Liverpool FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Da li vjerujete u Kloppa i rebuilding?

1. Da
47
56%
2. Ne
37
44%
 
Ukupno glasova: 84

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12824
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 06 apr 2021, 22:58

Nije ovo gotovo, samo tesko da moze ova odbrana da ne primi gol protiv Reala. Naprijed nije toliko lose, ali svaki mec imamo nekog od napadaca da ima losu tekmu, ali bas svaki put samo je jedan raspolozen ostali sve za goli k
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 06 apr 2021, 23:01

nerkolfc je napisao/la:
06 apr 2021, 22:58
Nije ovo gotovo, samo tesko da moze ova odbrana da ne primi gol protiv Reala. Naprijed nije toliko lose, ali svaki mec imamo nekog od napadaca da ima losu tekmu, ali bas svaki put samo je jedan raspolozen ostali sve za goli k
Ma nema sanse trenutno su previse kompaktni u svakom mogucem smislu. Izgledaju kao najbolja moguca verzija stila igre koji Liverpoolu ne odgovara.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 06 apr 2021, 23:05

Otelo je napisao/la:
06 apr 2021, 13:53
StevieG8 je napisao/la:
06 apr 2021, 13:30
Nesto imam feeling da ce nas pregazit veceras :puke:


Varane covid+ :shock:
Ma nece nas pregazit, al' mislim da će nas dobiti 2:0 ili 3:1.

Al' bez Varanea i Ramosa neće im biti lako :hmmmmm:
:kafa:

Nisam optimističan pred uzvrat. Kad vidim ovaj letargičan napad više vjerujem da nećemo primiti gol, nego što ćemo ga zabiti.

Nešto je truhlo u državi Klopp.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12824
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 06 apr 2021, 23:06

Jesu dobra ekipa, pokazali su to nocas, dosta bolje igrali nego mi, ali ja se nadam prolazu kao sto se nadam da ce se Mane probuditi iako igra za ocjenu 0 vec 3 mjeseca
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HongKong » 06 apr 2021, 23:07

Teska situacija, ono u Barceloni je bilo sasvim drugacije i realan rezultat je trebao biti 2-2 pa je i bilo nade u revansu, ali ovo veceras je bilo ocajno. Jedino sto je dobro jeste da se tesko moze ponoviti ovako lose izdanje. Mada i kad su poceli igrati isplivali su svi problemi, svaki iole opasniji napad protivnika zavrsi dobrom sansom ili golom. Ne smiju ni napadati toliko. Previse fale Van Dijk, Gomez i Matip. Nema tu ni Hendersona pa moras gledati Keitu, Saqirija, Oxa ili Milnera. Thiago se poprilcno popravio u zadnje vrijeme, ali trebao bi i on biti dosta bolji s pravim igracima iza. Wijanaldum koliko god ga svi osporavili mozda i najzasluzniji za gol. Mane katastrofa, lik je usrao sve sto se moze usrati i njegova sezona za zaborav. Jota i Salah dosta cupaju, ali bez Manea i Firmina u top formi nema tu hajra.
Ipak postoji mozda neka nada da se moze nesto u revansu.
Jedva cekam sljedecu sezonu i brata Virgila na terenu.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Arvid
Postovi: 17076
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Arvid » 06 apr 2021, 23:10

.
Zadnja izmjena: Arvid, dana/u 07 apr 2021, 12:10, ukupno mijenjano 1 put.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12824
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 06 apr 2021, 23:13

HongKong je napisao/la:
06 apr 2021, 23:07
Teska situacija, ono u Barceloni je bilo sasvim drugacije i realan rezultat je trebao biti 2-2 pa je i bilo nade u revansu, ali ovo veceras je bilo ocajno. Jedino sto je dobro jeste da se tesko moze ponoviti ovako lose izdanje. Mada i kad su poceli igrati isplivali su svi problemi, svaki iole opasniji napad protivnika zavrsi dobrom sansom ili golom. Ne smiju ni napadati toliko. Previse fale Van Dijk, Gomez i Matip. Nema tu ni Hendersona pa moras gledati Keitu, Saqirija, Oxa ili Milnera. Thiago se poprilcno popravio u zadnje vrijeme, ali trebao bi i on biti dosta bolji s pravim igracima iza. Wijanaldum koliko god ga svi osporavili mozda i najzasluzniji za gol. Mane katastrofa, lik je usrao sve sto se moze usrati i njegova sezona za zaborav. Jota i Salah dosta cupaju, ali bez Manea i Firmina u top formi nema tu hajra.
Ipak postoji mozda neka nada da se moze nesto u revansu.
Jedva cekam sljedecu sezonu i brata Virgila na terenu.
Gledaj kad odd igrati za Holandeze na ljeto i povrijedi se opet na 6 mjeseci
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16512
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 06 apr 2021, 23:14

Ma Anfield bez navijaca kao da na krompiristu igras.
Nebitan venue bukvalno bez njihovog huka i pjesme.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 06 apr 2021, 23:14

StevieG8 je napisao/la:
06 apr 2021, 23:01
nerkolfc je napisao/la:
06 apr 2021, 22:58
Nije ovo gotovo, samo tesko da moze ova odbrana da ne primi gol protiv Reala. Naprijed nije toliko lose, ali svaki mec imamo nekog od napadaca da ima losu tekmu, ali bas svaki put samo je jedan raspolozen ostali sve za goli k
Ma nema sanse trenutno su previse kompaktni u svakom mogucem smislu. Izgledaju kao najbolja moguca verzija stila igre koji Liverpoolu ne odgovara.
Upravo to. Izašli ljudi i ispoštovali taktički plan, već u prvom poluvremenu čim su poveli 1-0 su se branili sa 5 u zadnjoj liniji kad Liverpool ima loptu, zatvore ti kretnju lopte uz liniju i dobiješ bezopasan Liverpool jer je i prije utakmice bilo jasno da su jači u sredini, tehnički, pozicioniranje, defanzivno. Svi igrači uključujući Benzemu su se vraćali i stajali iza lopte, taktički vrlo odgovorno i koncentrisano svih 90 min. Zato u onih zadnjih 10 min. kad smo i imali neku prividnu inicijativu nismo napravili ništa jer su svi bili vrlo dobro markirani a danas nije postojao nijedan igrač koji bi mogao individualno nešto napraviti i "izmisliti" šansu ili gol.

Klopp je sam sebe pogazio čim je ubacio Keitu koji je bez ikakvog ritma a i generalno nije poznat kao igrač koji taktički može odgovoriti zadatku u oba pravca. Na greške i slabosti odbrane se ne može previše uticati, kad vidiš da si lošiji i koncentracija počinje padati. Ne zamjeram Phillipsu ništa, on nije ovaj nivo slučajno se našao tu. TAA pokazao manjak ozbiljnosti i koncentracije i nakon par godina igranja na visokom nivou i dalje pravi dječije greške a plus je dopustio i da ga iznervira neki Vinicius trkaća kokoš.

Ovo je gotovo, ne zato što su 2 gola razlike nenadoknadiva već jer se u 8 dana ne može Bog zna šta promijeniti na taktičkom planu sa igračima sa kojima Liverpool trenutno raspolaže. Jači su poziciono u odbrani, sigurniji prije svega, bolji tehnički a i pokazali su da im nije neki problem napraviti šansu ovoj klimavoj odbrani. Možda čudno zvuči, al' da je bar Henderson tu dosta bi bilo teže Realu da preskače onako sredinu terena i da dolazi u situaciju da trče tri igrača u leđa Kabaku i Phillipsu. TAA je bez pomagača u odbrani nepostojeći i to se pokazalo već nekoliko puta. Al' u fudbalu se nikad ne zna možda nas i prosere nekako.

Okrenut se najozbiljnije prvenstvu, iako je sezona do sad bila razočarenje nisu ni ostali nešto bolji pa uz 110% i najozbiljniji pristup se može do 4 mjesta, raspored je na papiru laganiji od ostalih konkurenata.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 06 apr 2021, 23:35

Ovo samo govori u prilog tome koliko su sezone 2018/19 i 2019/20 za nas bile savršene, teško da će se ikad više ponoviti.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Prophet
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 dec 2020, 13:15
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Prophet » 07 apr 2021, 00:06

Ne vjerujem ni 5% da ovo možemo proći. Njihova vezna linija je pojela teren. Kroos i Luka su nas demolirali, imali su toliko vremena da mogu stati na loptu i pogledati opcije, a to se njima ne smije dopustiti. Jedini koji može dobit prolaznu ocjenu je Kabak. Ovo ostalo nije pokazalo dovoljno ni da ih zovneš sljedeći put na termin. Mane totalno pao i meni je on najveće razočaranje. TAA nije sposoban čuvati ni Cvijanovića iz BiH lige... Užasno loše. Probat uhvatit LP kroz Ligu, ali daj Bože.

Jedva čekam kraj sezone pa da se ovih polovnjaka riješimo.
“Of course I didn’t take my wife to see Rochdale as an anniversary present. It was her birthday. Would I have got married in the football season? Anyway, it was Rochdale reserves.”

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 07 apr 2021, 00:07

Kakav je vaš osvrt na igru Dioga večeras i generalno kompletne ekipe bez Firmina?
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Prophet
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 dec 2020, 13:15
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Prophet » 07 apr 2021, 00:14

StevieG8 je napisao/la:
07 apr 2021, 00:07
Kakav je vaš osvrt na igru Dioga večeras i generalno kompletne ekipe bez Firmina?
Kad sam već tu da uhvatim i ovo. Ništa spektakularno, trudio se, trčao i bio agilniji od one dvojice. Učestvovao je i kod gola tako da je solidno odradio svoje. Lično bi ga ostavio do kraja, a Manea vadio. Realno, Jota nije ni mogao više, sredina nam je u prvih 45 bila kritična, a kreacija 0.

Koliko god ja ne gotivio Firmina zbog njegovih partija u posljednje vrijeme, meni je falio, posebno u drugom pol da se spusti i poveže vezu i napad. Da je mozda bolje bilo da je počeo, sad vjerujem da jeste, ali ****. Lako je bit general poslije bitke.
“Of course I didn’t take my wife to see Rochdale as an anniversary present. It was her birthday. Would I have got married in the football season? Anyway, it was Rochdale reserves.”

Avatar
313
Postovi: 1102
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la 313 » 07 apr 2021, 02:41

Au kako bi navijači legli u uzvratu
Walk on

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 07 apr 2021, 08:27

Nemamo šanse u uzvratu sa ovakvom igrom. Istina, gore ne možemo odigrati, no ja ne vjerujem da Klopp može pronaći taktiku koja će dobiti Real za dva ili više razlike. Taktički, mi loše izgledamo već mjesecima i ništa se ne mijenja.

Mi nemamo čuku, mi nemamo porivi, mi nemamo kad Goca Jurić u tunelu zasuče rukave, da si onaj šećer u ruku i kae ajmoooooooooooooooooo.

Lično, Kababaku i Phlippsu nemam šta zamjeriti. Momci ginu u svakom meču i prije pet mjeseci nisu ni razmišljali o tome da će startati u Ligi prvaka za tamo neki Liverpool i sad dolaze tu, igraju od prve minute jer moraju, a i sami su svjesni da u ovom trenutku nisu taj kvalitet.

Al' onda je tu "mister asistencija" TAA koji je kriminalan u defanzivi i nevjerovatno koliko ga je Henderson pokrivao u odbrani, no sad kad njega nema, a bliže Arnoldu igra ofanzivno orijentirani Thiago vide se sve mane TAA. Čak je i u napadu loš. To sam govorio prije, njegove defanzivne probleme je pokrivao Henderson.

Veza u prvom poluvremenu kriminalna, neću da komentirašem. Real nas je u prvih 15 minuta ubio u pojam, sakrili su loptu, napravili nas nervoznim i onda to iskoristili i u nastavku prvog dijela su vršili pritisak na Keitu koji je bio izgubljen.

Od ulaska Thiaga to je izgledalo dosta bolje, iz dva razloga; jer gori nismo mogli biti i jer je Real promijenio svoj pristup igre. Došao je brzo taj gol, više sretno nego iz neke akcije. Umjesto da smo krenuli naprijed opet smo bili sabijeni u šestanaesterac sa većim potencijalom za kontru jer je Thiago bolji od Keite.

Napad je blaga katastrofa bio. Mane nevidljiv, Salah isto, Jota izgubljen u prostoru pokušavajući da igra neprirodnu poziciju i da radi ono što radi Firmino. Jota je fantastičan kad se zna da ćemo držati loptu 30 minuta bez prestanka, ali kad je treba osvajati nazad, vršiti konstantni pritisak na protivničke štopere i defanzivne igrače onda nije dobar.

Sad, da li je Firmino morao igrati...morao je, ali lako je sad reći da je morao. I ja sam, kao i svi ostali, bio sretan kad je Jota startao umjesto njega.

Igrati će u uzvratu, ali će igrati i Mane i Salah i Jota, a veza će biti Fabinho i Thiago. To znam ja, to zna i Zidane, a takva postava nema šanse protiv Realove veze. Uzeti će nam loptu i samo se dodavati.

Nećemo proći i ne treba se puno nadati. Kad smo izgubili 3:0 od Barcelone imali smo pet prilika za gol i realan rezultat je trebao biti 2:1, 3:2, 1:0, a sinoć, sinoć smo jedva imali šut prema golu.

Okrenuti se ligi, pokušati izboriti Ligu prvaka i na ljeto u remont ekipe, prvo se Keite riješiti, a onda za njim može i Mane što se mene tiče.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
KSG
Postovi: 2985
Pridružen/a: 25 jan 2021, 17:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la KSG » 07 apr 2021, 09:33

Ma moze i Firmino da ide sto se mene tice
Ten toes, I done laps in the trench
And when they need more, I'm right back like I'm Trent

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 07 apr 2021, 11:30

Klopp zajebo sve u prvom poluvremenu, kasnije su i dobro prosli, moglo je i vise.

Mane ocajan. :(
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Prophet
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 dec 2020, 13:15
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Prophet » 09 apr 2021, 20:52

Možemo li konačno sutra dobit na Anfieldu? Ili barem dati gol?
“Of course I didn’t take my wife to see Rochdale as an anniversary present. It was her birthday. Would I have got married in the football season? Anyway, it was Rochdale reserves.”

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 10 apr 2021, 15:01

slika

Više kreativnosti ima na fotografiji prosječne kvazi instagram influenserk iz srednje Bosne nego u našoj vezi.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Suki46
Postovi: 2924
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Suki46 » 10 apr 2021, 15:09

Otelo je napisao/la:
10 apr 2021, 15:01
slika

Više kreativnosti ima na fotografiji prosječne kvazi instagram influenserk iz srednje Bosne nego u našoj vezi.
Kad Wijnalduma vidim , odmah mi je želja za utakmicu manja.Pozitivna stvar sto je Manea klupirao jer je čitave 2021 ko i Firmino - manje više očajan
, tako da nek ih rotira.1-0 iz penala :lol:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.