Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 01 maj 2016, 15:07

Ma nije nikakav pad nego su ovi mlađaci razočarali potpuno svi. Katastrofa baš sam se neugodno iznenadio kako su odigrali, šteta taman je ekipa imala dobru seriju al haj liga je već nebitna bila prije 6 kola od blamaže protiv South. Ostaje samo ta tekma protiv Villareala, dati sve od sebe i pokušati napraviti magiju.

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 01 maj 2016, 15:08

99% će biti isti sastav kao i u gostima, Sturridge (s razlogom) iznerviran, nema ni volje da igra što se i vidjelo kod prvog gola. Ne shvatam Kloppa, ali eto, vidjet ćemo. Kriviti ga ne mogu, jedan mi je od najdražih igrača, a i nedvojbeno jedan od najboljih. Ne bi me čudilo da ode na ljeto.

S obzirom na to, u četvrtak nas može povaditi neki rani gol pa da nastavimo tim tempom, dosta sreće, ili suđenje na našoj strani, što me iskreno ne bi čudilo jer ovo danas je bio kriminal. Hiljade nekih polufaulova, drugi žuti za Smitha nakon što je protivnički igrač digao nogu tačno do njegove glave, i nije signalizirano kao opasna igra. Onda i penali, pogotovo onaj gdje je Coutinho pao i još mnogo situacija.

Trenutno ne ličimo kao tim, ajde dobro, došli su mladi, ali stvarno je loša selekcija bila, Chirivella izgledao kao da nije vidio fudbalske lopte u životu, Škrtel je vjerovatno svoje odradio, nema apsolutno nijedan positive s današnjeg meča.

Igrače je dosta psihički pogodio povratak Newcastle-a na Anfieldu, i još jednom kažem, proći ćemo ako budemo imali ili puno sreće ili sudije na svojoj strani. Ne mogu da ne gledam utakmice, a ne znam ni što ih gledam, ovo danas je bilo tako očajno da je bolje da su poslali neku dječicu s ulice da igraju a ove doveli malo u Bosnu da okrenu janje il nešto.
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

Avatar
Sage
Postovi: 5333
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 01 maj 2016, 15:14

Od kako pratim LFC i fudbal generalno, uvijek su me zivcirala kalkulisanja. Zato sam i rekao da se moze popisat na sve ako ne osvoji. Ovo danas je moglo bolje. Jest da su dvije najbitnije pozicije igrali momci sa akademije i Skrtel, al eto.
Nadam pa ce Lester osvojit ligu i to na OT.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
EBSCO
Postovi: 1713
Pridružen/a: 06 feb 2012, 00:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EBSCO » 01 maj 2016, 20:21

Izgubimo baš onda kad nam se svi ostali rezultati poklope :roll:

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 01 maj 2016, 21:18

Ni za šta nama ne trebaju bodovi, nek se đeca naigraju. :mrgreen:

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la artemis77 » 01 maj 2016, 22:13

tarikz je napisao/la:Razumijem na sta mislis ali meni se cini da je ovaj covjek zasluzio taj naziv - za prodavaca magle nisam toliko siguran. :thumbup:
Kada napravi neki rezultat reci da je zaslužio.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 01 maj 2016, 22:53

Nek ih je sramota za današnje nezalaganje, toliko...Ako se ne osvoji EL sezona se može smatrati vrlo neuspješnom.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 02 maj 2016, 18:02

Sakho dobio 18 mjeseci. Tako sam i očekivao i pisao prije par dana. Jednostavno, UEFA je po tom pitanju jako poostrila kazne i nije se ni moglo manje očekivati.
Šteta, ali nije mi zao njega, morao je znati sta radi. U svakom slučaju, sada moramo kupovati još jednog stopera.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 02 maj 2016, 19:42

Otkud ti to da je suspendovan na 18 mjeseci?. Ja sam samo vidio da je i FIFA prosirila zabranu na internacionalne i prijeteljske utakmice, nista vise od toga.
Njemacki novinari pisu kako je Goetze blizu povratka u BvB. Zamjena Humels-Goetze + doplata Bayerna. A Francuski mediji pisu da je Liverpool poslao skaute da prate Pastorea, navodno je Klopp zainteresovan.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 02 maj 2016, 23:23

ackeey je napisao/la:Sakho dobio 18 mjeseci. Tako sam i očekivao i pisao prije par dana. Jednostavno, UEFA je po tom pitanju jako poostrila kazne i nije se ni moglo manje očekivati.
Šteta, ali nije mi zao njega, morao je znati sta radi. U svakom slučaju, sada moramo kupovati još jednog stopera.
Gdje si to pročitao?
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
donCorleone1892
Postovi: 2158
Pridružen/a: 10 apr 2012, 17:37
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la donCorleone1892 » 03 maj 2016, 00:01

Prica se da bi Emre mogao igrati protiv Villareala, vijest prenosi Express. :pray:

Avatar
jabuka
Postovi: 188
Pridružen/a: 28 sep 2015, 18:34
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la jabuka » 03 maj 2016, 00:32

Emre Can danas odradio kompletan trening sa prvotimcima bez ikakvih problema. Klopp je na potezu.
" Cut my veins open and I will bleed LIVERPOOL RED ! "
One and only, Steven Gerrard.

Avatar
tarikz
Postovi: 480
Pridružen/a: 17 avg 2009, 11:36
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la tarikz » 03 maj 2016, 00:55

Fantasticne vijesti! :thumbup:

Iskreno se nadam da ce moci nastupiti, puno se sigurnije osjecam kad je on na terenu.
Someone's mouth said paint them all red.

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 03 maj 2016, 03:11

Valjda nas Bog pogleda i bar on bude spreman.Historija se piše u četvrtak,nadam se novom finalu.Ali bez Origija,Cana,Hendersona i sada Sakhoa,bilo bi to gotovo nemoguće,ovako se možemo nadati,Allen onda vjerovatno neće igrati,Lucas će biti DMF.
You'll never walk alone.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 03 maj 2016, 09:21

-----------Mignolet-------------
-Clyne-Lovren-Lucas-Moreno-
------Milner-----Can------------
-Lallana---Allen---Coutinho---
------------Sturidge--------------
Kocka je bačena

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 03 maj 2016, 09:41

Nešto ne vjerujem da će Can početi utakmicu, ali eto, bilo bi lijepo da je spreman.
Jbte, i Leicester osvoji titulu. :lol:

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 03 maj 2016, 12:45

Gledam sada, Klop je u prvoj sezoni u Bundesligi završio na 6. mjestu sa 59 bodova.
15 pobjeda, 14 remija i 5 poraza uz gol razliku 60:37.
Kocka je bačena

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 03 maj 2016, 13:35

Ko će iščekati četvrtak.
Ima li makar kakvih tračeva oko pojačanja :mrgreen:

Vidio sam da nas navodno povezuju sa Jeisonom Murillom iz Intera, što bi bilo više nego odlično. Brz, jak, dobar u skoku, pravi moderni stoper. Kad je odbrana u pitanju, samo nek je iz Italije, i da nije Dossena. :mrgreen:

slika

Eto, šta nam treba više. 300 miliona odvojiti i fino se namiriti. :njanjanja: :lol:

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Paradajz » 03 maj 2016, 14:09

Taj Murillo je bio i na SP odlican. Ali mislim da je rekao da ostaje u Interu sledece sezone. Svakako izuzetno kvalitetan stoper.
Slabo ima traceva, mada nisam ni upratio puno u poslednje vreme.

Video sam samo da je ovaj insajder red army rekao da ce O. Dembele ili kod nas, ili u BVB. Mislim da je i sam igrac rekao kako preferira Nemacku.
A izgleda da ce i ovaj mali Ward na pozajmicu sledece sezone u Championship tim, sto znaci da definitivno golman dolazi na leto.

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 03 maj 2016, 14:39

Sto se traceva tice, dosta igraca se pominjalo u zadnje vrijeme, ali nista previse konkretno. Ono sto se zna je da Klopp trazi golmana(Horn, Karius), lijevog beka(Hector, Chilwell, Portugalac iz Francuske, Guereiro tako nesto), stoper(PSG-ov mladi stoper Mamadou Dacour, Valencijin Mustafi), zadnji/centralni vezni (Zielinski i jos neko) ofanzivni vezni (Goetze, Pastore) i krilo(Dembele, Volland, Kostic, Boufal, Rafael Silva tako nesto...).
Uglavnom, nema znacajnijih napredaka kao sa Matipom i Grujicem, ali Klopp ce sigurno biti aktivan na trzistu. Iako javno pruza podrsku Mignoletu, jasno je da se trazi zamjena. Zbog Sakhoa, a i vjerovatnog odlaska Skrtela i Toure, trazi se jos jedan, mozda i dva stopera. Gotovo sigurno dolazi lijevi bek, ako nista kao kvalitetnija rezerva, a moguce i desni bek. U veznom redu dosta zavisi od Allena i Lucasa, ali ce barem jedan igrac doci. U ofanzivnom dijelu, mislim da je Klopp zadovoljan sa tri napadaca plus Firmino, ali je i ocigledno da trazi kvalitetnu 10-ku (Teixeira, Goetze, Pastore). Davno je spomenuo i nedostatak krila tako da ocekujem jednog ili dva krilna igraca.
Jedino sam siguran da ce sigurno mjesto sljedece sezone imati Can, Clyne, Firmino, Origi, Coutinho i Matip, a ni oni nisu sigurni u prvih XI.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.