BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 22 mar 2018, 08:37

taremuha je napisao/la:Mirza igra na court 7 treci mec po redu. Program pocinje u 16h po srednjoevropskom vremenu. Igra poslije meceva Kuhn-King i Sasnovich - Pavlyuchenkova. Idemo Mirza, sretno! :bih:
Imajul kamere na tom terenu?? Hvala
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 22 mar 2018, 10:12

esprit24 je napisao/la:
taremuha je napisao/la:Mirza igra na court 7 treci mec po redu. Program pocinje u 16h po srednjoevropskom vremenu. Igra poslije meceva Kuhn-King i Sasnovich - Pavlyuchenkova. Idemo Mirza, sretno! :bih:
Imajul kamere na tom terenu?? Hvala
najavljeni su prenosi s tog terena tako da cemo imati priliku da uzivamo u carima mirzine igre...
koliko god bio kriminalan u americi a ovaj u dobroj formi, ja nocas ocekujem pobjedu.

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la bhsport » 22 mar 2018, 10:16

Ma iskreno tesko da Mirza moze protiv Juke, dosta oscilira, pao je u formi, a Juka ima impresivne rezultate u proteklom periodu i po svemu je favorit.
Mislim da ce Mirza tesko i do seta.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 22 mar 2018, 10:19

optimizam gajim na cinjenici da je puno bolji protiv ozbiljnih tenisera nego onih puno losije plasiranih od sebe...samo me malo muci koliko on ovog dozivljava ozbiljno haha

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la bhsport » 22 mar 2018, 10:27

babino je napisao/la:optimizam gajim na cinjenici da je puno bolji protiv ozbiljnih tenisera nego onih puno losije plasiranih od sebe...samo me malo muci koliko on ovog dozivljava ozbiljno haha
Ma isto kao i Mmoha, nimalo. ;)
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 22 mar 2018, 11:10

Ko sto neko napisa kolko god da je bio los u Americi ja ocekujem pobjedu :bih: Motiv bi mu trebali biti bodovi za GS , zatim duel sa sockom, novci, uzivanje sa elitom jer je u Miamiju trenutno sve sto valja u tenisu, osim ovih sto su odustali. Yebo jukija nije Raonic :lol:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la HeraklitMracni » 22 mar 2018, 11:21

Kad izlazi lista za French Open ?

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 22 mar 2018, 12:01

HeraklitMracni je napisao/la:Kad izlazi lista za French Open ?
neko napisa 16.4., cini mi se...

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 mar 2018, 12:14

babino je napisao/la:optimizam gajim na cinjenici da je puno bolji protiv ozbiljnih tenisera nego onih puno losije plasiranih od sebe...samo me malo muci koliko on ovog dozivljava ozbiljno haha
To dobri nas@babino , zadrzi tu opustenost i tokom meca , moli te tvoj drug . Samo danas . Bitce RG , pa ti i narod ruzite , ali danas sabur , molim te .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 mar 2018, 12:17

babino je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Kad izlazi lista za French Open ?
neko napisa 16.4., cini mi se...
Da 16. 4.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 mar 2018, 12:34

U sportu mi je casa uvijek polupuna , ali ovaj put ne ( e to bi me trebalo zabrinut ), a evo zasto sam optimista :
- Mirza je zeljan "velike scene "
- Tu ce biti i Damir 99% , a to je atmosfera DC
- Jeste Juso favorit( nazalost ne izraziti) , ali mnogi su bili , voli Mirza te skalpove
- Motiv RG , po automatizmu Wimbl.( koji je po meni zavrsena prica -samo zdravlja)
U prilog mu ne ide :
- Otvoren tern ( bit ce dobro , ako bude kakve tribinice)
- Juka nije TOP 50 , a da je dobar jeste
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la bhsport » 22 mar 2018, 13:05

esprit24 je napisao/la:Ko sto neko napisa kolko god da je bio los u Americi ja ocekujem pobjedu :bih: Motiv bi mu trebali biti bodovi za GS , zatim duel sa sockom, novci, uzivanje sa elitom jer je u Miamiju trenutno sve sto valja u tenisu, osim ovih sto su odustali. Yebo jukija nije Raonic :lol:
Ma Mirza je lud, on da igra sa Federerom ja bih ocekivao pobjedu jer je budala, kako je valjao Janowitza, Nieminena nema respekta ni prema kome, ali opet ta njegova indolentnost ga kosta boljeg plasmana.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 mar 2018, 13:12

esprit24 je napisao/la:Ko sto neko napisa kolko god da je bio los u Americi ja ocekujem pobjedu :bih: Motiv bi mu trebali biti bodovi za GS , zatim duel sa sockom, novci, uzivanje sa elitom jer je u Miamiju trenutno sve sto valja u tenisu, osim ovih sto su odustali. Yebo jukija nije Raonic :lol:
Sta je to lose u Americi ? 43 boda , 25 h.dolara(gdje se kucaju simboli ?-molim ), trenutno u TOP 90 , pa pogledajte vase prognoze . Prije nije mogao pomisliti na ovakvu turneju(1,5 mjesec sparta po USA ). Mi bi bili nezadovoljni da su 1. i 2. na ATP . Jednom cu napisati ko nema ATP titule , ko ima jednu ,a ko dvije . Kako sincina @esprit ?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 mar 2018, 13:19

bhsport je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Ko sto neko napisa kolko god da je bio los u Americi ja ocekujem pobjedu :bih: Motiv bi mu trebali biti bodovi za GS , zatim duel sa sockom, novci, uzivanje sa elitom jer je u Miamiju trenutno sve sto valja u tenisu, osim ovih sto su odustali. Yebo jukija nije Raonic :lol:
Ma Mirza je lud, on da igra sa Federerom ja bih ocekivao pobjedu jer je budala, kako je valjao Janowitza, Nieminena nema respekta ni prema kome, ali opet ta njegova indolentnost ga kosta boljeg plasmana.
Ma nije ni indolentnost , tijelo potroseno po ITF , Chall. . Kokuzluk ( nema za soka ). Kad si vidio da lome reket ? Amer slomi tri u 1 setu .Danas ako je tijelo ok ( i ako nije viskijao sa Damketom , a i ako je neka je) bit ce dobar otpor . SRETNO LEGENDO . Do RG .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 22 mar 2018, 13:23

@Samozdravlje super hvala Allahu evo ga spava, a ja kraj njega. Kao prvo slazem se da je do ove godine mogao samo sanjati ovu turneju, da nije bilo sofije sad bi se ganjo na onom francuskom chelengeru. A drugo ja sam misljenja da je ova turneja morala biti daleko bolja, a to je barem qf ch u IW, prvo kolo IW, qf CH u Irwingu i prvo kolo Miamija. Poraze protiv Kruegera, Mmoha i Koslova mu necu halaliti :nene: Jedino ako u Miamiju dodje do treceg kola :kafa:
Edit: @babino ne mogu ti odgovoriti na poruku nesto zakljucano :hmmmmm:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 mar 2018, 13:41

esprit24 je napisao/la:@Samozdravlje super hvala Allahu evo ga spava, a ja kraj njega. Kao prvo slazem se da je do ove godine mogao samo sanjati ovu turneju, da nije bilo sofije sad bi se ganjo na onom francuskom chelengeru. A drugo ja sam misljenja da je ova turneja morala biti daleko bolja, a to je barem qf ch u IW, prvo kolo IW, qf CH u Irwingu i prvo kolo Miamija. Poraze protiv Kruegera, Mmoha i Koslova mu necu halaliti :nene: Jedino ako u Miamiju dodje do treceg kola :kafa:
Drago mi je cuti . Samo zdravlja , dusevnog rahatlka i puno para . E ovo bi imao reci o turneji po Americi :
- IW2 - kao da je igrao na skolskom igralistu u Svrakinom Selu ( najljepsi dio Sehera ) , 4 sedmogodisnjaka skupljaju lopte (ma dosta mu je toga - cini mi se da bi prije ostavio tenis), sam uzima peskir , sudija kresti . jedno rijecju POBJEGO.
- IW "Kriger" , pa svakom se desi , podera on 3. Njemca , Wawrinku (kakav je da je) , Copila ( sa 100 odigranih setova )
- Irving , 25 bodova ( pao Simon ) , Zabar ga na foru uze (WCT) i malo sudija
- e sad o porazu 2. kolo kval . Priznam od ovih forumasa sam ucio , ali cini mi se da je to nepisano pravilo (iz bilo kojih razloga) da se gube ovakvi mecevi kad znas da si In ( a znao je da Delbonis- sin bosanski nije tu) .
- Ma sve 5 , sam si rekao da ne otpisujem Mirzu . Lamse i Vozdra .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 22 mar 2018, 13:45

Samozdravlje je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Ko sto neko napisa kolko god da je bio los u Americi ja ocekujem pobjedu :bih: Motiv bi mu trebali biti bodovi za GS , zatim duel sa sockom, novci, uzivanje sa elitom jer je u Miamiju trenutno sve sto valja u tenisu, osim ovih sto su odustali. Yebo jukija nije Raonic :lol:
Sta je to lose u Americi ? 43 boda , 25 h.dolara(gdje se kucaju simboli ?-molim ), trenutno u TOP 90 , pa pogledajte vase prognoze . Prije nije mogao pomisliti na ovakvu turneju(1,5 mjesec sparta po USA ). Mi bi bili nezadovoljni da su 1. i 2. na ATP . Jednom cu napisati ko nema ATP titule , ko ima jednu ,a ko dvije . Kako sincina @esprit ?
$ = shift + 4 :D
euro ne znam kako ide na pc-u :D

Imam ja već urađeno ko ima koliko titula u TOP 50, to sam uradio prije 2-3 mjeseca. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 mar 2018, 14:02

Hvala Uno (sto se pise@ ) ,$ (naucio)
- ma ne Top 50 , evo neki ( nisu orginal -eng. pisana)
- NEMAJU TITULE :
Manarino , Chung ,Bedene , Shapovalov ,Sela , Struff ,Benneteau ,Berankis ,Lacko Smyczek
- JEDNU TITULU:
Rubljev , Sugita , Coric ,Chardy ,Gojowczyk ,Paire ,Vesely, Medvedev.....
- DVIJE TITULE :
DAMIR BOSANAC VELICANSTVENI , Muller ,Haase .Johnson ,Khachanov , L. Majer.....
SVI OVI SU DRZAVNI PROJEKTI , A NASI OLIMPICI DOBIJALI par godina 600 $ (naucio)
- Nek pogura OK , Herdzelas , simicku , prije svih Berberovic , pa i zasluznog BRKICA
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 22 mar 2018, 14:09

Berberovic N.(18) , nazalost izgubila u 2. kolu , sada igra samo Tunis , mozda ima familiju tamo (djaba spavanje) , dok je susjedi ne klepe . Prosto joj bilo .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 22 mar 2018, 14:15

Samozdravlje je napisao/la:Hvala Uno (sto se pise@ ) ,$ (naucio)
- ma ne Top 50 , evo neki ( nisu orginal -eng. pisana)
- NEMAJU TITULE :
Manarino , Chung ,Bedene , Shapovalov ,Sela , Struff ,Benneteau ,Berankis ,Lacko Smyczek
- JEDNU TITULU:
Rubljev , Sugita , Coric ,Chardy ,Gojowczyk ,Paire ,Vesely, Medvedev.....
- DVIJE TITULE :
DAMIR BOSANAC VELICANSTVENI , Muller ,Haase .Johnson ,Khachanov , L. Majer.....
SVI OVI SU DRZAVNI PROJEKTI , A NASI OLIMPICI DOBIJALI par godina 600 $ (naucio)
- Nek pogura OK , Herdzelas , simicku , prije svih Berberovic , pa i zasluznog BRKICA
Na nekim forumima kad ovo napiše ispred usernamea: @ dođe notifikacija, najviše vezano za tapatalk aplikaciju, na ovom forumu ne dolazi ali ostaje navika. :mrgreen:

Goffin ima 4 titule, Monfils 8, Seppi 1 ili 2 a dost dugo su tu u vrhu tenisa, večinom mi ne cijenimo dobro te uspjehe a to su ogromni uspjesi, najveći u našem sportu. Ne ide puno igrača 10+ titula, trenutno koji su u TOP 50 a dobro su stariji od Damira.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.