Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Sage
Postovi: 5339
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 16 nov 2014, 12:28

shzna je napisao/la:
Sage je napisao/la:Neki ce i popit :lol:
Iskreno, bez ljutnje, debil si :thumbup:
Momak, ako si mislio da sam se referiso na @hendu grdno se varas, posto sam upoznat sa njegovom profesijom a roditelji su me dovoljno odgojili za razliku od nekih da imam postovanje tako da to vrijedjanje mozes usmjerit na drugu adresu. Pozz, sve najbolje....
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Belmin6 » 16 nov 2014, 12:42

Ne bih ja rekao da si ti odgojen, nemoj da moram slikati jednu PP. ;)

Avatar
Sage
Postovi: 5339
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 16 nov 2014, 13:26

Belmin6 je napisao/la:Ne bih ja rekao da si ti odgojen, nemoj da moram slikati jednu PP. ;)
Hahhaah, ti si Scumovac, drugo je to... :mrgreen:
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Centre forward
Postovi: 6149
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Centre forward » 16 nov 2014, 13:30

Belmin6 je napisao/la:Ne bih ja rekao da si ti odgojen, nemoj da moram slikati jednu PP. ;)
Bolje nam pokaži sliku sa Spahom, jbt. :mrgreen:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Belmin6 » 16 nov 2014, 13:38

Centre forward je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la:Ne bih ja rekao da si ti odgojen, nemoj da moram slikati jednu PP. ;)
Bolje nam pokaži sliku sa Spahom, jbt. :mrgreen:
Bit ce dok šta sredim u photoscapeu. :mrgreen:

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 16 nov 2014, 15:00

Pita neki lik Carru na twitteru zasto prati Nevilla a on odgovara: Moram, naredio mi Sky Sport." :-D
Kocka je bačena

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Monolog » 16 nov 2014, 15:03

Hendo je napisao/la:Kakvo ce slavlje da nastupi na ovoj temi a i sire kada bibliotekar dobije otkaz. Ali spasice se on jer idu 5 laganih utakmica u ligi. Sve zavisi od LP.
Mene čudi zašto ti zazivaš Rodgersov otkaz, a na sva usta braniš Papeta. :crazy:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Fustang
Postovi: 1368
Pridružen/a: 28 avg 2014, 23:03
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fustang » 16 nov 2014, 15:10

Plaćenik je a da mi to ne znamo.

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 17 nov 2014, 22:22

Ne mogu da vjerujem da mi jedini opet igramo ligaški meč u nedelju, dok ostali klubovi koji igraju ligu prvaka igraju dan ranije...nevjerovatno :roll:
Nedelja:gostujuća utakmica u Londonu koja počinje u 14:30______srijeda:gostujuća utakmica u Sofiji koja počinje u 20:45....i šta raditi u ovakvoj situaciji, jer teško da isti igrači mogu odraditi obje utakmice na nekom visokom nivou, pogotovo Daniel, a bodovi su nam potrebni u oba meča?
Joint_fc

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Paradajz » 17 nov 2014, 22:32

Ne vidim tu neki problem, favorizovanja zreba ili slicne prirode, kada samo Arsenal ima nesto manje od 24h, vise, da se spremi za Dortmund, a imaju derbi sa Utd-om. Chelsea i City igraju svoje meceve u utorak. Svako je znao kakav rizik igranje u LS donosi. Ne mozes se ni osloniti puno na Dannya koji je jos rovit, tako da sigurno dve full utakmice u kratkom terminu ne moze odraditi. Pitam se hoce li ulaziti uopste protiv Palacea, da bi ga sacuvali za Sofiju.

Avatar
ackeey
Postovi: 3890
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 18 nov 2014, 10:47

Pozz svima, dugo me nije bilo pa da se javim.
Sto se tice Sturidgea, da li treba igrati i u nedjelju i u srijedu, mislim da bi morao po malo igrati u obje utakmice. Bar po prvo poluvrijeme.
Nesto sam razmisljao, i skontao da su nase najbolje dvije utakmice ove sezone protiv Dortmunda i Totenhama. U obje je igrao Danny. Jednostavno, i ako ne zabija, pravi prostor za ostale igrace, trazi loptu, napravi visak. On nam je neophodan ako hocemo popraviti rezultate, koji su, budimo realni, katastrofalni.
Mozda se Henry ugleda na nas savez pa sutne Brendana koji je, ocito je, pogubio sve konce iz ruku.
Zna li neko kada se ocekuje povratak Sakhoa i Susa?
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 18 nov 2014, 11:19

ackeey je napisao/la:Pozz svima, dugo me nije bilo pa da se javim.
Sto se tice Sturidgea, da li treba igrati i u nedjelju i u srijedu, mislim da bi morao po malo igrati u obje utakmice. Bar po prvo poluvrijeme.
Nesto sam razmisljao, i skontao da su nase najbolje dvije utakmice ove sezone protiv Dortmunda i Totenhama. U obje je igrao Danny. Jednostavno, i ako ne zabija, pravi prostor za ostale igrace, trazi loptu, napravi visak. On nam je neophodan ako hocemo popraviti rezultate, koji su, budimo realni, katastrofalni.
Mozda se Henry ugleda na nas savez pa sutne Brendana koji je, ocito je, pogubio sve konce iz ruku.
Zna li neko kada se ocekuje povratak Sakhoa i Susa?
Odlaskom Brendana,ocekuje se povratak Susa i Sakhoa,a sta je sa Balonjom,hoce li biti spreman za CP

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
donCorleone1892
Postovi: 2158
Pridružen/a: 10 apr 2012, 17:37
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la donCorleone1892 » 18 nov 2014, 11:42

I treću sezonu u nizu Shaqiri se ne uspijeva izboriti za znatniju minutažu, a kod Pepa Guardiole igra još manje nego kod Juppa Heynckesa. Švicarski reprezentativac uglavnom ulazi s klupe, što ga koči da u potpunosti iskaže svoje kvalitete. Sjedenje među rezervama, po vlastitom priznanju, Shaqirija frustrira i razmišlja o tome da porazgovara s ljudima iz kluba oko svoje budućnosti u Bayernu.

Prema napisima njemačkog Bilda, Pep Guardiola gotovo sigurno će pustiti 23-godišnjeg krilnog napadača da pronađe novi klub. Španjolski stručnjak na njega jednostavno ne računa, a Bild tvrdi da je glavni razlog činjenica što Guardiola ne smatra Shaqirija „dovoljno pametnim“.
Bio Shaqiri dovoljno pametan ili ne, brojni klubovi jedva će dočekati njegov rastanak s bavarskim velikanom. Prošlog ljeta nije ga uspjela privoljeti Roma, a sada je navodno velika želja Juventusa. Naravno, nešto će se pitati i Engleze. Ipak se Shaqiri prijašnjih sezona povezivao redom s Liverpoolom, Tottenhamom, Arsenalom i Man Unitedom.

Shaqiri je ove sezone upisao 11 nastupa u Bundesligi i Ligi prvaka, ali samo tri puta je startao u prvoj postavi. Predviđa se da će njegova cijena biti oko 25 milijuna eura.
Evo prilike da se poprave što se tiče transfera ;) :pray:

Ozren
Postovi: 1829
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ozren » 18 nov 2014, 21:53

Sturidge izgleda zaradio novu povredu!

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la the scouser » 18 nov 2014, 21:54

Daniel Sturridge suffers new injury setback for Liverpool. He pulled out of a training session at Melwood with a thigh strain - Tony Barrett, The Times
:roll:
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 18 nov 2014, 22:00

NE NE NE NE odo se ubit
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Otelo
Postovi: 33498
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 18 nov 2014, 22:03

the scouser je napisao/la:Daniel Sturridge suffers new injury setback for Liverpool. He pulled out of a training session at Melwood with a thigh strain - Tony Barrett, The Times
:roll:
A ne vjerujem kuknjava kuknjava kuknjava
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 18 nov 2014, 22:07

U pitanju je ista povreda koja ga je mucila vec ranije ove sezone..a u picku materinu..Napadacke opcije Borini i Lambert..pa gori smo od Arsenala :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

iskusnikladionicar
Postovi: 78
Pridružen/a: 18 nov 2014, 02:27
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la iskusnikladionicar » 18 nov 2014, 22:14

Koliko ce odsustvovati daniel sad jbo mater ko da na iglama lik hoda koji mu je qurac

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 18 nov 2014, 22:17

Neka ga sahrane vise da se ne nadam,ybg sve pa koji mu je **** vise,gori je od Diabyja
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.