Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 20 apr 2015, 19:32

Sage je napisao/la:@kume, zbog zadnje tri izgubljene utakmice sam prije mjesec, mozda i jace napisao "uzivaj u trenutku" :crazy:
Jesam i uživao sa pritiskom 158 sa 108 nakon utakmice...ljepota :roll:
Kako bih volio da se ostavim ovog nogometa i uživam u čarima snookera ili nekog drugog opuštajućeg sporta, al' ne ide...
Ovaj Liverpool će mi dobrano skratiti život, a pogotovo ovaj levat na klupi...zlo :roll:
Pa kako može biti onoliki taktički glupan nikako ne mogu shvatiti...kako i nakon tri godine nije naučio ništa o taktičkom postavljanju momčadi...svašta :roll:
Tko god da dođe biti će napredak u odnosu na ovog bilmeza...ja sam nakon onog sramotnog ispadanja od Basela napisao koga bih volio na klupi Liverpoola i dalje ostajem pri tome da bi Jorge Jesus bio najbolji izbor za ovaj klub...al' nek dovedu bilo koga drugog, jer teško da može biti slabije taktički obrazovan od ovog trenutnog na klupi...
Šta će na kraju biti vidjet ćemo uskoro...i ja se bojim toga da će nas i dalje ovaj voditi, jer ima novi potpisani ugovor...samo nas neka klauzula zbog loših rezultata može spasiti, ako je naravno ima u ugovoru...
Joint_fc

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 20 apr 2015, 20:04

Analysis: BBC Sport's Ben Smith
At this stage, I'm told that Liverpool's American owners have no plans to sack Brendan Rodgers.There is, of course, disappointment at the manner of the defeat at Wembley but also a recognition thatsome 12 months ago, Liverpool were within spitting distance of the Premier League title.Their faith was tested in late November, but having coming through that difficult period, he is still their man.There is no question that FSG admire Jurgen Klopp, but at this stage have no plans to make a change.One thing worth remembering - Rodgers' current deal would mean that even if FSG were to lose faith intheir manager, it could cost as muchas £10m to sack him. And the same again to hire a replacement.

To bilo to otprilike. Evo i komentara nekih drugih ljudi:
http://bbc.com/sport/football/32379464
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la moj uzor-S.G » 20 apr 2015, 20:08

Pa majku li im yebem, da zele imalo napretka za nas otpustili bi ga. Djubrad jedna! :puke:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 20 apr 2015, 20:31

slika

A kako bi se dobra pjesma dala napravit..Klopp for the Kop :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 21 apr 2015, 12:19

Jordan Henderson je izgleda potpisao novi ugovor. Primace 100.000 sedmicno narednih 5 godina. Ceka se zvanicna objava.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
JackRaven7
Postovi: 128
Pridružen/a: 31 jan 2014, 23:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la JackRaven7 » 21 apr 2015, 12:26

https://pbs.twimg.com/media/CC989GOWAAAZPay.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Ukoliko nije fotomontaža (a ne izgleda tako), ne treba se više pojavljivati na Anfieldu.

jajce123
Postovi: 365
Pridružen/a: 06 avg 2014, 20:04

Re: Liverpool FC

Post Postao/la jajce123 » 21 apr 2015, 15:19

Gdje su nestali oni treneri koji ce dati otkaz nakon niza losih rezultata i tako pokazati postovanje prema klubu i ljudima koji su ih citavo vrijeme placali???
Sada svi treneri cekaju da im se uruci otkaz i da tako dobije nekoliko miliona odstetu.
Medu ovima koji nemaju postovanja prema klubu je i Rodgers.
Ni jedan jedini cilj koji je postavio pred pocetak sezone nije postigao,cisto sumnjam da ce dostici to 4. mjesto.
Svaka njemu casti na prosloj sezoni ali svi znamo tko se krije iza toga uspjeha,svaka njemu cast i na stvaranju igraca kao sto su Sterling,Hendo,Cou,Ibe itd.
Zato neka da otkaz i ode iz kluba kao covjek koji ce uvijek biti dobrodosao na Anfieldu.
Ima trenera koji mogu ovu od ove ekipe napraviti puno vise,Klopp ili netko drugi,nije bitno,samo da se rijesimo Rodgersa jer ova ekipa je dozivjela vrhunac prosle sezone i od tada smo u padu,zato treba netko drugi s kojim bi opet napadali vrh.
"I want to build a team that’s invincible, so that they have to send a team from bloody Mars to beat us!" -Bill Shankly

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Consigliere » 21 apr 2015, 15:22

JackRaven7 je napisao/la:https://pbs.twimg.com/media/CC989GOWAAAZPay.jpg

Ukoliko nije fotomontaža (a ne izgleda tako), ne treba se više pojavljivati na Anfieldu.
Ja sam davno vidio ovu fotku.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 21 apr 2015, 15:25

A jeste navalili na covjeka :D

Prizivate Klopa ili nekoga drugoga. Pa i taj Klop je ove sezone imao sa Borussiom ocajne rezultate. Nije do Rodgersa. Covjek je dao sve od sebe ali ne ide kad se ne mogu dovesti ciljana pojacanja i kad smo osuđeni da kupujemo samo mlade talente, istrošene igrače tipa Ballotelli s kojima se niko nece da kocka nego moramo mi zato što nismo u mogućnosti davati ogromne plate.
I Klop je propao kad su mu vlasnici rasprodali skoro sve najbolje igrace svjetske klase.
Tako i mi jadni ne mozemo zadrzati najbolje igrace a nismo u mogućnosti dovesti one za koje se svi otimaju.
Utakmice kao one protiv Aston Ville se desavaju svima. Pa Celzi je ispao od nizeligasa itd.. da ne nabrajam.

Hocu samo da kazem da previše očekujete i to neopravdano. Sljedeće sezone sa Rodgersom nastaviti tamo gdje se stalo uz nekoliko dobrih pojačanja tj. ako vlasnici dozvole nekih 100 m funti sto je nemoguće budući da trenutno ulažu u stadion..

IN BRENDAN WE TRUST!!!
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 21 apr 2015, 19:16

Produzen je ugovor sa Standard Chartered bankom do 2019. Umjesto dosadasnjih 20mil funti po sezoni dobijace 30. Inace ovo je tek peti sponzor na majicama Liverpoola u 40god koliko postoji reklama na dresovima. Prije su bili Hitachi, Crown, Candy i Carlsberg.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
JackRaven7
Postovi: 128
Pridružen/a: 31 jan 2014, 23:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la JackRaven7 » 21 apr 2015, 23:34

Consigliere je napisao/la:
JackRaven7 je napisao/la:https://pbs.twimg.com/media/CC989GOWAAAZPay.jpg

Ukoliko nije fotomontaža (a ne izgleda tako), ne treba se više pojavljivati na Anfieldu.
Ja sam davno vidio ovu fotku.

Vidim da je starijeg datuma, tako da nisam iznenađen. Ja sam tek danas naletio na nju i još uvijek ne mogu sebi doći.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 22 apr 2015, 00:38

Roger East named as referee for #LFC's trip to West Brom on Saturday while Lee Probert will officiate Reds' game at Hull City next Tuesday.

Joao Teixeira saying surgery on his broken leg went well. Fingers crossed he recovers quickly #LFC

Inače, tu je priča da bi se Brendanu moralo isplatiti 10m ako mu se da otkaz i da je to "prepreka".
Ako je to ono što kad drzi u zivotu kao trenera onda to znaci da i vlasnici uveliko razmišljaju o otkazu (iako se piše drugacije po medijima) , mada mislim da ce se sve to riješiti na onom godišnjem sastanku na kojem se sve sabira i oduzima.
Piše se kako FSG nema namjeru da mu da otkaz ali tako se govorilo i za Dalglisha tako da to uzimam sa rezervom.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 22 apr 2015, 20:58

Jordon Ibe to sign new five-year contract at Liverpool FC by end of the week
Youngster to commit long-term future for Reds, and Henderson and Skrtel will follow
The youngster has agreed terms on a long-term deal, which will keep him at Anfield Road until 2020.
Ibe would have been out of contract in 2017, but will now continue his development at Anfield.
Liverpool are also confident of agreeing a new deal with Jon Flanagan, the defender whose contract expires in June.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 22 apr 2015, 21:12

Mignolet
Manquillo-Skrtel-Lovren-Moreno
Can-Hendo
Ibe-Coutinho-Sterling
Balotelli

Pretpostavka da Studge, Adem i Polumenta nisu spremni za meč, ovo bih volio vidjeti.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 24 apr 2015, 20:28

Zamrli ljudi :roll:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la SteveHeighway » 24 apr 2015, 20:30

Zadnja 4 posta su tvoja,tek toliko da unistim tu tradiciju pišem ovaj post doista. :kafa:
Sutra protiv WBA,sta ocekivati,nisu nam nikad lezali igrali protiv njih kuci ili u gostima,jos kad tome pridodaš Tony Pullisa,kojeg nikad nismo uzeli u gostima dok je vodio Stoke bice vise nego yebeno.
No,realno i nisam toliko zabrinut s obzirom da su sanse za ligu prvaka svedene na minimum i moramo ocekivat poraz i remi citya do kraja a da mi uzmemo sve sto je pomalo nemoguce.
Samo se nadam da necu gledati olupinu Lovrena sutra, te da Baloteli nikako nece ulaziti u igru. MRS IZ SVETINJE !!
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 24 apr 2015, 23:32

slika

:clap:
Kocka je bačena

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 25 apr 2015, 10:12

Prati li iko one tviterase,postoji li ikakva sansa da dovedemo Depaya
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 25 apr 2015, 11:31

Hendo je napisao/la:slika

:clap:
Svaka cast za Hendersona, ali kod Tourea ne valja zbir.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Paradajz » 25 apr 2015, 13:33

LiverpoolREDS je napisao/la:Prati li iko one tviterase,postoji li ikakva sansa da dovedemo Depaya
Poprilicno minimalne sanse, pre nikakve rekao bih.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: meepo i 11 gostiju.