BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 06 feb 2019, 14:05

Prelisto je on svoje moje zenicaninu :kafa: sad ce u drustvo macore, ofnera, ilkela i ostalih mega zvijezda chelenger toura :lol:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

gigun
Postovi: 573
Pridružen/a: 20 mar 2013, 17:56

Re: BiH tenis

Post Postao/la gigun » 06 feb 2019, 15:10

Kod kuće najljpše Mirzete ,bilmeze. :stop:

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 06 feb 2019, 15:48

:tokralju: Samo da znate , Mirza je dao neke pare za stradale u poplavama. Toliko o Mirzi . :tokralju:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 06 feb 2019, 17:09

Samozdravlje je napisao/la::tokralju: Samo da znate , Mirza je dao neke pare za stradale u poplavama. Toliko o Mirzi . :tokralju:
reci mu da se ne rasipa, kako igra,moglo bi mu brzo zafaliti..jos ako nije babin kredit vratio,velik belaj.

salu na stranu,svaka cast, lijepo je cuti da i pomazu ti sto imaju.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 06 feb 2019, 17:27

:bih: Nadam se kvalivikacijama Roterdama , a u Marseju je siguran . Blizu 70 t$ i nije lose . Samo da su nam zivi i zdravi svi nasi sportisti pod :bih: .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Galion » 06 feb 2019, 20:00

babino je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la::tokralju: Samo da znate , Mirza je dao neke pare za stradale u poplavama. Toliko o Mirzi . :tokralju:
reci mu da se ne rasipa, kako igra,moglo bi mu brzo zafaliti..jos ako nije babin kredit vratio,velik belaj.

salu na stranu,svaka cast, lijepo je cuti da i pomazu ti sto imaju.
Ja te uvjeravam da on nema ništa ako gledamo stanje na računu - ulog. Sad druga stvar ako gledamo da su roditelji uložili i rekli ne trebaš ništa vraćati.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 07 feb 2019, 14:00

@galion, znam o cemu pricas..ali onaj ko nema ne putuje biznisom iz australije:-)

sta ovo gledam,mirzet odlucio da igra jedan mec sedmicno pa prijavljuje kvale vecih turnira....ne konta on jos na challengere gdje ga mi saljemo:-)
tamo ce izgleda tek kad izleti iz top 200.

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Galion » 07 feb 2019, 14:27

Kad se prijavljuju turniri gleda se ranking od 6 tjedana prije turnira ako se ne varam pa eto možda lovi 'posljednju priliku'.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 07 feb 2019, 14:57

Ljiljani protiv Republike Ceske , kao domacini . Zenico (vjerovatno -vidimo se ) , aBd zdravlja , eto nam prilike tersu da kahvenisemo (ako nisi sta ljut- naravno bez razloga).Imam ja raje u nicaZe , tako da mi sigurno nece biti dosadno prije meca i na pauzama izmedju duela Damira,Mirze ,Tome i Fatica.


„Opet nismo imali sreće sa žrijebom, Češka je jak protivnik, pogotovo što će vjerovatno igrati i Tomas Berdych“ kaže Senad Hadžimešić, direktor Teniskog saveza BiH. :bih: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 07 feb 2019, 15:13

Naravno bilo bi lijepo upoznati i ostalu raju sa najboljeg pdf . @hm59-generaciju ,@taremuhu,@esprita24 ,@bhsport (iako me ne gotivi,ali nejse,mozda se odljuti,nisam ja zlopamtilo :thumbup: :rol: ), @Galion , @Mracni ,@ronaldo99 . Naravno kakav bi dernek bio bez @Uno. @Esporta , @jestamai i svi ostalih zaljubljenika u bijeli sport .(plavo ili bordo nema veze ,a ni crveno-crno ).Pozdrav svima na forumu. :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 07 feb 2019, 15:48

Galion je napisao/la:Kad se prijavljuju turniri gleda se ranking od 6 tjedana prije turnira ako se ne varam pa eto možda lovi 'posljednju priliku'.
Sta mislis , je li ok sto pokusava igrati jos sa "svjetskom" elitom kvalifikacije ? Po meni je to ok sa jedne strane ,ipak je to zasluzio , a i prijava turnira je 1,5 mjesec ranije . Mogao je sa velikom vjerovatnocom pretpostaviti da ce doci do ovakvog pada , pa da prijavi Chall. i ostane blizu ucesca na GS ( recimo TOP105). Bojim se da Mirza ne uziva u tenisu , pa i Damir . 27,5 god. nije puno , ali obzirom sta je prolazio kao mlad , vjerovatno se zasitio.Jos uvijek daje max. u DC . Volio bih da ga gledam na teniskim turnirima jos 4-5 god., mozda opet bljesne . Koliko sam upratio Mirzinu karijeru jednu god. bas zapne , pa sljedecu stagnira i tako redom. Da li je vrijeme da pokusa sa Tomom u dublovima da napravi nesto(za to su relativno mladi)?

I ako ti nije tesko da malo pojasnis ovo:
Ja te uvjeravam da on nema ništa ako gledamo stanje na računu - ulog. Sad druga stvar ako gledamo da su roditelji uložili i rekli ne trebaš ništa vraćati.
Hvala , necu zamjeriti ako ne odgovoris . :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Galion » 07 feb 2019, 18:30

Samozdravlje je napisao/la:Sta mislis , je li ok sto pokusava igrati jos sa "svjetskom" elitom kvalifikacije ?
Sa sportske strane mislim da to nije pametno jer imao je čitavu prošlu sezonu da se okuša u toj kategoriji i vidimo kako se proveo. Nek pokuša na Challengerima vratiti bodove i povezat pobjede.
Samozdravlje je napisao/la:Da li je vrijeme da pokusa sa Tomom u dublovima da napravi nesto(za to su relativno mladi)?
Ja mislim da bi svakako tu bili uspješniji ali pitanje je bi li bili dovoljno uspješni da zarade neki novac? Doduše ovako ga isto baš i neće zaraditi, pogotovo Tomo.
Samozdravlje je napisao/la:I ako ti nije tesko da malo pojasnis ovo:
Ja te uvjeravam da on nema ništa ako gledamo stanje na računu - ulog. Sad druga stvar ako gledamo da su roditelji uložili i rekli ne trebaš ništa vraćati.
Hvala , necu zamjeriti ako ne odgovoris . :thumbup:
Pa njegova zarada od nagrada je samo US$772,364 i to u bruto iznosu a kad se odbije porez (20%-40%, kako gdje) taj broj se smanji na cca US$600,000 što čak i uz neku dodatnu zaradu eventualno kroz neku ligu (bundesliga npr) ako igra nije dovoljno da pokrije silne troškove kroz karijeru gdje samo u djetinjstvu taj iznos bude milijunski.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 07 feb 2019, 21:58

Galion je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:I ako ti nije tesko da malo pojasnis ovo:
Ja te uvjeravam da on nema ništa ako gledamo stanje na računu - ulog. Sad druga stvar ako gledamo da su roditelji uložili i rekli ne trebaš ništa vraćati.
Hvala , necu zamjeriti ako ne odgovoris . :thumbup:
Pa njegova zarada od nagrada je samo US$772,364 i to u bruto iznosu a kad se odbije porez (20%-40%, kako gdje) taj broj se smanji na cca US$600,000 što čak i uz neku dodatnu zaradu eventualno kroz neku ligu (bundesliga npr) ako igra nije dovoljno da pokrije silne troškove kroz karijeru gdje samo u djetinjstvu taj iznos bude milijunski.
Hvala .Shvatio sam . Znaci oko 1 mill.KM .20 god. nije imao neke koristi od nagrada , neka je kostao 30. hKM/ god , to je 600 tKM + 100 hKM ,zadnjih godinu i po , nesto je ostalo. Nije pristojno zavirivati u tudji novcanik,ali nas Miki je javna licnost,nece se ljutiti .Sigurno ne cita ove moje gluposti.
Sto se bodova tice , u 2018 mu je falilo ucesce na tri Chall. koje je igrao 2017 , poslije Moskve. Izmedju ostalog tu mu hvali 200 bodova . Vjerovatno povreda i mozda ta operacija . Nadam se da u martu bude igrao Chall. u Francuskoj - Indoor Hard , a ne USA Masterse-kvale Outdoor ?
Meni je fascinantna ta njegova borbenost u DC , pa i sa De Minauer-om . Puno borbenije igra za DC repku,nego kad igra za sebe. Takav je . LP
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 08 feb 2019, 07:03

Hvala .Shvatio sam . Znaci oko 1 mill.KM .20 god. nije imao neke koristi od nagrada , neka je kostao 30. hKM/ god , to je 600 tKM + 100 hKM ,zadnjih godinu i po , nesto je ostalo. Nije pristojno zavirivati u tudji novcanik,ali nas Miki je javna licnost,nece se ljutiti .Sigurno ne cita ove moje gluposti.
Sto se bodova tice , u 2018 mu je falilo ucesce na tri Chall. koje je igrao 2017 , poslije Moskve. Izmedju ostalog tu mu hvali 200 bodova . Vjerovatno povreda i mozda ta operacija . Nadam se da u martu bude igrao Chall. u Francuskoj - Indoor Hard , a ne USA Masterse-kvale Outdoor ?
Meni je fascinantna ta njegova borbenost u DC , pa i sa De Minauer-om . Puno borbenije igra za DC repku,nego kad igra za sebe. Takav je . LP[/quote]
ko te hvali moj starce?
bujrum na kafu, svakako.

hm59
Postovi: 2029
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 09 feb 2019, 00:03

Samozdravlje je napisao/la:Naravno bilo bi lijepo upoznati i ostalu raju sa najboljeg pdf . @hm59-generaciju ,@taremuhu,@esprita24 ,@bhsport (iako me ne gotivi,ali nejse,mozda se odljuti,nisam ja zlopamtilo :thumbup: :rol: ), @Galion , @Mracni ,@ronaldo99 . Naravno kakav bi dernek bio bez @Uno. @Esporta , @jestamai i svi ostalih zaljubljenika u bijeli sport .(plavo ili bordo nema veze ,a ni crveno-crno ).Pozdrav svima na forumu. :bih:
Generacijo, i ja se nadam susretu u Zenici (ili Sarajevu) :)
Damir sa Tsitsipasom u I kolu Roterdama! Ne znam cemu se nadati, nije ni Tsitsipas u nekoj narocitoj formi, evo danas izgubio od "mrtvog" Monfilsa 2:0 ;)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16633
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la ronaldo99 » 11 feb 2019, 21:41

Ev gledam igraju tek u srijwdu, mogli su ih komotno staviti u nedjelju da igraju prvo kolo, cuj u srijedu :)

Mozel nas Damke do 5 gemova u mecu?

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la taremuha » 11 feb 2019, 23:44

ronaldo99 je napisao/la:Ev gledam igraju tek u srijwdu, mogli su ih komotno staviti u nedjelju da igraju prvo kolo, cuj u srijedu :)

Mozel nas Damke do 5 gemova u mecu?
Nije rijetkost da se prvo kolo igra u srijedu. Obicno tad igraju malo bolji igraci. Samo sto ce u tom slucaju morat igrat 5 meceva svaki dan zaredom :D

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16633
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la ronaldo99 » 12 feb 2019, 04:38

taremuha je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Ev gledam igraju tek u srijwdu, mogli su ih komotno staviti u nedjelju da igraju prvo kolo, cuj u srijedu :)

Mozel nas Damke do 5 gemova u mecu?
Nije rijetkost da se prvo kolo igra u srijedu. Obicno tad igraju malo bolji igraci. Samo sto ce u tom slucaju morat igrat 5 meceva svaki dan zaredom :D
Tesko da ce recimo Damke odigrati 5 meceva u 5 dana :)

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la jestamaji » 12 feb 2019, 14:37

realno damir je postao topovska hrana za veliki broj igrača. nama ne ostaje ništa nego nadati se da je to prolazno i da će se vratiti u formu i opet početi koristiti svojim prednostima tj jačim stranama. a i ako se ne vrati, tri turnira, ranking karijere i fine pare koje će nerfid sigurno znati umnožiti ... hiljade igrača bi to u startu prihvatila! ma šta neki ovdje mislili, ne može svako biti ni berdych ili tsonga, da o boljima i ne pričamo

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 12 feb 2019, 15:53

Sve je do njega, ako se opet vrati svom rudarskom. (puno znoja, srca i trke) tenisu opet cemo se radovati.
Negdje mu je nestao, voljni momenat, to je problem.
Tenis se može igrat, samo određeni broj godina, šteta ih je propuštati.

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.