BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

Avatar
bhsport
Postovi: 11248
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la bhsport » 19 avg 2018, 16:34

taremuha je napisao/la:@samozdravlje Previse si se ti zadeverao na onoj temi FK Sarajeva, fale nam tvoje kalkulacije i komentari ovdje :D
Neka je, da ohanemo malo.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Samozdravlje
Postovi: 7738
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 19 avg 2018, 17:17

Postao/la hm59 » 26 apr 2018, 16:00

Samozdravlje WroteColon
Evo kako ja vidim ranking i bodove do kraja godine . Jedan pestimistican i realan pogled(na osnovu trenutne forme)
1. GS
(2x90)+(2x45)= 270 bodova
2. Mastersi
(6x10)+(2x45)= 150 bodova
3. ATP500 i ATP250
(4x45)+(2x90)= 360 bodova

270+150+360= 780 bod. to je dovoljno za trenutno ATP70 . Naravno moja procjena nista ne znaci , mozda nas Damir
osvoji ATP500 ili na GS prodje 3-4 kola (nevjerovatno,a ko je vjerovao 2 ATP-titule i ATP29)


Skoro pa generacijo, ovo ti je prilicno optimistican pogled ako gledamo trenutnu formu, pogotovo ovaj dio pod 3! Daj Boze, a sto kazes, kad je Damir u pitanju nikad se ne zna. Kad je prosle godine pao na 96. mjesto, mnogi su mu prognozirali ispadanje iz top 100, a on zavrsi u top 30!

1. GS
(2x90)+(1x45)= 225 bodova
2. Mastersi
(6x10)+(2x45)= 150 bodova
3. ATP500 i ATP250
(3x45)+(1x90)+(1x250)= 475 bodova 225+150+475=850 bodova Trenutno dovoljno za neko 60 mjesto na ATP.Ne treba zaboraviti da su mu ostala js najmanje 2 turnira,a i da neke moze popraviti aBd .@teramuha samo zbog tebe i moje dobre raje sam morao traziti ovo(izgubio sat vremena,halalosum).Stvarno je zamrla ova tema .Hoce to kad samo pametni pisu.@teramuha ti si ovo isprovocirao ,pa se ti i izvinjavaj ovim sto me ne gotive.pozdrav za tebe,@babino,@Uno,@Vedo20,@generaciju,@espri24@forgempp i ostalu raju,vratiti cu se ja jaci nego ikad :rol: :rol: ,ali sada imam vaznija posla.Akademija :tokralju:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7738
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 19 avg 2018, 17:49

taremuha je napisao/la:@samozdravlje Previse si se ti zadeverao na onoj temi FK Sarajeva, fale nam tvoje kalkulacije i komentari ovdje :D
Jesi li izanalizirao analizu .Eto ti kalkulacija i komentar.Ako treba jos za raju sam uvijek na raspolaganju.No tebe nema na mojoj temi.PRVA I NAJVECA LJUBAV.Bit ce nasi teniseri ok,no sikiriki.Selam @Uno :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la taremuha » 19 avg 2018, 18:41

Samozdravlje je napisao/la:
taremuha je napisao/la:@samozdravlje Previse si se ti zadeverao na onoj temi FK Sarajeva, fale nam tvoje kalkulacije i komentari ovdje :D
Jesi li izanalizirao analizu .Eto ti kalkulacija i komentar.Ako treba jos za raju sam uvijek na raspolaganju.No tebe nema na mojoj temi.PRVA I NAJVECA LJUBAV.Bit ce nasi teniseri ok,no sikiriki.Selam @Uno :thumbup:
Ima me ima i tamo nego tamo vise citam samo @akademija :D
Idemo Mirza večeras da prekinemo negativni niz. Izgleda da će biti stream. Sretno :bih:

Samozdravlje
Postovi: 7738
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 19 avg 2018, 19:48

Tezak turnir , malo bodova ,a i dubl su vala mogli odigrati.Nadati se da Medvedev nece ozbiljno pristupiti turniru .10 bodova za pobjedu nije bas magnet,a ni lova nije neka. :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7738
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 19 avg 2018, 21:22

taremuha je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
taremuha je napisao/la:@samozdravlje Previse si se ti zadeverao na onoj temi FK Sarajeva, fale nam tvoje kalkulacije i komentari ovdje :D
Jesi li izanalizirao analizu .Eto ti kalkulacija i komentar.Ako treba jos za raju sam uvijek na raspolaganju.No tebe nema na mojoj temi.PRVA I NAJVECA LJUBAV.Bit ce nasi teniseri ok,no sikiriki.Selam @Uno :thumbup:
Ima me ima i tamo nego tamo vise citam samo @akademija :D
Idemo Mirza večeras da prekinemo negativni niz. Izgleda da će biti stream. Sretno :bih:
Izvini sto me nema na temi halaliiiiiiii :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
forgempp
Postovi: 6532
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la forgempp » 20 avg 2018, 00:36

Je l nema streama za Mirzuu
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

esprit24
Postovi: 5369
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 20 avg 2018, 00:38

forgempp je napisao/la:Je l nema streama za Mirzuu
Na wwinu pokazuje kamericu al nema prenosa da nije sta stradalo u nevremenu :hmmmmm:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la taremuha » 20 avg 2018, 01:10

Evo dođe stream. Gubi i u drugom setu 2:0...

Avatar
forgempp
Postovi: 6532
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la forgempp » 20 avg 2018, 01:12

Kriminalan je ove sezone nakon Sofije... Brzo valja na challengere.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

esprit24
Postovi: 5369
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 20 avg 2018, 01:20

Sto bi @babino reko zaluto je nas Mirza u ovo drustvo :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
forgempp
Postovi: 6532
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la forgempp » 20 avg 2018, 01:49

Vratis se sa 5-0 na 5-4 i onda izgubis servis gem. LEVEL DAMIR DZUMHUR.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la taremuha » 20 avg 2018, 01:51

Pa jesi li se bas morao vracati :plac:

oldtown1990
Postovi: 1067
Pridružen/a: 09 nov 2014, 19:07
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la oldtown1990 » 20 avg 2018, 01:51

Mirza izgubio-logicno. U 2.setu gubio 0-5 stize na 4-5 i servira za izjednacenje ima 40:15, nakon toga gubi 4 uzastopna poena kao i mec.

Sta reci, koju posluku porati, komee?

babino
Postovi: 7183
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 20 avg 2018, 07:06

oldtown1990 je napisao/la:Mirza izgubio-logicno. U 2.setu gubio 0-5 stize na 4-5 i servira za izjednacenje ima 40:15, nakon toga gubi 4 uzastopna poena kao i mec.

Sta reci, koju posluku porati, komee?
nemojte me zezati da je na taj nacin izgubio :rol:
to je za zatvora..
davno sam odustao od gledanja obojice ako igraju oko/iza ponoci, nisu vrijedni 'mamurluka' naredni dan.

ovo sto igraju obojica, svakako nije vrijedno paznje.
ovaj levat umjesto da iskoristi priliku i 'druzenje' sa damirom i njegovim timom, on je losiji kako je vise na istim turnirima s njima.
Damiru se desila antalija, i neka je, ali ja sam jos uvijek ubijedjen da je ovaj salabajzer od trenera, velika greska.
Sve u svemu, momcima dobro, putuju, druze se, dobro zaradjuju i trose, ljepota od zivota. Usput odigraju mec-dva sedmicno:-)

esprit, u kojem sorcu ti je jaran igrao :rol:

hm59
Postovi: 2024
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 20 avg 2018, 09:51

Damir poceo padati na live listi, trenutno 27-i...sa tendencijom daljeg pada, ukoliko ne odbrani bodove u Winston Salemu i na US Openu! Ne vjerujem da ce u WS dalje od treceg kola, nadam se da grijesim. Za US Open jos cemo vidjeti, mozda nas ponovo prijatno iznenadi :bih:

Avatar
masinovodja
Postovi: 90
Pridružen/a: 13 maj 2010, 23:11
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la masinovodja » 20 avg 2018, 09:53

babino je napisao/la:
oldtown1990 je napisao/la:Mirza izgubio-logicno. U 2.setu gubio 0-5 stize na 4-5 i servira za izjednacenje ima 40:15, nakon toga gubi 4 uzastopna poena kao i mec.

Sta reci, koju posluku porati, komee?
nemojte me zezati da je na taj nacin izgubio :rol:
to je za zatvora..
davno sam odustao od gledanja obojice ako igraju oko/iza ponoci, nisu vrijedni 'mamurluka' naredni dan.

ovo sto igraju obojica, svakako nije vrijedno paznje.
ovaj levat umjesto da iskoristi priliku i 'druzenje' sa damirom i njegovim timom, on je losiji kako je vise na istim turnirima s njima.
Damiru se desila antalija, i neka je, ali ja sam jos uvijek ubijedjen da je ovaj salabajzer od trenera, velika greska.
Sve u svemu, momcima dobro, putuju, druze se, dobro zaradjuju i trose, ljepota od zivota. Usput odigraju mec-dva sedmicno:-)

esprit, u kojem sorcu ti je jaran igrao :rol:
Malo slabijih rezultate i nađu se ovakvi koji "su uvijek govorili...".
Iz tvog malog jadnog ugla izgleda jednostavno, zajehebaju se... putuju. Očigledno se nisi nikakvim sportom ozbiljno bavio...
Ne mogu da prešutim ovakvim stručnjacima... koji sjede i pljuju a nemaju pojma koliko napora treba za osvojit 1 ATP bod.

Ne "dešavaju" se stvari u sportu tek tako... ni Antalije ni bodovi ni pobjede.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 20 avg 2018, 12:49

Nije lako u Tenisu ostvariti rezultat, mora se dosta toga posložiti.
Dosta se nas ljuti kada vidi da se prilike koje imaju neki igrače ne koriste. Ali kako su došli do toga samo oni znaju.
Kako reće @masinovodja ogroman napor se mora uložiti da se osvoji 1 ATP bod. Uzmimo svjež primjer jednog našeg dječaka:
Nemanja igrao na tri uzastopna turnira u Novom Sadu, momak je na prva dva ostvario po tri pobijede u Q i ispao u prvom kolu MD, na trećem je u Q upisao pobjedu i poraz. Znači igrao je tri nedelje, na tri turnira, ostvario 7 pobjeda i 3 poraza, broj osvojenih poena 0, zarada 0$. Platio putne troškove, smještaj... Debelo u crvenom, a nije pokazao loše rezultate. Treba to preživjeti i finansirati. :kafa:

babino
Postovi: 7183
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 20 avg 2018, 17:02

masinovodja je napisao/la:
babino je napisao/la:
oldtown1990 je napisao/la:Mirza izgubio-logicno. U 2.setu gubio 0-5 stize na 4-5 i servira za izjednacenje ima 40:15, nakon toga gubi 4 uzastopna poena kao i mec.

Sta reci, koju posluku porati, komee?
nemojte me zezati da je na taj nacin izgubio :rol:
to je za zatvora..
davno sam odustao od gledanja obojice ako igraju oko/iza ponoci, nisu vrijedni 'mamurluka' naredni dan.

ovo sto igraju obojica, svakako nije vrijedno paznje.
ovaj levat umjesto da iskoristi priliku i 'druzenje' sa damirom i njegovim timom, on je losiji kako je vise na istim turnirima s njima.
Damiru se desila antalija, i neka je, ali ja sam jos uvijek ubijedjen da je ovaj salabajzer od trenera, velika greska.
Sve u svemu, momcima dobro, putuju, druze se, dobro zaradjuju i trose, ljepota od zivota. Usput odigraju mec-dva sedmicno:-)

esprit, u kojem sorcu ti je jaran igrao :rol:
Malo slabijih rezultate i nađu se ovakvi koji "su uvijek govorili...".
Iz tvog malog jadnog ugla izgleda jednostavno, zajehebaju se... putuju. Očigledno se nisi nikakvim sportom ozbiljno bavio...
Ne mogu da prešutim ovakvim stručnjacima... koji sjede i pljuju a nemaju pojma koliko napora treba za osvojit 1 ATP bod.

Ne "dešavaju" se stvari u sportu tek tako... ni Antalije ni bodovi ni pobjede.
hvala lijepa na objasnjenju kako stvari hodaju u sportu. sta ces, ne mozemo svi biti strucni kao ti.

Samozdravlje
Postovi: 7738
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 20 avg 2018, 18:07

masinovodja je napisao/la:
babino je napisao/la:Mirza izgubio-logicno. U 2.setu gubio 0-5 stize na 4-5 i servira za izjednacenje ima 40:15, nakon toga gubi 4 uzastopna poena kao i mec.

Sta reci, koju posluku porati, komee?
nemojte me zezati da je na taj nacin izgubio :rol:
to je za zatvora..
davno sam odustao od gledanja obojice ako igraju oko/iza ponoci, nisu vrijedni 'mamurluka' naredni dan.

ovo sto igraju obojica, svakako nije vrijedno paznje.
ovaj levat umjesto da iskoristi priliku i 'druzenje' sa damirom i njegovim timom, on je losiji kako je vise na istim turnirima s njima.
Damiru se desila antalija, i neka je, ali ja sam jos uvijek ubijedjen da je ovaj salabajzer od trenera, velika greska.
Sve u svemu, momcima dobro, putuju, druze se, dobro zaradjuju i trose, ljepota od zivota. Usput odigraju mec-dva sedmicno:-)

esprit, u kojem sorcu ti je jaran igrao :rol:
Malo slabijih rezultate i nađu se ovakvi koji "su uvijek govorili...".
Iz tvog malog jadnog ugla izgleda jednostavno, zajehebaju se... putuju. Očigledno se nisi nikakvim sportom ozbiljno bavio...
Ne mogu da prešutim ovakvim stručnjacima... koji sjede i pljuju a nemaju pojma koliko napora treba za osvojit 1 ATP bod.

Ne "dešavaju" se stvari u sportu tek tako... ni Antalije ni bodovi ni pobjede.[/quote]

Ma komsija to je @babino , pravi tifoz.Nego mu lakse ovako. Kad Mirza dobije njemu srce ko Trebevic.Razlicito podnosimo poraze , a i pobjede razlicito slavimo.Nego @babino se pohasio radi Robije.Uskoro cu mu u goste,da vidim kakav je domacin. :rol:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.