjem ne moze ostvariti. Ovo je otprilike ugrubo predskazanje za ovu sezonu, ne treba se tu nista puno zanositi. Par puta ce pobjediti nekoga malo jaceg kad se taj preumori ili opusti previse i to je to. Realnost je 90 - 110 mjesto.
E, jarane nas, slabo si prognozirao :D
Pajdo jesi li ti cuo za nesto sto se zove vrijeme? Vrijeme stvari mjenja ako nisi znao. Ali cinjenica je da je lakse negdje dospijeti visoko a teze se tamo zadrzati, da nije imao ovih par deep-runova ko prosle godine Miami i Monaco i sad Dubai fakat i bi sletio dole nize, sad na proljece brani puno bodova, tako da ne vidim da moze opet u 50 jedino ako ovdje digne pehar sada, ali yebes ranking ako ce prikazivati ovakvu igru ubuduce, meni je ranking nebitan.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
eedo
Postovi: 844
Pridružen/a: 12 dec 2016, 13:35
Lokacija: Kuala Lumpur ♥
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la eedo » 01 mar 2017, 22:59

hm59 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Jos jednom pokazao da je ogranicen kao balkon, rutinski ga rijesio Sela koji sve u svemu i jeste bolji igrac od njega, a kao i takav se vrti oko 100og mjesta sto najbolje i pokazuje da je i Damirovo mjesto tu negdje i da je ovaj plasman njegov trenutni itekako precjenjen. Dodatno otezavajuca okolnost za Damira je sto ce imati odredjenih poena da brani ove sezone pogotovo u sljakaskom dijelu sezone, sto on sa ovakvim pristupom i nenapredovanjem ne moze ostvariti. Ovo je otprilike ugrubo predskazanje za ovu sezonu, ne treba se tu nista puno zanositi. Par puta ce pobjediti nekoga malo jaceg kad se taj preumori ili opusti previse i to je to. Realnost je 90 - 110 mjesto.
E, jarane nas, slabo si prognozirao :D
Ma pusti njeg druže, ne zna ti on ni sam šta govori, odnosno šta hoće da kaže. :lolno:

Palamudi onako bezveze, tek tako da nešto napiše, ili ti ga pravi se pametan, a nije. :mrgreen:
100% sportski i krajnje opušten potpis.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la paulus » 02 mar 2017, 12:56

Covjek je psihicki labilan , jednostavno ne moze dobit vazne meceve koje vode do kraja turnira , Dva kola jah , poslije toga ko god on padne bez metka
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Effenberg » 02 mar 2017, 13:14

Lakapo mjenja se covjek, ne moze preko noci, neki polovicni napredak je vidan, bar ne prica sam sa sobom toliko ko prije, djeluje puno manje negativan i vidi se po govoru tijela da izgleda ako nista onda bar malo manje negativan u kriznim situacijama. Dobro je da je svjestan mana i da otklanja to. Nadoce sve aBd samo nek nastavi.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Effenberg » 10 mar 2017, 09:08

Ovaj mec sa Harrisonom bi mogao biti neka prekretnica. Pokazao je da je naucio iz gresaka i dobio je jedan mec na zivce sto je ironicno bilo za misliti do skora. Mada je bilo psiho krizi uspio je nekako to kanalisati prema udarcima na terenu i u vreloj areni punoj americkih rednecksa gdje te ometaju pa haman i tokom poena je pokazao da je talentovaniji igrac. Svaka cast!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Effenberg » 25 mar 2017, 11:13

Nikad nisam vjerovao da ce ovoliko sazreti. Prije je redovno gubio ovakve meceve kao ovaj sa Chungom, ali pokazao je karakter i usprkos povredi koju vucara duze se "progubao" u sl. rundu.

Protiv Kirdze doktora je sve dobro osim blamaze, nek izgubi sa po brejkom oba seta i ok je niko mu nista nece reci, jer Kirdzo je ipak nadolazeci broj 1 (ako smiri bubice kojih ima ponekad, to se mora naglasavati uvijek za njega! :D )

Interesantno je da nekako lakse guta i ove nepravde kad misli da je zakinut, ne djeluje to vise onako impulsivno i frustrirano, kad se argumentuje sa sudijama stvarno radi to uglavnom pametno i dosjetljivo i elokventno i nekako ljudski i tako ce ostaviti puno bolji dojam i steci respekt nego s onim divljanjem ko prije.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

thelightblue
Postovi: 467
Pridružen/a: 29 jul 2014, 11:14
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la thelightblue » 25 mar 2017, 16:16

Effenberg je napisao/la:Interesantno je da nekako lakse guta i ove nepravde kad misli da je zakinut, ne djeluje to vise onako impulsivno i frustrirano, kad se argumentuje sa sudijama stvarno radi to uglavnom pametno i dosjetljivo i elokventno i nekako ljudski i tako ce ostaviti puno bolji dojam i steci respekt nego s onim divljanjem ko prije.
Salis se zar ne? :) :D


Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Karlo » 09 apr 2017, 18:48

sto te ne otrese onaj holandjani ,nikad ti damire nece biti kvalitet teniser ,a ni covjek :nene: :puke: ,ajde razumiobih da si nesto postigo u karijeri vredno paznje ,i da si stekao neki autorite,kredit u teniskoj branski ali brate ,budi musko igra,nemoj svoju nemoc iskaljivati i glumati u toku mecighraj tenis dokazi se.

:puke: :thumbdown:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
0oo0
Postovi: 1160
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la 0oo0 » 04 jul 2017, 14:25

🔵⚪

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Esport » 04 jul 2017, 22:05

Pozicija na listi definira favorita.
Ipak mislim da ce to biti egal meč.
Damiru je u solidnoj formi, igra bez opterećenja, ovo mu je velika šansa da napravi rezultat. :bih:

thelightblue
Postovi: 467
Pridružen/a: 29 jul 2014, 11:14
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la thelightblue » 08 jul 2017, 12:54

Ako nekoga zanima, njegova najnovija djevojka je Dejana Zivkovic, ova srpska manekenka. Kako kazu "hvala plasticaru" :D

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la BelminM23 » 08 jul 2017, 13:24

Samo neka mi Danku ne dira. :ljepota:

slika


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Damir Džumhur

Post Postao/la Bassha » 09 jul 2017, 19:30

Samo Jako :bih: :bih:

slika
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.