BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 okt 2019, 14:17

_dreamer_ je napisao/la:Nasi su ba obojica, ko da je bitno ko je uspjesniji. Ne mozes u istom sportu to lako odluciti, a kamoli kad poredis uspjehe iz razlicitih sportova. Nebitno je potpuno sve dok nose zastavu BiH.
O medijskoj paznji je takodjer suvisno govoriti, Damir mnogo vise igra turnira nego sto Amel trci pa je logicno da ce se vise pisati o Damiru, plus sto Amel zivi povucen zivot.
Novinari na kraju krajeva pisu o onome sto donosi pare, nije broj clanaka nikakvo mjerilo niti tome treba pridavati paznju.
Ja se nadam da ce Damke imati jos jedan izlet u top 30 mada iskreno ne vjerujem u to. A volio bih da me demantira. A sto se tice Amela, daj Boze da izgura ovaj nivo do Olimpijade i da nas ogrije i to sunce.
Ko je god komentarisao da je Damir Dzumhur velikan bh sporta nije rekao ni jednu rijec da Amel Tuka nije velicina kojoj se treba klanjati do poda za postignute rezultate . Rekao sam da se mjesaju kruske i jabuke . Ovi koji takodje kazu da je Amel Tuka zlatan momak bh sorta pokusavaju bez potrebe da ponize uspjehe Damira Dzumhura , momka koji nam je donio toliko radosti (dobro znao nas i razocarati , ali zar i Amel nije imao krizu u periodu 2015-19). Oba su i jos uvijek s ponosom predstavljali i predstavljace BiH .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 okt 2019, 14:30

@Unofficialpage ima li neki link Nermanovog meca ? Hvala .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 okt 2019, 14:55

:rol: 6:3 prvi set . Tesko , ali efikasno :rol:
Kako bi 12 boba dobro leglo :pray: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Galion » 05 okt 2019, 14:55

@samozdravlje naravno da nisam
Očekujem pobjedu Nermana danas a sutra bi mogli vidjeti koliko je dorastao većoj razini ako bude ukrstio reket sa Serdarušićem ;)

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 okt 2019, 15:03

Galion je napisao/la:@samozdravlje naravno da nisam
Očekujem pobjedu Nermana danas a sutra bi mogli vidjeti koliko je dorastao većoj razini ako bude ukrstio reket sa Serdarušićem ;)
Iskreno nisam ni sumnjao , provalim ja ko je prava raja :thumbup: Da je ovog malca povaliti i sacuvati se od povrede za naredni turnir . sumnjam da moze uvezati 15 pobjeda , nije jos Nole . Serdarusic bi poslije 14 pobjeda bio prekrupan zalogaj . No ako hocemo , a hocemo u kvale RG onda moramo pobjedjivati u nekom narednom periodu i bolje od Serdarusica . Zar ne ? Samo da je ovog malog zavrsiti , domaci ... :thumbup: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 05 okt 2019, 15:13

Samozdravlje je napisao/la:@Unofficialpage ima li neki link Nermanovog meca ? Hvala .
Nema streama za Nermana. I ja tražio i razočarao se. :lol:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 okt 2019, 15:17

Unofficialpage je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:@Unofficialpage ima li neki link Nermanovog meca ? Hvala .
Nema streama za Nermana. I ja tražio i razočarao se. :lol:
Pozdrav mladicu , vidjeh i ja , ima sa onog drugog SF . Serdarusic i domaci . Bit ce u Finalu aBd . :thumbup: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 okt 2019, 15:30

Unofficialpage je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:@Unofficialpage ima li neki link Nermanovog meca ? Hvala .
Nema streama za Nermana. I ja tražio i razočarao se. :lol:
6:3 , 2:1 uz break (momak 20 servisa u game) , tebi ostavljam da pratis . Moram brzo u Mostar , imam nekog posla :urnebes:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

hm59
Postovi: 2029
Pridružen/a: 07 sep 2015, 08:29
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la hm59 » 05 okt 2019, 15:55

Dobio Nerman 2_0! :bih:

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 okt 2019, 16:31

12 bodova , 2120 $ , ukupno 105 bodova i oko ATP370 . Lijepo , mashala :bih: . Zurim u Mostar ,adio . :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 05 okt 2019, 20:16

hm59 je napisao/la:Dobio Nerman 2_0! :bih:
Ne bi lose u Mostaru , ode Nerman u TOP370 , sa mognucoscu TOP350 aBd . :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 06 okt 2019, 07:17

da ga mahsuz ne pratim vise, ne pratim.
sebi kazem da necu vise ni slucajno paliti stream kad igra ali ipak ponekad upalim, sad ustao, ukljucim se kod 5-5 i legenda bh sporta izgubi dva gejma ko kakva curica:-)

uradio je velike stvari za bh tenis, mi se lozili jer ipak smo docekali nekoga ko ce igrati protiv kreme ovog sporta.
uzeo je tri atp 250 titule i svaka mu cast, zaradio sebi za cijeli zivot, zasluzeno.
mada, porediti njega i tuku u bilo kom smislu je van svake pameti. Neuporedivo!
Tuka bi jos eventualnom olimpijskom medaljom postao institucija...ako nije vec i sada.

kao osobe i primjere drugima ih opet ne treba porediti. Ono sto meni smeta kod damira je to sto je on klasicni mali nafuranko. ok zaradio si novac, igras elitne turnire, doduse na tim elitnim te nema nigdje ali nema veze.
samo brate de skontaj sta zelis da budes, neki fini decko ili budala. Ne mozes biti pozitivni primjer kao kada igras protiv top 10 igraca na glavnom terenu, kada si manji od makovog zrna a opet, biti kabadahija kada igras manji turnir i protiv losijeg protivnika.
ako si budala,budi brate kao kirdzo npr, nikom ne daj pardona, ja te npr ni tada necu voliti ali cu te svakako vise postivati jer cu moci reci, yebi ga, takav je.

kako god, sve dok igra za BiH, svaki njegov uspjeh ce me obradovati ali da ga gledam u bolesnim jutarnjim vremenima, ostario sam ja za to:-)

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Trigger » 06 okt 2019, 11:44

babino je napisao/la:da ga mahsuz ne pratim vise, ne pratim.
sebi kazem da necu vise ni slucajno paliti stream kad igra ali ipak ponekad upalim, sad ustao, ukljucim se kod 5-5 i legenda bh sporta izgubi dva gejma ko kakva curica:-)

uradio je velike stvari za bh tenis, mi se lozili jer ipak smo docekali nekoga ko ce igrati protiv kreme ovog sporta.
uzeo je tri atp 250 titule i svaka mu cast, zaradio sebi za cijeli zivot, zasluzeno.
mada, porediti njega i tuku u bilo kom smislu je van svake pameti. Neuporedivo!
Tuka bi jos eventualnom olimpijskom medaljom postao institucija...ako nije vec i sada.

kao osobe i primjere drugima ih opet ne treba porediti. Ono sto meni smeta kod damira je to sto je on klasicni mali nafuranko. ok zaradio si novac, igras elitne turnire, doduse na tim elitnim te nema nigdje ali nema veze.
samo brate de skontaj sta zelis da budes, neki fini decko ili budala. Ne mozes biti pozitivni primjer kao kada igras protiv top 10 igraca na glavnom terenu, kada si manji od makovog zrna a opet, biti kabadahija kada igras manji turnir i protiv losijeg protivnika.
ako si budala,budi brate kao kirdzo npr, nikom ne daj pardona, ja te npr ni tada necu voliti ali cu te svakako vise postivati jer cu moci reci, yebi ga, takav je.

kako god, sve dok igra za BiH, svaki njegov uspjeh ce me obradovati ali da ga gledam u bolesnim jutarnjim vremenima, ostario sam ja za to:-)
To je to - savršen 'opis'! :clap:
Dodao bih samo: "nedovršen" i kao teniser i kao ličnost - nedajbože da je nekome "uzor". :crazy:
Amel = neuporedivo! Bilo bi extra da donese BiH i olimpijsku medalju, ali biti na OIlimpijadi i osvojiti 4. mejsto (2016.), malo li je? Sportista i osoba za uzor u svakom pogledu. :salut:
Bosno moja poharana....

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 06 okt 2019, 11:51

Od ove sezone nema ništa, već dvije sezone potrošene, iako u prošloj je imao i jednu ATP titulu pa to i vadi malo. A ove godine baš ništa nije uradio, najgore i igrački je oslabio. Nema ofanzivnog paketa nikako, samo stoji i vrača lopticu bez neke želje da napadne, da ima neki plan i bez neke taktike. Sasvim je sigurno da će ući u TOP 50 još jednom, previše je kvalitetan da to ne uradi još jednom ali nije to to, može on biti stalni TOP 20 igrač, praviti mnogo bolje rezultate i na najvećim turnirima. Do njega je, neka shvati tenis ozbiljno, neka krene vjerovati u sebe.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Rokoko87 » 06 okt 2019, 12:53

Bravo Nermane, ko je Serdarušić?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 06 okt 2019, 13:50

Ludilo . :bih:
"LJUDI MOJI JE LI OVO MOGUCE" :bih: :bih:
3 Titule , 15 pobjeda uzastopnih :bih: :bih: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 06 okt 2019, 13:55

Ne na kvale RG , hoce Nerman da vodi djevojku u Australiju sredinom januara . :ljepota: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Semper
Postovi: 2663
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Semper » 06 okt 2019, 13:57

Trigger je napisao/la:
babino je napisao/la:da ga mahsuz ne pratim vise, ne pratim.
sebi kazem da necu vise ni slucajno paliti stream kad igra ali ipak ponekad upalim, sad ustao, ukljucim se kod 5-5 i legenda bh sporta izgubi dva gejma ko kakva curica:-)

uradio je velike stvari za bh tenis, mi se lozili jer ipak smo docekali nekoga ko ce igrati protiv kreme ovog sporta.
uzeo je tri atp 250 titule i svaka mu cast, zaradio sebi za cijeli zivot, zasluzeno.
mada, porediti njega i tuku u bilo kom smislu je van svake pameti. Neuporedivo!
Tuka bi jos eventualnom olimpijskom medaljom postao institucija...ako nije vec i sada.

kao osobe i primjere drugima ih opet ne treba porediti. Ono sto meni smeta kod damira je to sto je on klasicni mali nafuranko. ok zaradio si novac, igras elitne turnire, doduse na tim elitnim te nema nigdje ali nema veze.
samo brate de skontaj sta zelis da budes, neki fini decko ili budala. Ne mozes biti pozitivni primjer kao kada igras protiv top 10 igraca na glavnom terenu, kada si manji od makovog zrna a opet, biti kabadahija kada igras manji turnir i protiv losijeg protivnika.
ako si budala,budi brate kao kirdzo npr, nikom ne daj pardona, ja te npr ni tada necu voliti ali cu te svakako vise postivati jer cu moci reci, yebi ga, takav je.

kako god, sve dok igra za BiH, svaki njegov uspjeh ce me obradovati ali da ga gledam u bolesnim jutarnjim vremenima, ostario sam ja za to:-)
To je to - savršen 'opis'! :clap:
Dodao bih samo: "nedovršen" i kao teniser i kao ličnost - nedajbože da je nekome "uzor". :crazy:
Amel = neuporedivo! Bilo bi extra da donese BiH i olimpijsku medalju, ali biti na OIlimpijadi i osvojiti 4. mejsto (2016.), malo li je? Sportista i osoba za uzor u svakom pogledu. :salut:
Amel Tuka se 2016.god nije ni plasirao u finale OI. Nedzad Fazlija i dalje ima najbolji rezultat na OI od nasih sportista. A porediti Tuku i Dzumhura je totalno nepotrebno, potpuno dva razlicita sporta.

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Galion » 06 okt 2019, 14:09

Rokoko87 je napisao/la:Bravo Nermane, ko je Serdarušić?
Posle Borne Ćorića najbolji hrvatski tenisač u toj generaciji. Ovo je velika pobjeda. Sad sam i ja uvjeren da je Nerman za 300 najjačih, vidjeti ćemo hoće li moći ostvariti bolji renking od Tome (212.).
Sjećam se da je jedan trener iz Širokog rekao za njega da je jako talentiran s čime se ja nisam baš slagao ali očito da sam pogriješio :D

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Samozdravlje » 06 okt 2019, 14:12

Galion je napisao/la:
babino je napisao/la:znaci da nermana ne vidis u top 300?
Iskreno, ne.
Iskreno da , mozda vec sljedece sedmice na Live ATP List . Podera Serdarusica ko "Oslobodjenje", mozda mu susjed pustio ? 6:2 ; 6:1 :bow: :bow: :bow:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.