Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 17 jul 2018, 22:52

Kad sad dovedu Alisona,Fekira,Lascelsa a dobar dio namaknu prodajom Lovrena.Ne bi me ni cudilo kad bi Bayern kreno po njega ako prodaju Boatenga PSGu.Kad Kovac obori svjetski rekord sa Lovrenom :beba:
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 17 jul 2018, 22:55

Koja Alisson iz LA :urnebes: :urnebes: :nene:
slika
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 17 jul 2018, 23:00

Ponos Torina je napisao/la:Koja Alisson iz LA :urnebes: :urnebes: :nene:
slika
hahahha ja faila nabijem ga, nisam se ni zagledo u twit

jos saner pise na italijanskom

Ozren
Postovi: 1829
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ozren » 17 jul 2018, 23:10

Sky Sport Italia claim #LFC offered €70m for Alisson Becker, but #ASRoma want €80m and are ready to wait, as #CFC will soon raise funds from selling Eden Hazard and Thibaut Courtois to #RealMadrid

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 17 jul 2018, 23:17

Dok je Keita na sredini terena, moze i Bogdan na gol :kafa:

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 17 jul 2018, 23:21

Pa pise Marzio dole Fake boldirano :lolno: :lolno: :clap:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
EBSCO
Postovi: 1713
Pridružen/a: 06 feb 2012, 00:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EBSCO » 17 jul 2018, 23:22

A daj im karine 80 miliona :roll:

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Escobar » 18 jul 2018, 00:47

Klopp je obavio razgovor sa Alissonom. Što znači, done deal.
5 times champions of Europe. #YNWA

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 18 jul 2018, 06:55

Sta je ovo ljudi, probudim se i vidim Melisa pise da pregovaramo sa Romom oko Alisona :D

Jel moguce
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 18 jul 2018, 10:22

BigAndy je napisao/la:Sta je ovo ljudi, probudim se i vidim Melisa pise da pregovaramo sa Romom oko Alisona :D

Jel moguce
Pa koliko si to spavao ? :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mcmanaman » 18 jul 2018, 11:20

EBSCO je napisao/la:A daj im karine 80 miliona :roll:
Sto da ne, rjesimo golmana za deset godina a s obzirom da je ROma u pitanju dakle to je Salah i Alison u paketu za 110mil :mrgreen:

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 18 jul 2018, 11:25

Liverpool are so far ahead in negotiations for Alisson that the deal could be confirmed in the next few days.

Via @DiMarzio
*UPDATE*
Liverpool have agreed a fee of €65m upfront with €10m add-ons with Roma for Alisson, according to reports in Italy this morning.
*UPDATE 2*
Liverpool have met Roma's valuation of Alisson (€75m) and all that remains is to iron out the details of how the fee will be paid.
Zadnja izmjena: gaston, dana/u 18 jul 2018, 12:24, ukupno mijenjano 1 put.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 18 jul 2018, 12:11

Kidnapujte ga yebo vam oca on
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 18 jul 2018, 12:37

paul joyce
@_pauljoyce
·
2m
Liverpool agree fee with AS Roma for Alisson in region of £66m. Nothing to stop other clubs doing likewise, but Liverpool the first. Permission granted to speak to player.
slika
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Valencia » 18 jul 2018, 13:17

Dovodjenjem golmana, Liverpul moze zavrsiti prelazni rok.

Fino popunjena ekipa.

Ako je Fekir skup, bolje ne gomilati ekipu. Sada Liverpul ima dosta igraca koji mogu igrati na sredini terena. Henderson, Oks, Vajnaldum, Fabinjo i Keita. Dvojica moraju na klupu. Mislim da bi Fekir bio previse, osim ako se ne moze rotirati u napadu.

Previse igraca moze narusiti ravnotezu i poremetiti atmosferu u ekipi.

Ne treba zaboraviti da je Liverlpul dobio novog Lovrena. Vraca se preupn samopouzdanja. Sada osjeca da je jedan od najboljih stopera svijeta i to se moze pozitivno odraziti na terenu. Odsustvo samopouzdanja i fokusa su bili njegovi problemi do sada.

Vise ne vazi parola navijaca Liverpula: 'za Titanik i Lovrena bi bilo najbolje da nikad nisu isplovili iz Sautemptona'. :mrgreen:

Jos ce Lovren postati legenda Liverpula...
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 18 jul 2018, 13:20

Barring any late counter bids and twists, Alisson should sign a five-year contract with Liverpool after undertaking his medical and agreeing personal terms, with those formalities potentially finalised by the end of the week, writes @MelissaReddy_

The club’s endeavour to recruit him as well as the manager’s ambitious vision meant the Merseysiders stole a march on Chelsea.

They are yet to submit an offer and it is understood that is a result of Alisson making clear his preference is Liverpool.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 18 jul 2018, 13:31

Ne vidim razlog zbog kojeg bi Alisson odabrao Chelsea umjesto nas, jedino mu mogu ponuditi veću platu i zivot u Londonu a svi ostali argumenti su u nasu korist. I dalje mi se cini da je cijena previsoka za golmana koji je jednu sezonu odigrao na vrhunskom nivou. Nazalost ista situacija kao sa Van Dijkom, znaju da smo ocajni sto se tice golmanske pozicije pa mogu maksimalno da nas iscijede.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 18 jul 2018, 13:39

Jel Alisson potpisuje prije ili poslije džume?
Što se mene tiče ne moraju nikog dovesti poslije golmana ja zadovoljan sa prelaznim rokom. Fekir mi je i prije onog koljena i loše minutaže na WC bio sumnjiv.
You are someone else I am still right here

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Escobar » 18 jul 2018, 13:43

I ja sam skeptik sto se Fekira tice. Alisson je tata medju stativama. Poslije hutbe zvanicno.
5 times champions of Europe. #YNWA

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 18 jul 2018, 13:59

Ovo je baš prelazni rok po volji navijača, 3-4 ciljana igrača za nešto više para a ne prodavanje glavnih igrača i gomilanje nekih prosjeka. Iskreno nisam ovo očekivao al baš su se raspištoljili i ako se ostvari sve što je planirano Liverpool jednostavno mora napasti titulu sljedeće godine.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.