BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 21 avg 2018, 22:31

babino je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Bajram Serif Mubarek Olsun svim muslimanima na ovom pdf-u :kafa:
Allah Raziolah i Bajram Mubarek tebi i ostaloj braci koja slavi. ostalim sportski pozdrav.

kontam procitao si zadnju stranicu pa ces skontati to 'neznalico:-)

a derbi, bujrum i tebi i nasem samozdravlju, imate ulaznicu od mene:-)
Bajram barecula svim Bosnjacima muslimanima u BiH , a maksuz za vas dvojicu.Hvala @babino nazalost moram paziti mater,pa sam vezan za kucu.A bilo bi lijepo upoznati vas obojicu.Molim te pazi na rijecnik,pomisli na nas dvojicu , kad krene kuhanje.Svim koji gotive nase tenisere(Damira i Mirzu),savjetujem da su dotakli max. i sve preko ovog je veliko iznenadjenje.Ne znam za vas dvojicu ,ali i ja bih u njihovim godinama isto.Za tebe @babino sam siguran da bi se vise opustio i od Mirze da si u njegovoj situaciji,mozda bi @esprit24 sem mundire i igrao ozbiljnije.Pozz i selam.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
forgempp
Postovi: 6544
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la forgempp » 21 avg 2018, 23:00

@samozdravlje koji si ti pesimista, nedavno si i za Fatica rekao kako mu je buducnost u tenisu nikakva, a on iduce sedmice ide po prvi challenger u karijeri (msm na učestvovanje).
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 avg 2018, 00:07

forgempp je napisao/la:@samozdravlje koji si ti pesimista, nedavno si i za Fatica rekao kako mu je buducnost u tenisu nikakva, a on iduce sedmice ide po prvi challenger u karijeri (msm na učestvovanje).
Ako se ne salis,ne smatram se pesimistom.Vrlo sam realan i veliki fan mladih ljudi iz BiH u svim djelatnostima,pa tako i u sportu.Neki zli,neki podli,neki nestrucni(vrlo opasni)ljudi mojih godina su zavili u crno mladost lijepe i drage mi BiH.Kako bar u sportu drzave u okruzenju stvaraju dobre uslove i rezultate.Kod nas su Damir,Musa,Tuka,Dzeko(nadam se da ce Catakovic njegovim stopama,malo navijacki),Cericka zahvaljujuci suhom talentu,radu i spletu sretnih okolnosti,postali nas ponos i uz jos neke predstavljaju nasu BiH u svijetu.
Nisam pesimista,nego smatram da su do sada uradili bas puno za bh sport.Mozda nekad opravdavam neke njihove poraze znajuci iz cega su napravili puno(perpetuum mobile)sjajne rezultate.Jako puno je turnira u tenisu,a 18 se boduje,posebno je Damir u specificnoj situaciji.Mora igrat najvece turnire i tu ga zrijeb nekad pomazi ,nekad kazni.Na ove 250 turnire ide da proba napraviti dobar rezultat(3 mu trebaju)pa ako se posreci zrijeb osvojit ce(super),ako ne izgubi prije prvog servisa i vreba sljedeci.Fatic je posebna prica,imao talent,imao uslove,ali ni 10% Damirove ambicije.U 24 god. ima 61 bod i proba chell.Ocito je sad malo ozbiljniji.Sad bi vise pratio Deu,Nefisu,Darku pa i Fatica,nego jedna me Akademija udaljila od bh tenisa.Znam da neke plaho nerviram,nadam se da tebe ne.Pozdrav tebi raji sa pdf bh tenis. :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 avg 2018, 00:13

forgempp je napisao/la:Ma hajde, svakako bi ispao najbolje u qf
Optimisto nisam te prepoznao. :tokralju:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 avg 2018, 00:22

esprit24 je napisao/la:Sivo bijela majca stara dvije godine :plac: i bordo sorc :ljepota: msm stvarno suvisno je bilo sta za njega vise pisat, volim ga ko najrodjenijeg svog al njega boli qrac. Uzeo je toliko para od sofije da je mogo naci mega trenera al njega jednostavno boli ona stvar. Jos uvijek se nadam da ce se izvuci u dvoranskom dijelu sezone al bojim se da je to to sto se tice njega u top 100. Nadam se da grijesim
Nekako da hoce bordo majica i bijeli sorc.Sta kazes ? :thumbup: I kopacke umjesto Noletovih patika :rol:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16427
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la gaston » 22 avg 2018, 08:41

Samo zdravlja Damire ! :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

hm59
Postovi: 2024
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 22 avg 2018, 10:11

Ja se taman spremio gledati Damira sinoc, malo dremnuo prije, kad procitah da je otkazao! Bilo mi krivo u prvom momentu, ali mislim da je bolje, do US Opena ce se oporaviti. Ukoliko bude imao imalo srece sa zrijebom, da prodje prvo kolo, ocekujem najbolji rezultat do sada na GS-ovima :bih: :bih:

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 avg 2018, 12:52

gaston je napisao/la:Samo zdravlja Damire ! :mrgreen:
:rol: :rol: :rol: :rol: [email protected] bio. :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 avg 2018, 13:52

hm59 je napisao/la:Ja se taman spremio gledati Damira sinoc, malo dremnuo prije, kad procitah da je otkazao! Bilo mi krivo u prvom momentu, ali mislim da je bolje, do US Opena ce se oporaviti. Ukoliko bude imao imalo srece sa zrijebom, da prodje prvo kolo, ocekujem najbolji rezultat do sada na GS-ovima :bih: :bih:
Generacijo evo kako ja danas vidim bh tenis,kroz obrazovanje:

1.Damir-Magistar(ako hoce do titule Dr.Mr.-ATP20- mora se drzati mog plana odabira turnira u 2019)
2.Mirza-Visa skola(to mu je vrh,jos 10-ak GS i do 2 mill$,mjera,const. ATP100)
3.Tomo i Aldin -srednja skola(zdravi i prosli dunjaluka.Luftirali casove u osnovnoj,ATP 200-300 max.)
4.Nerman i Darko-osnovna skola,NK radnici,(moraju dosta uciti i vanredno do zavrsene srednje skole)
Sljedeci post plan turnira u 2019 ,koga nerviram imao opcija.....
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 22 avg 2018, 14:18

@samozdravlje ma da hoce promjeniti opremu pa nek igra i u plavoj majci svakako je topi smrdljivim znojem ne bi bilo steta za tu boju :urnebes: fakat ako cita ja bih mu preporucio da sklopi kakav ugovor sa selimovicevom firmom no.1 ili gbt ljudi i jedni i drugi prave strasnu opremu, em bi bila bosanska em mu na majci mogu nacrtat sta hoce
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 avg 2018, 14:33

Damir ce vjerovatno godinu zavrsiti izmedju 40-60 mjesta ATP.Po zavrsetku sezone,odmor pa pripreme za hard i to turnire u jan.-februar.Mart kompletan pripreme za zemlju.Nista oni turniri u Americi(IW i Miami ,ne znas jesu li Mastersi ili GS). Komplena DC reprezentacija + Darko na pripreme za sezonu zemlje i to sirom BiH(Zetra,Bihac,B.Luka,Mostar...). Popularizacija bh tenisa.U aprilu obaveze DC ,a poslije svak na svoju stranu.Neko na ITF,neko na chall,a neko Bogami put Marrakech i M.Carla.Ako dobro razumijem bodovanje Damir ne bi morao igrati Masterse(koje ne prijavi).Ni Mirzi ne odgovaraju turniri u Americi(nadam se da ce do Sofije i u Sofiji skupiti dovoljno bodova da ostane u TOP100,hoce @babino no sikiriki).Damir M.Carlo,Madrid,Rim i RG i jedno 2-3 titule ATP250 , a trebalo bi i jedno finale ATP500(a sto ne i titula).Ja sam optimista za 2019 ,doduse ima jos 2,5 mjeseca tenisa u ovoj god.Pozdrav,ako ima pitanja tu sam,stojim Vam na raspolaganju :rol: :rol: :rol: :rol: Malo sale nije na odmet :thumbup: :lolno:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 avg 2018, 14:37

esprit24 je napisao/la:@samozdravlje ma da hoce promjeniti opremu pa nek igra i u plavoj majci svakako je topi smrdljivim znojem ne bi bilo steta za tu boju :urnebes: fakat ako cita ja bih mu preporucio da sklopi kakav ugovor sa selimovicevom firmom no.1 ili gbt ljudi i jedni i drugi prave strasnu opremu, em bi bila bosanska em mu na majci mogu nacrtat sta hoce
Ti si autoritet na pdf , mene bi banovali.Nisam bas siguran da smo na domacem terenu :rol: :rol: .Nije do Mirze(njemu svejedno ),do tebe je sminkeru(mozda te nervira sto je nas). :thumbup: :clap: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 22 avg 2018, 16:18

@Samozdravlje imas ga pravo, vecina su strumfete ovdje prvi moderator @unno, @bhsport, nekad su bili @virto i @shminka, al bilo je i pitara brat @remA, @babino je robija al je bratina mada je ovdje nikog tako ne djelim ovdje nas damir i mirza spajaju :bih:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
bhsport
Postovi: 11264
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la bhsport » 22 avg 2018, 16:27

esprit24 je napisao/la:@Samozdravlje imas ga pravo, vecina su strumfete ovdje prvi moderator @unno, @bhsport, nekad su bili @virto i @shminka, al bilo je i pitara brat @remA, @babino je robija al je bratina mada je ovdje nikog tako ne djelim ovdje nas damir i mirza spajaju :bih:
Zaboravio si sminkera, glavni navijac Želje na PDFu.
Fali pravo.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 22 avg 2018, 16:43

bhsport je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:@Samozdravlje imas ga pravo, vecina su strumfete ovdje prvi moderator @unno, @bhsport, nekad su bili @virto i @shminka, al bilo je i pitara brat @remA, @babino je robija al je bratina mada je ovdje nikog tako ne djelim ovdje nas damir i mirza spajaju :bih:
Zaboravio si sminkera, glavni navijac Želje na PDFu.
Fali pravo.
Napisao al fakat fali ybt kako je on mrzio i omalovazavao Mirzu to nije normalno al da je bio poznavalac tenisa to mu se ne moze osporiti :salut:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 avg 2018, 16:59

esprit24 je napisao/la:@Samozdravlje imas ga pravo, vecina su strumfete ovdje prvi moderator @unno, @bhsport, nekad su bili @virto i @shminka, al bilo je i pitara brat @remA, @babino je robija al je bratina mada je ovdje nikog tako ne djelim ovdje nas damir i mirza spajaju :bih:
Ne pise ovdje,ali pravi momak je @Osim13 , jeste da ujeda zayebano , ali je bas fan BiH.Opasan provokator,ali pozitivan mangup.Kako taj mrzitelje BiH dovodi do ludila,sta ces svi imamo pravo na gresku pa i @Osim13(mozda je mlad,pa nadodje) :rol: :rol: :urnebes: :bih: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 22 avg 2018, 17:08

esprit24 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:@Samozdravlje imas ga pravo, vecina su strumfete ovdje prvi moderator @unno, @bhsport, nekad su bili @virto i @shminka, al bilo je i pitara brat @remA, @babino je robija al je bratina mada je ovdje nikog tako ne djelim ovdje nas damir i mirza spajaju :bih:
Zaboravio si sminkera, glavni navijac Želje na PDFu.
Fali pravo.
Napisao al fakat fali ybt kako je on mrzio i omalovazavao Mirzu to nije normalno al da je bio poznavalac tenisa to mu se ne moze osporiti :salut:
Nije mrzio Mirzu, odkud vam to, čovjek je bio realan u vezi njega, popravio se Mirza od tad a @shminka navija jednako i za Mirzu i za Damira. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 avg 2018, 17:20

:bih: Setkara prosao 1.kolo u Madzarskoj(Gjor 25 t$),dobio Marka Tepavca(Srb).Selam @Uno.BSMO mladicu.Budi se pdf bh tenis.Hajmo :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 22 avg 2018, 17:24

Samozdravlje je napisao/la::bih: Setkara prosao 1.kolo u Madzarskoj(Gjor 25 t$),dobio Marka Tepavca(Srb).Selam @Uno.BSMO mladicu.Budi se pdf bh tenis.Hajmo :bih:
Allah razi olsun, BSMO i tebi i svima na ovom pdfu islamske vjeroispovijesti. :bih:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 22 avg 2018, 18:22

@Unno dobro jesam malo pretjerao sa tim mrzio, htio sam reci da nije vjerovao sa Mirza moze doci do top 100. A sjecam se jedne godine kad sam ja rekao da Mirza osvaja protoroz i mi se opkladimo u avatar, mirza izgubi u finalu kad je ono dijete plakalo ako se sjecate i moro sam nisiti zeljin grb na avataru :sick: usput kad je zdrijeb za md us opena
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.