Liverpool FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88

Vjerujete li da Klopp može uhvatiti mjesto koje vodi u Ligu Prvaka?

1. Da
175
67%
2. Ne
88
33%

Ukupno glasova: 263

Paradajz
Kontakt:

PostPostao/la Paradajz » 16 sep 2014, 23:10

Thunder93 WroteColonNeko mora objasnit Balloteliju da ne može držati loptu 15 sekundi i ne uradit ništa s njom, mora se poraditi na njegovoj pokretljivosti, jer i kad se vrati u sredinu, nema volje ili snage da se brzo vrati u napad. I to je to, po meni :mrgreen:

Tu se razlikuju on i Sturridge, ovaj i ne gusi toliko i stvara prostora za ostale, cak i kad ima loptu, skroz je konkretan i uvek zna sta hoce, dok je Balo uvek usporen. Zato nisam ni zeleo da ga dovedemo, jer je kancer za timsku igru, pored toga sto je luda glava. Jednostavno, imao je onu situaciju gde je 20 sekundi drzao loptu kod sebe, isavsi, dole, pa gore, i nakon toga sut u tribine. Ima on svoje minute, ali to je toliko retkost, da ja ne znam.

Izuzetno nam falio igrac distributor, kada Stivi ovako lose odigra i vraca nazad loptu, i onda Coutinho promasi svaki drugi pas, onda i nemas na cemu da zasnivas igru, te lopta ide na krilo i kod Sterlinga koji pokusava predriblati ceo tim ili udje u sredinu pa vrati nazad do Stivija, a ovaj do stopera, ili do Lallane koji opet predje igraca i vrati nazad loptu, do trenutka kada lopta opet ide na krilo kod bekova i oni pokusavaju centarsutom probiti odbranu i pronaci Balotellija, koji svojim trcanjem ne omogucava uopste krilima da udju u prostor i da se lakse ulazi u sanse.

Ovako sam ja veceras video nas mec, i to je endless ciklus, dok se ne desi gubitak lopte i kontra za Bugare, koji su imali nevidjen prostor pozadi da rade sta zele, jer su uvek, pri tom gubitku lopte, bekovi daleko napred, a stoperi nasi onda suzavaju prostor, te nema ispomoci veznjaka, Coutinho uvek negde izgubljen, Hendo takodje slabo pokrivao, a Stivi prespor, te stoperi ostaju na milost i nemilost, a kakvi su Lovren i Sakho nesigurni, to je dodatna opasnost. Sakho od pocetka sezone ocajan i jako me podseca sada vec na onog igraca iz PSG.

Jako losa situacija sada kada nema Cana, cak i Allen je veliki gubitak kada gledamo ovakve meceve, o Skrtelu i da ne pricam. Em losa igra pojedinaca, a iz toga proistice ocajna timska igra bez ideje i trunke briljantnosti.

reds_forever
Kontakt:

PostPostao/la reds_forever » 16 sep 2014, 23:10

Agger bi bez nogu bolje igrao nego citava ova odbrana
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Believe
Kontakt:

PostPostao/la Believe » 16 sep 2014, 23:20

Nama fali Allen odnosno Can.Bilo koji od njih dvojice bi dobrodošao.
You'll never walk alone.

gaston
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la gaston » 16 sep 2014, 23:26

Sreća pa se vraća Skrts ovaj vikend pa necemo gledat (mislim) Sakhu nazad..zvijer u duelu i skoku ali je grozan u svemu ostalom :mrgreen: lovren ne zasluzuje da se pise o njemu, nisam bio za njegovo dovođenje ali sam uvijek za to da se svakom igraču pruzi prilika da se pokaze pa da mu se sudi..ovo dosad je loše jako.Bekovi su dobri bili, sa par odlicnih centarsuteva, doduse Moreno je imao i par failova u prvom :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

moj uzor-S.G
Kontakt:

PostPostao/la moj uzor-S.G » 16 sep 2014, 23:44

Uh kakav pocetak, pobjeda vjerovatno zasluzena, imali smo tih nekoliko prilika.
Ne bas idealna utakmica za nas navijace Liverpool-a, koji smo ovu tekmu cekali par godina..

Kiks odbrane u 90', i Gospodin Stevica kao slag na kraju :cool:
Sledece kolo vjerovatno donosi i neku prevagu, ako bi uspjeli pobjediti u gostima Basel u gostima, ostalo bi trebalo biti rutina. :kafa:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Civa
Kontakt:

PostPostao/la Civa » 16 sep 2014, 23:46

Znači evo sad' pregled utakmice. Pa 2 realno fine akcije smo uradili. Baloteli svaka čast na onoj situaciji.
Sakho i Lovren sve je već napisano :facepalm:
Mali za pad :thumbup: , vidi se to Špansko porijeklo. Neka ga Johnson nije znao ovako padati :thumbup:
Vile su nas pronosale. Stvarno ovo je loše. Nemamo 3-4 prave šanse na utakmici protiv ovakve hajmo reći loše ekipe. Jer većina ekipa iz EPL bi njih pobijedili. Dosta smijeha po treninzima, treba se uzobiljiti dok ne bude kasno :idea:
Tako blizu, a tako daleko.

Bertrand
Kontakt:

PostPostao/la Bertrand » 16 sep 2014, 23:54

Nisam mislio da ću ovo ikada reći, ali radujem se povratku Skrtela. :crazy:

Ruku na srce, ipak je pet ljetnih pojačanja bilo u timu. Teška pobjeda, ali bi mogla biti psihološki korak naprijed.

Sakho out, katastrofalan igrač, radije onda ubaciti Tourea.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

YNWA
Kontakt:

PostPostao/la YNWA » 16 sep 2014, 23:59

reds_forever WroteColonAgger bi bez nogu bolje igrao nego citava ova odbrana

Ne bi ja toliko krivio stopere, i kod gola najmanje su oni krivi, cak vise ne vidim gdje su oni toliko pogrijesili da se prozivaju toliko za gol, najveci krivci su Sterling i Mignolet, Sterling gubi loptu, i u tri-cetiri dodira bugari dolaze do gola, a nije mi jasno gdje je kreno mignolet :roll:

I hvala sudiji i Milanu na tri boda,,,
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Dalabu
Kontakt:

PostPostao/la Dalabu » 17 sep 2014, 00:09

Sakho, Lovren, Mignolet :facepalm: :sick:
Super Mario svaka cast za onaj go, dobro se snasao pravo, iako ga nije islo cijelu tekmu, izvlaci ga ovaj go :tokralju:
Kapiten hladno iz penala kao da je trening :tokralju:
Mada ruku na srce nije ono penal bar po meni, ali eto, sta je tu je, mora i moze mnogo bolje u narednim tekmama! :kafa:
HORDE ZLA SARAJEVO 1987

Carlo
Kontakt:

PostPostao/la Carlo » 17 sep 2014, 00:31

MARIO FANTASTICO, MARIO MAGNIFICO!
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

the scouser
Kontakt:

PostPostao/la the scouser » 17 sep 2014, 00:34

Strašan start Morena, ali pogledajte kako je naivno Sakho ispao ovdje, ovako početnici na PES-u startuju:
http://lockerdome.com/footballnews1/6170043381714241/6979959088490771
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

gaston
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la gaston » 17 sep 2014, 00:45

the scouser WroteColonStrašan start Morena, ali pogledajte kako je naivno Sakho ispao ovdje, ovako početnici na PES-u startuju:
http://lockerdome.com/footballnews1/6170043381714241/6979959088490771

al bukvalno ovako :mrgreen: Ova varka šuta mi je nešto najdraze na pesu uradit :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

Mrle_reds
Kontakt:

PostPostao/la Mrle_reds » 17 sep 2014, 00:59

slika

LFC_YNWA

PostPostao/la LFC_YNWA » 17 sep 2014, 02:15

Lovren na klupu vec u sljedecoj utakmici nadam se. Sakho-Skrtel je dobitna kombinacija.
Na lijevoj ruci traka suvereno leži,desnom nogom projektile on lansira ka mreži

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 17 sep 2014, 09:08

opet dosta lose.... vjerovatno je rodgers zelio nesto dokazati pa je izveo skoro isti tim kao protiv ville i ako se nesto dokazalo onda je to da je pogrijesio oba puta. sinoc smo imali srece moglo se desiti da gosti odnesu sva tri boda da je njih sreca posluzila.
za nadatii se da ce biti bolje dok se ovi igraci malo uigraju. po meni u ove dvije utakmice lallana mozda cak i losije odigrao nego coutinho.
Zadnja izmjena: fera, dana/u 17 sep 2014, 11:42, ukupno mijenjano 1 put.
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

ackeey
Kontakt:

PostPostao/la ackeey » 17 sep 2014, 09:55

Lose. Jednom rjecju se moze opisati nasa igra sinoc, koja je nazalost bila ista kao i protiv Ville.
Pisao sam vec da nam je Villa neugodna zadnjih par sezona na Anfieldu, ali je ocito da to nije samo do Ville, Lamberta, vec da je nesto drugo u pitanju.
Fali nam, i to puno, kreativnosti u igri, sto cudi, jer u prvih 11 imas jednog Coutinha i Lallanu, a opet nista da urade.
Bekovi su nam preofanzivni, a ocito da Brendan to tako hoce. Manquilo je bolji bek od sadasnjeg Glena, ali je bojazljiv, rijetko se odlucuje na prodor, vecinom vraca loptu nazad. Mislim da smo sinoc 326 puta vratili loptu Mignoleu, a on i igra nogom su dva suprotna pojma.
Da, fali Allen, i da, fali Can, ali...
Najvise fali Daniel. Mario nije los, naprotiv, mislim da se nikada u karijeri nije kretao koliko se krece u zadnje tri tekme, ali...
Puno ima ovih ali, brine me sto Brendan nije nesto promijenio poslije Ville, i budali je jasno da se onako ne moze igrati sa ozbiljnim ekipama.
Henderson opet samo solidan, od njega smo naucili dobijati puno vise, cini mi se ponekad kao da je izgubio samopuzdanje, pa i on vraca loptu stoperima.
I da, bez obzira na par sitnih kikseva, Moreno me odusevio. Definitivno najbolje pojacanje ovog ljeta.
I ubijedjen sam da ce i Mario sa ovim golom dobiti puno na samopouzdanju, koje je napadacu prijeko potrebno i da ce nastaviti zabijati.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 17 sep 2014, 11:45

ackeey WroteColonLose. Jednom rjecju se moze opisati nasa igra sinoc, koja je nazalost bila ista kao i protiv Ville.
Pisao sam vec da nam je Villa neugodna zadnjih par sezona na Anfieldu, ali je ocito da to nije samo do Ville, Lamberta, vec da je nesto drugo u pitanju.
Fali nam, i to puno, kreativnosti u igri, sto cudi, jer u prvih 11 imas jednog Coutinha i Lallanu, a opet nista da urade.
Bekovi su nam preofanzivni, a ocito da Brendan to tako hoce. Manquilo je bolji bek od sadasnjeg Glena, ali je bojazljiv, rijetko se odlucuje na prodor, vecinom vraca loptu nazad. Mislim da smo sinoc 326 puta vratili loptu Mignoleu, a on i igra nogom su dva suprotna pojma.
Da, fali Allen, i da, fali Can, ali...
Najvise fali Daniel. Mario nije los, naprotiv, mislim da se nikada u karijeri nije kretao koliko se krece u zadnje tri tekme, ali...
Puno ima ovih ali, brine me sto Brendan nije nesto promijenio poslije Ville, i budali je jasno da se onako ne moze igrati sa ozbiljnim ekipama.
Henderson opet samo solidan, od njega smo naucili dobijati puno vise, cini mi se ponekad kao da je izgubio samopuzdanje, pa i on vraca loptu stoperima.
I da, bez obzira na par sitnih kikseva, Moreno me odusevio. Definitivno najbolje pojacanje ovog ljeta.
I ubijedjen sam da ce i Mario sa ovim golom dobiti puno na samopouzdanju, koje je napadacu prijeko potrebno i da ce nastaviti zabijati.

ja mislim da ovo vracanje lopti u zadnjih par utakmica ima veze sa izostankom sturridgea i odlaskom suareza, jer oni se uvijek krecu, traze loptu, otvaraju se dok to bez njih nemamo zato mislim da ima dosta ovih pasova unazad. ja sam siguran kad bi se odbrana poslozila i uigrala da bi i ostatak ekipe dobio na sigurnosti i da bi i naprijed bolje igrali.
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

ackeey
Kontakt:

PostPostao/la ackeey » 17 sep 2014, 12:02

Upravo tako fera, fale igrace koji "vole" i "traze" loptu i tako otvaraju prostor ostalima.
Ono sto mene brine jesu te povrede Sturidgea, nadam se samo da nece biti tako ceste.
Zna li iko do kad je Allen povrijedjen?
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

EDO299

PostPostao/la EDO299 » 17 sep 2014, 12:06

U subotu očekujem dijamant formaciju tj. 4-3-1-2
Na golu stoji Mignolet, bez konkurencije za sada. Desno Manquillo, lijevo Moreno. Stoperski par Škrtel-Lovren. Ispred njih na DMF Stivi dok su ispred njega Henderson i Leiva. Playmaker Sterling a u vrhu napada Balotelli i Borini.
Sa ovakvom sredinom smo defanzivno poprilično sigurni s tim da će Hendo imati ofanzivniju ulogu nego inače, kao protiv Tottenhama prošle godine na White Hart Laneu. Borini je puno brži od Balotellija a i vrijedniji je te će mu ostavljati više prostora nego inače, dok je ovaj drugi (nadam se) dobio na samopouzdanju. Ukoliko nešto ne bi išlo po planu (ne čudi me) Sterling se prebacuje na krilo, Borini takodjer te se Lallana (Coutinho) stavlja na poziciju playmakera. To je moje neko viđenje i msm da će BR djelimično tako postupiti.
At the end of the storm there's a golden sky..

LFC_YNWA

PostPostao/la LFC_YNWA » 17 sep 2014, 13:46

Bit ce zaj.ebano protiv ovih mesara u subotu,zato i ocekujem Sakha u prvoj da se hrva sa njima + je i kvalitetniji stoper od one poluhrvatske ublehe. Skrtel se također vraca,vrlo vjerovatno bi i brazilian Lion mogao u prvu postavu da nas sve nervira glupim prekrsajima 25 metata od gola u 89.minuti dok imamo prednost. Sto se tice Coutinha sinoc je bio blago receno katastrofalan,ali mlad je i treba mu utakmica ali prvo mora rijesiti neki psihicki problem u svojoj glavi sam sa sobom. Od Lallane nesta posebno i ne ocekujem s obzirom da je on "sezonski igrac" i mi smo imali tu srecu da nam ga posteno uvale,jer njegovaa realna cijena je trebala biti 8-12 miliona. Bekovi me posebno odusevljavaju,jos od Riseea nismo imali ovako dobrog lijevog beka,momak ima muda,pa lijepe mu se po travnjaku. Manquillo trci i trudi se ko niko u ekipi menscini. Hmm pa mozda i jedna od najslaabijih karika je Mignolet,covjek zna svasta odbraniti ali kod prekida je bolje da izadje s gola koliko je los. Na kraju cirkusant Balonja me za sada pozitivno iznenadjuje,ne zbog gola vec zbog neocekivanog zalaganja. Bit ce to dobro kad ih poslozi Brendan i kad se vrate povrijedjeni igraci...
Na lijevoj ruci traka suvereno leži,desnom nogom projektile on lansira ka mreži

Natrag na “Liverpool FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.