BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 05 jun 2018, 18:13

Samozdravlje je napisao/la:
Esport je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Ismija ga igrač, za koga ste danas čuli i nikad više, koji je sve u ovom sportu "napravio" u ITF Santa Margherita Di Pula, kod kuće mu je nije morao putovati. :urnebes: :mrgreen:
Žalosno :sick: :oops:
U principu ne volim kritizirati, naše igrače, ali kada vidiš da kladionice sa pravom "igrača" iz top 100, omalovažavaju protiv poluamatera. dođe ti muka,jer si htjeo da za njega navijaš. :facepalm:
:rol: :rol: Pojasni mi ovo "htjeo".Je li opet neka tvoja carlama? Nisam ti ja @babino i@Virtu :rol: :rol:
Ma navijao sam ja, ali sam htjeo opalit "samošljagu", ljut i na sebe i na njega.
Svi mi teško priznajemo kad griješimo.
:shh:

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 jun 2018, 18:18

@ Esport sve 5 , opusteno Mirza ima sezonu iz snova , sve dok je u TOP100 moze biti zadovoljan. :clap:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 05 jun 2018, 19:40

@samozdravlje, pa ti nisi vise duhovit, sad si poceo i vrijedjati, napravi od mene nepismenog lika haha

onog trenutka kad odlucih da ti repliciram, tacno sam znao kakav odgovor cu dobiti al hajd reko nek ti bude, da ne bude bas da ti ne odgovaram nista:-)

svjestan si ti da ove godine pricamo o top 30 teniseru a prosle smo cak strahovali u nekim trenucima hoce li ostati i u top 100. Veci turniri, vise bodova, ako hoces i novca o kojem stalno pises, bolji zrijebovi itd itd...uz sve ovo ide i vece ocekivanje.
Podsjetiti cu te na damirovu izjavu s pocetka sezone kada je rekao da napada top 20 kako bi lakse branio drugi dio sezone i ostao u top 30 na kraju sezone.
Pricas o rankingu karijere, vjerujes li da ce on na kraju sezone biti bolji od proslogodisnjeg? ja bas i ne..osim ako ne napravi neko novo cudo....ali kad bolje skontam, ne moras ni ovo odgovarati, odgovor znam:-)

ti uzivaj u brojanju novca i bodova a ja bih ga ipak vise volio gledati danas poput cechinata. Nadam se nekom iskoraku ali opet s druge strane, treba biti zadovoljan trecim kolima slamova.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 jun 2018, 21:21

babino je napisao/la:@samozdravlje, pa ti nisi vise duhovit, sad si poceo i vrijedjati, napravi od mene nepismenog lika haha
Ima li iko na ovom forumu da me odbrani od ovog hrsuza :rol: .Za mene nema vece uvrede od te da nisam duhovit. :urnebes:
onog trenutka kad odlucih da ti repliciram, tacno sam znao kakav odgovor cu dobiti al hajd reko nek ti bude, da ne bude bas da ti ne odgovaram nista:-)
Zaobilazis istinu @babino iz Babino naselja,ja nism pisao nepismen,nego akademski obrazovan u nauci koja u sebi nema matematiku i statistiku , kao glavni predmet.
svjestan si ti da ove godine pricamo o top 30 teniseru a prosle smo cak strahovali u nekim trenucima hoce li ostati i u top 100. Veci turniri, vise bodova, ako hoces i novca o kojem stalno pises, bolji zrijebovi itd itd...uz sve ovo ide i vece ocekivanje.
O tome ti pricam.Ima ona narodna"Malo macku teleca glava".Ja nisam megaloman i racionalno dozivljavam uspjehe(Damira,Amela,Cericke,Mirze i ost.sportista BiH).Ja iskreno mislim da ne mogu preko ovog,a ako i to prebace ,niko sretniji od mene.U tome se razlikujemo ti hoces jos,jos , a meni i ovo "puna saka brade".Ne kazem da si ti,ali kakvih uvreda se sve tipkalo ovdje.No ni tvoje maslo nije za Ramazana(post o Mirzi i ispadanju iz TOP100),naravno imas pravo na gresku.
Podsjetiti cu te na damirovu izjavu s pocetka sezone kada je rekao da napada top 20 kako bi lakse branio drugi dio sezone i ostao u top 30 na kraju sezone.
Pricas o rankingu karijere, vjerujes li da ce on na kraju sezone biti bolji od proslogodisnjeg? ja bas i ne..osim ako ne napravi neko novo cudo....ali kad bolje skontam, ne moras ni ovo odgovarati, odgovor znam:-)

ti uzivaj u brojanju novca i bodova a ja bih ga ipak vise volio gledati danas poput cechinata. Nadam se nekom iskoraku ali opet s druge strane, treba biti zadovoljan trecim kolima slamova.
Od srca Legendi bh sporta zelim da bude No1 na ATP,ali imam pravo da sumnjam da ce u TOP20,a nek me demantuje ako smije :rol: .Svi nasim sportistima zelim da ih povrede zaobidju,to je najvaznije ,sve ostalo ce biti ok.Kritikujete brate preko mjere.Ima jos stosta da ti kazem,neki drugi put.Gotivim te tersu :rol: .,ali razlicito gledamo na ostvarenja nasih tenisera.Meni casa polupuna ,a tebi poluprazna(do godina,ja nazalost u 7.deceniji) :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 jun 2018, 21:27

[quote="Unofficialpage"][quote]Džumhur je bio samo jedan poen udaljen od plasmana u četvrto kolo turnira, no Zverev je uspio spasiti meč loptu, a potom i preokrenuti meč te izboriti plasman u osminu finala, a bh. tenisera ostaviti bez najboljeg Grand slam rezultata u karijeri. Džumhur dosadašnji dio sezone smatra jako dobrim, naročito kada je u pitanju Roland Garros.

Hvala @Uno. na ovom tekstu ,vjerovatno bi mi promakao.Hvala jos jednom dobri nas @Uno. :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

esprit24
Postovi: 5379
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 06 jun 2018, 00:51

Popisa se Mirza na sve dosadasnje uspjehe u ovoj godini. Bolje da nije ni isao ako ce ga preslusat zabar iz top 400 :lol: On se mora uozbiljiti ako se planira zadrzati u top 100 da ne bi dozivio sudbinu bemalmansa, kudle i ostalih poletaraca kojima se karijera svodi na ulijetanje i izlijetanje iz top 100
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 06 jun 2018, 09:10

esprit24 je napisao/la:Popisa se Mirza na sve dosadasnje uspjehe u ovoj godini. Bolje da nije ni isao ako ce ga preslusat zabar iz top 400 :lol: On se mora uozbiljiti ako se planira zadrzati u top 100 da ne bi dozivio sudbinu bemalmansa, kudle i ostalih poletaraca kojima se karijera svodi na ulijetanje i izlijetanje iz top 100
Danas Albot prvo igra singl, pa onda igraju dubl, piši propalo :hmmmmm:

Avatar
bhsport
Postovi: 11287
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la bhsport » 06 jun 2018, 09:14

esprit24 je napisao/la:Popisa se Mirza na sve dosadasnje uspjehe u ovoj godini. Bolje da nije ni isao ako ce ga preslusat zabar iz top 400 :lol: On se mora uozbiljiti ako se planira zadrzati u top 100 da ne bi dozivio sudbinu bemalmansa, kudle i ostalih poletaraca kojima se karijera svodi na ulijetanje i izlijetanje iz top 100
Sta se popisa? Zbog jednog glupog turnira. Fakat ne kontam.
Mirza igra sezonu iz snova, na ATP nivou je skinuo par skalpova a ovdje je ocito problem motivacija, sto je karakteristicno za dosta tenisera.
Vidjet cemo Mirzu na travi kakav bude, ako bude odrzao TOP100 na ATP-u treba mu skinuti kapu. :bih:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

hm59
Postovi: 2029
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 06 jun 2018, 13:44

Entry List Updates

Antalya update:
OUT: Lu
IN: Basic
Next: Ebden

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 06 jun 2018, 14:15

hm59 je napisao/la:Entry List Updates

Antalya update:
OUT: Lu
IN: Basic
Next: Ebden
Antalya, Turkey ATP 250
Date: 6/25/2018 Original Cut Off: 81 Ranking Date: 5/14/2018
Direct Acceptances: 19 Wild Cards: 3 Qualifiers: 4 Special Exempts: 2

Ima još do Antalije, sada je interesantan Štutgart, a London / Queen's Club, UK i ATP 500 Halle, Germany ATP 500
dolaze prije Antalije, tu je mirza u Q Hallea a Damir u MD Londona

oldtown1990
Postovi: 1067
Pridružen/a: 09 nov 2014, 19:07
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la oldtown1990 » 06 jun 2018, 15:59

Poraz Tome u 1.kolu Poznana

esprit24
Postovi: 5379
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 07 jun 2018, 02:11

Tesko ce Mirza u halle direktno jer je 6-7 alternativa osim ako ne dodje do polufinala u Stutgartu :bih:
@Bhsport u zadnje vrijeme me mrzis a nisi bio takav :kafa:
Salim se ali za mene je neupijeh i sramota izgubiti od igraca kojem je najveci domet neko ch i to ako u njega upadne kroz kvale ili dobije pozivnicu, pogotovo nakon nekih maestralnih meceva u prethodnom periodu
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
bhsport
Postovi: 11287
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la bhsport » 07 jun 2018, 09:19

esprit24 je napisao/la:Tesko ce Mirza u halle direktno jer je 6-7 alternativa osim ako ne dodje do polufinala u Stutgartu :bih:
@Bhsport u zadnje vrijeme me mrzis a nisi bio takav :kafa:
Salim se ali za mene je neupijeh i sramota izgubiti od igraca kojem je najveci domet neko ch i to ako u njega upadne kroz kvale ili dobije pozivnicu, pogotovo nakon nekih maestralnih meceva u prethodnom periodu
:D ma jeste neuspjeh slazem se, ali ocito je problem motivacije a taj jedan poraz ne moze pokvariti do sada najbolju sezonu. ;)
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 07 jun 2018, 18:07

Štutgart Istomin IN, NEXT Bašić

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la taremuha » 08 jun 2018, 11:31

Stuttgart update:
OUT: Donskoy (chose 's-Hertogenbosch)
IN: Bašić
NEXT: Thompson
Evo ga Bašić u glavnom žrijebu. :bih:

hm59
Postovi: 2029
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 09 jun 2018, 17:43

Basic u prvom kolu sa Raonicem!

esprit24
Postovi: 5379
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la esprit24 » 09 jun 2018, 20:55

hm59 je napisao/la:Basic u prvom kolu sa Raonicem!
Mogo bi milos i odustati do pocetka meca :kafa:
Svakako Mirza ima odredjene sanse protiv njega :bih:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16517
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la jestamaji » 10 jun 2018, 10:27

esprit24 je napisao/la:
hm59 je napisao/la:Basic u prvom kolu sa Raonicem!
Mogo bi milos i odustati do pocetka meca :kafa:
Svakako Mirza ima odredjene sanse protiv njega :bih:
:mrgreen:
ako odustane ući će neki lucky loser. jeb.iga, i 6,5 milja su više od nule

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la HeraklitMracni » 11 jun 2018, 12:18

Mislim da ce Brkic upast u kvale.. wimbl.. 9-alternativa

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 11 jun 2018, 12:33

HeraklitMracni je napisao/la:Mislim da ce Brkic upast u kvale.. wimbl.. 9-alternativa
Trebao bi jer većina onih koji su na vrhu Q-a su među prvima za ulazak u MD, tako da svaki otkaz u MD i Q njega pomijera naprijed. :kafa:

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.