Liverpool FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

fera
x 116
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 14 feb 2013, 21:45

Carlo je napisao/la:
nedim1993 je napisao/la:do čega 13 bodova? zone ispadanja il naslova? :mrgreen:

Šta ti misliš? :D

ako mu se ne misli nek pogleda tabelu :mrgreen:
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

peppo_owen
Kontakt:

Post Postao/la peppo_owen » 14 feb 2013, 21:47

Ponos Torina je napisao/la:Kada 2 trenera nemogu promjeniti narav nekih igraca nece ni treci to je sigurno...

Jos u LFC nije dosao covjek koji ima stav,koji ce otvooreno reci il igraj kako ja kazem i zahtjevam ili se nosi u lijepu...Svi su dosad preblagi bili.
ko igra za raju i zanemaruje tatiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku"

nedim1993
Kontakt:

Post Postao/la nedim1993 » 14 feb 2013, 21:47

fera je napisao/la:
Carlo je napisao/la:
nedim1993 je napisao/la:do čega 13 bodova? zone ispadanja il naslova? :mrgreen:

Šta ti misliš? :D

ako mu se ne misli nek pogleda tabelu :mrgreen:

bolje da nisam vidio arsenal 18 bodova od 1. mjesta :lol:

krac 18, 21 :cry:
Vođa zna.

donCorleone1892
Kontakt:

Post Postao/la donCorleone1892 » 14 feb 2013, 21:49

peppo_owen je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Kada 2 trenera nemogu promjeniti narav nekih igraca nece ni treci to je sigurno...

Jos u LFC nije dosao covjek koji ima stav,koji ce otvooreno reci il igraj kako ja kazem i zahtjevam ili se nosi u lijepu...Svi su dosad preblagi bili.

Kakav ce Gerrard biti trener aBd kad on sad otvoreno kaze Downingu i ostalima (ne da kaze nego se izdere na njih) :mrgreen:

peppo_owen
Kontakt:

Post Postao/la peppo_owen » 14 feb 2013, 21:55

donCorleone1892 je napisao/la:

Kakav ce Gerrard biti trener aBd kad on sad otvoreno kaze Downingu i ostalima (ne da kaze nego se izdere na njih) :mrgreen:

Ma samo u kost treba,ovi su se opustili pravo...
ko igra za raju i zanemaruje tatiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku"

OTNYS_YNWA
x 1
Kontakt:

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 14 feb 2013, 21:59

Krivicu za sve ovo imaju Gilette i Hicks :!: :mrgreen:

Slažem se sa Semom, vidim ja mnogi bi ovdje trenera promijenili, a to što imamo limitirane igrače ništa? Sve ih treba javno kritikovati, izgleda da je to jedini način da počnu igrati kako treba. I kada imamo love za pojačanja, dovodimo neke levate.

Jednostavno nema logike non stop mijenjati trenera, pa niko nije madžioničar sa ovim timom da učini nešto. Prvi mačići se u vodu bacaju, baš kao i Borini i Allen tako će se i ova sezona baciti. :mrgreen:

VolimLiverpool
Kontakt:

Post Postao/la VolimLiverpool » 14 feb 2013, 22:05

Samo sam ušao da kažem da mi je drago što ćemo ispasti iz ovog smiješnog takmičenja da se napokon možemo skoncentrisat na ligu kako treba.
KEEP BELIEVING. 8-)
You'll never walk alone.

OTNYS_YNWA
x 1
Kontakt:

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 14 feb 2013, 22:07

Ma fakat nema više logike, ja mislim da je ovo jedini topic gdje se iz stranice u stranicu svi ponavljamo, k'o papagaji. :mrgreen:

reds_forever
Kontakt:

Post Postao/la reds_forever » 14 feb 2013, 22:11

Ma meni je vise muka od svega u ovom Liverpoolu....ja ne vidim po cemu nasa buducnost moze postati bolja :roll:

gio10 je napisao/la:Luis Suarez
We'll give it all in Anfield! Together we can!

A remontar en Anfield! Todos juntos podemos!

evo suletova fb izjava :)

Ma ja, nek se on stigao na fb nakacit...Tacno bi mu trebalo reci da zatvori racun ako ispadnemo :mrgreen:
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

nedim1993
Kontakt:

Post Postao/la nedim1993 » 14 feb 2013, 22:16

dajte ba da je van pussy bio pribraniji arsenal bi dostigao zaostatak od 4:0 od milana, da vi ne možete zenita 2:0 .... ;)
Vođa zna.

artemis77
Kontakt:

Post Postao/la artemis77 » 14 feb 2013, 22:16

Ne mogu da vjerujem da se ponavlja prva polusezona 2011-12 kad je Kenny vodio, samo što stative ne pogađamo :(
Što se tiče utakmice i taktike za istu, ja sam zadovoljan. ALI, realizacija nam je katastrofa u zadnje dvije utakmice. Sami sebe pobjeđujemo dva puta za redom.

Mnogi govore o pojačanjima, o odlascima na ljeto, pa ću i ja.

Ako krenemo od golmana, tu nam škripi, ali ne bi trebao biti prioritet. Ne bi trebali prodavati Reinu, sve dok ne dođe neko bolji, sjetimo se slučaja Carroll ;)

U odbrani nam fali rezerva Enriqueu, i naravno zamjena za Carru. Stvarno je ogromna šteta neće više biti član naše ekipe. Ne mogu da zamislim kako će izgledati odbrana slijedeće sezone. Ovdje vidim neke gluposti gdje pišu da treba prodati Aggera, Škrtela ... Ko bi nam igrao odbranu ? Ja sigurno ne bih :mrgreen:
Najvažnije će nam biti dovesti provjerenog stopera.

U vezi nam ide solidno i moglo bi se reći da nam je to najbolji dio tima. Još samo da Allen počne igrat i sve će doći na svoje. Lucas, Allen, Gerrard, Henderson, Shelvey. Možemo mi sanjati o nekom Eriksenu i sličnima, ali ipak imamo prioritetnija mjesta za popuniti.

Napad nam se ove sezone zvao Luis Suarez (dok nije Sturidgge doš'o). Do kraja ove sezone MORA gurati Borinija u prvih 11, ne bi li slučajno lik i proigro. Sturidgge je prvoklasni igrač i po meni najveće pojačanje od Luisa Suareza.
Ako kojim slučajem Borini proigra (smijem i ja maštat) ne bi nam trebo novi napadač.
Ne treba ni zaboraviti Carrolla, on je još naš igrač, iako će 90% biti prodan na kraju.
Nadam se da nam neće trebati zamjena za Downinga, jer je lik počeo igrati. Protiv WBA je bio naš najbolji pojedinac, valjda nastavi igrati ovako.

Sve u svemu, ne očekujte pravi Liverpool do sezone 2014-15. Imamo ogroman potencijal, a do tada bi Sterling i Suso trebali postati jako kvalitetni fudbaleri i imali bi pravi roster popunjen na svim pozicijama.
Walk on, with hope in your hearts.

gio10
Kontakt:

Post Postao/la gio10 » 14 feb 2013, 22:21

Yucca je napisao/la:Liverpool mi je jedan od drazih klubova u engleskoj stvarno mi nije jasno da tako veliki klub padne na ovako niske grane, i to ne samo ovu sezonu vec godinama nema sistmskog rada dovode se razni polovnjaci koji ne igraju srcem za klub vec radi zarade i tako iz godine u godinu treneri se mijenjaju,a rezultata nema jer zalosno je za klub kakav je Liverpool da titulu nisu osvojili od 89 godine.

Nadam se brzom ozdravljenju Liverpoola u pravom smislu a ne kozmetice promjene trenera igraca itd....

Moraju se posavjetovati sa Marottom, čovjek dovede polovnjaka i napravi igračinu od njega, zadnji u nizu je Peluso,od kojeg se nije očekivalo mnogo,a iz utakmice u utakmicu pokazuje svoj pravi kvalitet. Nadam se da ćemo ga otkupiti. Ako su se već odlučili za polovnjake neka onda izaberu one prave :D

Polako,krenuće i Liverpoola kad tad ;)
Ja te volim, volim Željo..

Henderson
Kontakt:

Post Postao/la Henderson » 14 feb 2013, 22:31

Rodgers je namjerno odlucio da ispadnemo iz EL kako bi se igraci mogli u potpunosti posvetiti Premiershipu. :lol:
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

EBSCO
Kontakt:

Post Postao/la EBSCO » 14 feb 2013, 22:33

Jedino nam ovaj čovjek može pomoć :mrgreen: ako ih on ne aktivira neće niko :mrgreen:

slika

Carragher23
Kontakt:

Post Postao/la Carragher23 » 14 feb 2013, 22:37

i idemo opet ista prica razvezite je
LIVERPOOL FC

Carlo
Kontakt:

Post Postao/la Carlo » 14 feb 2013, 22:39

Zanimljivo je čitati temu ovih dana :D
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

OTNYS_YNWA
x 1
Kontakt:

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 14 feb 2013, 22:49

Ma nema se tu šta više pisati, neki misle da će Liverpool krenuti nabolje ako promijeni trenera i opet sve po starom. Najbolje je to Semir objasnio. Neki misle da Rodgers zaslužuje bar još jednu sezonu. Predikting, predikting ... Mislim da će on još ostati. :mrgreen: Kad mlatnemo Swansea u ligi, ima da opet maštamo o IV poziciji. :lol:

Paradajz
Kontakt:

Post Postao/la Paradajz » 14 feb 2013, 23:00

StevieG je napisao/la:Mozda imamo šansu na Anfieldu, ali čisto sumnjam. Meč protiv Swansea će reći sve u nedjelju kako i šta dalje, ali se meni polako ova sezone pretvara u blago razočarenje, opet...

Ja sam više mislio na stvaranje neke instant momčadi koja će se boriti za CL, a da neki sistem i dugoročni plan tek tada dođe. Hajde da uzmemo da je ova sezona već propala u stvaranju tog sistema, a da sljedeća bude dobra. Al' ako ne bude onda je to baš problem.

Trenutno FSG razvija tu politiku mladih igrača i polako uspostavljanje sistema. Istina, kobna greška je bila plaćanje Allena čak 15m, čak je i Borini preplaćen iako ja i dalje verujem u Italijana. Evo Henderson igra zaista dobro i biće on okay na kraju krajeva, mada će opet ostati preplaćeno pojačanje.
Instant uspjeh je pokušao da se postigne te sezone pa smo prošli kako smo prošli.

http://www.sportklub.info/forum/showthr ... post954942
http://www.sportklub.info/forum/showthr ... post954961
http://www.sportklub.info/forum/showthr ... post954955

Ti si moj idol, majke mi, iz tri posta si izvukao identicne recenice i napravio jedan post, alal ti vera... ;)

Desio se WBA veceras, mada igra definitivno nije bila na nivou, kao tada protiv Clarkove ekipe, mnogo jace je Zenit izgledao, kontrolisao je posed i igrao veoma konkretno, mi smo menjali, tempo, cas posed, cas brze kontre. Teren je bio katastrofa, bolji teren kada ja odem na selo pa igram fudbal nego na Petrovskom, uzas. Suarez je sve promasio i podestio na proslu njegovu sezonu gde je to tada bilo normalno, i onda sledi kazna, Hulk sa 20m, pored nenormalnog Skrtela, tada smo mentalno skroz pali, ista prica kao i sa WBA, i onda nas Dani dovrsava, a tu je Gleno bio apsolutni krivac, inace je ocajan bio, bas je u kanalu par tekmi.

Onda neka dosta neobicna izmena, Lukas za Sterlinga, jos jedna u nizu bravura Rodgersa.
BR kao trener je velikih kvaliteta, ocigledno da je uspostavio neki sistem, zna sta hoce, ali generalno nema one igrace koji su kompatibilni za njegov sistem, nema. Previse je tu prosek igraca, variranja u formi i klinaca kojima je ovo prva profesionalna sezona u PL. Plus, BR je ocajan motivator, dokazuje to iz utakmice u utakmicu, svaki put kad primimo gol prvi, obavezno gubimo i padamo mentalno, ok, mozda je i do igraca koji su generalno mladi, ali daleko vise ima i u treneru, daj boze da se to popravi.

LFC je u tranziciji, koliko ce to da traje, zavisi od razvitka igraca za sledecu sezonu, pojacanja, kao i volja vlasnika da daju dobru sumu novca na leto, cujem da se ocekuje nekih 35m + prodaja igraca. Od Dauninga i Kerola se sigurno moze zaraditi nekih 15-20m (a placeni 60m ), Skrtel da se proda za nekih 10m ako je ikako moguce, i tu imamo dobru sumu novca za koju se moze izgraditi sjajan tim, skauti moraju da odrade sjajan posao i da ne srljaju kao Commolli. Posto Evrope ocigledno nece biti, bice to jako tesko cak i sa parama u dzepu. Treba gledati Francusku ligu, tamo ima gomila sjajnih igraca, i svi se mogu dovesti sa solidan novac.

artemis77
Kontakt:

Post Postao/la artemis77 » 14 feb 2013, 23:13

@paradajz

Stvarno misliš da bi trebali prodati Škrtela kad će već Carragher ići u penziju. Teško ćemo nabaviti jednog kvalitetnog stopera, a kamoli dvojicu :roll:
Walk on, with hope in your hearts.

Ade
Kontakt:

Post Postao/la Ade » 14 feb 2013, 23:15

Paradajz je napisao/la:
StevieG je napisao/la:Mozda imamo šansu na Anfieldu, ali čisto sumnjam. Meč protiv Swansea će reći sve u nedjelju kako i šta dalje, ali se meni polako ova sezone pretvara u blago razočarenje, opet...

Ja sam više mislio na stvaranje neke instant momčadi koja će se boriti za CL, a da neki sistem i dugoročni plan tek tada dođe. Hajde da uzmemo da je ova sezona već propala u stvaranju tog sistema, a da sljedeća bude dobra. Al' ako ne bude onda je to baš problem.

Trenutno FSG razvija tu politiku mladih igrača i polako uspostavljanje sistema. Istina, kobna greška je bila plaćanje Allena čak 15m, čak je i Borini preplaćen iako ja i dalje verujem u Italijana. Evo Henderson igra zaista dobro i biće on okay na kraju krajeva, mada će opet ostati preplaćeno pojačanje.
Instant uspjeh je pokušao da se postigne te sezone pa smo prošli kako smo prošli.

http://www.sportklub.info/forum/showthr ... post954942
http://www.sportklub.info/forum/showthr ... post954961
http://www.sportklub.info/forum/showthr ... post954955

Ti si moj idol, majke mi, iz tri posta si izvukao identicne recenice i napravio jedan post, alal ti vera... ;)

Desio se WBA veceras, mada igra definitivno nije bila na nivou, kao tada protiv Clarkove ekipe, mnogo jace je Zenit izgledao, kontrolisao je posed i igrao veoma konkretno, mi smo menjali, tempo, cas posed, cas brze kontre. Teren je bio katastrofa, bolji teren kada ja odem na selo pa igram fudbal nego na Petrovskom, uzas. Suarez je sve promasio i podestio na proslu njegovu sezonu gde je to tada bilo normalno, i onda sledi kazna, Hulk sa 20m, pored nenormalnog Skrtela, tada smo mentalno skroz pali, ista prica kao i sa WBA, i onda nas Dani dovrsava, a tu je Gleno bio apsolutni krivac, inace je ocajan bio, bas je u kanalu par tekmi.

Onda neka dosta neobicna izmena, Lukas za Sterlinga, jos jedna u nizu bravura Rodgersa.
BR kao trener je velikih kvaliteta, ocigledno da je uspostavio neki sistem, zna sta hoce, ali generalno nema one igrace koji su kompatibilni za njegov sistem, nema. Previse je tu prosek igraca, variranja u formi i klinaca kojima je ovo prva profesionalna sezona u PL. Plus, BR je ocajan motivator, dokazuje to iz utakmice u utakmicu, svaki put kad primimo gol prvi, obavezno gubimo i padamo mentalno, ok, mozda je i do igraca koji su generalno mladi, ali daleko vise ima i u treneru, daj boze da se to popravi.

LFC je u tranziciji, koliko ce to da traje, zavisi od razvitka igraca za sledecu sezonu, pojacanja, kao i volja vlasnika da daju dobru sumu novca na leto, cujem da se ocekuje nekih 35m + prodaja igraca. Od Dauninga i Kerola se sigurno moze zaraditi nekih 15-20m (a placeni 60m ), Skrtel da se proda za nekih 10m ako je ikako moguce, i tu imamo dobru sumu novca za koju se moze izgraditi sjajan tim, skauti moraju da odrade sjajan posao i da ne srljaju kao Commolli. Posto Evrope ocigledno nece biti, bice to jako tesko cak i sa parama u dzepu. Treba gledati Francusku ligu, tamo ima gomila sjajnih igraca, i svi se mogu dovesti sa solidan novac.

Haha hoce da ima ime na forumu,pusti covjeka :p
Slazem se sa svim sto si rek'o,samo da WH kupi Carrolla i to bi bio sjajan posao.I za drugi gol je malo i Allen kriv,znaci Anyiukov njihov bek gleda frajer gdje su mu igraci,a Allen ga onako gleda,ceka sta da uradi -.-

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.