Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 19 mar 2013, 22:54

Zodiac je napisao/la:Prosječan igrač kao i Allen.
I Rodgers je za sada prosječan trener, valjda će se opametiti !!!
Ima dosta boljih rješenja od Williamsa, ne za to što je Britanac već što ni on nije ništa posebno ni perspektivno. Ovo mu je bljesak u karijeri, mislim ova sezona i ne vjerujem da može napredovati, naprotiv može samo nazadovati a nama treba igrač na duže staze.
Po meni on nije rješenje, ali eto :?
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
EBSCO
Postovi: 1713
Pridružen/a: 06 feb 2012, 00:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EBSCO » 19 mar 2013, 22:56

Što se tiče štopera volio bih da dođe onaj Sakho iz PSG-a i onaj mali Isimat Mirin, naravno uz prodaju Coatesa :D

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 19 mar 2013, 23:47

Hi guys,what's up?? :D

Ništa se ne brinite,počeli smo pogađati sa transferima.Coutinho,Sturridge.Dakle nek pogodimo još sad dvojicom-trojicom i možemo se nadati nečemu.Opušteno. :D
Prodajom Downinga,Škrtela,Assaidija,Henderson/Shelvey dobit će se solidni novci :D
+ 20 obećanih miliona je dovoljno za 3 pojačanja.Ako pogodimo barem 2/3 kako treba,onda se možemo nadati da će Liverpool sljedeće sezone,barem se boriti do kraja za TOP 4,a ne ovako,biti otpisan unaprijed 10 kola :D
You'll never walk alone.

Avatar
Henderson
Postovi: 6173
Pridružen/a: 01 jan 2012, 20:15
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Henderson » 19 mar 2013, 23:54

Dovoljno je se samo sjetiti Wiliamsa i njegove knjige. :?
Ma ja sam znao da će se Rodgers nakladiti Swansei na leđa. Danas opet kažu da ge Rodgers išao da gleda De Vrija i nije se pokazao u toj utakmici i odmah ga je prekrižio. :? Mislim glupo i sa novinareve strane, a pogotovo ako je to Rodgers doista učinio.

Helem nejse, ja sam za Ismail Mirina iz Valenciennesa i De Vrija u odbrani, Xabi Alonsa i Ericsena u vezi te Begovića na golu. Ovi transferi ne bi prešli 30 miliona funti. Za odlazak sam Skrtela, Shelveya, Downinga, Borinija, Carrola, Spearinga i Allena.
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 20 mar 2013, 00:04

nezz samo koliko bi nam uzeli za begovica i eriksena, mada ne bi izaslo puno vise od 30mil, 5-6mil maximalno i sa takvim pojacanjima bi bio prezadovoljan
u zadnje vrijeme s povezujemo i sa wanyamom iz celtica i eliaom iz werdera
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 20 mar 2013, 00:11

Nemamo mi šanse za Wanyamu jer će ga United pokušati dovesti. Rano je još o pojačanjima, a iz dana u dan će se sve više pisati nebuloza.

Avatar
youngredcomps
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 maj 2012, 23:16
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la youngredcomps » 20 mar 2013, 00:32

OTNYS_YNWA je napisao/la:Nemamo mi šanse za Wanyamu jer će ga United pokušati dovesti. Rano je još o pojačanjima, a iz dana u dan će se sve više pisati nebuloza.
ma i da dodje nema on mjesta u timu pored allena.
Steven Gerrard: ''Ja ne nosim Liverpool u srcu, ja ga nosim u duši jer srce će jednom stati, a duša je vječna!.'

Avatar
youngredcomps
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 maj 2012, 23:16
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la youngredcomps » 20 mar 2013, 00:36

joj ovih iz juventusa za suareza daju 30 mil.bez 70 mil nema price.
Steven Gerrard: ''Ja ne nosim Liverpool u srcu, ja ga nosim u duši jer srce će jednom stati, a duša je vječna!.'

Ade
Postovi: 41
Pridružen/a: 14 avg 2012, 23:58
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ade » 20 mar 2013, 00:48

Htio bih da uzmem sebi original dres od Gerrarda,a mrsko mi se zaj.ebavat sa off.stranicom i onim porezima,sta ja znam,pa ako iko moze da mi kaze koliko su pouzdani ovi sa kupi.dres.com?

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Bertrand » 20 mar 2013, 10:16

slika

Possible. Ok je.

Rezervnu i trecu garnituru ne smijem ni postaviti.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 20 mar 2013, 10:29

Henderson je napisao/la:Dovoljno je se samo sjetiti Wiliamsa i njegove knjige. :?
Ma ja sam znao da će se Rodgers nakladiti Swansei na leđa. Danas opet kažu da ge Rodgers išao da gleda De Vrija i nije se pokazao u toj utakmici i odmah ga je prekrižio. :? Mislim glupo i sa novinareve strane, a pogotovo ako je to Rodgers doista učinio.

Helem nejse, ja sam za Ismail Mirina iz Valenciennesa i De Vrija u odbrani, Xabi Alonsa i Ericsena u vezi te Begovića na golu. Ovi transferi ne bi prešli 30 miliona funti. Za odlazak sam Skrtela, Shelveya, Downinga, Borinija, Carrola, Spearinga i Allena.
ja za williamsa nisam iz mnogo razloga. star je, samo prosjecan igrac, los odnos prema suarezu.
meni je ovaj mirin odllican pratio sam ga od kad se poceo dovoditi u vezu sa nama i ima dosta potencijala. de vrij se jedno vrijeme cinio kao sigurna opcija pa cak i bruno matrins indi ali izgleda da su se nasi okrenuli drugim opcijama u odbrani sada se spominje alderweireld al opet najcesce se kao prva opcija spominje williams.

ja ne bi o tom transferu alonsa nista govorio nekako mi izgleda nemoguce... i eriksena cemo tesko dobiti...

sto se prodaje tice skrtel i shelvey sigurno trebaju biti prodani ja bi hendersona uvijek ostavio u timu prije nego jonjoa. sto tice downinga njega ce se biti tesko rijesiti i ako tim pokaze zelju da ga proda. borini i allen siguran sam nece otici osim ako rodgers ne dobije otkaz.
sad gledam rizo ne spomenu ti prodaju reine a doveo bi begovica, to nema sanse da se desi :D
You are someone else I am still right here

Avatar
Henderson
Postovi: 6173
Pridružen/a: 01 jan 2012, 20:15
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Henderson » 20 mar 2013, 10:59

Pogriješio sam, ostavio bih Reinu još jednu sezonu a doveo bih Bonyija u napad. Hvala što si uočio grešku.
Henderson prima veliku platu, to je njegov najveći problem.
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 20 mar 2013, 11:13

Henderson je napisao/la:Pogriješio sam, ostavio bih Reinu još jednu sezonu a doveo bih Bonyija u napad. Hvala što si uočio grešku.
Henderson prima veliku platu, to je njegov najveći problem.
ne bi ja rekao da je hendersonu to problem :mrgreen:
bony ce ko da gledam negdje u njemacku preci ili ce ga uzeti tottenham ako mi krenemo po njega
You are someone else I am still right here

Avatar
donCorleone1892
Postovi: 2158
Pridružen/a: 10 apr 2012, 17:37
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la donCorleone1892 » 20 mar 2013, 11:47

slika
Sretan rodjendan !
Nije nikakva provokacija, bilo bi ljudski da ipak čestitamo čovjeku.. ;)

slika
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... glish.html

Avatar
Henderson
Postovi: 6173
Pridružen/a: 01 jan 2012, 20:15
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Henderson » 20 mar 2013, 11:53

Fernando Torres 142 utakmice 81 go.
Luis Suarez 92 utakmice 50 golova.

Jasno se vidi da nismo izgubili mnogo njegovim odlaskom, ali Xabija i Mascherana nije imao ko naslijediti. Lucas je bio na dobrom putu da naslijedi Mascherana, ali ga je povreda prošle sezone jednostavno unazadila na nivo od prije tri četiri godine.
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 20 mar 2013, 12:03

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
nekome bilo dosadno, warrioru bi bilo bolje da im on dizajnira dresove nego da se ofiraju nekim glupostima
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 20 mar 2013, 12:25

[youtube][/youtube]

Koliko je samo ova rečenica povezana sa Liverpoolom, ne u istom kontekstu ali pronalazim(o) se. :mrgreen:

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 20 mar 2013, 12:31

OTNYS_YNWA je napisao/la:[youtube][/youtube]

Koliko je samo ova rečenica povezana sa Liverpoolom, ne u istom kontekstu ali pronalazim(o) se. :mrgreen:
sad je u slucaju liverpoola malo modifikovana... ide nesto tipa za 3 godine cemo biti milioneri :D
You are someone else I am still right here

Avatar
Desmond
Postovi: 502
Pridružen/a: 12 jul 2012, 10:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Desmond » 20 mar 2013, 16:41

slika

Uh kako bi ovo bilo lijepo. Samo nije baš vrijeme da se razmišlja o dresovima.
Čuj me ti! Nađi snage, mijenjaj svijet! Budi ista kao more, što valovima mijenja svih obala lik.

Avatar
Otelo
Postovi: 33454
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 20 mar 2013, 18:54

Dobri su 8-)
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.