Liverpool FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88

Vjerujete li da Klopp može uhvatiti mjesto koje vodi u Ligu Prvaka?

1. Da
175
67%
2. Ne
88
33%

Ukupno glasova: 263

Reds96
Kontakt:

PostPostao/la Reds96 » 16 jul 2015, 11:47

Terry samo širi noge :D
YNWA
Dinamo Zagreb

gaston
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la gaston » 16 jul 2015, 12:16

slika

Predobri :thumbup:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

keno94
Kontakt:

PostPostao/la keno94 » 16 jul 2015, 12:17

slika
Ove sezone bolji gostujuci i treci nego domaci. Odavno nisu bili bolji dresovi. Od adidasa rekao bih.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

milanist
Kontakt:

PostPostao/la milanist » 16 jul 2015, 13:39

Mediaset claims that Liverpool have offered €15m for Menez.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Paradajz
Kontakt:

PostPostao/la Paradajz » 16 jul 2015, 14:04

Christian Benteke looks set to leave Aston Villa with Liverpool ready to meet the forward's £32.5m exit clause.(Tony Barret Times)

Dobrodosao.

gaston
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la gaston » 16 jul 2015, 14:09

Paradajz WroteColon
Christian Benteke looks set to leave Aston Villa with Liverpool ready to meet the forward's £32.5m exit clause.(Tony Barret Times)

Dobrodosao.

Bascombe i Pearce potvrdili.
Welcome Benteke :)

Za Meneza mi ne pije vode jer kud ćemo Boze sa tolikim ofanzivcima.
Sljedeća meta je vjerujem neki lijevi bek.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Carlo
Kontakt:

PostPostao/la Carlo » 16 jul 2015, 14:29

Nije lose pojacanje, ali puno para sto jes jes. imamo jedno 10 napadaca
Zadnja izmjena: Carlo, dana/u 16 jul 2015, 14:29, ukupno mijenjano 1 put.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

OnlyUnited

PostPostao/la OnlyUnited » 16 jul 2015, 14:29

Ebote zivot, pa za Bentekea i Firmina bi mogli leci oko 60 mil funti. Za te pare mos dovest Angela. :mrgreen:
- Ed Woodward for Prime Minister !

the scouser
Kontakt:

PostPostao/la the scouser » 16 jul 2015, 14:41

Ja ne mogu da vjerujem kako neozbiljnu transfer politiku ima ovaj klub, pa za Bentekea dati 32,5 miliona :lol: . Siguran sam da za takve, ili malo veće pare na tržištu ima 1001 bolji napadač, Higuain, Cavani, Llorente, bilo ko...Benteke se dokazao u Aston Villi, ja smijem glavu dati da on neće imati preko 15 golova u Liverpoolu, a za te pare treba da jede malu djecu. Ovaj klub je osuđen na Ligu Europe sljedećih par godina, ne može se ovako napasti jedna od top 4 pozicije.
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Paradajz
Kontakt:

PostPostao/la Paradajz » 16 jul 2015, 14:50

Ma kakav Menez, suplja prica.
Znao sam da cim prodaju Sterlinga, kesirace tih 7m sto je navodno bila razlika jer smo spremni bili platiti 25m. Nema tu puno price, trziste diktira cenu, danas dobar napadac ne postoji izgleda za ispod 20m, a ona najveca klasa je pitaj boga koliko.

Dobar je Benteke, ima kvalitet poprilican, samo ga treba iskoristiti na pravi nacin. Ljudi koji ga porede sa Carrollom su u zabludi, covek triput brzi i mobilniji igrac, a i tehnicki je daleko ispred. Samo je pitanje, da li moze da bude dovoljno konstantan kod nas, skill ima, i koliko je kompatibilan sa Dannyem. Sto se same igre tice, on kao lone striker ce se verovatno uklopiti.

the scouser WroteColonJa ne mogu da vjerujem kako neozbiljnu transfer politiku ima ovaj klub, pa za Bentekea dati 32,5 miliona :lol: . Siguran sam da za takve, ili malo veće pare na tržištu ima 1001 bolji napadač, Higuain, Cavani, Llorente, bilo ko...

Da li si ti to naveo.....Llorentea ?
Ne postoji bolji igrac za ove pare, to je surova istina. Mozda Lacazette, a i to je pitanje koliko je dostupan, a i on je macka u dzaku.

the scouser
Kontakt:

PostPostao/la the scouser » 16 jul 2015, 14:52

Dobro, jeste Llorente pao, ali ja bih radije tu kocku nego igrača koji je bio alfa i omega u klubu koji se bori za opstanak/sredinu tabele. Pogledaj pod Lambert, Carroll, Adam...garantujem da Benteke neće imati preko 10 golova u ligi.

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Civa
Kontakt:

PostPostao/la Civa » 16 jul 2015, 15:01

Ja realno mislim da Benteke kod nas ako dođe da će da jede malu djecu, i njegovim dolaskom razdužiti opremu kod Borinija i Lamberta. A onu budalu ne znam nekako bi volio da ostane možda bar do januara, možda ga je i taktički BR ostavio sa turneje, ali opet ne znam. I mišljenja sam da opet trebao jedan dobar veznjak da se dovede. Ako ode i Enrique potreban je i taj rezervni LB, mislim da će tu opet biti neka posudba, neće se dovoditi ciljano igrač. Ostalo kako je tako je. Nekako bi volio da igramo 4-5-1 u slučaju da Benteke dođe i da prednji dio čine Lallana- Firmino- Coutinho i naprijed Benteke. Bilo bi čarolije na sve strane. A pozadi Hendo - Can(Milner). To je već nekako ekipica fina sastavljena, ali nisam ja BR, ovo su neke moje želje :-D
Tako blizu, a tako daleko.

Paradajz
Kontakt:

PostPostao/la Paradajz » 16 jul 2015, 15:09

Sta ce ti Llorente od 30 godina, koji ne moze da se pomeri, spor je i klasican target man ? Osim za back up, ali to vec imamo.
Pa Lambert je dosao kao back up, i znalo se koji su njegovi dometi, sta zna i ume. Carroll je bio najtalentovaniji target man jos od Shearera, samo sto je problem bio taj da se momak nasao u pogresnoj eri fudbala, kada nije dovoljno da imas razornu levicu, i strasnu skok igru.
Adam (Lallana valjda) je vezni igrac i ne bih to poredio.

Benteke je poprilicno skolovan igrac, belgijska vec sad cuvena skola, tehnicki je vrlo dobar za jednog visokog igraca, a i vrlo brz, sto su neki atributi koji ga ne cine klasicnim target man-om, sto on i nije. O fizickim atributima ne treba pricati.

Taj mit o igracima "iz timova sredine tabele" itd, je davno prevazidjen, kao i onaj vezan za faktor lige. Ako igrac poseduje kvalitet, i ako se sistem igre poklopi sa tim kvalitetima, onda tu nema problema. Jedini problem jeste taj sto je Benteke lone striker, i kompatibilnost sa Sturridgeom je vrlo uptina.

Sto se cene tice, ja bih voleo prvi da uzmemo dosta boljeg napadaca, ili zapravo kompatibilnijeg za nas, za ove pare, ali sve mi se cini da takav ne postoji. Jaca klasa kosta vise, takva je era dosla, prica se stalno o precenjenosti, ali nekako ispadne da je svaki igrac na svetu precenjen, sem par. A zapravo je trziste to koje diktira takav tempo.

the scouser
Kontakt:

PostPostao/la the scouser » 16 jul 2015, 15:28

Ma možemo mi sad hypeat Bentekea i govoriti da je igračina, ali evo sad se pokušavam sjetiti i ne pada mi na pamet nijedan igrač koji je došao iz tima sredine tabele za ogromne pare, i napravio značajan rezultat. Naravno ima slučajeva tipa Rooney, ali puno je više Carrolla, Francis Jeffersa i sl.
Ja smijem ruku u vatru staviti da on neće ići preko 10-15 golova u sezoni, pa evo sad za Villu u prošloj je dao 15, smiješno. Daj Bože da griješim i da momak raskuca.

gaston
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la gaston » 16 jul 2015, 15:35

Liverpool Football Club can confirm the squad numbers that have been allocated to four of their summer signings.

Roberto Firmino has been handed the No.11 jersey, while Nathaniel Clyne will wear No.2 for the Reds.

Joe Gomez will sport No.12 and Adam Bogdan is the club's new No.34.

Meanwhile, Divock Origi, who has started life as a Liverpool player one year on from signing for the club following the conclusion of his loan deal with Lille, will be No.27.

Earlier this month, James Milner's squad number was confirmed as 7, while Danny Ings' is No.28.
YNWA !

YNWA
Kontakt:

PostPostao/la YNWA » 16 jul 2015, 16:33

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

LuisGarcia

PostPostao/la LuisGarcia » 16 jul 2015, 16:37

Puno para ali sta ces,tako to danas ide. Ako bude imao sezonu bez povreda ide Benteke sigurno na 25+ golova u svim takmicenjima tako da sam ja prezadovoljan. Pozdrav scouseri :)
Luis Garcia he drinks sangria,he came from Barca to bring us joy

Otelo
Kontakt:

PostPostao/la Otelo » 16 jul 2015, 18:09

Trenutacno je Benteke, i ako ga ne volim i mislim da je ovo los deal sa strane ulozenog novca i onog sto mozemo dobiti, jedino logicno rjesenje za poziciju napadaca. Lacazzete, Higuain, Llorente itd sve su to dobri napadaci no velika je kocka kako ce se privici na ligu a opet bi kostali negdje ovih para. Benteke sa druge strane igra vec dugo u EPL-u i ima neki renome kao dobar napadac vec par sezona.
Velika kocka jest i previse placen također no ipak smatram da je rizik sa njim manji nego sa ostalima.
Smatram da moze prebaciti brojku od 20 golova u ligi a i da moze neke utakmice sam rijesiti i postici onaj gol iz niceg i nece on imati neki veliki impact na igru veznog reda , mada sa ovakvim veznim redom nema ni potrebe da ima, ali ce donositi prevagu u kaznenom prostoru protivnika jer lako moze na sebe navuci par protivnickih igraca a onda se tu otvara prostor za drugog napadaca ili za neki ubacaj igraca iz veznog reda, pogotovo Firminha i Coutinha.

Moju podrsku ima, imao ju je i Balloteli a imat ce je svi igraci koji dođu u ovaj klub (ok, ne svi, imaju 4 koju zelim sto dalje od Anfielda).
Zadnja izmjena: Otelo, dana/u 16 jul 2015, 18:14, ukupno mijenjano 1 put.
"Al najjaci su stare mi kaze necemo vam dati pare koje ne zelite i necemo vam uzeti igraca kojeg nam ne date" - Osim13 o Barceloni kad je zaprijetila da neće Coutinha.

neO1
Kontakt:

PostPostao/la neO1 » 16 jul 2015, 18:14

Sto ne mogu tog glupog argumenta pitanje je kako ce se prilagoditi na ligu, a 90% ovih klosara kojih se sada ne mozemo rijesiti smo upravo dovi iz epl-a.

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 16 jul 2015, 18:57

Izgleda da je i Manchester aktivirao klauzulu.... :hmmmmm: :hmmmmm:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Natrag na “Liverpool FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.